Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

STRAH-kaj naredit


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
159 komentarjev na to temo

#151 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 27. julij 2007, 20:25

In nato se ti življenje v prah sesuje, zakaj jaz, zakaj ravno jaz živim v tem besu?

tud to lahko clovk pocne, ce hoce… nikomur se lajf v prah ne sesuje, nihce ne zivi v besu itd…, ne da bi v to sam "privolil"…

Da bi sonce vsem tako sijalo.

eh, al pa raj ne! :vragec: strah pred opeklinami, strah pred... ma ne... a ves, se cel kup raznih alergij razsaja pa soncarca pa tko... ne vem, no... emmm... sam glede, na-to, da ni "problema", da se neb dal vsaj zbezat pred njim... pa kr! xsrcx

odgovorila si mi na odgovor,

je nekak lazje "odgovarjat na odgovore kt na vprasanja" x:Dx skratka... lepo, da si opazil :palec:

ki ga ne čutiš tako kot jaz. Nič narobe in nič prav. Škoda besed za nekaj, kaj so misli.

:palec:
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#152 mia4aerobics

mia4aerobics
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 928

Objavljeno: 28. julij 2007, 00:17

egnonyl. cipralex, lexaurin.menjava psihoterapevta.
ce to ne pomaga, in upam da ne....pol edino sprejemanje sebe in obcutenje (ne bom rekla besedo na B, ker je to determiniranje, eni so pa ateisti, agnostiki ipd) edinstvenosti v sebi.nasvet: govori z naravo.

simple as that.
m.
TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal



Objavljena slika

#153 mia4aerobics

mia4aerobics
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 928

Objavljeno: 28. julij 2007, 00:17

egnonyl. cipralex, lexaurin.menjava psihoterapevta.
ce to ne pomaga, in upam da ne....pol edino sprejemanje sebe in obcutenje (ne bom rekla besedo na B, ker je to determiniranje, eni so pa ateisti, agnostiki ipd) edinstvenosti v sebi.nasvet: govori z naravo.

simple as that.
m.
TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal



Objavljena slika

#154 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 28. julij 2007, 04:02

egnonyl. cipralex, lexaurin.menjava psihoterapevta.
ce to ne pomaga, in upam da ne....pol edino sprejemanje sebe in obcutenje (ne bom rekla besedo na B, ker je to determiniranje, eni so pa ateisti, agnostiki ipd) edinstvenosti v sebi.nasvet: govori z naravo.

simple as that.
m.


Madonca- vrhunski nasvet...
xegox
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#155 mia4aerobics

mia4aerobics
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 928

Objavljeno: 28. julij 2007, 08:38

Madonca- vrhunski nasvet...
xegox


ni bilo misljeno kot nasvet, gre za dejstva, kaj naredi v takem stanju obisk pri zdravniku.
sarkasticno opazanje, nic vec.
x!x
TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal



Objavljena slika

#156 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 28. julij 2007, 14:22

ni bilo misljeno kot nasvet, gre za dejstva, kaj naredi v takem stanju obisk pri zdravniku.
sarkasticno opazanje, nic vec.
x!x


Saj več kot to tudi ni bilo mišljeno- ali po tvoje pač ???
Pa tudi osebno ni bilo mišljeno, da ne boš kaj napačno mislila- sicer pa- kot je tvoja volja...
xegox :palec:
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#157 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 29. julij 2007, 12:15

Strah je mentalna projekcija. Kaj pa če.. Hromi oz. prikrije našo pravo bit. Samo misel. Misel nima moči, če ji tega ne dovoliš. Če ji pa dovoliš, pa živiš ubogo življenje in to za ceno svojega zadovoljstva. Se splača pustiti misli, da prevlada? Po moje ne. xDDx

Orijon, saksofon, pleše kontrabas, zemlja pleše, tja med zvezde. :fiju:
Kako čemo? Lako čemo.

#158 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 29. julij 2007, 18:13

točno vem, kaj je narobe na tem forumu.Pridem z mislijo, da bi širili skozi pogovor naša spoznanja, dobim pa vsem dobro znane koncepte in vse je lepo in mavrica na nebu. Ves dan.Vsak dan.
Če tega ni, je tvoj problem in potem začneš govoriti o ogledalih in nato odpri okno in odpri srce in pusti, pusti grde misli in potem je tukaj spet mavrica in veselo ter čim manj bolečo smrt!Je naravno.
Zelo.Je resnično.Ne.Tukaj se piše samo, da se piše.In to me boli.Nobene resnične iskre, samo pofukane izrabljene misli, če je pa tako unis, kaj želiš.Želim jedro, želim bit.Dovolj besed in teh bednih nasvetov.Ki sploh niso nasveti, nasveti vsaj pomagajo.Življenje ni recept tete vendeline.
O čem govorim?O citiranem besedilu in vseh takih besedilih nasplošno.Da, sam nisem nobena izjema.

Ko sem prebral tvoj post, sem v mislih, ki je samo misel, zagledal podobo mame, ki je prišla obiskati svojega sina v bolnico.Namreč, sin je imel težko prometno nesrečo in trenutno je priklopljen na raznovrstne naprave, ki ga držijo v življenju.
No.In ob njem je mati.In mati se boji za svojega sina...vsa objokana sedi ob robu postelje in zadržuje solze..Mimo prileti mlad postaven zdravnik/zdravnica, Izraz osebno.
Pove ji naslednje misli. :
Nasvet zaživi v življenju samem.Če najdeš primer, ki je prekrut, da bi tvojo idejo zadržal, potem je ideja lažna.Življenje samo ponuja odgovore, kaj je resnica.
Naš problem je samo pri izražanju in interpretiranju le te.
Pa lep dan še naprej.In srečno vožnjo.


To kar sem napisala je univerzalno. In ja čez to gre vsaka duša, to kar ti trenutno občutiš. To je preizkušnja zaupanja, se lahko predaš, lahko zaupaš da karkoli je, je dobro, ima nek višji namen, ki ga trenutno ne vidiš, ga pa boš čez čas. Samo manjka ti zaupanje, prav nič drugega. Moje mišljenje je da vsak dogogek rabi svoj čas, da pokaze, kaj te uči. In nikar ne pozabi, da se vsaka duša posamezno odloča, kako bo živela življenje in kaj bo od tega imela.
In če mamica v strahu bedi nad ranjenim otrokom, njena duša že ve za kaj si je to izbrala. Sigurno se bo rodilo nekaj novega v njej, nekaj davno potlačenega. Vsi smo pozabili da smo večni in iz mišljenja minljivosti, zapadamo v strahove.
Kako čemo? Lako čemo.

#159 AT Inštitut

AT Inštitut
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 12. september 2007, 17:08

Priporočam vam delo s pomočjo alfa in theta stanja.

Več informcij na:

http://www.atinstitut.si

lp,
aleš
AT Inštitut za nego intuicije
www.atinstitut.si

#160 blanš

blanš
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 736

Objavljeno: 24. september 2007, 17:01

jaz sem imela isti strah...ljudje so me imeli za steno, bala sem se sošolk in njihovih pripomb..vedela sem, da lažejo, pa jim nisem nič rekla, sram je je bilo pred ljudi, kaj si mislijo o meni pa tko...sam, ko pa sem spoznala zdejšnjega fanta, sem pa postala bol odločnejša in pogumna...ne vem zakaj, ampak on je na vse gledu bolj pozitivno, jaz sem njemu zelo čudovita in moji starši so rekli, da sem, odkar sem z njim, bolj pozitivna in polna življenja




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0