Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Angelske karte


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
72 komentarjev na to temo

#26 eternity

eternity
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 114

Objavljeno: 19. september 2006, 10:39

Hvala, angeo xegox
Kadar si nečesa res želiš, stremi vse stvarstvo k temu, da bi se ti sanje uresničile. Coelho

Če ljubezen nosiš v sebi, potem jo vedno tudi srečaš. Gustave Chevallier

#27 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 19. september 2006, 11:11

no zdej pa mene tud nekej zanima. na kaksen nacin si interpretiras angelske karte..... Imas napisano tocno kaj naj bi angelsko sporocilo pomenilo, ali je tukaj samo intuicija in je tisto pravo, kar ti najprej pade na pamet?

help me! tnx :palec:


Sporočilo je na karti in ti ga napišem jaz, zraven je priložena knjižica z malo izdatnejšo razlago, intuicija je pa tista, ki zate osebno ve odgovor.


Cangura

Tule je tudi ena od možnosti nakupa kart, upam, da ni nič narobe, ker je neke vrste reklama tale link :inocent:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#28 pjotra

pjotra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 574

Objavljeno: 19. september 2006, 11:38

nekoč sem nekje na tem forumu zasledila, da obstaja celo spletna stran z angelskimi sporočili... pa sem pozabila kje ta stran je.. še morda ve kdo?

hvala xsrcx

Morigenos
“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

#29 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 19. september 2006, 12:48

Tule je tudi ena od možnosti nakupa kart, upam, da ni nič narobe, ker je neke vrste reklama tale link :inocent:



:palec: Ful dobra knjigarna Pujsa, imajo veliko literature za pojest. x;)x Me je pritegnila ta zadnja knjiga Stephena Turoffa- Psihični kirurg in polno podobnih.

#30 Gazelca

Gazelca
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 731

Objavljeno: 30. september 2006, 17:15

Tudi karte Angelsko vodstvo,nevem točno avtorja....so fine :palec: ,dobijo se pa v čopovi knjigarni x;)x ,pa knjiga je zraven....se mi zdi da so še boljše kod od Virtue.

Drugače pa imajo v knjigarni Vale novak, na Wolfovi različne vrste kart....angelske,ipd....ful luškane, tako da jaz sem jih šla tja kupovat. Ta knjigarna mi je naj, naj. xsrcx
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.

#31 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 25. oktober 2006, 11:48

nekoč sem nekje na tem forumu zasledila, da obstaja celo spletna stran z angelskimi sporočili... pa sem pozabila kje ta stran je.. še morda ve kdo?

hvala xsrcx


pejt na behijev blog, on ma virtualne angelcke ;)

----------------

Pujsa,
ce jest recimo postavim doloceno vprasanje in potegnem enga angelcka ven + zakurblam intuicijo...... potem dobim kaksen odgovor? Al to s temi kartami ne gre?

aja pa hvala za prejsnji odgovor, ma sem cist pozabla potem pogledat.....
Uspeh je drznim zagotovljen!

#32 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 31. januar 2007, 16:19

V eni trgovini kle v Kranju je tud ena trgovina, kjer še prav posebej prodajajo angelska sporočilca. Ful je dobr, pa poceni je en zvitek, pa tko mal kupiš, da vidiš, na kaj moreš biti pozoren in da ti polepša dan.
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#33 polona.t

polona.t
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 186

Objavljeno: 21. februar 2007, 09:42

Zarya, ali rada dobivaš sporočila?

Danes eno zate...

Nasmehni se, nekdo te ima rad x;)x
Ujemi življenje in dihaj z njim.

#34 ciklamin

ciklamin
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 1. avgust 2007, 09:36

olja,

mene pa sam zanima, če kdo ve... ena od angelskih kart je ženski angel na A.. ne morem se spomnit in bi rabila pomoč. Ni pa Aurora.

hvala in pozdrav vsem:)

#35 BARBI

BARBI
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 1. avgust 2007, 10:16

Živjo!

Vsak snop ima določene Angele in njihova imena, ki se tudi razlikujejo zaradi avtorjev, a ANGELI SO UNIVERZALNA BITJA, zato ni panike, če ne vemo točno njihovega imena, ampak važen je namen, kot npr. angel obilja, angel odpuščanja, angel manifestacije ....

A, kot si omenila Auroro sklepam, da misliš imena Angelov od avtorice Doreen Virtue in imena so nasljednja:
- Adriana
- Akaša
- Ariela ( angel manifestacije )
- Astara
- Atena
- Azur
- Aurora

Upam, da sem bila v pomoč!


Angelski pozdrav!
[i]

#36 Rdeča Jagoda

Rdeča Jagoda
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 789

Objavljeno: 1. avgust 2007, 10:34

Jst mam tut angelske karte. Sem jih za darilo dobila. Naročeno pa mi je bilo, da je treba lepo ravnati z njimi in da lahko samo jaz iz njih "prerokujem", ampak jaz več kot tam piše ne znam prebrati :vio: Samo 4x sem gledala ljudem. Je pa res, da me je dva dni nazaj prijelo, da bi nekomu kej prebrala iz njih, vendar jih nisem imela pri sebi, tako da zdej, ko to prebiram, sem jih šla iskat v predal in jih bom dala v torbico. Naslednjič bo želja potešena.
ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!
ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!
ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!
ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!
ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!
ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!
ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!
ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!
ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!
ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!
ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!
ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!
ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!
ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

#37 ciklamin

ciklamin
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 1. avgust 2007, 10:46

oj, hvala ti:)) res je Astara..

lp
Tatjana

#38 BARBI

BARBI
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 1. avgust 2007, 11:04

Živjo!

Ja s kartami je potrebno ravnat spoštljivo in predvsem ne se osredotočat samo na tisto, kar piše v knjižici, kot pomen, ampak skoncentrirajte se, ter naj vas filing vodi, ker to je potem to.

Lep pozdrav!

#39 Rdeča Jagoda

Rdeča Jagoda
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 789

Objavljeno: 1. avgust 2007, 11:08

oki x:Dx :palec:
ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!
ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!
ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!
ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!
ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!
ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!
ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!
ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!
ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!
ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!
ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!
ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!
ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!
ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

#40 Kaur

Kaur
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 31

Objavljeno: 18. avgust 2007, 16:52

Pozdrav vsem skupaj,

slišala sem da obstaja Angelska šola, in sedaj me zanima če je to res in česa se tam naučiš, priučiš?

Hvala in lp,

#41 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 21. oktober 2007, 18:58

Jaz imam tudi vodstvo boginj, nekaj časa sem jih pogledovala vsake posebaj, potem pa sem dobila preblisk da bi jih dala skupaj ker so tudi enake velikosti, tudi vodstvo boginj so zelo lepe karte, kar mravljinci me spreletavajo karad jih primem v roke, jih pa uporabim samo zase, kadar potrebujem tolažbo.

Misli kdo da ni prav ker sem jih dala skupaj ???


LP! Vanja

#42 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 23. januar 2008, 15:53

nekoč sem nekje na tem forumu zasledila, da obstaja celo spletna stran z angelskimi sporočili... pa sem pozabila kje ta stran je.. še morda ve kdo?

hvala xsrcx


Jst sm nekaj podobnega tud enkrat našla ... pa sm napisala najprej na iskalni Doreen Virtue pa ene karte sam se ne spomnem čist dobr ... pa sm pol mal brskala so bla tud ena sporočila al neki takega ...
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#43 NVK

NVK
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 509

Objavljeno: 23. januar 2008, 16:59

Problem pri angelih je, da nimajo lastne volje, zato direktno klicanje angelov na pomoč zna bit mal problematično. Zakaj? Zato, ker so vaši najglasnejši občutki in želje iz ega. Ta pa ne dela glih v vašo korist, ja kratkotrajno da, dolgoročno pa glih obratno. Ego je zemeljska zadeva, vse zemeljsko pa je minljivo in se povrne v prah. Raje se obračajte na sv. duha, ta je tako imenovan zastopnik boga in je direkt od boga nam poslan, da nam stoji ob strani, nas tolaži in podobno, kar je pa najboljš, ima čustva in samo on ve, kaj bi vi radi, le poslušat ga je treba (bolje povedat se ˝naučit˝) ga poslušat. Je dosti tišji od ega glasu. No nazaj k angelom. Ti bodo vedno poslušali vaše želje in na vse pretege, se bodo trudili, da vam jih uslišijo. Saj veste, da si velikokrat želimo za nas ne prave stvari, pa tu so še črni angeli... V glavnem, predajate svoje želje raje sv. duhu, ta pa ve, kaj vas trajno usrečuje in kaj ne in bo on ˝poštimal˝, da bodo stvari tekle vam v prid.

Sem bil v fazi, ko sem se ful obračal na angele - direk, pa se je vse podrlo.
Tak jaz trenutno vidim in v to verjamem. Kaj bo pa jutri, bomo pa vidl.
Let it be a bee.

#44 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 26. januar 2008, 11:30

Uau dobra spletna stran ... :palec:
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#45 demetra

demetra
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 27. januar 2008, 17:36

Angelske karte nam sporočajo neke univerzalne resnice, k nam služijo na poti našega življeja. So oraklji in za to moramo biti prečiščeni, da jih lahko razumemo...v smislu brez omejitev in brez pogojevanj. Kar pomeni, da moramo izklopit naš ego, ki je poln samovšečnosti, ko smo prepričani, da smo vse erazumeli in užaljenosti, če nam ravno ne gre najbolje.

#46 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 31. januar 2008, 18:34

Angelske karte nam sporočajo neke univerzalne resnice, k nam služijo na poti našega življeja. So oraklji in za to moramo biti prečiščeni, da jih lahko razumemo...v smislu brez omejitev in brez pogojevanj. Kar pomeni, da moramo izklopit naš ego, ki je poln samovšečnosti, ko smo prepričani, da smo vse erazumeli in užaljenosti, če nam ravno ne gre najbolje.

mislem da je to res :palec:
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#47 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 14. marec 2008, 11:51

jaz imam tud angelske karte - sem jih združila z boginjami.

:2src:

so mi pa fajne, ker ti vedno pozitivno povedo.
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#48 Lori

Lori
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 6. oktober 2008, 10:59

Že pred časom mi je prijateljica prerokovala iz angelskih kart, ampak medve sva to vzele tko za zabavo, nism verjela da je kaj na tem. Karte so se obračale, meni pa nič jasno, nisem jih mogla povezati kaj naj bi pomenile. Vseeno pa sem jih zapisala na en list papirja in dala doma v predal. Mesece potem, ko sem pospravljala, sem našla ta list in bila sem šokirana, koliko so karte zadele.

Prosila sem prijateljico, da mi posodi svoje karte, a nisem vedela, da se svojih kart ne posoja. Brala sem vaše poste zgoraj in res šla pogledat na Canguro, kjer majo kar lepo izbiro orakeljskih kart. Mene so najbolj privlekle Atlantidske karte, ker mi je ta mit všeč že iz otroštva. Res so lepe, živali, angeli, samorogi, otroci so gor, res pomirjajo.

Zdaj sem nova v tem prerokovanju, zato me zanima - kaj je vam bolj ustrezalo, da ste se držali priloženih navodil ali delali po občutku/intuiciji?

#49 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 6. oktober 2008, 11:15

da ste se držali priloženih navodil ali delali po občutku/intuiciji?

Na prvem mestu je sigurno intuicija. Ni pa slabo tud mal "navodila" prebrat...

#50 KaReRa

KaReRa
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 6. oktober 2008, 13:37

Ali ima kdo izkusnje z angelskimi kartami ?

Ola Čakra.

Ja imam jih že kar nekaj časa in so krasne. (od D.V.)
Še posebej fajn so mi, ko dobim kakšno zdravstveno vprašanje ali pa namig dneva.

:palec:

Že pred časom mi je prijateljica prerokovala iz angelskih kart, ampak medve sva to vzele tko za zabavo, nism verjela da je kaj na tem. Karte so se obračale, meni pa nič jasno, nisem jih mogla povezati kaj naj bi pomenile. Vseeno pa sem jih zapisala na en list papirja in dala doma v predal. Mesece potem, ko sem pospravljala, sem našla ta list in bila sem šokirana, koliko so karte zadele.

Prosila sem prijateljico, da mi posodi svoje karte, a nisem vedela, da se svojih kart ne posoja. Brala sem vaše poste zgoraj in res šla pogledat na Canguro, kjer majo kar lepo izbiro orakeljskih kart. Mene so najbolj privlekle Atlantidske karte, ker mi je ta mit všeč že iz otroštva. Res so lepe, živali, angeli, samorogi, otroci so gor, res pomirjajo.

Zdaj sem nova v tem prerokovanju, zato me zanima - kaj je vam bolj ustrezalo, da ste se držali priloženih navodil ali delali po občutku/intuiciji?

Vedno po občutku.
Čeprav ne škodje, če prebereš navodila oz. vsak opise posameznih kart.
Kar se tiče postavitev, lahko probaš predlagane oz "najdeš" svoj način polaganja.
Veliko uspeha in veselja. :palec:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0