Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

LNF Astro Sola


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
1919 komentarjev na to temo

#101 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 10. junij 2005, 09:11

Moramo se Todiko do konca "obdelat" Pol bos pa ti na tapeti, OK??
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#102 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 10. junij 2005, 09:15

<{POST_SNAPBACK}>Moramo se Todiko do konca "obdelat" Pol bos pa ti na tapeti, OK??

jp.bi se rada prikljucila,ampak sem v sluzbi in je nemogoce studirat,ko uletavajo stranke xnckrivx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#103 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 10. junij 2005, 09:20

Pa zapri foto atelje pa rajsi astrologijo studiri. x8Dx
Jest bi mogu tut zdele v diplomsko zlate nitke vpletat... pa rajsi astrologijo studiram... neverjetn je kaxne dobre asociacije pol dobim ko se za par minut spravim k diplomski...hudoooo! :palec: :palec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#104 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 10. junij 2005, 09:32

<{POST_SNAPBACK}>Kje v chartu se vidi, da sta imela malo sans, da jima uspe??

OK, bom jaz prvi probal. Po mojem se najlepse vidi to v T-kvadratu sonce(oce) opozicija luna(mama) in oba se v kvadratih s saturnom(ovire).Po mojem je to cisto zadosti, da lahko reces, da ni vse ravno z rozicami posuto-zeeelo blago receno. A vidi kdo se kaj takega???

Jah sej v bistvu si že dost povedal. Ne vem, jaz sem gledala iz smeri hiš staršev, vladar 4. (Saturn) v 12. (skrit, manjka), vladar 10. (Luna) v 3. (je tu, z mamo je bla celo otroštvo ne?), medsebojno pa sta v kvadratu. Pa opozicija Sonca in Lune v kvadratu s Saturnom, kar si že povedal. A sem čist kiksnila? :vio:
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#105 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 10. junij 2005, 09:34

A ni čudn, da smo se skor vsi rodil na pet minut, jst ob 12:20, sinko ob 19:45...
Kako to, da nobenga ne poznam, ki bi se rodil npr 12: 21, 19:44...



Evo, jaz sem rojena ob 9:37, pise v rojstnem listu.. (hja kaj pa ce majo uro v sobi narobe nastavljeno :inocent: )

Vas spremljam, sam bom se kar naprej pridno sedela v zadnji klopi pa poslusala...
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#106 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 10. junij 2005, 09:43

Ne vem, jaz sem gledala iz smeri hiš staršev, vladar 4. (Saturn) v 12. (skrit, manjka), vladar 10. (Luna) v 3. (je tu, z mamo je bla celo otroštvo ne?), medsebojno pa sta v kvadratu. Pa opozicija Sonca in Lune v kvadratu s Saturnom, kar si že povedal. A sem čist kiksnila? :vio: [/color]


Uuu dobr, to sem pa spregledal!!Ful dobr ribica!! :palec: :palec:
Pr men je problem, da ko enkat najdem nekaj kar zakljucim...ti pa vztrajas se naprej-to mi je vsec! :palec:

Se kdo kaj vidi mogoce??
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#107 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 10. junij 2005, 10:42

<{POST_SNAPBACK}>Pa zapri foto atelje pa rajsi astrologijo studiri. x8Dx
Jest bi mogu tut zdele v diplomsko zlate nitke vpletat... pa rajsi astrologijo studiram... neverjetn je kaxne dobre asociacije pol dobim ko se za par minut spravim k diplomski...hudoooo! :palec:  :palec:

:o|o: rade volje bi zaprla,ja :vragec:
pa nau suo x:Dx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#108 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 10. junij 2005, 10:45

Kar se študija (oz. ne-študija) tiče, ni nič čudnega (preštudirajte vladarja devete hiše - hiša študija -, ki je istočasno sovladar tretje hiši, hiše učenja nasploh).


OK, se pravi prvi vladar 9. je venera, a ker gre za samo par stopinj in je v 9. hiso vrinjeno znamenje dvojckov, katerega dispozitor je merkur in ker je tudi 3. hisa dvojckova-sklepam da si namigoval na merkurja. Ta je v kvadratu s saturnom,sicer pa je venera(vladar vrha 9. hise) v konj. z merkurjem in tako tudi tvori kvadrat s saturnom. Odtod verjetno tezave oz. ustavljeno izobrazevanje. x^x Ker pa sta tko venera, kot merkur v sextilu z jupitrom, bi reku, da je tudi tisto solanje, ki ga je zakljucila prej rezultat srece, kakor pa znanja. x:Dx

**@Todika: A lahko vprasam s cim se prezivljas??Da poskusamo najti se povezave med tem in podatki iz charta??
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#109 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 10. junij 2005, 10:55

<{POST_SNAPBACK}>Ej, jst sm misnla, da sm pršla u prvi razred, pa zgleda da sm zamešala. Mi smo šele pr abecedi. Hit laufam iskat moj 1B, k me bodo tile šestarčki še prebutal.


Ah dej ga no bixat... pejt se mal v 1.b(mal studiri osnove), pol pa preskoci 5 razredov pa se nam pridruzi!!!Sej ti bo slo... stvar je cist enostavna!!Ce stekas trojne integrale in podobne pogruntavscine... ni vrag, da ne bos tega!!!! x:)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#110 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 10. junij 2005, 11:14

x:Dx x:Dx x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#111 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 10. junij 2005, 11:56

Dober dan, tuvariš, oprostite, ker malo zamujam, ampak ... :vragec:

x:Dx

Zdi se mi, da ste kvadrat med Soncem in Saturnom vzeli nekoliko preširoko, če se sem oglasit, ampak bili ste na najboljši poti. Namreč tako Luna kot Sonce sta pa v kvadratu Z MARSOM! Čisto veljavnem.

Astrologi taki konfiguraciji rečemo "T-kvadrat" (za tiste v tazadnjih klopeh, za šleperje in vse ostale) - če narišeš aspekte na papir, opaziš črko T med njimi. Ker tako konfiguracijo sestavljata dva (ali več) kvadrata (se pravi aspekta 90° - hej, vi tam zadaj!) in ena (ali več) opozicij (nasproti si ležeči planeti, se pravi 180° cca), pravimo, da je to napeta kombinacija. Ključni planet v taki konfiguraciji je tisti "na sredi", natančneje tisti, ki prejema dva kvadrata, v tem primeru Mars.
Kadar je v tem "fokusu" Mars, gre predvsem za pretiravanje, pa kakršne koli vrste že. Pogledamo, kje se ta Mars nahaja, pa vidimo, da v Devici - torej pretiravanje v natančnosti. Oseba prav teži s tem, recimo. Istočasno gre za 12. hišo, ki ni ugodna - to je hiša nemoči.
In še: znotraj te konfiguracije je tudi Sonce 90 Mars, kar je notranje napetost te osebe.

Ločitev staršev da ali ne?
Sonce in Luna sta si nasproti, kar je dober pokazatelj ne le za nerazumevanje staršev, ampak tudi za ločitev. Ampak ni pa zadosten pokatatelj. Ker pa je istočasno še napet - povezan z Marsom, kot je omenjeno zgoraj -, je pa je malo možnosti, da to ne bila ločitev staršev.
Nekoliko si pri tem pomagamo tudi s kvalitetami obeh elementov. Luna ima razmerona neugodne aspekte (sekstil - 60° - je sicer ugoden aspekt, a če gre za sekstil s Plutonom, je vprašanje, koliko je to lahko ugodno, poleg tega ima konjunkcijo (bližino) z Neptunom, ki tudi ni bogzna kaj dobrega), medtem ko Sonce še tega nima, ampak ima samo slabe aspekte. Če bi imela dobre, bi tudi te napetosti šle bolj "skozi", tako pa ...

Tko ...

____________
Še pod Razno:
"1 chart v Kochu, 4 pa v Placidusu?" - zelo enostavno: tiste 4 sem vzel direktno iz baze podatkov programa SolarFire, ne da bi jih spremenil na Kochov sistem hiš. Za tisto, kar smo se šli zadnjič, je bilo čisto v redu, saj ni šlo za interpretacijo chartov teh oseb, temveč za nek drug princip, anede.

Hvala, tuvariš!

x;)x

#112 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 10. junij 2005, 12:10

Tako je govoril Bern Jurecic!! :palec: :palec:

Super, da mamo prfoxa, da en druzga ne zavajamo! x:Dx

Pismo, jah sej povrsen sem pa res, kaj ces-dvojcek pac...dasiravno na 27 stopinji. x:Dx x:Dx x:Dx

...jaz sem samo moderator, tovarisi smo pa vsi... e viva comunismo e la liberta! x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#113 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 10. junij 2005, 12:54

Bern, kok je tebe fajn met tule.... xsrcx xinnox xhypnox x:Xx x:)x
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#114 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 10. junij 2005, 13:13

Gledam Cigančicin chart... tko za protiutež Todiki... oz. primerjava tele scene s starši... Vladar 4. (Merkur v 2.) v trigonu z vladarjem 10. (Neptun v 6.) xsrcx ... vendar... Neptun v T-kvadratu z Marsom in Saturnom... Saturn v 3. mogoče ne lih najprijetnejše otroštvo... Merkur v konjunkciji z Jupitrom v kvadratu z Uranom... v sekstilu z Marsom in Plutonom.... Sonce in Luna v konjunkciji? To je dobro al slabo? Mogoče pa so bili odnosi nekoč bolj slabi, danes pa ni več tko grozno...? Ne vem, samo ugibam, boste mogli še vi mal več povedat.


What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#115 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 10. junij 2005, 17:27

Jah po mojem konjunkcija sonce in lune v odnosu na razmerje med starsema vpliva pozitivno(sta skupaj), vprasanje pa je kako ta aspekt deluje na cigancico samo. Lahko ji daje premokomerno trmo(posebej ker gre za leva) in precej enostransko, morda zaradi vpliva leva, celo neprilagodljivo osebnost.

Dispozitor 4. hise-merkur v konjunkcijo z jupitrom v 2. hisi-izjemno topel odnos z mamo... ocetov neptun pa v trigonu z maminim merkurjem in jupitrom... boljse bi ze tezko bilo-zelo dober odnos z in tudi med obema starsema. Ki sta jo dolgo casa tudi financno zalagala (mati v 2. oce v trigonu z jupitrom iz 6.-se pravi, da je veliko zasluzka namenjal njeni sreci).

Tista opozicija mars-neptun tvori zeeelo sibek T-kvadrat s saturnom, ki ima celo dva dobra izhoda-pluton v 4. in jupiter-merkur v 2. hisi. Tako, da mogoce je bil oce bolj lahkomiselen uzivac (mars v dvojckih) in je zato tezje prihajal do sluzbe in zasluzka, zaradi vpletenosti 6. hise, ker pa je pluton v 4.(dom) je to resila mama, saj je ocitno ta imela vec srece pri $$$-jupiter konj. merkur v 2.

Tisti saturn v 3. se po mojem bolj kaze kot kaxne tezave mogoce celo prekinitev izobrazevanja, verjetno preti koncu osnovne ali pa v srednji soli.

Tistle uran v 5. vpliva na to, da jo privlacijo nenavadni/odstekani moski, kar pa mami ni bilo vsec(uran kvadrat merkur) in mogoce so jo ti isti moski celo financno izkoriscali (uran kvadrat jupiter v drugi).

Dost od mene. Zdaj pa se kdo drug!
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#116 astrotalisman

astrotalisman
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 10. junij 2005, 18:35

A lahko še eden iz ene zelo stare šole?
Rad bi vas samo opozoril na to, da je dobro najprej pogledati položaje in število planetov v posameznih polovicah horoskopa (levo, desno; zgoraj, spodaj). Npr. kljub temu, da ima močno Sonce, ker je v svojem znamenju, se to ne more manifestirati tako, kot bi si mislili, ker je večina planetov v spodnji polovici, kar kaže na precej notranjega potenciala in mogočo introvertiranost........
Potem malce poglejte, v kakšnih znamenjih so planeti (ognjenem, zemeljskem...) in potem še poglejte, če so v kardinalnih, fiksnih ali spremenljivih znamenjih.
Ko to naredite, pa začnite proučevati aspekte. Poseben poudarek dajte osebnim planetom - od Lune do Marsa, mamj socialnima planetoma Jupitru in Saturnu, nato pridejo še transaturnovci.
Pridni bodite x!x x!x xsrcx xsrcx
Reges subjacent legibus stellarum - kralji so podrejeni vladavini zvezd!

#117 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 10. junij 2005, 19:03

Zelo dobrodoslo mnenje astrotalisman!! :palec:

Sam to ponavadi naredim v glavi... bi blo pa res dobr, da bi to na zacetku pisali.

Se pravi najprej hemisfere, dolociti dominanten kvadrant, potem:
-ogenj/voda/zrak/zemlja
-kardinalni/fixni/spremenljivi
-mogoce se moski/zenski

Ne bi bilo slabo!!
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#118 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 10. junij 2005, 19:46

<{POST_SNAPBACK}>Ta zadeva z ločitvijo staršev ne glede na rojstno uro ne bi bila bistveno drugačna. Prav malo šans sta imela.

Moje vprašanje Zakaj pa ni bilo namenjeno temu, da ti poveš, kaj je bilo, ampak temu, da pogledate, kaj je takega v karti, da se to vidi. Saj je to konec koncev topic Astro šola, ali sem se zmotil?

xDDx


mah ja no, sam jaz sm povedla kok je blo zato k se je teb čudno zdelo, kok da nimama s fotrom zelo slabih odnosov. nis pa povedov zarad česa si skeptičn pr partnerstvu :o|o:

<{POST_SNAPBACK}>OK, se pravi prvi vladar 9. je venera, a ker gre za samo par stopinj in je v 9. hiso vrinjeno znamenje dvojckov, katerega dispozitor je merkur in ker je tudi 3. hisa dvojckova-sklepam da si namigoval na merkurja. Ta je v kvadratu s saturnom,sicer pa je venera(vladar vrha 9. hise) v konj. z merkurjem in tako tudi tvori kvadrat s saturnom. Odtod verjetno tezave oz. ustavljeno izobrazevanje. x^x Ker pa sta tko venera, kot merkur v sextilu z jupitrom, bi reku, da je tudi tisto solanje, ki ga je zakljucila prej rezultat srece, kakor pa znanja. x:Dx

**@Todika: A lahko vprasam s cim se prezivljas??Da poskusamo najti se povezave med tem in podatki iz charta??

x:Dx x:Dx ja maš prov, čeprov je bla sreča bol v tem da sm slučajno znala kar je pač blo treba, sem pa res šolo bolj po sreči nardila x:Dx sredno trgovsko, tud delam v tem
a ti slučajn namiguješ da sm butasta :o|o: x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#119 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 10. junij 2005, 20:03

ja maš prov, čeprov je bla sreča bol v tem da sm slučajno znala kar je pač blo treba, sem pa res šolo bolj po sreči nardila x:Dx  sredno trgovsko, tud delam v tem
a ti slučajn namiguješ da sm butasta :o|o:  x:Dx


Ne sploh ne!!! :O: Izobrazba se zdalec ni merilo inteligence... samo poglej mene, kmal bom diplomiral-pa glej kaxn bebo sm!!

Samo ucimo se pa bi radi pac vse povezali... Se prav trgovina??Hm... jah ce si narisemo dispositor tree je res vladar tvoje karte merkur v dvojckih(ki vlada tudi trgovini), ker je ta se v konjunkciji z venero, si verjetno zelo dobra prodajalka... ker mas zelo visoko custveno inteligenco in tako znas dolociti potrebe strank in najti tisto kar zares potrebujejo!!

Zihr te majo stranke v zelo v cislih zaradi prijaznosti...
Kaj pa prodajas drugace??Da vidmo ce se da to s cim povezati.
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#120 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 10. junij 2005, 20:04

x:Dx cotovje v emporiumu x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#121 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 10. junij 2005, 20:18

Hm... no kakor se jaz spomnim(vsaj v LJ je tako) so tam vse prodajalke zelo privlacne-ocitn jih po tem izbirajo...tako da smo kar uganli taX ko smo rekli, da ti lepota pomaga pri sluzenju cekinov...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#122 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 10. junij 2005, 20:20

:eek: pajade x:Dx pa da se nauš zdej motovilu tm okol pa vohunu za mano, da b vido č si prov iz karte prebrov x:Dx
no ajde kaj še vidiš not, me ful firbec matra x:Dx bom pravi psihič obsedeni ratala x:Dx :o|o:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#123 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 10. junij 2005, 20:20

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx cotovje v emporiumu x:Dx

Ja HALOOOOO!! x:Dx :eek: Pol si mi pa od tam znana!!!! x:px x:)x
Scio mi nihil scire

#124 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 10. junij 2005, 20:21

<{POST_SNAPBACK}>Ja HALOOOOO!!  x:Dx  :eek:  Pol si mi pa od tam znana!!!!  x:px  x:)x

:eek: :eek: :wOOt:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#125 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 10. junij 2005, 20:24

x:Dx Hahaha... babe.... x:Dx x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0