Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Lilit


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
283 komentarjev na to temo

#226 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 6. januar 2011, 15:35

In kakšna je to fosforescentna Lilith? Me ful zanima res Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika



Sploh nism pričakoval drugačnega vprašanja od tebe. Malčk si me razočarala le glede barve, k sm mislu da bo bl Pink Lilith, a oki, vem da ne maraš Pink barvo, tk da itak je logično da pol fosforescentno vn dobiš.

Fosforescentna je najbrž nekje vmes med florescentno in belo ( barva fosforja ). x^x

#227 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. januar 2011, 15:36

x:Dx x:Dx :vragec: x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#228 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 6. januar 2011, 15:38

Sploh nism pričakoval drugačnega vprašanja od tebe. Malčk si me razočarala le glede barve, k sm mislu da bo bl Pink Lilith, a oki, vem da ne maraš Pink barvo, tk da itak je logično da pol fosforescentno vn dobiš.

Fosforescentna je najbrž nekje vmes med florescentno in belo ( barva fosforja ). Objavljena slika


A to je to? Hm sem mislila, da bo razlaga bolj zanimiva. Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#229 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 6. januar 2011, 15:42

A to je to? Hm sem mislila, da bo razlaga bolj zanimiva. Objavljena slika


Sej je ful zanimiva, sam ti nimaš dovolj domišlije, da bi jo kot tako vidla. Jebiga, škorpjo omeitve..... :vragec: x:Dx :frog:

#230 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 6. januar 2011, 15:44

Ja pol mi pa pomagaj g. Ribica glede na to, da vi radi pomagate.


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#231 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. januar 2011, 15:50

Sej je ful zanimiva, sam ti nimaš dovolj domišlije, da bi jo kot tako vidla.

x:Dx x:px

(piscesless x:px)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#232 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 6. januar 2011, 15:59

In kaj sm počel tri leta al kolk že? Objavljena slika


A tri leta si mi razlagal kakšna je fosforscentna Lillith...čudno da se ne spomnim Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#233 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 6. januar 2011, 16:07

Na Astro.com jih pokaže pod h58, h13 in 1181.
hm, pol so ostale pač ponaredki... x:o)x x:Dx


Un 1181 je planetoid Lilith, zanj ni nikjer nikakršnih razlag. To Lilith je odkrila Nasa.

Une dve H pa sta najbrž une črne Lunce od Hekate, me sploh ne bi čudlo, če bi jih ona tja na astro.com podturla. :vragec: x:Dx

Sam k majo, vsaj taprva, tko visoke številke je najbrž tut Jupitrove Lunce zraven upoštevala. :inocent:

A tri leta si mi razlagal kakšna je fosforscentna Lillith...čudno da se ne spomnim Objavljena slika


Ma niti ne, razlagal sm ti bl druge stvari, sam ti si skoz mislila, da ti razlagam kaj fosforescentnega....... x8Dx Vsaj vtis je bil tak.... :inocent:

#234 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 6. januar 2011, 17:26

Une dve H pa sta najbrž une črne Lunce od Hekate, me sploh ne bi čudlo, če bi jih ona tja na astro.com podturla. :vragec: x:Dx

Sam k majo, vsaj taprva, tko visoke številke je najbrž tut Jupitrove Lunce zraven upoštevala. :inocent:




Dej no, Kokotec!! Ribica nasa zmedena....hihihi

A da bi jih jaz tam namestila? Naaaaaaaaaaa!

Nekaj pa le imata skupnega Crna Luna in Luna...obe imata isto ime in poosebljata zensko. Saj Luna vlada vsem zenskam, tako kot je Sonce moski princip. Pa se obe se vrtita okoli nase Zemlje.


Jaz pa vstrajam, ker si ti baje vseved...ce je Crna Luna nasprotje Lune, torej ne mora drugo pomeniti, da ima Crna Luna saturnovske lastnosti??? Prosim, odgovori mi!?Objavljena slika

#235 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 6. januar 2011, 18:31

Ves kaj mislim, Candle? Menim, da je zelo pomembna tudi v moskih osebnih kartah. In sicer, ce ima moski izjemno mocno Crno Luno v svojem horoskopu, to pomeni da je obenem podprta z mocno Luno, le to bi oznacevalo njegovo globje poznavanje in dojemanje zenske energije. Po mojem taki moski bolj podpirajo zensko na splosno, so ji bolj naklonjeni. Sicer, bi pa morali preveriti.

#236 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 6. januar 2011, 21:36

Dej no, Kokotec!! Ribica nasa zmedena....hihihi

A da bi jih jaz tam namestila? Naaaaaaaaaaa!

Nekaj pa le imata skupnega Crna Luna in Luna...obe imata isto ime in poosebljata zensko. Saj Luna vlada vsem zenskam, tako kot je Sonce moski princip. Pa se obe se vrtita okoli nase Zemlje.


Jaz pa vstrajam, ker si ti baje vseved...ce je Crna Luna nasprotje Lune, torej ne mora drugo pomeniti, da ima Crna Luna saturnovske lastnosti??? Prosim, odgovori mi!?Objavljena slika


Hekate - ja kaj vem, čisto na sumu te mam, da si ti podturla une Lilith na H ( Hekate ) na astro.com. x:Dx K si tak goreč zagovornik drugačne Lilith kot je poznana.
To da mata Luna in Črna Luna skupno ime izhaja iz tega, da sta ena drugi antipod, pa da obe skupi tvorita ženski princip. A Lilith ne pooseblja žensko temveč seks, uživanje, ......
Če je Venera šjorca, erotika in lepota, če je Lunca mama, filing in duša, pol je Lilith divji seksualen odnos, sladka, nepozabna pot iz raja v pekel.
Od kje tebi, da bi bil vseved? Nikoli nism bil, nikoli ne bom. Le o tej temi malčk več vem, k se s tem ful ukvarjam.

Oki, ti odgovorim glede Lilith in morebitnih Saturnovih lastnosti. Lunca vemo da predstavlja čustva, instinkte pa ženski princip. Satko predstavlja depro, osamljenost, obup, melanholijo, trpljenje, siromaštvo, tragedije, omeitve. Zdej, kaj bi ti od vsega tega pripisala Lilith? Ona prezira etiko in estetiko, nje bistvo je da uživa, divji, živalski, nagonski seks, brez omeitev, brez hard filings, bistvo je uživanje, izživljanje, drogiranje nekako normalnega načina življenja z edinim orgazmičnim ciljem. Tu, v vsem tem žal ne vidim povezave s Satkotom, on ma omeitve, on kaznuje za vsako napako, on utesnuje, daja bolezen, trpljenje.....



hej, men je tole z imeni tut tako dvoumno.. in potem nadalje še, če se tale Lilith veže bolj na ženski princip, potem jo je bolj smiselno gledat predvsem v kartah žensk, ker sam nanje pali al kako?
no, sej zihr, če pretežno ženske odgovarjamo x:px


Porka mašina, sam res, sam jst tu neki od tipou pišem, ostalo ste same šjorce. Bo izpadlo še da sm....hm...poženščen al kaj? :inocent:
S tem je tako, nikakor Lilith ne vpliva sam na šjorce, tut na tipčke vpliva. Pravzaprav je znanih primerov njenga vpliva več od tipčkou, k je Lilith še najbolj vidna pr tistih, k grejo nekako izven zakona, izven sprejemljivega, izven moralnega. Vsi seksualni morilci, pa vsi k se bavijo z črnimi magijami, okultnim seksom, jo majo na pomembnih mestih, ponavadi močmo aspektirano z Uranom, Merkurjem,.......primer Charles Manson z njegovo Manson family, k je izvedu uno hudo morijo.
Mamo pa pol tut Lilith v dobrih aspektih, k daja namesto kaj demonsko hudega - demonski intelekt. Tu Lilith v dobrih aspektih z Uranom, pa recimo Merkurjem daja vrhunski intelekt. Ravno obratno kot pr aflikcijah daja Lilith recimo v konjunkciji z Merkurjem Albertu Einsteinu, pa Tesli, pa Guglielmu Marconiju......ingenioznost.
Po čem pa to vidimo? Recimo najlažje pr Einsteinu. A ste kdaj vidli uno znano slikco, k kaže jezik. To ni blo zaradi tega k bi se komu posmehoval, stvar je bla čisto erotičnega značaja in tut erotika mu je skoz po glavi hodla. Tist jezik je baje vsaki šjorci kazal in hotu s tem neki povedat. x:px Tk da je mel on od Lilith dvojno korist.

Ves kaj mislim, Candle? Menim, da je zelo pomembna tudi v moskih osebnih kartah. In sicer, ce ima moski izjemno mocno Crno Luno v svojem horoskopu, to pomeni da je obenem podprta z mocno Luno, le to bi oznacevalo njegovo globje poznavanje in dojemanje zenske energije. Po mojem taki moski bolj podpirajo zensko na splosno, so ji bolj naklonjeni. Sicer, bi pa morali preveriti.


Se strinjam. :palec:

Mogoče. Se mi zdi bolj smiselno celo, namreč, če se že gre za neke antipode, ti gotovo niso samo pri ženskah, marveč tudi pri moških.

Samo po kateri točki bi se pa potem gledalo pri ženskah, da bi imele poudarjeno globlje poznavanje in večjo empatijo do moških? Black Sun? :inocent: x:o)x
Ker izgleda, da tale Lilith predvsem odseva "ženskeziteto", le zakaj? double hmmm ... x:o)x


Pr šjorcah gledaš tut Lilith v aspektih, pa hišah in znamenjih. Enako kot pr tipčkih. Je pa res, da so nekateri aspekti Lilith čisto ženski, veljajo sam oziroma pretežno zanje, naprimer Lilith konjunkcija Sonce, enako tut kvadrat. Tut v aspektih z Lunco deluje predvsem na šjorce. Pr Merkurju pa že na oba spola enakovredno........

#237 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 7. januar 2011, 09:40

Mamo pa pol tut Lilith v dobrih aspektih, k daja namesto kaj demonsko hudega - demonski intelekt. Tu Lilith v dobrih aspektih z Uranom, pa recimo Merkurjem daja vrhunski intelekt. Ravno obratno kot pr aflikcijah daja Lilith recimo v konjunkciji z Merkurjem Albertu Einsteinu, pa Tesli, pa Guglielmu Marconiju......ingenioznost.
Po čem pa to vidimo? Recimo najlažje pr Einsteinu. A ste kdaj vidli uno znano slikco, k kaže jezik. To ni blo zaradi tega k bi se komu posmehoval, stvar je bla čisto erotičnega značaja in tut erotika mu je skoz po glavi hodla. Tist jezik je baje vsaki šjorci kazal in hotu s tem neki povedat. Objavljena slika Tk da je mel on od Lilith dvojno korist.


A Jupiter v konjukciji z Lilith pol tud o tem govori...o kazanju jezika Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#238 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 7. januar 2011, 11:07

Hehe, to si moraš pa sam zrihtat, ne morem jaz namest tebe, lejga, dio mio :vragec: x:Dx

kaj vem, men je, k na Lunco pomislm,.. a ok, je pač samostojen objekt, točka, al wahtevr... se strinjamo zdej :palec:

khm, zdej, če je res to, kar si prebral ti in to, kar sem prebrala jaz, bi rekli, da je res relativno veliko dal na erotiko x;)x x:px

hehe, mugoče, no, pa ni panike x8Dx


Ni blo sploh mišljeno da karkoli ti namesto mene. Jst zase vem, če pa ti dvomiš se lahko prepričaš. x^x
x:Dx Ja, ja, ful relativnega je pr Einsteinu blo. xDDx

A Jupiter v konjukciji z Lilith pol tud o tem govori...o kazanju jezika Objavljena slika Objavljena slika x:Dx


Ne, lih kontra, Lilith konjunkcija Jupi govori bl o moralnosti, zadržkih. O tem, da je navzven tutto rosa in fiori, srečno, urejeno. A intimnom se najde nezadovoljstvo tut zaradi lažnega velikodušja. Včasih si želi kaj javno narest, da bi se s tem nekaj dokazalo. A dvomim da je to javno kazanje jezika. :inocent:

#239 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 7. januar 2011, 12:16

Ne, lih kontra, Lilith konjunkcija Jupi govori bl o moralnosti, zadržkih. O tem, da je navzven tutto rosa in fiori, srečno, urejeno. A intimnom se najde nezadovoljstvo tut zaradi lažnega velikodušja. Včasih si želi kaj javno narest, da bi se s tem nekaj dokazalo. A dvomim da je to javno kazanje jezika. Objavljena slika


Kaj pa pol še kaže na kazanje jezika? Objavljena slika Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#240 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. januar 2011, 12:26

uran na ascendentu v opoziciji z merkurjem. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#241 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. januar 2011, 12:35

ne tolk, opozicija in konjunkcija sta najmočnejša aspekta, kvadrat se ne more kosati in kvadrat ima drugačen vpliv... on potiska in zavira (predstavljaj si zavrteti kvadrat x;)x), je zatikajoč, a zato recimo tud pomaga pri ambicijah, gre lepo po fazah, daje tud borbo, vztrajnost... skratka čist druga energija aspekta.
Opozicija ti pa že sama po sebi pove (beseda), kakšna je njena *narava*. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#242 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 7. januar 2011, 12:55

uran na ascendentu v opoziciji z merkurjem. Objavljena slika


Objavljena slika pa tud tega nimam Objavljena slika Uran in Merkur sploh nista v aspektu Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#243 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. januar 2011, 13:03

pol pa nič. x:o)x x:Dx x;)x

(*je pa to seveda mal premal, je še pomembno v katerih znakih je to in še kak 'stranski' aspekt, npr. res kak kvadrat z marsom in/ali saturnom oz. sta tadva, predvsem slednji, neugodno postavljena oz. imata takšne aspekte...
ni pa blo mišljeno 'kazanje jezika' [saj to je še najmanj ob vsem kar vidiš in kaj vse folk kaže dandanašnji x:o)x], pač pa tud metaforično, kot tudi pačenje ipd., razni drugi show offi itd. ... Tudi kakšen jupiter v igri, ki ste ga tud omenjal...
aja, lohk pa tud uran totalno na soncu recimo v kvadratu z jupitrom na ascendentu v opoziciji s saturnom v kakih dvojčkih ... ... ... xDDx)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#244 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 7. januar 2011, 13:16

pol pa nič. Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

(*je pa to seveda mal premal, je še pomembno v katerih znakih je to in še kak 'stranski' aspekt, npr. res kak kvadrat z marsom in/ali saturnom oz. sta tadva, predvsem slednji, neugodno postavljena oz. imata takšne aspekte...
ni pa blo mišljeno 'kazanje jezika' [saj to je še najmanj ob vsem kar vidiš in kaj vse folk kaže dandanašnji Objavljena slika], pač pa tud metaforično, kot tudi pačenje ipd., razni drugi show offi itd. ... Tudi kakšen jupiter v igri, ki ste ga tud omenjal...
aja, lohk pa tud uran totalno na soncu recimo v kvadratu z jupitrom na ascendentu v opoziciji s saturnom v kakih dvojčkih ... ... ... Objavljena slika)



Mars in merkur sta pa kr v kvadratu Objavljena slika z Saturnom Objavljena slika pa Uran na Sončku bi se tud najdu...Objavljena slikaObjavljena slika

Pa vseen kažeš jezik?
provokatorka Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika



Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika and i enjoy it
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#245 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. januar 2011, 13:17

x:Dx x:px

(pih! x;)x)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#246 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 7. januar 2011, 18:24

Pazimo, da ne bom zasli prevec iz teme o Crni Luni.Objavljena slika

Kokotec, prosim da ne zavajas Candle!Objavljena slika

Posluste! Zenske so zmeraj istonacene z zensko energijo, ki jo ponazarja Luna. Sonce so pa moski s to razliko, da ima Luna vec obrazov, tudi crnega. Ni pomembno ce je druga stran osvetljena, pomembna je le stran ki se cloveku prikazuje na Zemlji. Ce je Lilith, oziroma Crna Luna, po zidovski mitologiji "nocna" je avtomaticno povezana z Luno, tako kot je dan povezan s Soncem tudi ce je megla in dezuje, oziroma njegovih zarkov ni na obzorju.

Zakaj trdim (pa mnogi priznani astrologi), da Lilith ni enako Crni Luni? Zato, ker je Lilith starejsa od zidovske pravljice o Evi in Adamu in, ker je pri mezopotamcih njena beseda drugacnega izvora, saj pomeni "gospa vetra" in jaz bi jo zaradi destruktivnih in pomanjkanju zenskih energij (saj ni mati, recimo, ampak odpadek, demon), lazje povezovala s zracnimi Dvojcki, mosko znamenje v katerem se Pluton dobro znajde. Gospa vetra, torej!
Da je Crna Luna samo drugacna faza Lune a je ista bit, zidje dokazujejo z dejstvom, da Eva le ni tako naivna, saj ona ponudi jabolko znanja Adamu...torej, princip je enak...Eva je druga plat Crne Lune...magar ko se razjezi in namesto, da bi zaloputala z vrati, zafrkne arogantnega Adama z bolj premisljeno strategijo...zvita lisica, torej! Saj je prisla kasneje od Crne Lune in je, kot njena bolj modra reinkarnacija. Obe pa sta carovnici, seveda! Jabolko znanja pa ni nic drugega kot dokaz, da je zacetek in konec vsega zenska energija, Luna.

Torej, moski zidje, kot da bi namenoma blatili Luno in ji pripisovali lasnosti Lilith...velka zmesnjava v kateri tavamo se danes. Lilith je zracni Pluton ce me vprasate. Sterilnost, moska energija.

Grska mitologija uci, da je Crna Luna (Hekata) bila opazena na nebu v prikazni Selene (polna Luna). Kaj nas to uci? Uci nas, da ima Luna spremenljivi obraz in je drugacna od Sonca...lahko je mati, prav tako je lahko anarhistka. V astrologiji je znano, da je Luna vezana tudi na anarhijo, medtem ko je Sonce na demokracijo. Crna Luna ni ninfomanska Lilith s katero se jo mesa in blati, marvec kvecjemu avto-eroticna, nivo zenskosti ki ne potrebuje moskega in takih zenk je opazati vedno vec...ceprav statisticno ne moram potrditi. Je pa se zmeraj materinska, saj te zenske z mocno Crno Luno ali rojene v rastoci Luni (prvih 90 stopinj od natalnega Sonca) najdemo v raznih poklicih, kot recimo v pediatriji, v vrtcih, int., torej so matere vecjemu stevilu otrok, saj Crna Luna (tako tocka, kot konkretno temna plat Lune) ponazarja po mitologiji (grski...poglejte si mitologijo!) Veliko Mati.

Se enkrat ponavljam kaj sem mislila. Tocka Lilith, ali bolje Crna Luna, ni nic drugega kot refleks temne plati Lune, ki je zmeraj prisoten v nasih podzavestjih, tudi ko je Luna osvetljena s strani moskega Sonca. Zato je nevidna, ker je nase podzavestje, nas davni spomin o Materi Narava. Zakaj torej druga tocka in ne samo Luna? Zato, da se potrdi, da je temna plat Lune vedno prisotna, tudi ko je Luna osvetljena. To je metafora (sicer prakticno delujoca v horoskopu), da je Luna v resnici samo crna, saj je svetla samo zaradi soncnih zarkov.


Sicer pa, osebno imam Crno Luno v Raku v konjukciji s Soncem in Jupitrom in jo zelo mocno obcutim (Jupiter razsiri arhetip), ampak ne tako da sem vsak dan potrebna, a le tako da sem clovek ki veliko razglablja, ki se rad spusca v svojo lastno bit in tisto od ostalih...sem zelo materinska a mislim, da svojih otrok ne bom nikoli imela (bomo videli) saj cutim, da ima vsak svoje poslanstvo v tem zivljenju.

#247 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 30. december 2014, 13:37

Ta Lilit ni dobra, vse obarva v temno, dober je samo Jezus, vse drugo je bluzenje.


Saturn imam v škorpijonu v 5 hiši. Nič seksa zame, nikoli, oz. biločesa. A ni fajn? A ni fajn!



#248 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 30. december 2014, 18:37

Saturn imam v škorpijonu v 5 hiši. Nič seksa zame, nikoli, oz. biločesa. A ni fajn? A ni fajn!

So še hujš postavitve mendainno.gif...

 

Pa se vseeno seksaflirt.gif 


Life begins at the end of your comfort zone. 


#249 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 30. december 2014, 19:51

Ta Lilit ni dobra, vse obarva v temno, dober je samo Jezus, vse drugo je bluzenje.


Saturn imam v škorpijonu v 5 hiši. Nič seksa zame, nikoli, oz. biločesa. A ni fajn? A ni fajn!

 

če hočes Saturna v peti spraviti v akcijo imej rada tisto kar je zrelo, tradicionalno, klasično, staro...

torej lahko začneš tako, da uživaš v klasični muski

al si najdeš bolj zrelga dečkota

lahko pa začneš smučat, sankat ali se drsat, se ukvarjati s športi (5. hiša) povezani s mrazom (Saturn).

 

v vsakem primeru pa ti Saturn v peti ne bo vzel možnosti spolnih doživetij:)

 

ko nimaš nikogar, ki bi te imel rad, se moraš imet tolk bol rada sama sebe :)

našminki se, obleči kej lebga, osvoji sama sebe :)

ali pa se našminki, zrihti in uporabi Shamanov nasvet.. kakšen pa se že ne bo branu :) sam sej veš zaščita pa to, ker take akcije znajo biti nevarne :)


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#250 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 31. december 2014, 12:28

Saturn v peti hiši in kol v zadnji plati pa še drsat, smučat in sankat...:D. res .... alla kamikaza... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... na pomoooooooooooooooč... BUM  tresk....ptički in bele miške...kar se tiče prvega ki pride mimo... gre prav tako podobno...:/

 

kar se pa tiče bolj zrelega... mi edino to še preostane... nabavit viagro in liter jagodne vodke .


zame.






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0