Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Čokolada


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
410 komentarjev na to temo

#1 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 10. julij 2005, 20:58

Dobil sem Čokolado, tlele jo gledam, pa razmisljam al naj se spravim nadnjo al ne... hm hm :inocent: paČ Čokolada... njamc :D mal jo bom dal se na stran pa se pol odlocim ali naj jo pojem ali ne... je zdrava ali ne? to me bolj zanima, najbrz da redi pa to je brezpredmetno ampak meni bi itak koristila kaka kilca vec... ;)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#2 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 10. julij 2005, 21:01

Joj, Nino, kake maš ti x:Dx x:o)x

Ne je pojest- men jo prnes, da ti pokažem, kk to gre x:o)x x;)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#3 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 10. julij 2005, 21:04

Baje, da si lahko od čokolade tudi odvisen...... x:o)x ,torej Ninči pazi....... :palec:
Drugače pa čokolada pomirja in je torej primerna v stresnih situacijah..... :o|o: xDDx , pa če je boš preveč pojedel boš dobil mozolje.....
:eek: x:)x
Smisel življenja je največja sreča

#4 wanesa

wanesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 744

Objavljeno: 10. julij 2005, 21:06

Raziskave pravijo, da redni uživalci čokolade živijo v povprečju kar leto dni dlje. Čokolada vsebuje antioksidante, ti pa dokazano preprečujejo mašenje žil in s tem bolezni srca in ožilja.
torej,čokolada podaljšuje življenje x!x x!x


Jaz osebno pa čokolade ne maram :xx!: :xx!: :xx!: :xx!:
Per il mondo tu sei nessuno,
ma per qualcuno tu sei il mondo

#5 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 10. julij 2005, 21:12

<{POST_SNAPBACK}>Dobil sem Čokolado, tlele jo gledam, pa razmisljam al naj se spravim nadnjo al ne... hm hm  :inocent: paČ Čokolada... njamc :D mal jo bom dal se na stran pa se pol odlocim ali naj jo pojem ali ne... je zdrava ali ne? to me bolj zanima, najbrz da redi pa to je brezpredmetno ampak meni bi itak koristila kaka kilca vec... ;)

Kar mazni jo x:px x;)x

#6 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 10. julij 2005, 21:16

<{POST_SNAPBACK}>
Jaz osebno pa čokolade ne maram :xx!:  :xx!:  :xx!:  :xx!:


Jaz pa x:px ....ampak tisto pravo, ki ima najmanj 70 % kakava.......npr. LINDT čokolada je zame zakon......
Pojem jo pa le rebro ali dve, potem pa lahko, da cel mesec nič.....ampak,ko so pa lušte pa mora biti....ja,še to, če je pa zraven še zdravilna.....pa kar navali Ninči :palec:

Smisel življenja je največja sreča

#7 AlenaU

AlenaU
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 195

Objavljeno: 10. julij 2005, 21:17

najboljša zame: od tujih je Lindt (v tablici, kot bonboni); od domačih vsi izdelki s Prešernovim imenom (kroglice, fige, kocke); je pa res, da Gorenjkina s celimi lešniki ne zaostaja
kaj čmo, ko pa se je tako težko upreti tej razvadi :2src: - čokoladi; poteši majhne želje, me osrečuje, pomiri velike skušnjave, mi da energijo,...
torej, dober tek ti želim x;)x

#8 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 10. julij 2005, 21:18

<{POST_SNAPBACK}>
Jaz osebno pa čokolade ne maram :xx!:  :xx!:  :xx!:  :xx!:

Če si na ikonci ti, ti verjamem x;)x

#9 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 10. julij 2005, 21:19

<{POST_SNAPBACK}>Joj, Nino, kake maš ti x:Dx  x:o)x

Ne je pojest- men jo prnes, da ti pokažem, kk to gre x:o)x  x;)x



Jesi zvita ko presta. x:Dx
Kako čemo? Lako čemo.

#10 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 10. julij 2005, 21:23

<{POST_SNAPBACK}>Jaz pa x:px ....ampak tisto pravo, ki ima najmanj 70 % kakava.......npr.  LINDT čokolada je zame zakon......
Pojem jo pa le rebro ali dve, potem pa lahko, da cel mesec nič.....ampak,ko so pa lušte pa mora biti....ja,še to, če je pa zraven še zdravilna.....pa kar navali Ninči :palec:



Klele pri tebi se pa tudi jaz podpišem.

Lindt ali pa čakaj, da preberem iz ovitka, Marque, 72% cacao.
Ja, ja to je tisto ta pravo. x:px

To temo je popravil/a Izraz: 10. julij 2005, 21:24

Kako čemo? Lako čemo.

#11 wanesa

wanesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 744

Objavljeno: 10. julij 2005, 21:26

Čokolada je pa nasploh zelo zdrava.Pomaga pri želodčnih težavah in slabemu teku.Mladostnikom naprimer pomaga ublažiti stres pred izpiti,testi...Včasih so govorili,da je čokolada kriva za karies,mozolje...vendar pa se je to izkazalo za napačno razmišljanje.Čokolada vsebuje vrsto zdravilnih snovi,predvsem polifenole,ki preprečujejo srčni infarkt in rakava obolenja.V njej najdmo tudi nekatere pomembne mineralne snovi,kot so kalij,magnezij in krom,ki so potrebne za ohranitev mišične mase,dobro delovanje presnove in preprečevanje stresa.Kakavovo maslo vsebuje tudi nenasičene maščobne kisline,ki uravnavajo raven holesterola.Po mnenju strokovnjakov,je celo zdrava za zobe,če jih seveda redno čistimo.Snovi iz kakavovih zrn in mlečne beljakovine zmanjšujejo karies.

Delono prepisano iz nekega članka,ki sem ga ravno zadnjič brala
Per il mondo tu sei nessuno,
ma per qualcuno tu sei il mondo

#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. julij 2005, 21:31

pih. kok hecna tema.

jaz ne jem sladkarij.
ce pa mi ze zapasejo, mi pa sam cokolada.
ne jem piskotov, biskvitov, peciv, bonbonov, tort, ... itd. ipd., se sladoleda ne, povprecno pojem morda... hm, 5? sladoledov letno, po mojem ne 10.

a nimamo ze teme? cokolada al nekaj tacga? :eek:
sem mislila da smo ze 100x govorili...
no skratka, najbolj shizim na tako s celimi lesniki, sicer sem pa kar elasticna tule. :)
lindt je dbest, ena konjakova je fantasticna, tud speculas nek mi je ok, pa vse zive.
sam mi redko zapase.
recimo zdajle pa glih bi mi. :) ;)
ampak ni pene.
najbolj komot brez cukra.
to najmanj rabim..
in dejansk - ne maram osladnosti v lajfu...
rajs mam kislice neke pa grenkobe pa slanice. :D :P
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 10. julij 2005, 21:36

<{POST_SNAPBACK}>no skratka, najbolj shizim na tako s celimi lesniki, sicer sem pa kar elasticna tule. :)
lindt je dbest, ena konjakova je fantasticna, tud speculas nek mi je ok, pa vse zive.
:D :P

Meni pa npr. z celimi lešniki the best..... :palec: Enkrat sem jedla Lindt čokolado s poprom.....Fantastičen okus za tako neverjetno kombinacijo.... xDDx :palec:
Smisel življenja je največja sreča

#14 wanesa

wanesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 744

Objavljeno: 10. julij 2005, 21:37

jaz pa edina čokolada, ki jo spravim dol je vroča čokolada xnckrivx
Per il mondo tu sei nessuno,
ma per qualcuno tu sei il mondo

#15 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 10. julij 2005, 21:38

obožujem čokolado - MILKO!!! x:Dx x:Dx x:Dx x:o)x
honor and respect

#16 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 10. julij 2005, 21:39

<{POST_SNAPBACK}>jaz pa edina čokolada, ki jo spravim dol  je vroča čokolada xnckrivx

tudi dobra,jaaaaaaaa, sploh pozimi :palec:
Smisel življenja je največja sreča

#17 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 10. julij 2005, 21:46

mogoče se bo mal čudno slišal....ampak najraje imam temno čokoloda xsrcx ....pa bilo kere znamke tud Gorenka je superca. Milke mlečne , pa lešnik pa te fore ne marem ...so preveč sladke...pa mi kar želodec zapacajo :inocent: x:)x

No ja najbolj pa paše, takrat ko sem tečna pa slabe volje...pol pa si privoščim ČOKOLADO, še rajš pa čokoladni sladoled...mlajsk x:px x:Dx ..takrat pa iam čudoviti okus. xDDx

pozdravček xsrcx

#18 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. julij 2005, 21:49

men je tud gorenjka kul, ko se mi zdi mal manj sladka... pa majo vse zive, kar ok. x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#19 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 10. julij 2005, 21:49

Kura, nobene nimam na zalogi :o|o: :vragec:

#20 Ajda-

Ajda-
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 958

Objavljeno: 10. julij 2005, 21:57

Čokolada njam x:px čeprav nisem kak obsedenec, ni šans, da bi jo jedla vsak dan... samo včasih mi pa res prav zapaše. In to obvezno z celimi lešniki. Lindt mmm pa čokoladni zajec ali božiček hehe te so mi zmer tolk dobri x:px x:o)x pa res v minimalnih količinah te sladkarije... mam velik rajši sadje recimo
Live and let live! Life is beautiful!!!!

#21 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 10. julij 2005, 22:27

nisem šla brat za nazaj, ampak sem skoraj prepričana, da je bilo v tej temi govora tudi o čokoladi x;)x

čokoholik x:o)x

#22 p!sces

p!sces
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 122

Objavljeno: 10. julij 2005, 22:33

Poslji mi jo po posti, pa ti bom povedal, ce se jo je splacalo pojesti.

L.
in the beginning there was Nothing... and Everybody was happy.

#23 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. julij 2005, 22:34

x:Dx x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#24 FR4Y€R]{4

FR4Y€R]{4
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 106

Objavljeno: 11. julij 2005, 07:43

čokalada je res njamy. pomirja ampak redi.
x:Dx
Objavljena slika

#25 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 11. julij 2005, 14:38

Čokolada mi je super v vseh oblikah...najbolj pa v obliki različnih Milk in Nutele, pa vroče čokolade ...Pa tud sladoleda v tej obliki se ne branim xDDx
So obdobja, ko jem čokolado vsak dan, so pa meseci ko se jo ne dotaknem...o njenem vplivu na zdravje pa je dobro napisala Wanesa xDDx

Zato Nino nikar ne razmišljaj! x;)x






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0