Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Iščem dobrega zobozdravnika


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
116 komentarjev na to temo

#26 Onix

Onix
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 813

Objavljeno: 14. junij 2005, 01:07

Bast, za danes xcrossfingx pri xzobkox
Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.
Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.
Nejc Zaplotnik

#27 bast

bast
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 562

Objavljeno: 14. junij 2005, 14:22

:att: folk, tisti ki nimate spedenanih zob...

:att: zrihtite to takoj!

obstaja zobarca :medal: (pa zihr ni edina x:)x), k je kul, k šteka strah in sramoto, ki jo eni doživljamo, in to upošteva!! tale je res nežna in prijazna, reagirala je na vsak moj odziv! (pa jih ni blo malo x8Dx...)

kok fajn x:px, res sm ful ful x^x, da sm se končno spravila! :vtz:

k res ni vredno zaradi strahu izgubljat zobe!

hvala onix, hvala cosma! :palec:

#28 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. junij 2005, 14:26

:palec: x8Dx

Nisi povedala, kdo - za katero si se odlocila in nad katero si tolk navdusena..
ce si ze tkole postavljala temo, se mi zdi kul, da poves. :palec: x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#29 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 14. junij 2005, 15:13

Leta in leta jajcanja okoli nekih kao 'mega' zobarjev v Slo.
Imam to srečo, da imam pri 32 le tri plombirane zobe, samo problematične plombe, pa dol padajo občasno xrolleyesx :sori:

Sedaj hodim (tudi h ginekologu) sem v Trst. Ker imam DOVOLJ za veke vekomaj, da v Slo zdravniška gospoda, da ne govorim o osebju, ravnajo z folkom kot svinja z mehom :mad2: :mad2: :bomb: :sniky:

V Trstu, državna bolnica ali privat- vsi prijazni :eek: :palec: , ves čas razlagajo, kaj nameravajo storiti, dobesedno pretiravajo z anastezijo, samo sda pacijentu ne bi bilo slučajno neugodno, kaj šele muka....res drugi svet
Pa cene, ugotavljam iz vaših postov- iste kot pri vas. :eek:

Prijaznost in manire žal niso slovenska vrlina. :vragec: :xx!:

#30 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. junij 2005, 15:18

ja, pa naj bi ble, a ni trapast. :xx!:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#31 bast

bast
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 562

Objavljeno: 14. junij 2005, 15:56

<{POST_SNAPBACK}>:palec: x8Dx

Nisi povedala, kdo - za katero si se odlocila in nad katero si tolk navdusena..
ce si ze tkole postavljala temo, se mi zdi kul, da poves. :palec: x:)x


se strinjam s tabo, vendar ne vem, če je zobarci kul, da je njena cifra objavljena. dobila sem jo na os, od njene znanke... jutri se slišim z njo (želi da poročam x:)x, kako gre po posegu), pa jo bom vprašala. ker jo res priporočam!

sicer pa sem temo odprla predvsem s sebičnim namenom, in jo mislila zapreti, ko bom zadovoljna s storitvijo. to bi lahko storila že danes, ampak... najbrž je čist fajn, da imamo nanizane tudi cifre zobarjev in izkušnje z njimi...


hvala lnf xsrcx. pred enim tednom napisala, da iščem- danes mam. x^x

#32 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. junij 2005, 15:57

<{POST_SNAPBACK}>se strinjam s tabo, vendar ne vem, če je zobarci kul, da je njena cifra objavljena. dobila sem jo na os, od njene znanke... jutri se slišim z njo (želi da poročam x:)x, kako gre po posegu), pa jo bom vprašala. ker jo res priporočam!

Imas prav. x^x me veseli, ko tako zrelo razmisljas.
velja. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#33 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 14. junij 2005, 16:47

ej bast - dbest! :palec: :vio:

ampak a to potem ni ta s trubarjeve?
sem jo ze skoraj poklicala. imam iste probleme ( slabe zobarje namrec, niti ne tako slabe zobe).
pa glede bolecine-jaz ful prenesem, ampak kar je meni en slavni zobar naredil, je prav
skandalozno. tip je zaplombiral zobe, ki so bili gnili, potem si lahko predstavljate, kako to zgleda, ko vse ven udari.
da ne omenim, da sem placala FUL, cakala tudi po par ur, ne glede na zmenek in vmes je jemal italijane ( je iz GO), kar preko vrste :vragec:
seveda ni dolgo trajalo, da sem pogruntala njegov odnos, in ga zato nemudoma zapustila, ampak
dlje je trajalo, da sem pogruntala, da mi je zobe zafural ( ker pac ne ves in je vse zaprto).
ah...
no, zdaj sem sredi popravljanja nehala pred pol leta ali letom, pa bi rada koncala sceno.
moja naslednja zobarica je bila sicer zelo v redu ( jo je skoraj kap, ko je odprla plombe),
ampak je zal zelo dalec.
bast, jaz bi tudi rada naslov te gospe.
sicer mislim, da je najbrz to javna zobarica s telefonsko stevilko in naslovom na informacijah, pa najbrz ni potrebno varovati njene zasebnosti, ampak lepo, da jo zelis prej vprasat.
bom pocakala... x;)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. junij 2005, 16:49

<{POST_SNAPBACK}>
bast, jaz bi tudi rada naslov te gospe.
sicer mislim, da je najbrz to javna zobarica s telefonsko stevilko in naslovom na informacijah, pa najbrz ni potrebno varovati njene zasebnosti, ampak lepo, da jo zelis prej vprasat.
bom pocakala...    x;)x

hej tinka, danes ponoci sem se nate spomnila! :palec: x:)x

*

ja, saj sama sem tud takega mnenja bila.
Sem pa rekla Mitji, ko je bil tko zadovoljen s svojim novim zobarjem, ko sem videla bastin post tedaj, ce mi pove cifro in vse, pa je rekel, da ga hoce najprej vprasat, ker bojda pravi da ima totalno guzvo in 'vse polno'...
Tko da - je cist za razumet. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 14. junij 2005, 16:56

ojla! :vio:

lepo, no, evo mene! x;)x
(sem imela zvit glezenj pa sem bila na daljsi bolniski, zdaj nekaj sepam tu okrog, bljak! xrolleyesx )
bo trajalo, zgleda...


ja je res...saj jaz podobno cuim do 'svoje' akupresuristke.
ampak potem dam pac stevilko ponavadi, se bo ze sama odlocila, koga hoce ali noce.
sem najprej bila previdna, potem sem videla, da je itak v javnih obcilih, tako, da se ne sekiram.
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#36 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. junij 2005, 16:58

saj... tako je, ja... xyesx

kot jaz mirne duse 'uporabim' kak podatek, ki mi ga je recimo zaupal frend ali znanec, ki je javna oseba, katerega podatki se itak 'valjajo' okol povsod.
Ce pa teh podatkov ni okol in jih imam pa sam jaz, sem pa zadrga. :)

aja saj res, tole mas - a se vedno? :eek:
boga! xcrossfingx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#37 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 14. junij 2005, 19:23

<{POST_SNAPBACK}>:att: folk, tisti ki nimate spedenanih zob...

:att: zrihtite to takoj!

obstaja zobarca :medal:



xg:Dx -tkole bast zdele najbrž zgleda x:Dx ...ful dobro, da si premagala, strahove!!!

Tinka x:Xx ...a noga? hja....velik nasvetov v zvezi s tem lahko dobiš ....sem furala gleženj sceno samo ene 2 leti, pa tudi kakega zoboderja najdemo mimogrede x:px
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#38 bast

bast
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 562

Objavljeno: 15. junij 2005, 13:37

zobozdravnica, ki ji zaupam: (dovolila objavo)

Polona Urbančič, 041 713 222


(danes nisem ravno xokkx, je bilo včeraj veliko delo narejeno, sem pa definitivno neskončno x^x)

#39 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 7. julij 2005, 10:33

Ojla!
Kaj mogoče kdo ve za kakšenga zobarja, ki je seveda dober in ni za plačat. Hvala vam.
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#40 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 8. julij 2005, 02:45

:eek: ej, sej to pa mensezdi poznam... :vio: mam lih mal zobne problems, pa bi blo fajn... k sm na stomo hodu (je zastojn) vec let, pa so mi plombe po 4x ven padale, ki so jih naredili studenti :xx!: sicer ap akkhut prav: :2src: fajne bejbike, pa vse, sam delajo pa :o|o: kakor kdaj pravzaprav. zdej mam pa res neki za zrihtat cimprej! in fajn da je ta svetloba tukaj!! :palec:
----------

zobozdravnica, ki ji zaupam: (dovolila objavo)

Polona Urbančič, 041 713 222
(danes nisem ravno xokkx, je bilo včeraj veliko delo narejeno, sem pa definitivno neskončno x^x)



#41 spelca

spelca
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 27. julij 2005, 01:22

V gimnaziji sem nekaj casa hodila k zobarci, ki me je najprej 5 minut nadirala, zakaj nisem prej prisla, potem me je 5 minut nadirala, kaksen obup imam v ustih.
Potem je zagrabila sveder in me napadla in ni naredila nobenega odmora med vrtanjem, da bi vmes malo zadihala. Jaz sem vrescala na ves glas, ona pa me je (ne da bi prenehala z vrtanjem) nadirala, kako sem razvajena, in naj ji ne prepodim vseh pacientov in tako naprej.

Po vsakem obisku sem se je izogibala dokler se je le dalo. Se pravi, dokler me niso zobje tako boleli, da se mi je zdela bolecina hujsa od njenega nadiranja in vrtanja.



Koncno so se me moji starsi usmilili in mi nasli drugo zobarico. Kot noc in dan!!!!

Nova zobarica je bila vedno zelo prijazna z mano. Povedala je, kdaj bo bolelo, in kdaj ne. Kadar je vrtala je delala pogoste odmore.

Skratka, nehala sem ze bati in sem zacela hoditi na preglede redno!

Ta cudovita zobarica je Olga Samar-Stular, in zivi v Ljubljani. Ampak... jaz sem zdaj ... uh... 14 let v Ameriki, pa ne vem, ce se ni morda med tem upokojila.

#42 Barbika

Barbika
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 21. avgust 2005, 20:25

Meni je super MLADA, PRIJAZNA, SPOSOBNA ZDRAVNICA Keka
v Dravljah.

Njen gsm: 031 224 507

#43 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 26. avgust 2005, 09:43

No, fajn je kle prebrat, da ste tud ostali taki strahopetci, kt jst. Jst sm mela tud bl slabe izkušnje in pol kr odlašam, pa odlašam, dokler ne boli tok, da ne morem več. In ni glih zavidanja vredna tale moja lastnost, ampak pač, reva sm glede zobarjev. Zdej bom šla najbrž v nš zdravstveni dom, k tm dela od sestre prjatlca iz otroštva. Upam, da se me bo spomnla, k se že ene 13 let nisva vidle, pa da nov dol padla, k bom usta odprla! x:Dx Ma, sej ni tok hudo, sam mogla bi si ene plombe na nov narest, pa tko mal, checking. Sm že klicala prej, pa se nben ne oglas. Upam, da nimajo dopustov. Jao meni. Držte pesti! :sori: x;)x

#44 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 26. avgust 2005, 09:52

Ah, čudovita sm že tko al tko! x:o)x x:Dx

Ti s pa smešn poba, veš? Prov nasmejiš me. xsmx

#45 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 16. oktober 2005, 09:25

hvala,marsa....evo zgleda se bom morala slej kot prej soochit s to fobijo :O:
1.sploh nimam svojga zdravnika,oziroma zobarja
2.preden sem sla na dopust ,sem bila en teden na bolniski zarad zoba
3.nisem hotla k zobarju,pa total natecena,skup padla,bolelo ko svinja,vrochina :C: 39'C....zategnilo faco,deformiralo cist,vrat natecen,je zgledalo ,kot bi imela kr isto široko glavo kot vrat :xx!:
najhujse so ble bolecine,nabijalo za znoret....v službi sem trpela za znoret,pol sem sla predcasno na dopust,ker si bolniske nisem hotla vzet,strah blo it k zobarju,rajši dopust šenkala.
no in pol je bilo že tko hudo,da sem hotla vseeno it že na dopust,pa v takem stanju nisem mogla,pa sem šla k dežurni zobarki po antibiotike,mi je hotla zob spulit in to kr takoj :O: pa nisem pustila,sem s stola usla,se skregala...cel halo sem tam nardila od straha...
pol mi je dala antibiotike za dva tedna in sem le sla pol natecena na dopust,pol se je v grciji vse umirilo....in včeri zachne spet isti zob me jebat....spet nateka proti vratu...
jooooooj,kaj bom zdej... :sori: :V:
tolk me je strah,da rajš dol padem,umiram tle,kot da grem tja.sam vem.....
pismu mi bo možgane zjebalo še.vem ,da moram tja.najprej sploh osebnega zobarja zbrat.


dejte mal spodbude mi dat
....bom kr umrla od straha,res...
jst bi narkozo,pa ne dajo.....bom kr znorela :xx!:

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#46 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 16. oktober 2005, 10:19

Cigička...ful te štekam...pr men sicer ni tok grozn, ampak nekje tm... :xx!: Po moje je najbolš, da se mal pozanimaš ppr frendih, ker zobar na primorskem je zadost kulturen, nežen in razumevajoč. Greš k njemu in že na vratih začneš jokat in jamrat, da ti da za ziher injekcijo in pol bo kul.

Držim pesti ful! x:Xx

#47 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 16. oktober 2005, 10:41

:sori: :O: :C:

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#48 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 16. oktober 2005, 10:48

Men je en kolega za tolažbo reku tkole...rajš preživim tistih 20 minut bolečine, pa da mam pol mir, kokr, da ne morm jest, spat in se nažirat s tabletami, k tok boli. Se nesliš neumn, ne? Sam to spravt v prakso... :V: :C: :V: :C: :xx!: :eek:

#49 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 16. oktober 2005, 10:52

<{POST_SNAPBACK}>Men je en kolega za tolažbo reku tkole...rajš preživim tistih 20 minut bolečine, pa da mam pol mir, kokr, da ne morm jest, spat in se nažirat s tabletami, k tok boli. Se nesliš neumn, ne? Sam to spravt v prakso... :V:  :C:  :V:  :C:  :xx!:  :eek:

ja ,je že res to.....sam...straheeeec še zmeri :o|o:

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#50 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 16. oktober 2005, 11:06

x:Xx xsrcx x:Xx xsrcx Kaj če se tko zmenva, da grem jst s tabo, ti z mano, pa se za roko vmes drživa? x:Ix x;)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0