Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Lilit


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
283 komentarjev na to temo

#76 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 18. november 2004, 17:59

<{POST_SNAPBACK}>Lilith imam na 11st. raka v 10.hiši, v trigonu z neptunom v škorpijonu v 3. hiši, sekstilu z venero v devici v 12. hiši, sekstilu z ascendentom v devici in opoziciji s saturnom v kozorogu v 4. hiši.
Stardragon, prosim za komentar.
Hvala, Lana  x:)x


Zivio, tebe sem skoraj pozabila xDDx
Saj je to lepa Lilith, lahko ti prinese neodvisnost v karijeri in to predvsem ce bos delala v javnosti, ali pa v modni industriji, radio, casopisi, mogoce dizajn...zarad 120 z Neptunom mas dosti talentov, ki jih trebas razvijat, no zarad 180 z Saturnom trebas raziskat odnos z lastnim ocetom in autoritetima, ki te mogoce omejujejo ? Izkusnje ti bojo prinesle potrebnu zrelost in pogum da uresnicis svoje sanje. Pripazit se treba crnih misli in fatalizma, vsakic ko se bos tako pocutila, zavestno sebi moras dopovedati da si sama kreator lastnega zivljenja.

Tudi mas obcutek za lepo, 3. hisa z Neptunom in Venera v Devici v 12. bi lahko dali pisateljski dar, poezijo al kaj podobnega.

#77 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 18. november 2004, 19:23

Stardragon, a lahko poveš še kaj o moji Lilith, ki je na 24 st. Vage v 10. hiši. Ima samo 2 malo bolj zoprna aspekta: kvadrat z Venero v kozorogu v 2. hiši in inkonjunkcija z Jupitrom v ribah v 3. hiši.
Hvala.

#78 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 18. november 2004, 19:46

<{POST_SNAPBACK}>Zivio, tebe sem skoraj pozabila  xDDx
Saj je to lepa Lilith, lahko ti prinese neodvisnost v karijeri in to predvsem ce bos delala v javnosti, ali pa v modni industriji, radio, casopisi, mogoce dizajn...zarad 120 z Neptunom mas dosti talentov, ki jih trebas razvijat, no zarad 180 z Saturnom trebas raziskat odnos z lastnim ocetom in autoritetima, ki te mogoce omejujejo ? Izkusnje ti bojo prinesle potrebnu zrelost in pogum da uresnicis svoje sanje. Pripazit se treba crnih misli in fatalizma, vsakic ko se bos tako pocutila, zavestno sebi moras dopovedati da si sama kreator lastnega zivljenja.

Tudi mas obcutek za lepo, 3. hisa z Neptunom in Venera v Devici v 12. bi lahko dali pisateljski dar, poezijo al kaj podobnega.

Stardragon, hvala :palec: ...zanimivo tole... xDDx
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#79 untitled

untitled
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 080

Objavljeno: 18. november 2004, 19:50

meni po tistem linku za izračun piše "Ekliptikalni delka Lilith : 14Pi56" karkoli že to pač pomeni :inocent: x:Dx

#80 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 18. november 2004, 20:28

lilith na 22'12 sco v tretji hiši levo od nje na 7 stopinj je neptun in desno na 7 stopinj je venera...nobenega aspekta z nobenim planetom
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#81 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 18. november 2004, 20:38

Lilith laufa po Luninem forumu xDDx xDDx xDDx

Za moske Lilith ma drugacen pomen kot za zenske - za zenske je to arhetip prvinske zenske, ki jih podpira na poti samouresnicevanja. Moski se tega veckrat
ustrasijo - samouresnicenih in samozavestnih zensk - in tedaj Lilith pri njih predstavlja arhetip '' demonske '' ljubimke, ki jih istocasno privlaci in odbija. No ko se moski opogumi da razisce in integrira energijo svoje Lilith, tedaj bo boljse razumel zenske in bo z njimi gradio bolj kvalitetne odnose. Pojedine razlage Lilith v znamenjih bom dala jutri xDDx

Pa dobro dosli so tudi tisti, ki majo svoje in drugacne razlage Lilith v astrologiji.

#82 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 18. november 2004, 21:33

<{POST_SNAPBACK}>Lilith v Skorpjionu veckrat hoce zadrzati kontrolu nad partnerjem in pri nekaterih deluje tako, da clovek manipulira z spolno energijo - je zelo spolno privlacen,  ampak je sebican in zarad tega sam sebi skoduje, ce ni ozavescen. Treba se naucit obvladovati, no tako da ne gre v skrajnosti, ker nekateri z taksno Lilith se iz strahu od lastne spolnosti in predajanja totalno odpovejo ljubezni in partnerju. Vcasih mocna in karizmaticna osebnost, pa tud skrivnostna. Dar za okultno, ki se ne sme izrabljati za lose namene.




Hm, moja Lilit je v škorpijonu, pa še v 8.hiši.... :O: :vragec: x:px

v konjunkciji z Merkurjem in Neptunom ( oba v Strelcu in 9. hiši) in
v sekstilu z Plutonom In Venero (oba v Vagi in 7.hiši) :vragec: xsrcx :vragec:

#83 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 19. november 2004, 09:37

<{POST_SNAPBACK}>Hm, moja Lilit je v škorpijonu, pa še v 8.hiši.... :O:  :vragec:  x:px
v konjunkciji z Merkurjem in Neptunom ( oba v Strelcu in 9. hiši) in
v sekstilu z Plutonom In Venero (oba v Vagi in 7.hiši) :vragec:  xsrcx  :vragec:


Hvala, Ruby72,
ker si se sama potrudila in poiskala pojasnilo za Lilith v Skorpijonu, ki sem ga dala ze prej. xDDx Tud drugi lahko tako narede, ker ne bom desetkrat pisala pojasnilo za eno te isto znamenje, temvec se bom bolj skoncentrirala na polozaj v hisi in na aspekte.

Konjukcija z Neptunom in Merkurjem se poudari mocnu intuiciju te Lilith, poglej samo da ni prevelik orbis. Bi rekla da ta povezava znamenja Skorpijona in Strelca, ter 8. in 9 hise okrog tvoje Lilith simbolizira istocasno moc teme in svetlobe, duha in materije. Ena lepa skorpijonska Lilith. Pluton in Venera - ali su oni v bliski konjukciji, na samem pocetku Tehtnice ?

#84 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 19. november 2004, 17:32

<{POST_SNAPBACK}>"Ekliptikalni delka Lilith : 14Pi56"


untitled,
'' Pi '' so Ribe. Lilith v Ribama pri moskem pomeni da tak moski mogoce isce naivno, zasanjano zensko brez izkusenj, ki jo bo on vsemu naucil, ampak lahko potem spozna da je sam bil omrezen, a da se ni niti zavedal. xDDx Povej mi v kateri hisi, kaksen aspekt, ce ves, to je mal komplicirana Lilith. Lahko je zelo umetniska, poduhovljena, no tud je mozno da prinese kaksno razocaranje v ljubezni - predvsem je odvisno od aspektov.

#85 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 19. november 2004, 18:14

stardragon, kaj pa pomeni, če lilith nima aspekta in kar tam nekaj sama visi? pa moja venera tud ne tvori nobenega aspekta....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#86 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 19. november 2004, 22:41

<{POST_SNAPBACK}>lilith na 22'12 sco v tretji hiši nobenega aspekta z nobenim planetom, kaj pa pomeni, če lilith nima aspekta in kar tam nekaj sama visi?


Ce jih nima, pac jih nima - mogoce se bo izrazala bolj poudarjeno, ker ni povezana z ostatkom horoskopa. V 3. hisi daje interes za erotsko literaturo, ljubezenska pisma, pa v nasi moderni dobi mogoc je tud virtualni sex xDDx Bolj mentalen je kot fizicen tip, puno beseda, malo resnih dejanj, druzabna, okretna, iznajdljiva, vcasih spisateljski dar.

#87 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 20. november 2004, 09:36

hvala za odgovor stardragon x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#88 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 20. november 2004, 12:18

Amis tudi moja je v 3. hiši, ampak v Strelcu, v konjukciji z Venero in Neptunom se mi zdi ;)
Zvezdica mi je pa že na OS povedala neki podobnega kot tebi, hvala x:Xx

#89 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 20. november 2004, 12:50

he he...sva si pa res podobni...fajn to. moja je sicer v sco, vendar je naslednja hiša malo še v sco, vse v strelcu in malček v kozorogu...torej limitira proti strelcu x:Dx ...dobro, da so me opremili s smislom za humor, pa čeprav je včasih bolj črn.... x:Dx x^x x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#90 untitled

untitled
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 080

Objavljeno: 20. november 2004, 13:45

Stardragon v bistvu si vse prav napisala, samo upam da tisto razočaranje v ljubezni ne pomeni za celo življensko obdobje ali pač? :> no še enkrat bom povedal da o bajtah nimam pojma, ki kaj je, kdo jih zida itd. x:Dx
pa hvala za odgovor x;)x

#91 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 20. november 2004, 14:24

<{POST_SNAPBACK}>Stardragon v bistvu si vse prav napisala, samo upam da tisto razočaranje v ljubezni ne pomeni za celo življensko obdobje ali pač?


Ma seveda da ne pomeni - pa sploh se ne mora zgoditi. Ja zal nisem imela dosti primerov Lilith v Ribama, ampak se mi zdi da ta Lilith vsako svoje cuvstvo moze transformirati v zivljenske resnice, navdih, sanje - ce hoce. Pa se treba malce pripaziti gledanja skozi roznata ocala in to je vse. xDDx Naj ti negdo ki se spozna na astrologijo pove v kateri hisi je tvoja Lilith in mogoce ali ma kaksen aspekt. x:)x

#92 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 24. februar 2005, 18:55

Lilit (kot asteroid) je pravkar pri Stargate 8nekaj kot med Taurus Orion in Gemini, bolj v Taurus). Obstajajo "liliti". Fornula proti LilTh je 1111 kar so 3je angela proti Lilith (Kabala).

pOLEG ASTEROIDA MAIN BELT LAHKO EXPERIMETIRATE Z CASSINI LILIT ALI LILI VERA

DRUGI LILIT ALI DARKMOON SO DOKAJ DOMIŠLJIJA

SAJ JE VSE?

#93 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 24. februar 2005, 19:00

programerji ponavadi ne vejo za asteroid lilit
ponavadi obravnavajo . nekaj druzga
darkmooni in liliti so ... zamudni
imamo asteroid lilit
sedaj bo pri stargate-ju again
torej je na "0 raka"
gre se za resnični lilit
cassini lilit je tudi BIL v nebu
zelo zanimiva tematika

#94 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 24. februar 2005, 19:53

Lilith imam v 3. hiši v Vodnarju. Mars je v opoziciji z Lilith. prekinila sem študij. Imam pretirano željo po svobodi, ki je ne morem kontrolirati, preveč sem individualistična.

#95 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 26. februar 2005, 09:57

LILITH JE PRI sTARGATE-JU, GRE NAZAJ NA sTARGATE, KAR JE NEKAKOR NAD ZVEZDO xI2 oRIONIS, TAMO KJER SE GALAKTIČKI ASCENDENT SEKA Z TAURUS/GEMINI

Obstajajo Cassini Lilith in veliko število domišljij

#96 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 29. marec 2005, 10:15

Lilit je ta hip v Orion Stargate poziciji, torej med ozvezdjem Taurus in Gemini, pri galaktičkem ekvatorju. Vidi stargate+galax

http://groups.google...+stargate&hl=hr

#97 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 5. april 2005, 16:36

Lilt je trenutno pri Orion-Osiris Stargate med Taurus in Gemini na Mlečni poti. Gre se za asteroid likth. Cassini Liluth in ostale lilite najdeš na firumu, najdi.si grouos.googke.com probi še" lilit vera"

#98 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 7. junij 2005, 19:54

Lilith 01.17 Kozoroga, 8. hiša, sekstil Mars
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#99 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 7. junij 2005, 23:46

Lilith na 04.55 škorpijona, 7. hiša, v sekstilu z jupitrom in kvadratu z Luno...
A bi kdo tole malo pokomentiral?

#100 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 16. junij 2005, 12:13

Lilit je main belt asteroid. Vech al mnj nesrechni liliti so vsepovsod. Obstaja tudi misteriozni Cassini Lilit, baje resni misterij med Zemljo in Luno. Cassini in Piccioli so astronomi kateri so opazovali to luno.

Z 1008 transneptunov, 50 kentavrjev, 5 zemljanih lun, main belt, apollo, amor, ... asteroide, komete in O5talo, gdo še sploh Rabi Lilith?

Pravi asteroid Lilith je pred nekaj bil pri Stargate, vidi forum.

Gre se za zabavo, darkmoons bi lahko bili hipotetiki, kot temni planeti, pa so samo apogeji. Vsak objekt ima apogej. Potem obstaja tudi Črno Sonce, tega lahko izRAčunam, črni Kiron itn.

Črno Sonce resnično astrološki obstaja v nekaj programov, resnih.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0