Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ujemanje znakov


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
99 komentarjev na to temo

#51 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 7. julij 2005, 13:13

[quote name='planšar' date='7. Jul 2005 ob 12:51']
<{POST_SNAPBACK}>No, da še jaz povem
glede teh povezav asc/luna, sonce/luna, pa mislim, da bo kar držalo.
Jaz imam isti ascendent kot ona luno, poleg tega mam jaz isto luno kot ona sonce.
Sicer še nisva v zvezi, sva pa, mislim, na dobri poti :2src:
Sonci se nama "na papirju" sicer ne ujemata... ampak vse se itak težko ujema, ne

:palec: Ko vama slab tranzit planeta, včasih samo lune za par urc pokrije tvoj ASC in njeno luno sta oba lahko podobno nataknjena, ampak samo kratko. Je pa tak položaj sploh sonca in lune na istih stopinjah KARMA.

#52 planšar

planšar
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 7. julij 2005, 15:31

lunca in kaj si mislila s tem KARMA?

#53 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 8. julij 2005, 06:28

<{POST_SNAPBACK}>No, da še jaz povem
glede teh povezav asc/luna, sonce/luna, pa mislim, da bo kar držalo.
Jaz imam isti ascendent kot ona luno, poleg tega mam jaz isto luno kot ona sonce.
Sicer še nisva v zvezi, sva pa, mislim, na dobri poti  :2src:
Sonci se nama "na papirju" sicer ne ujemata... ampak vse se itak težko ujema, ne

Mejte se

Ne glede na osnovno "neujemanje" Sonc imata verjetno kar nekaj možnosti, če pa že iščeš po horoskopu, bi bilo zelo v redu preveriti položaja Uranov (obeh). Kajti vse je lahko čisto kul, pa se ti v horoskopu pojavi Uran enega na Soncu, Luni, Veneri ali ascendentu drugega, pol pa imaš vraga.

"Vroče - hladno" princip, težek ko :vragec: .

Preglej malo.

Sicer pa :palec: !

#54 FR4Y€R]{4

FR4Y€R]{4
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 106

Objavljeno: 8. julij 2005, 11:50

Zaj glih sem brala v enem horoskopu. Riba se ne ujema za strelci in z dvojčki. Naj te to ne stre. Jaz mislim da to ni res. Odvisno je kolko zanimanja vložiš v njega. x;)x
Objavljena slika

#55 planšar

planšar
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 8. julij 2005, 17:11

Bern, ko praviš: uran enega na soncu, veneri, ASC... drugega, to misliš tako, da naj pogledam ali imam jaz npr. urana v istem znamenju kot ona sonce, asc,... ali imaš v mislih kaj drugega, npr. slabe aspekte?
Hvala

Lp planšar

#56 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 9. julij 2005, 12:40

Predvsem v konjunkciji, torej znotraj 7-8°.

Ker takrat gre za "vroče-hladno" princip - dva dni je super, dva dni je brez razloga (ali pa zaradi kakšne malenkosti) nič, tuga, potem spet naenkrat par dni OK in tako izmenjaje. Težavno.

Za kakega Dvojčka, Ovna ali Vodnarja je to lahko čisto OK odnos, za Tehtnico npr. ali Raka (pa še marsikoga) je pa to razdiralno.

Skratka, Uran ubija monotonost in harmonijo ter vnaša dinamiko, ki pa si je vsi v partnerstvu ne želijo.

Gre pa zadeva kot stikalo (Uran je tudi vladar elektrike) - klik, lučka gori, klik, lučka ne gori. Naenkrat, večinoma brez opozorila.

Treba je pa reči, da je zadeva toliko težja, ker pa isti Uran privlači, torej je magičen, zaradi česar potem pride do podaljševanja te zveze, ki je tako vabljiva, da si partnerja vedno znova rečeta (kadar so plus dnevi), da "zdaj bo pa v redu", "saj je dobro" itd.. Nakar seveda spet klik, klik. In tako naprej.

Za marsikoga zelo težavno.

Pa še nekaj. Pri odnosih, kot so prijateljstvo, sodelovanje, učitelj-učenec in drugih, ki se prekinjajo, ta aspekt ne dela težav. Težave so samo v odnosih, kjer gre za stalen in neprekinjen odnos, se pravi med zakoncema in med starši ter otroki. Tam je pa neprijeten.

x:)x

#57 planšar

planšar
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 9. julij 2005, 12:53

Hvala ti Bern, nekaj sem se pa že naučil

#58 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 12. julij 2005, 10:47

Ojla!
Kaj pa ta kombinacija:
ONA: sonce/sco, luna/bik, Asc/kozorog
ON: sonce/bik, luna/lev, Asc/rak
A ve kdo kej več povedat o tem?

:onfire:
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#59 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 12. julij 2005, 13:15

Ce sam po tem sklepam kar dobr!

Njegovo sonce=njena luna
Njegova luna sextil njeno sonce

Obe luni v trigonu, sonca pa v opoziciji za mal iskre!

Na prvi pogled mogoc zgleda da asc. ne stekata sam pol ko vidis, da ma ona zato luno v biku v 4.(rakovi hisi) in on luno v levu v 2.(bikovi hisici), pa sonca mata oba v 10. hisi-se posteka njen asc.
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#60 eley

eley
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 43

Objavljeno: 13. julij 2005, 13:03

Lepo pozdravljeni , sem nova na forumu, čeprav večkrat prebiram vaše poste. No pa bi prešla k mojmu problemu, ujemanje znamenj pr meni. Zadeva: js in nek moški.Začetek:šla sva si ful na živce, vsaj on je pri meni prebujal neke enrgije, ki so m ibile zoprne.Štiri mesece kasneje: sva se zaljubila, kar nekega dne, malo opita, vendar se je iz tega dne rodilo še več prijetnih dni. Jaz sem bila malo zapeta in dvomljiva, tako da so se mi blokirala čustva in mu jih nisem dokončno izrazila. Potem se je po dveh mesecih strasti pa tudi prijetnih pogovorov končalo z njegove strani.(jaz kot malomaren in pošten strelec sem mu zaupala da se grem tri tedne učit k sošolcu za fax in ne dvomla, da mi bo vrejel, da je to pač moj dolgoletni prijatelj...) Ni več poklical. Potem zvedela od drugih, da si je najdu svoje. no tud to se zgodi.Malo sem besnela, vendar sem se pomirila zdaj sva spet na tistih začetnih energijah, ki so mi nepriejtne. Glede na to da imava skupne znance, me zanima koliko imata taka dva človeka v teoriji možnosti za nevtralen odnos, ?Ker me grdo gledanje obremenjuje oz se mi ne da tega počet!
Jaz: sonce-strelec, asc-tehtnica, merkur-strelec,luna-kozorog(to me zapenja), venera(kozorog), mars-devica,jupiter-škorpijon, saturn-tehtnica

on:sonce,ascedent,merkur in venera-vse v tehtnici, luna: strelec, mars:rak,jupiter:rak,saturn-lev
Hvala za kakršnkoli nasvet in kompas iz te zmede.

#61 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 15. julij 2005, 08:45

cau eley, dobrodosla!

bi ti samo rekla iz mojih izkusenj z moskimi tehtnicami, da so zelo tecni( picajzlasti), neodlocni,
muhasti in prepricani v svoj prav.
moja prijateljica se je zapletla z dvema takima ( ne istocasno, da se razumemo, a zelo podoben horoskop!) in je bilo tudi tako...se niso znali normalno obnasat, ko se je koncalo.
sploh pa....morda res najboljse, da se ne ukvarjas z njim, glede na to, da se ti ne da.
ce zeli on kuhat mulo, naj jo, ga bo ze minilo cez cas....
verjetno je jezen sam nase, kar ti ni zaupal, ali kaj podobno blesavega, pa mu zdaj ne znese biti
prijateljski, ker si ti kriva, da ti ni zaupal... kdo bi vedel... bla bla bla... ah, tehtnice....!
:vragec: x:Dx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#62 eley

eley
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 43

Objavljeno: 18. julij 2005, 13:45

Hvala Tinka za dobrodošlico, jah sej maš prow,se nima smisla ukvarjat z njim, to moje ukvarjanje z njim je najbrž posledica še ne izginule zaljubljenosti :vragec: hormoni grrr.Bo že minilo tko k zmeri do zdej, ko se je zgodilo kaj podobnega...Žal pa zarad takih ljudi človk zgubi zaupanje in pol mogoče nastrada kašn prow fajn človk.Sicer s tehtnicami sem mela že prej probleme, vendar so ble te osebe ženskega spola. Tri so me totalno razočarale s hinavščino.. x:px .Po drugi strani pa mam zlo dobrega prijatelja tehtnico z luno v kozorogu in asc v vodnarju k se zelo razumeva, čeprov bi ga zarad neodločnosti človk včasih počil po glavi xrolleyesx

#63 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 19. julij 2005, 13:25

Jaz: sonce-strelec, asc-tehtnica, merkur-strelec,luna-kozorog(to me zapenja), venera(kozorog), mars-devica,jupiter-škorpijon, saturn-tehtnica

on:sonce,ascedent,merkur in venera-vse v tehtnici, luna: strelec, mars:rak,jupiter:rak,saturn-lev

Tranziti so tudi naredili svoje, tranzit saturna v raku je slabo aspektiral tvojo venero in lunco, takrat se marsikje zalomi, ohladi.
Tranzitni saturn 90 na natalni saturn, upam da mars v devici ni v kvadratu s tranzitnim plutonom???

Pri njem tranzitni saturn na vse 90 v vagi, upam, da luna v strelcu ni v konjukciji s tranzitnim plutonom, ojoj mars in jupiter v raku, oba je povozil saturn.

Sicer vse napisano velja za CCA dve leti v rakcu, zato ni nujno da vzameš vse zares. x;)x

#64 eley

eley
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 43

Objavljeno: 19. julij 2005, 13:36

HVALA lunca toda...joj, tu pa pride na dan moje neznanje :sori: , kaj so ti tranziti?Če mi lahko prosim mal o več poveš o tem ali pa usmeriš kje lahko kaj več preberem. Hvala.Btw:Moj pluton je v tehtnici...
Tle se potem vidi, kako astrologija deluje.

#65 eley

eley
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 43

Objavljeno: 19. julij 2005, 13:37

aja sej nima veze moj pluton...

#66 eley

eley
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 43

Objavljeno: 19. julij 2005, 13:40

in kaj pomeni če bi bla njegova luna v konjunkciji s tr. plutonom, pa moj mars v kvadratu?Jaz mam mars nekje na 22 stopinjah a to kaj pove?

#67 eley

eley
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 43

Objavljeno: 19. julij 2005, 13:48

mal sm sama pobrskala vmes, pa vidim da je zdaj saturn v levu, saj to pomeni tranzit ne?Skoz katero znamenje se pomika?Kaj pa zdej to? x:)x

#68 planšar

planšar
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 19. julij 2005, 20:46

<{POST_SNAPBACK}>Predvsem v konjunkciji, torej znotraj 7-8°.



Ali to pomeni da se pogleda če mata 2 nek planet na podobnih stopinjah (v tem primeru znotraj 7-8 stopinj) ali se to vidi kako drugače. Saj si bom itak sam moral kaj prebrati v tej smeri, pa vseeno hvala

#69 surya

surya
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 452

Objavljeno: 19. julij 2005, 20:53

kako se ujemata pa rakica in dvojček?
DON'T PANIC

#70 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 19. julij 2005, 21:02

kako se ujemata pa rakica in dvojček?


Tipicna rakica pa tipicen dvojcek.... katastrofalno... on rabi veliko vec svobode...platonsko, neobvezno razmerje... ona rabi pa resno, globoko zvezo, da se pocuti varno... ce sta oba tipicna predstavnika znamenj(kar je sicer malo verjetno) se bosta verjetn kmal razsla- dvojcek bo koncal razmerje, rakica bo pa fuuuuuul prizadeta.
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#71 surya

surya
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 452

Objavljeno: 19. julij 2005, 21:11

tud prav..hvala za odg x;)x
DON'T PANIC

#72 surya

surya
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 452

Objavljeno: 19. julij 2005, 21:14

kaj pa rakica in devičnik?
DON'T PANIC

#73 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 19. julij 2005, 21:23

Veliko boljse kokr z dvojckom... sex=super(SEXtil x:Dx ) oba dost podobn delujeta, ce devicnik ni ze kar disfunkcionalen-se pravi res extremn perfekcionist in ce rakica ni preobcutljiva, bi znal cist dobr funkcionirati...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#74 surya

surya
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 452

Objavljeno: 19. julij 2005, 21:32

a obstaja kako zdravilo proti občutljivosti na devičnikove pikre,ekstremno pikolovske, včasih tudi žaljive pripombe? da ne pozabim omenit njegovo briljantno zmožniost obračanja vode na svoj mlin in deljenja občutka krivde..matr, slabo se mi piše..ali pač ne?
PS- sex je super
DON'T PANIC

#75 eley

eley
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 43

Objavljeno: 20. julij 2005, 11:13

zdravilo obstaja samo v tebi , in sicer da teh pripomb ne vzameš tako zelooo zares in k srcu. Imam kolegico rakico, pa jo moram stalno opominjat , dej tejk it izi...k jo marsikatera beseda prizadene zlo hitr. Ne da bi jokala ampak jezna je ponavad...
Kako mata pa kej druge položaje, mars in venera najbrž skrbita za dober seks, kaj pa merkur?To je pomembno za komunikacijo, zdej če ma on že na tehtnici in ti na raku ne bo šlo, k je ful različen način razmišljanja...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0