Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Angelske karte


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
72 komentarjev na to temo

#1 cakra

cakra
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 6. junij 2005, 22:50

Ali ima kdo izkusnje z angelskimi kartami ?

#2 maeve

maeve
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 7. junij 2005, 17:57

Hej cakra!

A so mogoče to podobne tistim vilinskim kartam? Se mi zdi da so od Doreen Virtue. Sicer z angelskimi kartami nimam izkušenj, sama imam vilinske karte. Se mi zdi, da je angelske imela moja prijateljica. Če se ne motim gre bi obeh tipih kart za podoben princip. Se mi je zgodilo, da so mi že ene parkrat napovedale srečen izid, ki se je uresničil x:)x tko da imam s temi kartami zaenkrat samo pozitivne izkušnje :palec:

#3 cakra

cakra
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 7. junij 2005, 20:54

In kok casa ze uporablas vilinske ? Nisem se slisav zanje kako se ti obnesejo in na kasnem principu delajo ? :2src: :2src:

#4 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 7. junij 2005, 22:01

Meni nekako ne ležijo najbolj, nisem se v njih poglobila, pa razlago imam trapasto zraven priloženo.
:o|o:

#5 maeve

maeve
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 8. junij 2005, 06:21

Vilinske mam približno pol leta. Delujejo pa nekako takole: najprej se skoncentriraš na vprašanje, ki bi ga rad postavil vilam/angelom, potem premešaš karte in iz kupčka potegneš tisto, ki te najbolj privlači. Zraven kart imaš priloženo še razlago kart, kamor lahko pogledaš kaj natančno pomeni karta. Se mi pa zdi, da so te karte bolj primerne za začetek, če bi se pa kej resnejše ukvarjal v tej smeri ti pa priporočam kaj drugega x;)x Znajo pa bit te razlage kart včasih (za moje pojme) mejčken preveč cukraste. Ampak za sam začetek, so pa kul :palec:

#6 angelcek

angelcek
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 8. junij 2005, 10:11

dober dan..gospod kaplan..ja dolgo me ze ni bilo na tej spletni strani in nism se nikol nic sodelovala..ampak zdaj pa bom..ha, ha...

jaz imam angelske karte od doreen virtue..ko bos zacutila da se zelis pogovarjati z angelcki, vzames karte v roke in povleces ven tisto ki jo pac povlečes..ce zelis lahko uporabis sistem... izvleces tocno stevilo kart v dolocenem vrstnem redu in povprasas o zdravju, ljubezni, obilju ipd. to imas opisano v dodatku..no in potem pogledas kateri angelcki komunicirajo s teboj in vsak od njih ti bo povedal nekaj..podrobnejso razlago pogledas v dodatku..in to je vse..Ce zelis jih preden vzames karte v roke poklices in prosis za odgovore..lahko pa tudi spustiš ta del, ker so angelcki itak skoz s teboj.. xwizardx na koncu se jim zahvalis in jih poklices v vseh priloznostih, veselih zalostnih...

tvoje telo deluje v miru in brezpogojni ljubezni angelov...in se povlecem eno karto...-Aurora..ZDAJ LETITE VISOKO, KAR LAHKO PRESTRAŠI DRUGE. TODA NE SPUŠČAJTE SE, KAJTI DRUGE BO KMALU NAVDAHNIL VAŠ VZOR.

:flower:
ravno ta trenutek sem pomislila nate in ti posiljam velik poljupcek...)

[SIZE=7][COLOR=green]

#7 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 9. junij 2005, 11:05

Jst uporabljam angelske karte, mam zmešane dvoje in je fino. Sem bila pa tudi na delavnici, ki jo je vodila Alja, in mi je bilo zelo všeč.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#8 zmajevka

zmajevka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 21. februar 2006, 16:11

Pozdravljeni. Jaz sem šele pred kratkim začela uporabljati angelske karte in moram priznati, da so mi zelo všeč, čeprav pravzaprav ne vem natančno, kako jih uporabljati. Zaenkrat bolj ali manj sledim navodilom v priloženi knjižici, vsak večer pa iz kupa potegnem še karto, ki mi da vodilo ali nasvet za naslednji dan. Moram priznati, da zadeva zaenkrat kar dobro funkcionira, čeprav so nekatera sporočila res bolj sladka. Ampak mogoče pa so ravno zato bolj prijazna in pomirjujoča. Če kdo ve kaj več, bom vesela kakšne informacije.
Zaupajte intuiciji. In verjemite v angelsko vodstvo.

#9 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 24. avgust 2006, 14:25

no zdej pa mene tud nekej zanima. na kaksen nacin si interpretiras angelske karte..... Imas napisano tocno kaj naj bi angelsko sporocilo pomenilo, ali je tukaj samo intuicija in je tisto pravo, kar ti najprej pade na pamet?

help me! tnx :palec:
Uspeh je drznim zagotovljen!

#10 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 24. avgust 2006, 14:29

mešanca obojega :palec: prvo dodbra spoznaj karte..potem pa boš že vedela x:Dx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#11 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 24. avgust 2006, 14:32

jest kart se nimam, ampak mi pujsa v njenem blogu povlece ven karto.... ampak jest si to neznam prow dobr razlozit :( oziroma, ne vem ce si prov, ce ni moja interpretacija zgolj moja zelja x:Ix
Uspeh je drznim zagotovljen!

#12 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 24. avgust 2006, 14:44

poglej kaj ti pujsa napiše...in ena beseda al pa dve 'bodeta' ven..to je pravo sporočilo za tebe :palec:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#13 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 24. avgust 2006, 15:07

se pridružujem Klarus..........največkrat je to odgovor na tisto željo, ki jo imaš, ki se ti nenehno plete po glavi, a jo mogoče ne razpoznaš ali ne veš, kako do njene uresničitve.
Angelčki kar pripomorejo k pravi odločitvi x:Dx :2src:

#14 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 24. avgust 2006, 15:15

DANIJEL


Sem angel zakonske zveze, in podpiram vas prav ta trenutek.

x?x no tole mi je dons napisala........ sej se lepo slis, sam razvozlat pa ne znam xrolleyesx :(
Uspeh je drznim zagotovljen!

#15 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 24. avgust 2006, 15:27

... mogoče te nekdo čaka v bližini, a ga ti še opaziš ne........saj se ni treba poročit z njim,
lahko bi bila prav uspešna veza x:)x

#16 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 24. avgust 2006, 15:28

:eek: :inocent: hmmm mozno, sanja se mi ne....

kaj pa ce je tisti, ki ga opazim, pa on mene ne? x:Ix
Uspeh je drznim zagotovljen!

#17 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 24. avgust 2006, 15:50

DANIJEL
Sem angel zakonske zveze, in podpiram vas prav ta trenutek.

x?x no tole mi je dons napisala........ sej se lepo slis, sam razvozlat pa ne znam xrolleyesx :(

x;)x :palec: ostalo pa že veš x^x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#18 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 25. avgust 2006, 07:51

Med drugim Danijel pravi, da ti bo pomagal razrešiti stare 'travme' glede partnerstva. Sem spadajo vse izkušnje s starši, bivšimi fanti in ljubimci, prijatelji... Te stvari pa je potrebno sprejeti in pustiti oditi, da lahko potem zares ljubiš.


*To sporočilo sem videla jaz, ko sem potegnila Danijela. Vedno pa moraš ob branju karte poslušati sebe. Katere besede ti najbolj padejo v oči, kakšne misli te spremljajo ob branju... Sporočilo nikoli ne pomeni natančno tistega, kar je napisano.

Veliko prijetnih sporočilc ti želim.
Urša
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#19 Veza

Veza
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 516

Objavljeno: 25. avgust 2006, 09:18

A mi lahko kateri angelček izda, kje bi lahko našla angelske in vilinske karte? Že nekaj časa razmišljam, da si jih priskrbim..

#20 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 25. avgust 2006, 09:20

če greš v mladinsko knjigo, ki je nasproti h&m boš tam našal en kup kart...in tiste ki te pojo prav posebi nagovorile..jih pač vzameš :palec: :vio: x;)x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#21 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 25. avgust 2006, 09:33

kaksna pa je priblizno cena teh kart? a to dobis se kako razlago kart zraven in navodila za uporabo?
Uspeh je drznim zagotovljen!

#22 Veza

Veza
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 516

Objavljeno: 25. avgust 2006, 09:34

Klarus, hvala za odgovor!! :wOOt: :hepko: :flower:
Ti sporočim, katere karte me bodo nagovorile. x;)x
Moje izkušnje s sporočili angelskih kart so namreč zelo pozitivne, saj z odgovorom pokažejo pot, hkrati pa dopuščajo možnost samoodločitve in ne obljubljajo to, kar ti kasneje resnično ne podarijo.

#23 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 8. september 2006, 20:44

kaksna pa je priblizno cena teh kart? a to dobis se kako razlago kart zraven in navodila za uporabo?


jst jih sicer nisem kupil tam, so pa verjetno dobrih 5 jurjev, pa navodila, ki so zraven so verjetno samo v angleščini,
nisem jih kupil v trgovini, tko da xnckrivx
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#24 eternity

eternity
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 114

Objavljeno: 18. september 2006, 22:30

jest kart se nimam, ampak mi pujsa v njenem blogu povlece ven karto.... ampak jest si to neznam prow dobr razlozit :( oziroma, ne vem ce si prov, ce ni moja interpretacija zgolj moja zelja x:Ix


Ojla x:)x

Mene pa zanima kje pridemo do pujse oz. njenega bloga. Sem nova tukaj tako, da mi kar precej zadev še ni jasnih. Hvala za odgovor že v naprej xsrcx
Kadar si nečesa res želiš, stremi vse stvarstvo k temu, da bi se ti sanje uresničile. Coelho

Če ljubezen nosiš v sebi, potem jo vedno tudi srečaš. Gustave Chevallier

#25 angeo

angeo
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 149

Objavljeno: 19. september 2006, 09:09

Evo tuki ga najdeš: x;)x Pujsin blog?
A guardian Angel
Who will guide what you do,
Her pure essence is love,
Sent to watch over you




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0