Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

KI Devet Zvezd - Expres


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 2 x ocenjeno
1073 komentarjev na to temo

#1026 Sinaj22

Sinaj22
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 13. junij 2009, 17:58

Lep pozdrav Vojko!

Med branjem vrstic tega foruma sem naletela na podobno situacijo enega člana kot jo imam tudi sama...in sicer tudi v moje življenje se je prikradla tretja oseba, ki mi je spodnesla tla pod nogami...ker sem že nekaj časa v vezi, ki pa nikakor ni slaba, temveč mogoče na trenutke edino manjkajo določene vsebine odnosa, me zanima s katerim izmed njiju so moje energije bolj kompatibilne:

jaz: 115
on1:311
on2:519

Hvala ti in vse prijetno!

#1027 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 27. junij 2009, 09:17

Živijo!

Pišem vam, ker me zanima ali bom v doglednem času uspela najti drugo službo, vneto iščem, trenutno nestrpno čakam ali bom prejela vsaj vabilo na razgovor. V trenutni službi ni možnosti napredovanja, poleg tega so zelo slabi medosebni odnosi.
Moj rojstni datum 02 11 1975

Lepa hvala za odgovor



Pozdravljena khabath

(mi poveš kaj pomeni khabath)

7 8 4

Poglej. Letos imaš krasne možnosti KAKRŠNEGAKOLI začetka.
Tu je ena pomembna točka. TI si tista, ki ima 'bele figure', torej si ti tista, ki lahko pričneš z akcijo, čeprav stvarstvo ves čas čaka na TVOJO potezo.

Najboljši čas za oddajo prošenj in druge začetke je po 7. juliju, vse do 8. avgusta, vendar tudi kasneje, vse do februarja še dovolj možnosti. Ti si tista, ki te možnosti sproži ali pa ne.

Lep pozdrav, Vojko


Ojla Vojko:-)

zanima me, ali je vse samo trenutno slab dan, ker mi je dragi rekel, da išče sorodno dušo in da sem mu kul prijateljica ...in da ostaneva prijatelja ...
mene je prizadelo, ker se vidim ob njem.


moj roj, datum je 9.1.72, njegov 6.3.70.

hvala, lp


Lepo pozdravljena Gala

on 3 4 4
ti 2 9 7

Poglej. Kar ti je rekel - je rekel. Lahko bi se ti več pogovorila z njim o tem, kaj mu prijateljstvo pomeni. Seveda ti verjamem, da te je prizadelo, posebej, ko čutiš globoko ljubezen. Pa to ljubezen res čutiš do njega? Samo do njega? Se ti vedno zgodi, da se tisto, kar vidiš tudi uresniči?

Pogovori se z njim. Vendar, ko pogledam kompatibilnost, vajine zveze ne bi bilo lahko obdržati tako, da bi bila oba srečna in zadovoljna.

Lep pozdrav, Vojko


OILA Vojko.

Vprašala bi te kaj me čaka v prihodnosti na ljubezenskem področju.
Rojena 10.12.1987.

Hvala za odgovor in lep pozdrav-

metulcica



Lepo pozdravljena metulcica 4 7 2

Tvoje ljubezensko življenje je letos lahko zelo pisano in zanimivo.
To je čas, ki ga imenujem 'SEJEM ŽIVLJENJA', ki ti daje možnosti spoznavati življenje na različnih ravneh - tudi v ljubezni. Hkrati te zveze načelno niso dolgoročno dobre, niti potrebne. Živi, uživaj, vendar skušaj v tem najti, da ohraniš svoje cilje in, da jim slediš.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1028 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 27. junij 2009, 09:31

Zdravo!

Vprašala bi, ali je ugoden čas, da dam tožbo za ločitev, da bo rešena čimprej v mojo "korist".

moj RD 07.07.1970
možev RD 04.02.1958

Pa še, a je kaka služba na vidiku?


Hvala.


Pozdravljena vajalur


Jasno vprašanje, jasen odgovor:

Vendar za čisto natančen odgovor v tem primeru potrebujem tvojo rojstno uro.
Letošnje leto je sicer zelo ugodno za spremembno česarkoli, torej tudi tvojega zakonskega stanu, spremembe bivališča, vendar pa je NUJNO vse te aktivnosti pozorno načrtovati in dobro premisliti.

Za vlogo je dober čas sedaj, bil pa je najboljši marec, pa tudi od 8. avgusta do 9. septembre in od 8. novembra do 5. decembra. (Korist!)

Za novo službo bi bil ugoden čas, če bi imela delovno mesto že 'rezervirano'.


Lep pozdrav, Vojko




Lep pozdrav Vojko!

Med branjem vrstic tega foruma sem naletela na podobno situacijo enega člana kot jo imam tudi sama...in sicer tudi v moje življenje se je prikradla tretja oseba, ki mi je spodnesla tla pod nogami...ker sem že nekaj časa v vezi, ki pa nikakor ni slaba, temveč mogoče na trenutke edino manjkajo določene vsebine odnosa, me zanima s katerim izmed njiju so moje energije bolj kompatibilne:

jaz: 115
on1:311
on2:519

Hvala ti in vse prijetno!




Sinaj22

Zanimiva situacija, Sinaj

sinaj 1 1 5
on 1 3 1 7
on 2 5 1 9

S tistim, ki ga ljubiš!

Tvoja kompatibilnost z enim in drugim je na podobni osnovi, vendar ne verjamem, da si pripravljena živeti s človekom, ki si želi takšno svobodo kot 3 1 7 in hkrati vprašanje ali boš prenašala energijo, ki te sicer strašno privlači, vendar so tam lahko tudi takšne iskre, ki ti niso všeč z 5 1 9

Obe kompatibilnosti sta 'mladostnega' značaja - osnovane na dobri komunikaciji, boljše bi bilo, ko bi bile osnovane na enakih življenjskih ciljih.


Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1029 khabath

khabath
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 9. julij 2009, 08:01

[quote name='Vojko' date='27. Jun 2009, 10:18' post='1055508114']
Pozdravljena khabath

(mi poveš kaj pomeni khabath)


Pozdravljeni!

Najprej hvala za odgovor, ki mi je prinesel kar nekaj vzpodbude.
Glede pomena khabath-a sem sama dolgo časa "romantično" mislila, da je to kakšna stara hebrejska beseda. Imam pa jo v spominu iz zelo zelo starih sanj. V bisvtvu pa pomen niti nima pozitivne vsebine. Khabath Sa'id je mesto v Saudski arabiji, drugače pa v koranu pomeni objektivno, materialno nečistočo ( kot je kri, urin, telesni vonj, truplo). Koran baje ločuje dve vrsti nečistoč: prva je khabath - materialna nečistoča, druga pa je nematerialna, duhovna nesnaga tj. hadath. Kdor ima hadath tudi moliti ne more, ali pa ne sme, saj ne vem povsem točno. Itak pa je vseeno bolje imeti khabath, se vsaj pošteno umiješ, pa si čist.
Pravi pomen besede pa mi je v bistvu prinesla doba interneta.
Toliko, da potešim radovednost.
Želim še en lep, pa četudi deževen dan.
jutri je nov dan

#1030 gala

gala
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 117

Objavljeno: 11. julij 2009, 13:43

Hvala, Vojko!

No, ja, life je včasih grenak, včasih sladek:-). Pač obrniti nov list in iti naprej.

Zanima me, ali bom spoznala svojega partnerja ... imela družino itd. Ker mi je vse drugo postalo manj pomembno, oziroma sem uspešna v svojem delu in karieri in si želim tudi svojo zasebno srečo.

Hvala, in lepo poletje ti želim.
Bodi dobro!

#1031 gala

gala
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 117

Objavljeno: 11. julij 2009, 13:55

Dodajam še podatke: 297

hvala še enkrat
Bodi dobro!

#1032 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 13. avgust 2009, 14:39

Lep pozdrav Vojko!

Med branjem vrstic tega foruma sem naletela na podobno situacijo enega člana kot jo imam tudi sama...in sicer tudi v moje življenje se je prikradla tretja oseba, ki mi je spodnesla tla pod nogami...ker sem že nekaj časa v vezi, ki pa nikakor ni slaba, temveč mogoče na trenutke edino manjkajo določene vsebine odnosa, me zanima s katerim izmed njiju so moje energije bolj kompatibilne:

jaz: 115
on1:311
on2:519

Hvala ti in vse prijetno!


Živijo Sinaj

Zanimivo razmišljanje. Kaj pa čutiš?

Z obema imaš odlično komunikacijo.
Ne prvi ne drugi nima energija, ki bi te osebno podprla, kar bi bilo zelo dobro.
S prvim je izziv, ker nisi pripravljena na tako svobodo kot jo on živi in je ne bo spremenil,
hkrati pa čuti, da si ti tista, ki ga ne podpiraš pri doseganju njegovih ciljev.

Z drugim je malo drugača
Intimna privlačnost je večja kot s prvim
komunikacija je ok
Čeprav se ti včasih lahko zdi, kakor, da ti ne pusti dihati,
pa je ravno on tisti, ki s svojim delom podpira tvoje življenjske cilje.

Upam, da ti to pomaga

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1033 kamikaze

kamikaze
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 205

Objavljeno: 28. avgust 2009, 10:05

Moje cifre so mislim da 2 7 9.....11.06.1980 je datum....

Obstaja kaka splošna napoved? Glede kakršnegakoli področja?

:8):
cosmic dancer

#1034 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 28. avgust 2009, 14:39

Moje cifre so mislim da 2 7 9.....11.06.1980 je datum....

Obstaja kaka splošna napoved? Glede kakršnegakoli področja?

:8):



Pozdravljen Kamikaze


Splošni predvid imaš na moji spletni strani.


Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1035 *wena

*wena
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 28. avgust 2009, 17:20

živjo vojko!

zanima me, kako se bo razpletla stvar med mano in simpatijo.....se bo sprevrglo v kaj resnega, lahko kaj pričakujem od te osebe?...razumeva se odlično, tudi ujemava se popolnoma...oba čutiva nekakšno kemijo, vendar me vseeno zanima, kaj pravi KI....

moj r.d.: 24.4.1993
simpatija: 12.1.1984

že vnaprej se ti zahvaljujem za odgovor....lp.

To temo je popravil/a *wena: 28. avgust 2009, 17:23

''Ne lovite življenja le za rep, uživajte ga!'' (Angelsko sporočilo)

#1036 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 5. oktober 2009, 08:28

živjo vojko!

zanima me, kako se bo razpletla stvar med mano in simpatijo.....se bo sprevrglo v kaj resnega, lahko kaj pričakujem od te osebe?...razumeva se odlično, tudi ujemava se popolnoma...oba čutiva nekakšno kemijo, vendar me vseeno zanima, kaj pravi KI....

moj r.d.: 24.4.1993
simpatija: 12.1.1984

že vnaprej se ti zahvaljujem za odgovor....lp.



Živijo *wena

Zanimivo vprašuješ *wena

Vendar ti odgovora ne morem dati - vsaj ne na način, na katerega si vprašala. Kajti vprašala si nekaj, kjer ti lahko uporabljaš svojo svobodno voljo.

Skozi Devetzvezdni KI ti lahko povem, kako in koliko sta kompatibilna, kdaj je zveza boljša in kaj je tisto, kar je bistvo zveze. Le kako naj poznam vse tisto, kar sta si vidva nabrala v vajini karmi? Kar vaju tudi lahko veže.

Tudi izraz 'Kemija' izhaja iz ameriških filmov, KI pa je bolj usklajen z davnimi in z današnjimi 'quantum' časi, saj večina ved po vsem svetu že od nekdaj govori o tem, da smo ljudje bitja svetlobe, torej nekakšna energijska inteligentna nihanja - svetloba! In KI je metoda, s katero lahko vidimo in razvozlamo 'jezik Boga', - sporočila Boga.

Pa pojdiva h konkretnemu odgovoru na tvoje vprašanje.

Odlično, da se ujemata.

On : 8 9 4
Ti : 7 6 6

Res je on kot prava energijska bomba zate in ob njem se počutiš polno življenja in v varnem zavetju. On je tudi tisti, ki ti (še) omogoča dovolj svobode, saj čuti, da jo potrebuješ. Ne verjamem pa, da se tako dobro razumeta kot pišeš. Kako se res razumeta bosta videla, ko bosta organizirala resnično aktivnost v materialnem svetu - ko bosta vsaj nekaj časa živela skupaj in bosta odgovorna za uresničitev 'materialnih' in konkretnih zadev.

Vajini življenjski poti sta precej različni in zato, da bi lahko lepo in prijazno živela skupaj (v istem fizičnem okolju in z vsemi odgovornostmi, ki jih prejmeta od njega) potrebujeta intimo. Vendar intima niso le spolni odnosi, to je veliko več. In dokler bosta znala biti zelo intimna, bo vajina zveza tekla dobro. (to se spomni, kadar se zatakne).

Veliko lepega in dobrega ti želim,

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1037 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 5. oktober 2009, 10:15

Pozdrav, Vojko!

Tudi jaz bi rada vedela kakšni števili sva s fantom ter tvoj vpogled, kako se "vidiva" in ujemava? :)


29.08.1972 him
29.03.1970 me&myself&I

Hvala! xsrcx
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#1038 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 5. oktober 2009, 11:55

Pozdrav, Vojko!

Tudi jaz bi rada vedela kakšni števili sva s fantom ter tvoj vpogled, kako se "vidiva" in ujemava? :)


29.08.1972 him
29.03.1970 me&myself&I

Hvala! xsrcx


Lepo pozdravljena, Mayan

on 1 2 4
ti 3 4 4

Prav lepo (odlično) partnerstvo, ki pa ni brez izzivov in za katerega se splača vložiti kar nekaj energije ( v sebi).

Njegova energija ti je dobra, vse dokler te ne želi le zase - beri, dokler se ne prepustiš, da te nosi na rokah in potem to zahtevaš od njega.

V komunikaciji je sicer kar nekaj zatikov, hkrati pa je to področje, na katerem lahko veliko spoznata o sebi in tudi veliko naredita zase in za partnerstvo (ko vsak pri sebi prične z izobraževanjem in rastjo dojemanja drugega in korektne komunikacije sam s seboj in seveda s tem tudi z drugim.

Življenjsko pot imata skupno (zelo podobno) in to takšno, ki 'paše' obema.

Torej: Odlično partnerstvo, kjer pa oba želita imeti veliko svobode, vendar on ni vedno pripravljen sprejeti svobode kot jo razumeš ti.
kajti svobodo lahko živimo ali pa ne. Ne moremo drugemu predpisati svobode, kajti to je naš pogled nanjo.
Dogovorita se za skupne cilje in za način življenja,

želim vama, da pri tem uspevata dan za dnem in da se takšno vajino življenje prične takoj danes, saj sta res 'lep' par.


Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1039 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 6. oktober 2009, 07:51

Vojko, se ti zahvaljujem. Sem vesela napisanega. :)

Me pa firbec matra, kaj si mislil pod 'lep' par..

Sicer te ne bom zdaj spraševala kaj več, ker je veliko že napisanega tudi tu, vem, da moram najprej vprašanje najt, se razgledati; o najinih številih vem trenutno le to, da je osnovna 1 število vizionarja, 3 pa pobudnika in pa da je to dobro da njegova energija podpira mojo, žensko. Drži?

Glede svobode, si je v resnici ne želim toliko, kolikor to mogoče kažem navzen in dokazujem. Bolj mi gre za biti open minded, razumeti in potem znati spustiti.

Lep pozdrav! :)
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#1040 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 6. oktober 2009, 16:57

Vojko, se ti zahvaljujem. Sem vesela napisanega. :)

Me pa firbec matra, kaj si mislil pod 'lep' par..

Sicer te ne bom zdaj spraševala kaj več, ker je veliko že napisanega tudi tu, vem, da moram najprej vprašanje najt, se razgledati; o najinih številih vem trenutno le to, da je osnovna 1 število vizionarja, 3 pa pobudnika in pa da je to dobro da njegova energija podpira mojo, žensko. Drži?

Glede svobode, si je v resnici ne želim toliko, kolikor to mogoče kažem navzen in dokazujem. Bolj mi gre za biti open minded, razumeti in potem znati spustiti.

Lep pozdrav! :)


Živijo Mayan

Že v začetku sem napisal, da imata odlične možnosti za zelo lepo skupno življenje.
Možnosti - te lahko izkoristita in jih nadgradita in bodo boljše in boljše ali pa jih le uživata, dokler so,
ko jih ni pa rešujeta vajin odnos. (priporočam prvo varianto)

Lep par - pomeni natančno to: energijsko dobro 'pašeta' skupaj, sta zelo skladna že po naravi,
pomeni, da imata odlične predispozicije za lepo skupno življenje.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1041 khabath

khabath
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 8. oktober 2009, 08:26

Pozdravljeni!

Mi kar ne da miru, še vedno tičim v isti službi, seveda po svoji volji, trenutne razmere za iskanje nove službe pa tudi niso prav rožnate. Res da sem dobila ponudbo za delo na svojem področju ( klicali so iz prve "firme"), ampak sem se po dolgem premisleku odločila za ne, pa so čisto osebni razlogi ( so bila manipuliranja, in tako kar precej stvari malo naokoli ).
Mislim, da se zares osebnostno čvrstim, po svoje je tudi trenutna situacija dobra šola za določene lastnosti, ki so mi prej primanjkovale ( povedati nekaj na glas, se postaviti malo zase, brez hude krvi in strahu, ja kaj pa bo. Nič poveš v miru, pa imaš potem svoj mir.)
Še vedno me zanima kako mi kaj kaže za spremembe, ker jaz res ne čutim sebe kot neke bele figure, no, ja zadnje čase že, ampak to se menda dogaja s spremembo mojega razmišljanja.
Če bo čas, bom res vesela kakšnega odgovora. Moja službena situacija, a kaže kaj na bolje? ( moji podatki 02. 11. 1975 , ura rojstva 23.55).
Bi pa še povprašala o ujemanju s svojo hčerko ( njen datum 12.06. 2001, ura rojstva 6.30) in pa partnerjem ( 18.9. 1967 menda ob 8.00 uri zjutraj). Zanima me predvsem preplet naših odnosov, medve s Tančko sva že v redu, partner pa včasih nekoliko odmaknjen.
Upam, da nisem preveč naložila, hvala že v naprej.
Pa prijeten sončen dan želim x:)x
jutri je nov dan

#1042 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 8. oktober 2009, 08:46

Pozdravljeni!

Mi kar ne da miru, še vedno tičim v isti službi, seveda po svoji volji, trenutne razmere za iskanje nove službe pa tudi niso prav rožnate. Res da sem dobila ponudbo za delo na svojem področju ( klicali so iz prve "firme"), ampak sem se po dolgem premisleku odločila za ne, pa so čisto osebni razlogi ( so bila manipuliranja, in tako kar precej stvari malo naokoli ).
Mislim, da se zares osebnostno čvrstim, po svoje je tudi trenutna situacija dobra šola za določene lastnosti, ki so mi prej primanjkovale ( povedati nekaj na glas, se postaviti malo zase, brez hude krvi in strahu, ja kaj pa bo. Nič poveš v miru, pa imaš potem svoj mir.)
Še vedno me zanima kako mi kaj kaže za spremembe, ker jaz res ne čutim sebe kot neke bele figure, no, ja zadnje čase že, ampak to se menda dogaja s spremembo mojega razmišljanja.
Če bo čas, bom res vesela kakšnega odgovora. Moja službena situacija, a kaže kaj na bolje? ( moji podatki 02. 11. 1975 , ura rojstva 23.55).
Bi pa še povprašala o ujemanju s svojo hčerko ( njen datum 12.06. 2001, ura rojstva 6.30) in pa partnerjem ( 18.9. 1967 menda ob 8.00 uri zjutraj). Zanima me predvsem preplet naših odnosov, medve s Tančko sva že v redu, partner pa včasih nekoliko odmaknjen.
Upam, da nisem preveč naložila, hvala že v naprej.
Pa prijeten sončen dan želim x:)x



Lepo pozdravljena, khabath

Veš, ti iskreno povem. Zelo rad se pogovarjam z ljudmi ki so takole odprti kot vidim iz besedila. Vendar pogovarjam. Pisanje je tisto, za katerega ne vemo vedno, ali je bilo razumljeno tako kot smo želeli. Cel kup izrazov je tu, za katere bi rad vedel kaj tebi točno pomenijo, preden bi ti odgovarjal.

Tako ti ne bom odgovoril na vse, le na tisto, kar menim, da lahko napišem tako, da bo v večini razumljeno. Torej o kompatibilnosti s partnerjem. (O hčerki pa se lahko slišiva samo osebno) O tebi pa bi se bilo dobro pogovoriti malo na širše, vsaj kar vidim iz besedila o načinu sprejemanja sveta okrog tebe. Morda pa prideš na delavnico. Tam se z vsakim, ki si vzame čas pogovarjam tudi o njeni prihodnosti.

In nikjer nisem pisal, da ti si bela figura (razen tukaj),
Pišem o tem, da ti IMAŠ BELE FIGURE! To pri šahu pomeni, da moraš prva potegniti potezo - tisti, ki imaš črne figura pa mora čakati dokler ne potegneš ti. Če v času, ki je določen pri šahovski partiji, igralec z belimi figurami ne potegne prve poteze - je igro izgubil.

In ti imaš letos BELE FIGURE!

In ti si dala vlogo za delo, ki si ga kasneje odklonila, mar ne?
Torej razmisli kaj delaš.

Kako pa ti ločiš spremembo tvojega pogleda na svet od sebe same?
KI je energija, ki preveva vse nas. In kjerkoli se spreminjaš in ima to posledice na tvoje življenje - mar to nisi ti?

(odgovore na ta vprašanja zadrži zase)

_____________

Ujemanje s hčerko.

Hči je še otrok. In vse, kar rabi osemleten otrok je : ljubezen.
To ne pomeni, da nisi odločna. Seveda je prav, da veš kaj delaš in kdaj, da si odgovorna, vendar, da ločiš njeno obnašanje od nje same. Da jo ljubiš in ji to pokažeš in da ji znaš pokazati, katero njeno obnašanje je v skladu s teboj in katero ne. To pa zahteva kar nekaj osebne odgovornosti, mar ne?

Takole khabath

Vem, da nisem odgovoril na vse,
vendar verjamem, da ti tudi to pomaga.

Lep in prijeten dan, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1043 khabath

khabath
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 8. oktober 2009, 10:06

Pozdravljeni!

Res nisem pričakovala tako hitrega odgovora, najlepša hvala. O delavnici sem tudi že razmišljala, pa še nisem čisto povsem prepričana. Tudi o osebnem svetovanju, morda, ne vem.

Morda vas pokličem, zbiram korajžo, se ve.

Odgovore bi res lahko zadržala zase, jih tudi bom, razen prvega.

Vloge za službo pa nisem dala sama, to je bila moja prva zaposlitev. Zelo zapleteno, res ni za sem gor, vas pokličem, ko bo čas.

Ah, ja pa površno berem, če se mi mudi, to bo to.

Hvala in lep sončen dan še naprej
jutri je nov dan

#1044 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 8. oktober 2009, 10:15

Pozdravljeni!

Res nisem pričakovala tako hitrega odgovora, najlepša hvala. O delavnici sem tudi že razmišljala, pa še nisem čisto povsem prepričana. Tudi o osebnem svetovanju, morda, ne vem.

Morda vas pokličem, zbiram korajžo, se ve.

Odgovore bi res lahko zadržala zase, jih tudi bom, razen prvega.

Vloge za službo pa nisem dala sama, to je bila moja prva zaposlitev. Zelo zapleteno, res ni za sem gor, vas pokličem, ko bo čas.

Ah, ja pa površno berem, če se mi mudi, to bo to.

Hvala in lep sončen dan še naprej



Lepo pozdravljena, Khabath


Me veseli, da si prijetno presenečena.

Korajža velja vedno! - Energija novih začetkov pa le še do konca januarja. Sava (in tudi druge reke) pa teče...
in prej, ko spoznamo kako je lahko, lepše nam je.

Ja, branje tako ali tako prikliče v nas le naše osebne občutke,
ne vemo veliko o tem, kar je želel napisati tisti, ki piše. (v tem so mojstri pisatelji).

Lep in prijazen dan tudi tebi.

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1045 mammamia

mammamia
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 24. oktober 2009, 20:21

Pozdravljen,
ne morem verjeti, da sem lahko spregledala tako zanimivo stvar kot je devetzvezdni KI.
Nahajam se v nekem obdobju, ki se sicer počasi počasi popravlja, pa je vendar zame še zelo težko. Na vseh področjih sem dosegla dno in se zdaj postopoma poskušam izvleči.
Vem da sem sposobna in sem to že dokazala, vendar se mi trenutno dogaja, da so mi vse poti zaprte; zdravje je načeto, poslovno gre slabo, finančno še slabše, partnerstva nimam ... le prijatelja, ki meni pomeni več, jaz pa njemu očitno le prijateljico.
Rojena sem 9.4.1965
on 6.12.1970.
Ali mi lahko pomagaš poiskati smer, ki naj bi se je držala? Ima najino prijateljstvo tendenco prerasti v kaj več?
Iz srca hvala.

#1046 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 25. oktober 2009, 12:32

Pozdravljen,
ne morem verjeti, da sem lahko spregledala tako zanimivo stvar kot je devetzvezdni KI.
Nahajam se v nekem obdobju, ki se sicer počasi počasi popravlja, pa je vendar zame še zelo težko. Na vseh področjih sem dosegla dno in se zdaj postopoma poskušam izvleči.
Vem da sem sposobna in sem to že dokazala, vendar se mi trenutno dogaja, da so mi vse poti zaprte; zdravje je načeto, poslovno gre slabo, finančno še slabše, partnerstva nimam ... le prijatelja, ki meni pomeni več, jaz pa njemu očitno le prijateljico.
Rojena sem 9.4.1965
on 6.12.1970.
Ali mi lahko pomagaš poiskati smer, ki naj bi se je držala? Ima najino prijateljstvo tendenco prerasti v kaj več?
Iz srca hvala.


Lepo pozdravljena, mammamia

he he, če temu rečeš, da si spregledala, potem ne vem kaj ta beseda pomeni.
Mnogi jo uporabljajo ravno v nasprotnem pomenu besede, čeprav je njen pravi pomen,
da sem 'uvidel' nekaj. Torej sem 'našel', 'ujel' z očmi tisto, kar bi morda bilo prej skrito.

Glede na tvojo zgodovino na LNF, najbrž še marsičesa nisi videla in boš še spregledala....

Mogoče pa je ta naglica tista, ki ti ne pomaga, da bi lahko zaživela polno življenje!

Pa poglejva 'na express'!
Ali res meniš, da ti expresni odgovori lahko prinesejo odrešitev?
No, verjamem, da pomagajo, sicer bi jih ne pisal.

mammamia KI 8 9 4
on KI 3 2 6

Imam občutek, da na mojo spletno stran še pogledala nisi.
Kajti, ko bi prečitala letni predvid zate (za 8) za leto 2009, bi lahko opazila bistvo (ali pa ne, kdo ve).

Ja, 8-ice se rade držite ustaljene poti in to vam je v preteklosti (malodane vse življenje) res pomagalo k uspehom (večjim ali manjšim) z ne ravno veliko truda (verjamem, da se s tem ne strinjaš). Vendar so lahko mnogi ljudje z več truda, z ustreznim načinom delovanja dosegali manjše uspehe kot ti.

Z letošnjim letom si namreč pričela obdobje, drugačno od vseh, ki se jih spomniš. In tudi uspehi bodo lahko v tem obdobju predvsem v tvojem notranjem svetu, namesto v matgerialnem. Hkrati v teh devetih letih oblikuješ preostanek tvojega življenja - in velja narediti veliko na osebnem spoznavanju.

In ravno na srečanje z njim lahko gledaš kot na začetek spoznavanja same sebe, saj ga letos lahko vidiš zelo podobno kot bi iz razdalje gledala samo sebe - in tvoj način življenja. Razlika je le v tem, da ima on (kot si že opazila s tem, da si mu prijateljica) drugačne življenjske cilje kot ti (ravno 'nasprotne') in v tem, da je po naravi precej bolj 'furjast' kot ti.

Intimni svet - tega se ti v resnici bojiš - bi vaju zbližal, vendar ti potrebuješ veliko veliko časa, da dovoliš človeku, da se ti približa fizično, praktično pa obstaja velika možnost, da nikoli pa ne odpreš svojega srca - torej intimna sploh nisi.

In brez tega ne vidim dolgotrajne zveze, čeprav on hlepi po človeku kot si ti - ki je veliko bolj stabilen od njega samega. (No letos tudi on izgleda stabilen). Pa je stabilen le v njegovem vztrajanju, da bi pomagal vsem drugim razen sebi.

Upam, da tole malo pomaga.

Vendar je kljub vsemu 'Devetzvezdni KI - ekspres'.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1047 mammamia

mammamia
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 25. oktober 2009, 14:08

Vojko,,, hvala za turbo hitrost... že to mi pomaga...

Ja, seveda imaš prav.... sem se zanemarila, predvsem v duhovnem smislu.... in zdaj poskušam najti pot, ki bo najboljša zame .. za dolgo.
Tvoje strani res nisem prebrala, jo pa bom, še danes,,, garant...
Kar se tiče intimnosti... s tem nimam problema, razen pri tem prijatelju... ker on ne da nobene pobude je mene strah narediti ta korak, ker se bojim, da bom zavrnjena..... Še en nasvet, če lahko... Naj poskusim?

Res, express si :)))...
jutri grem na razgovor za delo, ki bi pomenil veliko prelomnico v mojem življenu, tudi selitev. Po eni strani si želim, po drugi se bojim.... ampak sem pa prepričana, da se bo vse postavilo na mesto.

V prepričanju, da se kmalu slišiva in vidiva... prelep dan :)

#1048 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 25. oktober 2009, 18:27

Vojko,,, hvala za turbo hitrost... že to mi pomaga...

Ja, seveda imaš prav.... sem se zanemarila, predvsem v duhovnem smislu.... in zdaj poskušam najti pot, ki bo najboljša zame .. za dolgo.
Tvoje strani res nisem prebrala, jo pa bom, še danes,,, garant...
Kar se tiče intimnosti... s tem nimam problema, razen pri tem prijatelju... ker on ne da nobene pobude je mene strah narediti ta korak, ker se bojim, da bom zavrnjena..... Še en nasvet, če lahko... Naj poskusim?

Res, express si :)))...
jutri grem na razgovor za delo, ki bi pomenil veliko prelomnico v mojem življenu, tudi selitev. Po eni strani si želim, po drugi se bojim.... ampak sem pa prepričana, da se bo vse postavilo na mesto.

V prepričanju, da se kmalu slišiva in vidiva... prelep dan :)


Hoj mammamia

Tudi ti si kar ekspresna. No, sam ne odgovarjam vedno tako hitro.

Me je pa spodbudilo nekaj tvojih izjav.
Kako si se zanemarila 'v duhovnem smislu' .... ... v katerem se pa nisi?
In seveda se mi sliši odlično, ko praviš, da iščeš pot. Kaj ni začetek poti v vsaki odločitvi, ki jo narediš?
Seveda imamo težave samo v tistih primerih, ko gre zares, mar ne?
Da bi ti dal nasvet ali naj poskusiš ali ne!

Če boš poskušala boš dobila rezultate 'poskusa'!

Naredi kar želiš, pa boš priča izvedbe!

Verjamem, da si na dobri poti, da boš s svojim življenjem kaj kmalu - če ne že letos - zelo zadovoljna.


Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1049 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 25. oktober 2009, 18:27

Vojko,,, hvala za turbo hitrost... že to mi pomaga...

Ja, seveda imaš prav.... sem se zanemarila, predvsem v duhovnem smislu.... in zdaj poskušam najti pot, ki bo najboljša zame .. za dolgo.
Tvoje strani res nisem prebrala, jo pa bom, še danes,,, garant...
Kar se tiče intimnosti... s tem nimam problema, razen pri tem prijatelju... ker on ne da nobene pobude je mene strah narediti ta korak, ker se bojim, da bom zavrnjena..... Še en nasvet, če lahko... Naj poskusim?

Res, express si :)))...
jutri grem na razgovor za delo, ki bi pomenil veliko prelomnico v mojem življenu, tudi selitev. Po eni strani si želim, po drugi se bojim.... ampak sem pa prepričana, da se bo vse postavilo na mesto.

V prepričanju, da se kmalu slišiva in vidiva... prelep dan :)


Hoj mammamia

Tudi ti si kar ekspresna. No, sam ne odgovarjam vedno tako hitro.

Me je pa spodbudilo nekaj tvojih izjav.
Kako si se zanemarila 'v duhovnem smislu' .... ... v katerem se pa nisi?
In seveda se mi sliši odlično, ko praviš, da iščeš pot. Kaj ni začetek poti v vsaki odločitvi, ki jo narediš?
Seveda imamo težave samo v tistih primerih, ko gre zares, mar ne?
Da bi ti dal nasvet ali naj poskusiš ali ne!

Če boš poskušala boš dobila rezultate 'poskusa'!

Naredi kar želiš, pa boš priča izvedbe!

Verjamem, da si na dobri poti, da boš s svojim življenjem kaj kmalu - če ne že letos - zelo zadovoljna.


Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1050 NoMercy

NoMercy
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 25. oktober 2009, 20:47

Delam na področju sociale. Terapevtka odvisnikom.25.9.67. Zanima me , če te čire čare delujejo in, če mi bo uspel projekt, ki ga peljem počasi.Hvala, Metka




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0