Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

KI Devet Zvezd - Expres


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 2 x ocenjeno
1073 komentarjev na to temo

#1001 loonanai

loonanai
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 399

Objavljeno: 29. januar 2009, 17:36

Živijo loonanai

Pa poglejva

on 28.2.1976 19:20, Kranj KI 6 5 6
jaz 8.9.1980 13:50, Jesenice KI 2 4 3


Vidva s fantom imata skupno le eno dobro smer gibanja. To je v smeri
energije bele vode 1. Ta smer je za vaju ugodna leta 2011. Ko
se selita tja, to za vaju pomeni dokaj umirjeno, najprej zelo močno
seksualno nastrojeno, hkrati pa tudi duhovno življenje.

Lep podzrav, Vojko


Živjo Vojko. Hvala lepa, ker si si vzel čas, mi mogoče lahko razložiš še, kakšna je smer energije bele vode 1?

Sicer (kot sem napisala) se sprva nameravava seliti samo v drugo stanovanje v bližnji okolici in šele kasneje v tujino. Vendar pa - kaj je za naju sploh bolje? Ostati doma (se pravi v Sloveniji) ali se seliti ven, kar si oba želiva?

Lepo se imej :)
Martina
sleepwalking past hope

#1002 prešernovaurška

prešernovaurška
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 3. februar 2009, 19:41

Dragi Vojko....

Glede na "zmedo" ki je trenutno v mojem življenju in občutke, ki me prevevajo imam pomisleke ali sploh še ostati v tej državi, ali se "prepustiti toku"...

Zanima me ali naj nadaljujem s študijem, ali naj grem okoli sveta poskusit srečo v drugih stvareh?
In ali se preseliti iz zdajšnjega stanovanja?

Datum 29.12.1983 Ura: 14:40

Hvala, hvala, hvala:) Jesenice

#1003 tigrota

tigrota
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 575

Objavljeno: 3. februar 2009, 22:30

Dragi Vojko!
Pa še jaz bi malo potipala, kar nekaj časa sem brez službe, Kaj bo se kaj pojavilo v bližnji prihodnosti, kaj pravijo predvidi oz kam bi lahko potipala, da bi se bolje angažirala? Več stvari bi in tako ne zrealiziram nič!
Moje št. je 216 Lp od tigrote!
Hvala Vojko za odgovor v kolikor lahko?!
Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

Mati TEREZIJA

#1004 cvet

cvet
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 461

Objavljeno: 13. februar 2009, 13:32

Dragi Vojko x:)x !

Mi lahko prosim poveš, kako v KI Devet Zvezd sistemu kaže zvezi:

25.6.1970 - jaz
24.5.1966 - on

Ker sem zadnja leta v energetsko nihajočih obdobjih kar se tiče partnerskega odnosa, me zanima ali bo v prihodnosti kaj drugače. Vem, da je potrebno določene stvari spremeniti.

Najlepša hvala!

C. xrosex
"Ljubezen ja stanje Bitja.
Tvoja ljubezen ni nekje zunaj, je globoko v tebi.
Nikoli je ne moreš izgubiti in ne more te zapustiti.
Ni odvisna od nekega drugega telesa ali kakršnekoli zunanje oblike."

#1005 tigrota

tigrota
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 575

Objavljeno: 24. februar 2009, 11:14

x:(x x:(x xredx xscratchx xracx xyesx xbookx ;) :zalostko:
Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

Mati TEREZIJA

#1006 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 1. marec 2009, 23:22

Živjo Vojko. Hvala lepa, ker si si vzel čas, mi mogoče lahko razložiš še, kakšna je smer energije bele vode 1?

Sicer (kot sem napisala) se sprva nameravava seliti samo v drugo stanovanje v bližnji okolici in šele kasneje v tujino. Vendar pa - kaj je za naju sploh bolje? Ostati doma (se pravi v Sloveniji) ali se seliti ven, kar si oba želiva?

Lepo se imej :)
Martina


Loonanai

Leta 2011 je 'smer vode' severovzhod.

Premalo je vedeti to, kar sem tu napisal, saj je potrebno izračunati točno.
In ljudje običajno ne izračunamo smeri prav, kadar gre za večje razdalje.

Vojko

Dragi Vojko....

Glede na "zmedo" ki je trenutno v mojem življenju in občutke, ki me prevevajo imam pomisleke ali sploh še ostati v tej državi, ali se "prepustiti toku"...

Zanima me ali naj nadaljujem s študijem, ali naj grem okoli sveta poskusit srečo v drugih stvareh?
In ali se preseliti iz zdajšnjega stanovanja?

Datum 29.12.1983 Ura: 14:40

Hvala, hvala, hvala:) Jesenice


Živijo prešeronovaurška (pu)

pu 8 1 3

Veš kaj PU. Odločitev je na tebi.

Kaj tebi pomeni - prepustiti se toku? Opazil sem, da to različnim ljudem pomeni precej različne zadeve...
Kaj natančno ti pomeni: da greš okoli sveta poskusit srečo (kaj tebi pomeni sreča), v drugih stvareh?
V katerih drugih stvareh, PU? Ali jih lahko našteješ?

Kar zadeva selitev: Kar si začela lansko leto, ti letos pokaže nežne rezultate in po teh lahko sklepaš ali so tvoje lanske odločitve zate dobre ali pa jih nisi zadela.

Kako bi bilo, ko bi svoja vprašanja napisala malo bolj jasno?
Se ti zdi, da se imaš toliko rada, da si zaslužiš drugačno obravnavo?
Na bolj oseben način?

Lep pozdrav, Vojko

P.S. Vprašanja so namenjena le tebi in mi nanje ni treba odgovoriti.




Dragi Vojko!
Pa še jaz bi malo potipala, kar nekaj časa sem brez službe, Kaj bo se kaj pojavilo v bližnji prihodnosti, kaj pravijo predvidi oz kam bi lahko potipala, da bi se bolje angažirala? Več stvari bi in tako ne zrealiziram nič!
Moje št. je 216 Lp od tigrote!
Hvala Vojko za odgovor v kolikor lahko?!



Živijo

Letos imaš dobre možnosti za službo, ki pa jo laže dobiš preko prijateljev kot preko svoje direktne angažiranosti v podjetjih.

Vojko

Dragi Vojko x:)x !

Mi lahko prosim poveš, kako v KI Devet Zvezd sistemu kaže zvezi:

25.6.1970 - jaz
24.5.1966 - on

Ker sem zadnja leta v energetsko nihajočih obdobjih kar se tiče partnerskega odnosa, me zanima ali bo v prihodnosti kaj drugače. Vem, da je potrebno določene stvari spremeniti.

Najlepša hvala!

C. xrosex



Lepo pozdravljen(a)? Cvet

ali je 'jaz' ženskega ali moškega spola???? x:Ix

24.5.1966 - on KI 7 5 7
25.6.1970 - cvet KI 3 1 7


Uaaaauuuu, zanimiva zveza z zelo močno privlačnostjo.
To je močna energija.

Če želita to zvezo plemenititi izboljšujta svojo komunikacijo - z učenjem, s treningom, z razlago - eden drugemu takoj, ko si kaj povesta. Tako preverita, kaj je drugi razumel vsaj približno tako kot mu je prvi povedal.

Imata enako življenjsko pot, vsak na svoj način, tako je pomembno, da se zavedata, da ne razumeta vedno načina, s katerim drugi želi doseči ta cilj.

Le naprej. Z ljubeznijo, s kreativnostjo, z učenjem,....

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1007 tigrota

tigrota
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 575

Objavljeno: 2. marec 2009, 09:42

Hvala Vojko,
potem pa moram se angažirati okol prijateljev, jih kar naprej imeti na dosegu, da čimprej zaplavam v samostojnost!"

Lp od tigrote,

bo, vem da bo! :hepko: xsmx xyesx xupx
Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

Mati TEREZIJA

#1008 cvet

cvet
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 461

Objavljeno: 2. marec 2009, 14:04

Vojko pozdravljen in hvala!

Cvet sem jaz - ženska :-).

Res je med nama zelo močna energija, upam, da jo bova znala izkoristit.

Vse lepo tudi tebi!

C.

Lepo pozdravljen(a)? Cvet

ali je 'jaz' ženskega ali moškega spola???? x:Ix

24.5.1966 - on KI 7 5 7
25.6.1970 - cvet KI 3 1 7


Uaaaauuuu, zanimiva zveza z zelo močno privlačnostjo.
To je močna energija.

Če želita to zvezo plemenititi izboljšujta svojo komunikacijo - z učenjem, s treningom, z razlago - eden drugemu takoj, ko si kaj povesta. Tako preverita, kaj je drugi razumel vsaj približno tako kot mu je prvi povedal.

Imata enako življenjsko pot, vsak na svoj način, tako je pomembno, da se zavedata, da ne razumeta vedno načina, s katerim drugi želi doseči ta cilj.

Le naprej. Z ljubeznijo, s kreativnostjo, z učenjem,....

Vojko


"Ljubezen ja stanje Bitja.
Tvoja ljubezen ni nekje zunaj, je globoko v tebi.
Nikoli je ne moreš izgubiti in ne more te zapustiti.
Ni odvisna od nekega drugega telesa ali kakršnekoli zunanje oblike."

#1009 Sani

Sani
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 34

Objavljeno: 4. marec 2009, 13:45

Živjo!

Mene pa zanima ali mi bo bivši fant vrtnil kdaj denar ali ne? Pa če mi ga bo vrnil ali ga bo vrnil v celoti? Ali lahko kakor koli pripomorem k temu da mi ga prej vrne?

Jaz 08.11.1980
On 24.03.1977

#1010 pnce

pnce
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 18. marec 2009, 11:37

Pozdravljeni, Vojko!

Med zvezo s punco se je "prikradla" 3. oseba iz njene strani!

Moje številke po vaših izračunih so 656 in njene 216, njegove (3.oseba) so 775.

Prosim vas za analizo ujemanja med mano(656) in njo(216) ter njo(216) in njim(775) (3. oseba).

Hvala za pomoč (mnenje, znanje).

Lp

#1011 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 31. marec 2009, 23:22

Živjo!

Mene pa zanima ali mi bo bivši fant vrtnil kdaj denar ali ne? Pa če mi ga bo vrnil ali ga bo vrnil v celoti? Ali lahko kakor koli pripomorem k temu da mi ga prej vrne?

Jaz 08.11.1980
On 24.03.1977



Živijo Sani

Zelo zanimivo vprašanje!

On 5 1 9
Ti 2 2 5


Ja Sani. Dobro bi bilo vedeti, kdaj se je 'izposoja' zgodila in ali on to jemlje kot izposojo ali je bil to skupen, pa neuspel projekt ali kaj podobnega.

Če je bila izposoja, bi ti on to že vrnil - ko bi mogel, vendar je letos v dokajšnji stiski. To seveda ne pomeni, da ne zahtevaš svojega denarja!

Če bi hotel in ima dovolj sredstev, bo vrnil denar letos jeseni - novembra! Vendar brez tvoje aktivnosti ne bo šlo.


lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1012 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 31. marec 2009, 23:29

Pozdravljeni, Vojko!

Med zvezo s punco se je "prikradla" 3. oseba iz njene strani!

Moje številke po vaših izračunih so 656 in njene 216, njegove (3.oseba) so 775.

Prosim vas za analizo ujemanja med mano(656) in njo(216) ter njo(216) in njim(775) (3. oseba).

Hvala za pomoč (mnenje, znanje).

Lp


Ja, pnce, prav lepo bi bilo, ko bi vidva s punco lahko nadaljevala vajino zvezo, saj imata lepe osnove zanjo.
Na žalost pa se ona s teboj včasih počuti malo stisnjena, z njim pa sproščena, saj tebi najbrž manjka sprostitve s samim seboj, torej še bolj z njo.

Najbrž se njej zdi, da je 'tretji ' boljši, vendar je to res le začasno (kaj je začasno je vprašanje).

Moje mnenje je, da jo ljubiš in, da hkrati pri sebi očistiš prepreke / komplekse in se sprostiš. (rabiš kakšno pomoč?)


Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1013 pnce

pnce
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 1. april 2009, 07:23

Ja, pnce, prav lepo bi bilo, ko bi vidva s punco lahko nadaljevala vajino zvezo, saj imata lepe osnove zanjo.
Na žalost pa se ona s teboj včasih počuti malo stisnjena, z njim pa sproščena, saj tebi najbrž manjka sprostitve s samim seboj, torej še bolj z njo.

Najbrž se njej zdi, da je 'tretji ' boljši, vendar je to res le začasno (kaj je začasno je vprašanje).

Moje mnenje je, da jo ljubiš in, da hkrati pri sebi očistiš prepreke / komplekse in se sprostiš. (rabiš kakšno pomoč?)


Lep pozdrav, Vojko



Hvala za odgovor in pojasnilo, glede pomoči (mislim, da jo potrebujem) pa Vas kontaktiram!

Lep dan še naprej

#1014 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 1. april 2009, 09:35

Hvala za odgovor in pojasnilo, glede pomoči (mislim, da jo potrebujem) pa Vas kontaktiram!

Lep dan še naprej


Hvala ti.

Kaj je tisto, kar te drži dobre volje, se spomniš? Najdi nekaj.

Lep pozdrav in prijeten dan


Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1015 pnce

pnce
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 2. april 2009, 09:01

Ja, pnce, prav lepo bi bilo, ko bi vidva s punco lahko nadaljevala vajino zvezo, saj imata lepe osnove zanjo.
Na žalost pa se ona s teboj včasih počuti malo stisnjena, z njim pa sproščena, saj tebi najbrž manjka sprostitve s samim seboj, torej še bolj z njo.

Najbrž se njej zdi, da je 'tretji ' boljši, vendar je to res le začasno (kaj je začasno je vprašanje).

Moje mnenje je, da jo ljubiš in, da hkrati pri sebi očistiš prepreke / komplekse in se sprostiš. (rabiš kakšno pomoč?)


Lep pozdrav, Vojko



Pozdravljeni!

Nastal je problem. Punca oz. "ex" punca ne zastopi kaj ste mislili ( :D ). Zašla je na te strani in odkrila moj nick :D Zanima jo samo v kareti smeri se po Vašem mnenju "splača" delati; ali v najini ali v njuni.

Se opravičujem in hkrati zahvaljujem za vso Vašo pomoč.

Lep dan

To temo je popravil/a pnce: 2. april 2009, 09:02


#1016 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 5. april 2009, 14:41

Pozdravljeni!

Nastal je problem. Punca oz. "ex" punca ne zastopi kaj ste mislili ( :D ). Zašla je na te strani in odkrila moj nick :D Zanima jo samo v kareti smeri se po Vašem mnenju "splača" delati; ali v najini ali v njuni.

Se opravičujem in hkrati zahvaljujem za vso Vašo pomoč.

Lep dan



Živijo pnce

Samo s teboj, pnce. S teboj ima to dekle lahko res dobro zvezo.


Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1017 pnce

pnce
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 6. april 2009, 13:50

Živijo pnce

Samo s teboj, pnce. S teboj ima to dekle lahko res dobro zvezo.


Lep pozdrav, Vojko



Najlepša hvala v njenem in mojem imenu.

Lep dan

#1018 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 9. april 2009, 12:34

Najlepša hvala v njenem in mojem imenu.

Lep dan


Z veseljem


Upam, da najdeta pot sreče


Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1019 Sani

Sani
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 34

Objavljeno: 21. april 2009, 11:16

Živjo!

Mene pa zanima ali mi bo bivši fant vrtnil kdaj denar ali ne? Pa če mi ga bo vrnil ali ga bo vrnil v celoti? Ali lahko kakor koli pripomorem k temu da mi ga prej vrne?

Jaz 08.11.1980
On 24.03.1977



Živijo Sani

Zelo zanimivo vprašanje!

On 5 1 9
Ti 2 2 5


Ja Sani. Dobro bi bilo vedeti, kdaj se je 'izposoja' zgodila in ali on to jemlje kot izposojo ali je bil to skupen, pa neuspel projekt ali kaj podobnega.

Če je bila izposoja, bi ti on to že vrnil - ko bi mogel, vendar je letos v dokajšnji stiski. To seveda ne pomeni, da ne zahtevaš svojega denarja!

Če bi hotel in ima dovolj sredstev, bo vrnil denar letos jeseni - novembra! Vendar brez tvoje aktivnosti ne bo šlo.


lp, Vojko



Živjo Vojko!

Najprej hvala za že dani odgovor. Denar ni bil namenjen za skupno porabo. On je imel prometno nesrečo in ker je pij je bil odgovoren. Poravnati je moral dolg do zavarovalnice, ker pa takrat bil še obvezen vojske, ni mogel vzeti kredita. Kredit za poravnavo škode sem prevzela jaz (brez kakršnih koli papirjev, da bi ga lahko zdaj iztožila). Ker sem takrat imela veliko plačo sem mu vzela še kredit za motor. To je bilo približno leta 2000.

Ko sva se razšla je rekel da mi bo počasi vračal, vendar ni bilo skoraj nič od tega. Dolžan mi je čež 3.000.000 starih SIT. Razmišljala sem da bi ga dala "prebutati" za 500 EUR, vendar je problem ker zelo verjamem v karmo. Pa še mislim da če človek nima denarja se ga ne izplača tepsti.

Tudi to ga ne morem prepričati, da podpiševa pogodbo pri notarju. Mislim da mi na koncu razen izterjave ne bo preostalo nič drugega.

Prosim te za odgovor: Ali naj še naprej ga iščem (ker on kar naprej menja telefonske), ali naj ga prisilim v podpis pogodbe, ali naj ga dam izterjati (zadnja možnost z moje strani)?
Ali je kaj možnosti da mi vsaj nekaj denarja vrne?

#1020 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 26. maj 2009, 06:39

Živijo Sani


Seveda ne morem vedeti ali bo človek denar vrnil ali ne. Je pa to res hud izziv za marsikoga,
da bi ostal pri ženski, ki ga financira (ali so odnosi nato še vedno lahko enakopravni, ko ga financiraš za motor?
je motor kaj doprinesel k vajinemu skupnemu življenju?)


On 5 1 9
Ti 2 2 5

Letos ti lahko tvoji znanci in prijatelji pomagajo pri prizadevanjih zapridobitev denarja,
vendar je on letos v hudi kaši, vendar to ne pomeni, da denarja nima. Pa te to sedaj rez zanima ali ne?

Naslednje leto aboš zelo trmasta in leta 2011 imaš lahko kar nekaj sreče.

Razmisli pa koliko časa boš potrošila za sodišče in koliko denarja za odvetnike - ali ga bo še kaj ostalo,
ali boš morala še nekaj doplačati, da boš lahko izvedla tožbo. Kajti ravno od letos do leta 2018 se ti
kaže kar precej 'papirnatih' zadev, ko lahko malo dobiš in veliko izgubiš.

Lep pozdrav, Vojko


Živjo!

Mene pa zanima ali mi bo bivši fant vrtnil kdaj denar ali ne? Pa če mi ga bo vrnil ali ga bo vrnil v celoti? Ali lahko kakor koli pripomorem k temu da mi ga prej vrne?

Jaz 08.11.1980
On 24.03.1977



Živijo Sani

Zelo zanimivo vprašanje!

On 5 1 9
Ti 2 2 5


Ja Sani. Dobro bi bilo vedeti, kdaj se je 'izposoja' zgodila in ali on to jemlje kot izposojo ali je bil to skupen, pa neuspel projekt ali kaj podobnega.

Če je bila izposoja, bi ti on to že vrnil - ko bi mogel, vendar je letos v dokajšnji stiski. To seveda ne pomeni, da ne zahtevaš svojega denarja!

Če bi hotel in ima dovolj sredstev, bo vrnil denar letos jeseni - novembra! Vendar brez tvoje aktivnosti ne bo šlo.


lp, Vojko



Živjo Vojko!

Najprej hvala za že dani odgovor. Denar ni bil namenjen za skupno porabo. On je imel prometno nesrečo in ker je pij je bil odgovoren. Poravnati je moral dolg do zavarovalnice, ker pa takrat bil še obvezen vojske, ni mogel vzeti kredita. Kredit za poravnavo škode sem prevzela jaz (brez kakršnih koli papirjev, da bi ga lahko zdaj iztožila). Ker sem takrat imela veliko plačo sem mu vzela še kredit za motor. To je bilo približno leta 2000.

Ko sva se razšla je rekel da mi bo počasi vračal, vendar ni bilo skoraj nič od tega. Dolžan mi je čež 3.000.000 starih SIT. Razmišljala sem da bi ga dala "prebutati" za 500 EUR, vendar je problem ker zelo verjamem v karmo. Pa še mislim da če človek nima denarja se ga ne izplača tepsti.

Tudi to ga ne morem prepričati, da podpiševa pogodbo pri notarju. Mislim da mi na koncu razen izterjave ne bo preostalo nič drugega.

Prosim te za odgovor: Ali naj še naprej ga iščem (ker on kar naprej menja telefonske), ali naj ga prisilim v podpis pogodbe, ali naj ga dam izterjati (zadnja možnost z moje strani)?
Ali je kaj možnosti da mi vsaj nekaj denarja vrne?


Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1021 Sani

Sani
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 34

Objavljeno: 26. maj 2009, 11:54

Ja midva že dolgo nisva več skupaj. Ne zdi se mi pa pošteno, da mi denarja ne vrne. Preko sodišča in odvetnikov ga ne morem izterjati, ker nimava nič podpisanega. Izterjam ga lahko samo preko "neuradne" izterjave ali ga pa pustim na miru, vendar to ni malo denarja za pozabit.

Bomo videli. Vseeno hvala za odgovor.
LP Sanja

#1022 khabath

khabath
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 29. maj 2009, 09:56

Živijo!

Pišem vam, ker me zanima ali bom v doglednem času uspela najti drugo službo, vneto iščem, trenutno nestrpno čakam ali bom prejela vsaj vabilo na razgovor. V trenutni službi ni možnosti napredovanja, poleg tega so zelo slabi medosebni odnosi.
Moj rojstni datum 02 11 1975

Lepa hvala za odgovor
jutri je nov dan

#1023 gala

gala
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 117

Objavljeno: 30. maj 2009, 21:31

Ojla Vojko:-)

zanima me, ali je vse samo trenutno slab dan, ker mi je dragi rekel, da išče sorodno dušo in da sem mu kul prijateljica ...in da ostaneva prijatelja ...
mene je prizadelo, ker se vidim ob njem.


moj roj, datum je 9.1.72, njegov 6.3.70.

hvala, lp

#1024 metulcica

metulcica
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 3. junij 2009, 15:00

OILA Vojko.

Vprašala bi te kaj me čaka v prihodnosti na ljubezenskem področju.
Rojena 10.12.1987.

Hvala za odgovor in lep pozdrav-

metulcica

#1025 vajalur

vajalur
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 7. junij 2009, 10:27

Zdravo!

Vprašala bi, ali je ugoden čas, da dam tožbo za ločitev, da bo rešena čimprej v mojo "korist".

moj RD 07.07.1970
možev RD 04.02.1958

Pa še, a je kaka služba na vidiku?


Hvala.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0