Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

LNF Astro Sola


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
1919 komentarjev na to temo

#51 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 9. junij 2005, 11:19

<{POST_SNAPBACK}>jupi x:Dx  neki sm uganla... drgač pa nekje prej si zapisu (al sem pa nekje drugje prebrala) da zlo špara in ne razmetava denarja kr tko...  dobr bi blo vedt če je tale jupiter v devici, v 2hiši  :inocent:

pa tale saturn v peti... nejbrž mu ni blo oz. mu ni velik do zabav, iger na srečo


Valjda da ne...saj ma mocnega raka, ki mu gre samo za varnost, ziherastvo, pa se skorpijon(kontrola), tko da tisto samo potrjuje to-da mu ni do iger na sreco. pa do zuriranja tut ne(on-mocen moment raka je najrasi doma in zato je tut mel tko malo zvez...tist saturn v 5.).

Kar se pa skrtarjenja tice: do nedavnega je celo tko skrtaril, da je vedno potoval v turisticnem razredu...no pol ko so ga mel pa sodelavci pocasi poln K.. so mu pa kupili privat avion! x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#52 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 9. junij 2005, 11:20

<{POST_SNAPBACK}>ej samson ti b lohk moj chart gor dal, pol se pa učte pa izživljajte na men, js bom pa povedla kok ste utrofli x:Dx k bill se zihr nau javu da b povedu a mate prov a nimate x:Dx
evo ti podatke:
30.5.1980 ob13:30
rojstni kraj: maribor, slo x:Dx


Todika, saj prides na vrsto---te charti iz 1980, sploh maj, junij- so vsi kar precej zahtevni(vem, ker mam tut sam tazga) in je boljse, ce se za zacetek ucimo na lazjih... bos pa prsla na vrsto, OK???
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#53 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 9. junij 2005, 11:24

in zakaj so težji? :inocent:
spet se mi je na bolš poslabšal

#54 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 9. junij 2005, 11:26

a da bom....kerga leta :eek: sej ni važn č je težek, bo zanimivo bol, se boste več naučili, k bom lohk povedla če u meglo brcate x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#55 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 9. junij 2005, 11:28

se strinjam xyesx x:Dx
spet se mi je na bolš poslabšal

#56 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 9. junij 2005, 11:32

<{POST_SNAPBACK}>in zakaj so težji? :inocent:


Planeti so tko razporejeni, da je aspektov ogromno in je ful tezko povedat, kaj bo prevagalo.

No samo lahko pa tudi tvojga Todika, ce so ostali za, nimam nic proti...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#57 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 9. junij 2005, 11:36

važno je da sm js za x:Dx boh ve kajga vraga bote potegnli vn, mi vso resnico zmetali v fris, js bom pa še priznat mogla da je res :o|o:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#58 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 9. junij 2005, 11:38

a kok dolg bo kdo živel se vid? x:)x
spet se mi je na bolš poslabšal

#59 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 9. junij 2005, 11:40

Baje, da se vidi, samo ne vem kaj moras gledat.
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#60 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 9. junij 2005, 11:49

8. govori o smrti, zivljenju, regeneraciji, izjemnih spolnih praxah, nacinu smrti... ne pove pa ne kolk dolg casa bo kdo zivel.Vsaj tako se mi zdi.Po mojem moras nekako verjetno saturna vkljuciti(glede, da predstavlja cas).
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#61 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 9. junij 2005, 12:14

Mal sem se bolj poglobil v starsevske odnose.

Po mojem je imel z mamo tezave, glede na to, da je luna na MC-ju vladar 10. pa je v opoziciji s to luno. Mozno, da je imela rada, da pa je imela kljub temu precejsnje izbruhe agresije nanj.

Z ocetom pa ne vem kako naj si razlagam to, da je vladar njegove 4. hise v konjunkciji s saturnom... po mojem to ne more biti slabo.A ma kdo drugacno razlago??

***DIANA:) 5. bajta je v osnovi levova... in ce mas tam saturncka, te bremza v ljubezni, spolnosti, kreativnosti... you name it.

Drgac pa po mojem bolj gledas kake razdalje med saturnom pa kakimi drugimi tockami... to bi blo fajn vedeti!!
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#62 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 9. junij 2005, 12:19

Tukajle pa lahko preverimo, kaj smo kaj zadeli:
Interpretacija karte Billa Gatesa
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#63 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 9. junij 2005, 12:56

Itak je ta saturn v 5. samo en podatek, ki dobi svojo vrednosti sele ko ga ponderiras v sklopu vseh podatkov iz enega charta...

Cist mozno je, da mas ogromn kreativni potencial(ce na to kazejo drugi podatki), da pa imas tezave z izrazanjem teh energij oz. z zadrzevanjem...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#64 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 9. junij 2005, 13:39

Mah, tale Bilči :inocent:

Njegov ata je bil (al je :inocent: ) sila premožen mož, pa ni verjeti štoriji, da je naš dečko začel svojo poslovno pot (danes najbogatejši zemljan) kar v kotu stare garaže :o|o: x:o)x x;)x , nakar v totalni skromnosti začel valit milijarde :o|o: :vragec:

Figa vse milijarde tega sveta, če pol cel lajf samo štancaš keš, pa ti le kdaj pa kdaj 'kreativni' Saturn šlata Venero. :xx!: :xx!: :xx!:


Uboga škorpijonska Venera, ki že itak težko zadovolji svoje ljubezenske kriterije, potem pa jo ima v pesti še inkvizitorski Saturn, kot da ponovno ubijaš mrliča... :V: :xx!:

#65 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 9. junij 2005, 13:59

Jah itak saj Harward ni zastonj...Z mamp je mel pa verejtno tezave zato ker studija ni dokoncal... :o|o:

Drgac mu pa ustvarjalnosti niti ne manjka kljub veneri.
sej ma neptun konj. sonce, uran trigon luna...

Mas ti ruby... kaxno razlago za aspekt neptun conj. sonce v moskem horoskopu v odnosu na partnerstvo?
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#66 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 9. junij 2005, 14:12

(ne od smeha!) hočem rečt da si zadel.


Haha... nisem...samo zapomnil sem si tvoje besede iz enga posta pred 14. dnevi in to povezal s tem... kreativno racunovodstvo!! x8Dx x8Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#67 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 9. junij 2005, 14:19

<{POST_SNAPBACK}>Tukajle pa lahko preverimo, kaj smo kaj zadeli:
Interpretacija karte Billa Gatesa

Nisem se nameraval kaj dosti vpletati, ampak zdaj "ne gre drugače".

Interpretacija, ki je podana na tisti strani, je tipična internetna zadeva, kjer gre za vnaprej pripravljene tekste, ki jih potem avtor kvečjemu še malo korigira, da ne bi ravno mahal mimo, glavno pa je, da je napisano veliko tega, ker je potem vse skupaj impozantno.

Da je o Škorpijonu, pa o Škorpijonu v peti hiši itd. napisano vse, kar so se avtorji (ali pač avtor) tega teksta izmislili, ne glede na to, ali vse to velja za Billa Gatesa ali ne, je jasno. Definitiven zadetek!

Oglašam se torej samo zaradu tega, da ne bi mahali mimo in se zanašali na takšne tekste kot na merodajne, saj bi to znala biti napačna pot.

Obstajata namreč vsaj dve boljši poti (če odštejemo tisto, da študirate lepo in počasi). Prva je, da o tem istem Billu Gatesu najdete komentarje, ki letijo neposredno nanj (če se ne motim, je Gates v osnovnem naboru na AstroDataBank), in druga je ta, da se nemara res lotite neke karte, kot je Todika ali kdorkoli že (če se s tem seveda strinja). Ampak potem je treba iti počasi - lotiti se vsake točke posamezno in si izpisati tisto, kar že kar na LN najdete o npr. peti hiši (ali pa še kje), primerjate med seboj (ali ni forum ravno usklajevanje mnenj in odločanje, presoja?) in ugotavljate, zakaj določene postavke v ugotovitvah niso enake tistemu, kar bo povedala Todika (ali kdorkoli že).

To bi se mi zdelo bolj smiselno.

Link na dopisno astro-šolo je tudi brca v temo. Dobili ne boste ničesar več kot pri starih dobrih knjigah March&McEvers, le da je v slovenščini. Draga prednost. Če drugega ne, na tisti strani nisem našel nobenega avtorstva, podpisa, garancije.

(Kašnih stopetdeset strani takihle tekstov vam jaz lahko pošljem za "deset dek kave", če že ni drugače, a zakaj bi iskali, če je že Marsa poskrbela za veliko tega?)

Sorry, če sem koga malo špricnil z mrzlo vodo, samo ne zdi se mi opazovati možnosti, da greste v napačno smer.

Vse dobro vsem!

:palec:

#68 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 9. junij 2005, 14:32

Ups... sploh nism prebral kaj pise na tististrani, tko da hvala!!

Astrodatabank mi pa noce odpret.

Okej se bomo pa sli od zdaj naprej tko kokr je Bern reku.

Koga bomo torej najprej "obdelali"?? x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#69 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 9. junij 2005, 14:34

todikooooo :onfire: :onfire: :onfire:
spet se mi je na bolš poslabšal

#70 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 9. junij 2005, 14:43

no ka je zdej.....vidte da sm mela prav, je bern povedov x:Dx mater kak ego :o|o: x:Dx x8Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#71 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 9. junij 2005, 15:05

Jah Todika pol pa najboljse, da kar nalimas chart sem, pa da se ga lotimo!
Najboljs, da ga prlimas z www.astro.com tisti so ful pregledni!
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#72 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 9. junij 2005, 15:30

ma klinc k na znam :o|o: zato sm pa podatke dala da boš ti to zrihto :inocent:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#73 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 9. junij 2005, 16:01

Naj vam bo, samo vam povem, da ne bom celo leto jaz reditelj! x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#74 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 9. junij 2005, 16:15

:eek: a to je zdej ta reč? in kaj zdej s tem počnem? ajd dej komentirej, js bom pa kimala.....al pa ne :inocent:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#75 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 9. junij 2005, 16:18

<{POST_SNAPBACK}>:eek: a to je zdej ta reč? in kaj zdej s tem počnem? ajd dej komentirej, js bom pa kimala.....al pa ne :inocent:


Zdele se ravno odpravljam mal v BTC, tko da... kasneje
So pa vsi ostali ucenci vljudno vabljeni, da kaxno recejo!!!
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0