Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

STRAH-kaj naredit


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
159 komentarjev na to temo

#1 lepa_anka

lepa_anka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 25. julij 2005, 13:49

Jaz ne vem kam se naj obrnem. Danes srečam sodelavko v trgovini, evo postanem kot cucek pred njo. Začnem se vsa trest. Da bi jaz kako juho jedla pred kom...ni šans...me že strah postane in se mie že tresejo roke. To je res grozljivo. Zelo sem sposobna, ampak strah, nemoč me paralizira. Za popiz...

Obiskovala sem psihiatra..znebila sem se nekih negativnosti, ampak zakaj še vedno občutim tak strah. Tablet ne smem, ker sem noseča.

Kako si naj pomagam da bom notranje bolj stabilna, in JAZ...pam saj tako ne morem več naprej.


Moram povedat da sem se v otroštvu ubadala z raznimi strahovi...ena sošolka me je imela za "sužnjo"-nisem bila dovolj močna da bi se ji uprla, delala sem vse kot je ona govorila, mama je potegnila z njo, in nastala sem jaz-psihostrah.

Prosim pomagajte, vsaj z nasveti....

#2 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 25. julij 2005, 13:55

Pozdravljena Lepa Anka med nami!

Mislim, da je že nekaj tem odprtih na to tematiko, za najprej ti pa svetujem, da obiščeš temo o Vilinskih simbolih v Duhovnosti s katero boš prav gotovo premagala začetni strah, lep pozdrav, Boris x:)x x;)x


#3 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 25. julij 2005, 13:58

punca, čisto nič nisi manj vredna kot vsi ostali... mi je prišla na misel knjiga z naslovom - Največji čudež na svetu in verjemi tudi ti si čudež

#4 Klinar

Klinar
  • D član
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 25. julij 2005, 14:08

Za začetek vdihni svetlobo, ki ti jo vsi tukaj pošiljamo in čuti svoje celice, kako so osvetljene z nko, zadrži malo vdih, potem počasi izdihni skozui usta ves STRAH !!!!! mORAŠ PROBAT, DRGAČ NI NIČ, BREZ MUJE SE ŠE ČEVELJ NE OBUJE, VERJEMI, DELUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
peace and love
Klinar

#5 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 25. julij 2005, 15:19

hej. K nisi se nikol slisala strah je znotrej votel odzun ga pa nic ni?
Ves TO JE CIST RES. Vsak ima svoje strahove. pomembno je da se z njimi soocis.Ko se soocis in ga razpoznas...potem :) izgine.Poizkusaj se vsakic ko obcutis strah vprasati zakaj ga cutis?Mogoce je odgovor cisto preprost. Mogoce sega dalec nazaj v otrostvo. Vendar moras sprasevati sebe. Ljudje ti lahko dajo nasvete, ti pa si tista ki mora to uporabiti na sebi. delati na sebi. Kar je bilo v preteklosti je pac bilo. Vprasaj se zakaj. Odgovor je samo v tebi. In najvecji odgovori so najbl simpl...:)

aja

BUUUUUUUU

:) :) :)

sorri nism si mogla pomagat, lej vzemi vse z veliko zlico poguma in veselja in srece da zivis pa bo

preberi si Prirocnik bojevnika al pa Alkimista od P.Coelho
velike sanje malega vesolcka

#6 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 25. julij 2005, 17:05

Zelo pomebno je, da ne misliš an strah. Ampak na kaj drugega.

Za začetek, si vzemi vsak dan 15 minut časa in probaj umirit misli in strahove. Če ti ne bo zadostoval 15 minut, si pa vzem dve uri. Je vredno.

Najtežje se je prvič popolnoma znebit določenega strahova. Naslednjič gre že lažje in potem še lažje. Nikoli ne smeš popustist strahu. Moreš se borit proti jem. Ne glede na kaj. In tako po majhnih korakih napreduješ.

Tolk z moje strani

#7 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 25. julij 2005, 17:38

<{POST_SNAPBACK}>Jaz ne vem kam se naj obrnem.
Prosim pomagajte, vsaj z nasveti....


pojdi enkrat preko žerjavice...prijavi se na hojo po žerjavici....tam premagaš strah......verjemi mi , da boljše terapije ni ........brez psihiatra...

Drugače je pa to nekaj v tebi, kar se ti je zapisalo in bi morala ozavestiti..........dokler ne boš, boš še trpela...samo do tega priti...mogoče bi ti Vrba lahko pomagala........

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#8 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 25. julij 2005, 18:04

Jaz bi dodala samo še to, na že zgoraj napisane odlične nasvete.

Zavedaj se, da imamo vsi ljudje v sebi strahove in da to ni nič slabega. Samo, da jih vsi po svoje skrivamo. Ne se zapirati pred ostalimi zaradi tega. Zavedaj se da si samo ena in edinstvena. In pa bodi POGUMNA ROŽICA. :palec:
Boš videla, ko boš počela stvari, katerih te je strah, kako MOČNA SI.

Pa samo namig, morda: vprašaj se katerega dela sebe te je strah xrolleyesx xDDx
Kako čemo? Lako čemo.

#9 bela vrtnica

bela vrtnica
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 25. julij 2005, 18:25

Jaz vem kako je to,.... Sem bila v podobnem položaju,... ampak sem se spremenila. Sprememba je tako opazna, da ga ni, ki je ne bi videl,... seveda vse brez tablet itd.
Čeprav sama pri sebi vem, da nikoli ne bom taka kot so drugi, ker me je strah v mladosti preveč paraliziral, hočem reči napravil preveč škode, a ne fizične, pač pa emocionalne in delno tudi mentalne (nimam razvitih medčloveških odnosov, izogibam se razmerju,...itd, pač stvari, ki bi se morale razvijati z razvojem se niso). Sedaj pa tega nikjer več ni.
Kako sem ga odpravila? Pravi ljudje so se našli okoli mene in sem se lahko odprla,... čeprav niso ostali.
Non-cooperation with evil is a sacred duty.
Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.
Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.
Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.
Mahatma Gandhi

#10 Bombonček

Bombonček
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 147

Objavljeno: 26. julij 2005, 08:34

Lepa anka....svetujem ti knjigo Marcele Auclair:KNJIGA O SREČI....Vsak dan prebereš en odlomek in počasi počasi postajaš drug človek...ker vse je v nas, strah, ljubezen, pogum...meni je nekoč, ko sem imela podobne težave s strahom kot ti zelo pomagala! Pomaga mi tudi sedaj, ko me "napadajao" depresije in sem se zopet spomnila na to zlato knjigico...

#11 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 26. julij 2005, 09:20

Tudi mene mučijo strahovi, ampak ne taki, da bi se bala ljudi (vsaj večine ne) ali pa, da bi se bala česa novega...
Mene je strah popolnoma absurdnih stvari!!!!
Npr zvečer ko grem spat imam odprto okno in me je strah, da bo v sobo zlezla kača, pajek,...
poleg teh živali se bojim tudi nadnaravnega...npr, da bom čez okno videla neko bitje (kaj jaz vem kaj), da se bo pruplazilo nekaj črnega...
Bojim se stvari, ki sem se jih bala ko sm bila otrok (tako kot vsi otroci).
nehala sm gldati grozljive filme in sploh sm postala izredno pozorna.

Potem pa še nekaj:ko grem na morju v vodo me resnično skrbi, da bom stopila na črepinjo, ko v restavraciji naročim hrano rsno prebrskam ceu krožnik, da ni notri kaj takega kar bi mi lahko škodovalo.. xrolleyesx

Včasih sm bila veliko bolj brezskrbna...sedaj imam pa včasih občutek, da pretiravam.

tečna stvar :o|o:

lep poleten pozdravček
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#12 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 26. julij 2005, 09:30

<{POST_SNAPBACK}>Tudi mene mučijo strahovi, ampak ne taki, da bi se bala ljudi (vsaj večine ne) ali pa, da bi se bala česa novega...
Mene je strah popolnoma absurdnih stvari!!!!
Npr zvečer ko grem spat imam odprto okno in me je strah, da bo v sobo zlezla kača, pajek,...
poleg teh živali se bojim tudi nadnaravnega...npr, da bom čez okno videla neko bitje (kaj jaz vem kaj), da se bo pruplazilo nekaj črnega...
Bojim se stvari, ki sem se jih bala ko sm bila otrok (tako kot vsi otroci).
nehala sm gldati grozljive filme in sploh sm  postala izredno pozorna.

Potem pa še nekaj:ko grem na morju v vodo me resnično skrbi, da bom stopila na črepinjo, ko v restavraciji naročim hrano rsno prebrskam ceu krožnik, da ni notri kaj takega kar bi mi lahko škodovalo.. xrolleyesx


Joj, kok te štekam, vsaj kar se tega tiče, da me bo napadlo nekaj črnega, devil,.. :vragec: Veliko noči sem imela prižgane vse luči, molila sem ko svetnik in občutila čisto grozo, potem pa me je še nekaj ponavadi ugrabilo in nisem mogla nič,....
Samo potem to sčasoma vse odide, z zaupanjem vase. xDDx
Kako čemo? Lako čemo.

#13 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 26. julij 2005, 09:50

Ampak zakaj?
Ne štekam...
Drugače nism bojazliv človek...pa še dobra sm pri racionaliziranju stvari!!!!
Zakaj se potem bojim takih neumnosti???? To ni OK, res ne!!!

Mela sm tudi že 3 napade panike (v avtu, v dvigalu in 1x na ladji), potem pa še tole s temi "duhovi"
Pa niso duhovi, ampak grde črne spake...tko kot v kakem filmu. Ne bojim se, da me bo kdo zadavu, posilu, iz mene naredu pečenice...

Kako pa si to poštimala Izraz?
A veš od česa je to bilo?

Meni se res ne da več ukvarjat se s tem kaj mi je, kako mi je, kaj čutm, kako se ob tem počutim...sm večino tega že dala čez iz drugih razlogov...
jaz bi sam rada, da me neha bit strah
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#14 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 26. julij 2005, 10:58

<{POST_SNAPBACK}>Mislim, da je že nekaj tem odprtih na to tematiko...

res jih je kar nekaj... samo iskalnik je očitno tabu na tem forumu :o|o: x:o)x

klikni tukaj
za seznam nekaterih tem, kjer se lahko prebere tudi kaj koristnega o strahovih.

#15 lepa_anka

lepa_anka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 26. julij 2005, 15:27

Haha, a veste česa je bilo mene kot otroka strah. Gledala sem eno grozljivko...Groza v Amitvilu..in se gre ko nekega fanta (ki ni šel v cerkev) obsede hudi duh in mu reče naj ubije vse v familiji. No in ko sem v svojem otroškem obupu kako leto kasneje se spomnila tega filma, me je postalo strah...kaj če bo mene kaj obsedlo in bom jaz komu kaj naredila?! A veste kak strah sem preživljala, da bom jaz ponoči ko bom spala, šla po nož in bom komu kaj nardila:-))) jaooo kaki strahovi. In kot otrok nisem upala nikomur nič rečt...bodo ja rekli kake imaš si ja nora...:OO!: :D

Ja to je pa vpliv medijev na otroke... :inocent:

#16 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 26. julij 2005, 16:07

ja sej...samo jaz nism več tako mali otok!!!!

Ko sm bla mejhna pa tudi mene skos strah, da je nekdo pod posteljo...pa nism nikol pogledala pod posteljo, ker sm se bala, da bo potem tisi, ki je pod posteljo vedu, da jaz vem, da je on pod posteljo in potem bi bila lažji plen. Če sm ga ignorirala se je naveliču in je kao šou stran.
Mogoče bi morala tudi sedaj tako delati...ignorirati strah xg:Dx xg:Dx xg:Dx
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#17 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 26. julij 2005, 17:25

pa mogoče še kaj tule
http://www.lunin.net...?showtopic=3380

#18 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 26. julij 2005, 20:19

Selene x:Xx

sam kaj, ko se noben ne zmeni za ponujene linke (dvomim, da gre sploh kdo, ki se ga tiče, pogledat), je lažje nove teme odpirat :o|o:

#19 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 26. julij 2005, 22:01

<{POST_SNAPBACK}>Ampak zakaj?
Ne štekam...
Drugače nism bojazliv človek...pa še dobra sm pri racionaliziranju stvari!!!!
Zakaj se potem bojim takih neumnosti???? To ni OK, res ne!!!

Mela sm tudi že 3 napade panike (v avtu, v dvigalu in 1x na ladji), potem pa še tole s temi "duhovi"
Pa niso duhovi, ampak grde črne spake...tko kot v kakem filmu. Ne bojim se, da me bo kdo zadavu, posilu, iz mene naredu pečenice...

Kako pa si to poštimala Izraz?
A veš od česa je to bilo?

Meni se res ne da več ukvarjat se s tem kaj mi je, kako mi je, kaj čutm, kako se ob tem počutim...sm večino tega že dala čez iz drugih razlogov...
jaz bi sam rada, da me neha bit strah



Ja pri meni je bila kriva za to izkušnja iz otroštva oz. več njih, takrat sem se izgleda naučila kako uiti iz telesa ven, ne me vprašat kako x8Dx , ker ne vem.
Ob tistih izkušnjah sem se pa sčasoma naučila, da sem ničvredno bitje, nevredno,...in vsakič ko sem naredila karkoli takega, kar sem videla da ljudem ne ustreza, panika, totalna, sem pričakovala kazen božjo x:Ix

Pri tebi je pa nekaj drugega, išči pa boš našla, sigurno, odgovor boš v resnici našla v sebi. Samo ena smernica, morda, sledi krivdi in želji po kaznovanju. Pod tem je nekaj skrito, kar pa ni potrebno da je, ker tam je bistvo vsega, cvet, tvoj prikriti cvet.:inlove:

Pa lepega pozdravčka :flower:
Kako čemo? Lako čemo.

#20 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 26. julij 2005, 22:38

<{POST_SNAPBACK}>ja sej...samo jaz nism več tako mali otok!!!!

Ko sm bla mejhna pa tudi mene skos strah, da je nekdo pod posteljo...pa nism nikol pogledala pod posteljo, ker sm se bala, da bo potem tisi, ki je pod posteljo vedu, da jaz vem, da je on pod posteljo in potem bi bila lažji plen. Če sm ga ignorirala se je naveliču in je kao šou stran.
Mogoče bi morala tudi sedaj tako delati...ignorirati strah xg:Dx  xg:Dx  xg:Dx



neeeeeeeeeee... ignorirat nekaj kar se ti "ponavlja" x!x
mislim povedat, si v mladosti ignorirala strah, je zaleglo za nekaj casa, pa tko al tko pride spet na na plan, mogoc v drugi obliki, mogoc na drugacen nacin, nerazumljiv... ker mors dat skoz kar ti je namenjeno, ce ne das prvic, pa drugic... tko dolg, da premagas in gres z nasmeskom naprej v nove izzive! x:)x samo ne ga ignorirat, ce bos za neki casa mrbit zaleglo, ampak se bodo spet pojavili fellingi! sooci se z njim! pa naj te ne bo strah straha! najdi vzroke zakaj je tko! nikjer drugje jih ne bos nasla kot v sebi! bos vidla, ko bos nasala sploh vzrok, se ti bo pojavilo "pravo" prasanje (nevem cemu, ali zakaj, ali kako...kakorkoli) samo v glavnem, pri pravem vprasanju pa odgovori ze v tebi cakajo! prepusti se tokom, da te vodijo, premagaj kr je vmes, predvsem pa prisluhni sebi! no, zacela si ze :palec: napisala si tudi nekje, da si vecino tega iz drugih vzrokov ze dala cez, kaj cutis, kako se pocutis... verejtno, da moras dat se enkrat cez, iz tega vzroka! homeopatija, vilinski simboli, hoja po zerjavici, hipnoza :palec: :palec: mogoce bi ti tudi prav prislo, zdaj ko v tebi raste novo zivljenje, da pises dnevnik svojega otrostva...

strah nas je tko neznanega, tisti duhovi cez okn, pa to kr nastevate... sam ko se pa enkt zaves, da je tko, kot ste ze napisali, okrogel notr ga pa nic ni, se pa sam seb smejis... pa se kaj te je res strah??? ali mogoce nimas dovolj samozavesti, samospostovanja? ker si pisala, da si ze kot majhna bila te je sosolka iemla "za suznjo", potem ti je nerodn, pred drugimi le juho jest... te je strah lastnih napak? da bi se z juho polila pred drugimi pa kaj bi si mislili? (mogoc brcam v temo, ne mi zamerit) ampak vseen ne te bit! skoda casa... xsrcx
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#21 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 27. julij 2005, 06:39

<{POST_SNAPBACK}>res jih je kar nekaj... samo iskalnik je očitno tabu na tem forumu
klikni tukaj
za seznam nekaterih tem, kjer se lahko prebere tudi kaj koristnega o strahovih.

<{POST_SNAPBACK}>pa mogoče še kaj tule
http://www.lunin.net...?showtopic=3380

<{POST_SNAPBACK}>sam kaj, ko se noben ne zmeni za ponujene linke (dvomim, da gre sploh kdo, ki se ga tiče, pogledat), je lažje nove teme odpirat

:att: ... se naprej se veselo ignorira Marsino prosnjo, naj najprej z iskalnikom poiscemo, ce taksna tema, ki jo zelimo odpreti, ze obstaja ... in potem uleti prijazna lunatka in poisce te teme, da bi si, ce nekdo ze (spet) odpre novo temo, vsaj prebral tisto, kar smo o tem ze pisali... xrolleyesx xnckrivx ... morda je kaksen koristen nasvet prav tam ... x?x

#22 lepa_anka

lepa_anka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 27. julij 2005, 07:59

Ha ha, najboljš stavek mi je "mene je že kar straha strah", pa kaj si ti nor..:OoO:

Moram rečt da ste res uredu folk tu gori...pripravljeni pomagat, s kul idejami, vsaka čast vam, resno! xcheersx

Recimo jaz ko grem k zdravniku, mi srce razbija tako da mi bo ven padlo. Pa česa me je strah?? Mislim res sem nora. Pa grem v službo, pa se bojim, da se bom kak osramotila, in res potem izpadem "debil", čeprav vem da sem sposobna. xrainbowx

Hvala vsem in res sem vesela, nekak mi bo pa že ratalo postat močna, upam xscratchx xcrossfingx

#23 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 27. julij 2005, 12:07

<{POST_SNAPBACK}>Ha ha, najboljš stavek mi je "mene je že kar straha strah", pa kaj si ti nor..:OoO:

Moram rečt da ste res uredu folk tu gori...pripravljeni pomagat, s kul idejami, vsaka čast vam, resno!  xcheersx

Recimo jaz ko grem k zdravniku, mi srce razbija tako da mi bo ven padlo. Pa česa me je strah?? Mislim res sem nora. Pa grem v službo, pa se bojim, da se  bom kak osramotila, in res potem izpadem "debil", čeprav vem da sem sposobna. xrainbowx

Hvala vsem in res sem vesela, nekak mi bo pa že ratalo postat močna, upam xscratchx  xcrossfingx


pol prej nisem lih v temo brcala s tistim, ko sem omenila, da mogoce te je pa strah le tega kaj si bo kdo o tebi mislil, da bi se z polito juho osramotila pred tistim s katerim bi jedla? ce bos to ali pa to, kako se bos odrezala...? ej upam, da se zavedas, noben ni popovn, ne jaz, ne ti...! vsak je pa popovn v svoji nepopolnosti!!! ce se gre za te stvari pol sploh ni blem v strahu! alooo ampak v tem, kako se ti odzivas na odzive drugih... zakaj ti tolk pomen mnenje drugih? zakaj se bojis, da se bos v sluzbi osramotila, bos tko razmislala, pa se bos res! ce ti srce pred zdravnikom razbija, sama sebe prepricaj da ni to noben bav-bav, tudi strah pred izvidi, kakrsnimi koli, niso bav-bav... ampak znaki, kam mors sama sebe usmerit! vec samozavesti, se sprijaznit s tem, da si kr si, ali pred zdravnikom, ali v sluzbi bilo kje... pa bo! mocna si pa ze! :palec: le priznaj si se, ne pa da se smislis sama seb, ter isces nekaj nekje okoli sebe, namesto v sebi! xsrcx x;)x
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#24 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 27. julij 2005, 12:12

<{POST_SNAPBACK}>Brez nic ni nic.
Kdor misli, da ve boljse, se ne bo nicesar naucil.
Potem moras vedeti tudi zakaj te je sploh strah, ce mislis, da je tisto, kar govorijo psihologi brez veze... "Se mi ne da" <-- je tvoja odlocitev... tudi ce se ulezes na posteljo in cakas na smrt, je tvoja odlocitev, samo ne jamraj potem, ce te je strah... saj ti noces drugace. To bi bila ena izmed mnogih verzij.

Ti bi bila ena dobra stranka za dohterje, katerim placas, da ti nekaj dajo, kaksne tablete, ki se vse bolj poklacijo in vzamejo voljo... osebna rast pa se ne more kupiti...
tudi psihologi ti samo nudijo okvir, v katerem sama najdes in spoznas pravo pot...
Ce pa se bojis srecati s sabo, potem je tu en cisto drug problem.

Kdor misli o sebi, da je dober, tak ne more biti nikoli boljsi.


brez nic ni nic :palec:
nda, da je en cist drug blem, ce se boji srecati s sabo? lahko sploh temu recemo strah? pomankanje samozavesti x!x jap psihologi, dajo okvir, kamor so ujete tvoje misli, ampk, se vseen je vse na tebi!
Vrba, :palec: te bimckam xsrcx x:)x
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#25 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 27. julij 2005, 14:35

x;)x Vrba dej povej o kakšnem strahu je govora x;)x kajti strahov je 100 vrst x:Dx x;)x x:o)x te bimčkam xsrcx x:)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0