Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ginekološki pregled


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
146 komentarjev na to temo

#51 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 29. julij 2005, 07:28

<{POST_SNAPBACK}>Da nisva midve pri istem ginekologu! x:Dx  x;)x  x:px  :vragec:



Jst mislm da ne, ni nikol težil x:Dx s šminkami x:Dx x:Dx . Pač je zelo profesionalen! Ni blema dobit 24/7 recept, nasvet. Sm mela oz. mam kar nadpovprečno visoko št. vnetij/leto, tko da men je zelo važno, da pridm hitr do ginkota, če mam vnetja. :vio:

Na frizurce pa tut ni mel nikol nobenih pripomb, hvala bogu xDDx
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#52 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 29. julij 2005, 07:43

Bast!!


Pa toja prava nočna mora!!! :angry: :OO!: :OO!:

Eni dohtarji so tok pišmeuhovski, da si že sam zarad odnosa zaslužjo brco! :vragec:

Sam klinc, k tko skup držijo, da če nimaš vez, si gotov :xx!: :xx!:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#53 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 29. julij 2005, 07:48

<{POST_SNAPBACK}> Sm mela oz. mam kar nadpovprečno visoko št. vnetij/leto, tko da men je zelo važno, da pridm hitr do ginkota, če mam vnetja.  :vio:

Na frizurce pa tut ni mel nikol nobenih pripomb, hvala bogu xDDx



Nočm strašit, sam vnetja niso zmer razlog hormonskega neravnovesja u ženski, dostkrat so razlog tipi. x:Dx Če ma tip poleg tebe še kako razmerje, se lohk pokaže pr teb to kt vnetje, ker klub umivanju, prenese bakterije iz nožnice druge beybe nate.
Tko, da beybe, če mate pogosta vnetja bodte pozorne kdaj se pojavjo x;)x ponavad dva do tri dni po odnosu, tipi pa če skačete čez plot, bodte tok brihtni pa si nataknte kondome, č vs že beyba ne poštudira, vs bo njena nožnca zihr. x:Dx x8Dx
Baby don´t forget my number!

#54 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 29. julij 2005, 07:49

<{POST_SNAPBACK}>Bratec,dobivam neke čudne izpuščaje! xscratchx  :o|o:



Kje in kaki zgledajo? :inocent:
Baby don´t forget my number!

#55 Ksantipa007

Ksantipa007
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 790

Objavljeno: 29. julij 2005, 07:55

<{POST_SNAPBACK}>Jst mislm da ne, ni nikol težil  x:Dx  s šminkami x:Dx  x:Dx . Pač je zelo profesionalen! Ni blema dobit 24/7 recept, nasvet. Sm mela oz. mam kar nadpovprečno visoko št. vnetij/leto, tko da men je zelo važno, da pridm hitr do ginkota, če mam vnetja.  :vio:

Na frizurce pa tut ni mel nikol nobenih pripomb, hvala bogu xDDx



No, saj moj tudi nima pripomb čez frizurce! x:Dx x;)x :vragec: (bolje zanj x:Dx x:px )
Behind every bitch there is a guy that made her that way.

Sheakespeare

#56 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 29. julij 2005, 08:02

<{POST_SNAPBACK}>Nočm strašit, sam vnetja niso zmer razlog hormonskega neravnovesja u ženski, dostkrat so razlog tipi. x:Dx  Če ma tip poleg tebe še kako razmerje, se lohk pokaže pr teb to kt vnetje, ker klub umivanju, prenese bakterije iz nožnice druge beybe nate.
Tko, da beybe, če mate pogosta vnetja bodte pozorne kdaj se pojavjo x;)x ponavad dva do tri dni po odnosu, tipi pa če skačete čez plot, bodte tok brihtni pa si nataknte kondome, č vs že beyba ne poštudira, vs bo njena nožnca zihr. x:Dx  x8Dx


Hvala za opozorilo, čeprav zame ne velja (upam x:Dx x:Dx , sej veš kva pravjo, da ne dajaj roke v ogenj zase, kaj šele za druge x:Dx x:Dx ).

Fašem vnetja že, če me kaj iz tira vrže; al stres v službi, al pa če sem mela kak izpit, al pa če mi imunski sistem mal oslabi. No izpite sem vse že nardila, zdej mi ostane sam še služba x:Ix .

Ej, veš kva me zanima; ali se zaradi pogostih vnetij (večinoma Candida, zelo redko Trihomonas - v bistvu sm mela Trihomonas sam 3× v lajfu), lahk kdaj kasneje razvije kak rak ali pa neplodnost? Oralno kontracepcijo jemljem že 6 let; 5 let je bil Cilest, zdej pa Yarina. Premora vmes nism mela.

A ti si čist taprav ginko, al sam ljubiteljski? x:o)x Sej vem, glupo vprašanje, pa vseen :vio:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#57 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 29. julij 2005, 08:16

<{POST_SNAPBACK}>Hvala za opozorilo, čeprav zame ne velja (upam x:Dx  x:Dx , sej veš kva pravjo, da ne dajaj roke v ogenj zase, kaj šele za druge  x:Dx  x:Dx ).

Fašem vnetja že, če me kaj iz tira vrže; al stres v službi, al pa če sem mela kak izpit, al pa če mi imunski sistem mal oslabi. No izpite sem vse že nardila, zdej mi ostane sam še služba  x:Ix .

Ej, veš kva me zanima; ali se zaradi pogostih vnetij (večinoma Candida, zelo redko Trihomonas - v bistvu sm mela Trihomonas sam 3× v lajfu), lahk kdaj kasneje razvije kak rak ali pa neplodnost? Oralno kontracepcijo jemljem že 6 let; 5 let je bil Cilest, zdej pa Yarina. Premora vmes nism mela.

A ti si čist taprav ginko, al sam ljubiteljski? x:o)x  Sej vem, glupo vprašanje, pa vseen  :vio:



Ne more, sam ni glih fajn preveč teh zdravil in maž furat, če se da. x;)x To pomen da si že enajst let zaščitena x:Dx paz sam, ko boš nehala jemat, lohk zlo na hitr zanosš, pa zarad hormonskih anomalij so lohk tud dvojčki x:px x:Dx

Čist taprav u službi vas deklet! x;)x x:Xx :2src: hehehe,včas si želim da neb biu, sam preveč rd pomagam novm bejbikam na svet! x;)x
Baby don´t forget my number!

#58 Ksantipa007

Ksantipa007
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 790

Objavljeno: 29. julij 2005, 08:20

<{POST_SNAPBACK}>THE MAN ;) da sem js ženska bi prec šel k triplu hehe



Jaz tudi,če ne bi bila v sorodu! xg:Dx :devil: Potem bi pa videl hudiča! x:Dx x;)x
Behind every bitch there is a guy that made her that way.

Sheakespeare

#59 kodrlajsa

kodrlajsa
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 127

Objavljeno: 29. julij 2005, 08:32

<{POST_SNAPBACK}>...preveč rd pomagam novm bejbikam na svet!


Iiiii kok lepo! x^x Da se tako razdajaš. In si zraven tud pri porodih. Uh. Težka služba in lepa obenem.

Kaj meniš, Keglove vaje za krepitev medeničnega dna, a te lahko reši, da prestaneš porod brez šivov? Ali je to bolj Blažev žegen. In na spolnost.com je opisana masaža-tudi z istim namenom. Linki:

http://www.ringaraja...asp?clanekID=99

http://www.spolnost....asaza_presredka

#60 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 29. julij 2005, 09:39

<{POST_SNAPBACK}>Ne more, sam ni glih fajn preveč teh zdravil in maž furat, če se da. x;)x To pomen da si že enajst let zaščitena x:Dx paz sam, ko boš nehala jemat, lohk zlo na hitr zanosš, pa zarad hormonskih anomalij so lohk tud dvojčki x:px  x:Dx

Čist taprav u službi vas deklet! x;)x  x:Xx  :2src:  hehehe,včas si želim da neb biu, sam preveč rd pomagam novm bejbikam na svet! x;)x



Jst mam zaščito 6 let, ne 11. (Od skupno 6 sem imela 5+1 aneda xDDx )

Ja, pol morš bit pa porodničar x?x Al da te nazovem babica x:o)x xDDx x:Xx
Kolk dobr, da mam strokovnjaka, tkorekoč na dohvat tipkovnice x:Dx x:Dx x:Dx

Čist hudo! x:Xx
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#61 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 29. julij 2005, 15:19

[quote name='aakhut' date='28. Jul 2005 ob 14:24']
<{POST_SNAPBACK}>[quote name='astra' date='28. Jul 2005 ob 07:44']
<{POST_SNAPBACK}>
Moj ginekolog je pred leti umrl

:vragec:

ziher od groze x:Dx

zlomk x:Dx[/quote]
x:Dx x:Dx x:Dx
Scio mi nihil scire

#62 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 2. avgust 2005, 20:48

<{POST_SNAPBACK}>Iiiii kok lepo!  x^x  Da se tako razdajaš. In si zraven tud pri porodih. Uh. Težka služba in lepa obenem.

Kaj meniš, Keglove vaje za krepitev medeničnega dna, a te lahko reši, da prestaneš porod brez šivov? Ali je to bolj Blažev žegen. In na spolnost.com je opisana masaža-tudi z istim namenom.



Hvala, hvala. x;)x x:Xx

Keglove vaje kr pridn deli, sej ti bojo pomagale pr porodu in tud po. Maternica se bo hitrej in lepš krčla, nouš mela težav z uhajanjem urina, kr se rado zgodi, če mišice niso okreplene, tak da te nou strah kihnt al pa se zasmejat x;)x x:Dx
Tud masaža je o.k. sam Keglove vaje pa so :palec:
Baby don´t forget my number!

#63 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 2. avgust 2005, 20:50

<{POST_SNAPBACK}>Jst mam zaščito 6 let, ne 11. (Od skupno 6 sem imela 5+1 aneda xDDx )

Ja, pol morš bit pa porodničar x?x  Al da te nazovem babica  x:o)x  xDDx  x:Xx
Kolk dobr, da mam strokovnjaka, tkorekoč na dohvat tipkovnice  x:Dx  x:Dx  x:Dx

Čist hudo! x:Xx



Eh, sm narobe vidu, moj kiks! x;)x
Sam da nom dedk ratu, ni še cajt, še fotr nism! x:Dx Ja, porodničar! x^x
Baby don´t forget my number!

#64 enja

enja
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 225

Objavljeno: 2. avgust 2005, 21:11

<{POST_SNAPBACK}>Nočm strašit, sam vnetja niso zmer razlog hormonskega neravnovesja u ženski, dostkrat so razlog tipi. x:Dx  Če ma tip poleg tebe še kako razmerje, se lohk pokaže pr teb to kt vnetje, ker klub umivanju, prenese bakterije iz nožnice druge beybe nate.
Tko, da beybe, če mate pogosta vnetja bodte pozorne kdaj se pojavjo x;)x ponavad dva do tri dni po odnosu, tipi pa če skačete čez plot, bodte tok brihtni pa si nataknte kondome, č vs že beyba ne poštudira, vs bo njena nožnca zihr. x:Dx  x8Dx

x:Dx Nekaj podobnega mi je tvoj kolega razlagal...samo v "drugi smeri"...On naj naj bi "videl", če bejbe počnejo kaj nedovoljenega x:Dx :vragec:

#65 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 2. avgust 2005, 21:13

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx Nekaj podobnega mi je tvoj kolega razlagal...samo v "drugi smeri"...On naj  naj bi "videl", če bejbe počnejo kaj nedovoljenega x:Dx  :vragec:



Bull shit, sam provokacija! x:Dx x;)x
Baby don´t forget my number!

#66 enja

enja
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 225

Objavljeno: 2. avgust 2005, 21:18

<{POST_SNAPBACK}>Bull shit, sam provokacija! x:Dx  x;)x

x:Dx :vragec: A-a...

#67 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 2. avgust 2005, 23:11

<{POST_SNAPBACK}>Nočm strašit, sam vnetja niso zmer razlog hormonskega neravnovesja u ženski, dostkrat so razlog tipi. x:Dx  Če ma tip poleg tebe še kako razmerje, se lohk pokaže pr teb to kt vnetje, ker klub umivanju, prenese bakterije iz nožnice druge beybe nate.
Tko, da beybe, če mate pogosta vnetja bodte pozorne kdaj se pojavjo x;)x ponavad dva do tri dni po odnosu, tipi pa če skačete čez plot, bodte tok brihtni pa si nataknte kondome, č vs že beyba ne poštudira, vs bo njena nožnca zihr. x:Dx  x8Dx

Dej nehi, Tripl..une ta nartabel ljubosumne boš naredil čist živčne, če vnetje izvira od kod drugod, ne od prešuštnikov... x:Dx :vragec:
Dum spiro, spero.

#68 KAJA_Z

KAJA_Z
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 169

Objavljeno: 3. avgust 2005, 06:44

Triple x, tudi mene si prestrašil z vsemi temi pregledi.... :eek: :eek: razmišljava o naraščaju, pa ne vem če so to vzpodbudne besede..... :xx!: Tisto z iglo me najbolj zanima. Ali to boli x?x :eek:

#69 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 3. avgust 2005, 09:08

Kaja Z, a veš za kero iglo, k ne boli, če te špikajo z njo? xrolleyesx x:Dx x:Dx :vragec:

Jst ne xrolleyesx

Vse bolijo. Ene več, druge manj. x:o)x
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#70 Ksantipa007

Ksantipa007
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 790

Objavljeno: 3. avgust 2005, 09:12

<{POST_SNAPBACK}>Dej nehi, Tripl..une ta nartabel ljubosumne boš naredil čist živčne, če vnetje izvira od kod drugod, ne od prešuštnikov... x:Dx  :vragec:



Kar je res je res, velikokrat pa ravno od prešuštnikov! :vragec: x;)x Tako da ženske,ki niste sigurne,takoj v detektivsko akcijo! :fiju: xg:Dx :devil:
Behind every bitch there is a guy that made her that way.

Sheakespeare

#71 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 3. avgust 2005, 09:58

<{POST_SNAPBACK}>Nočm strašit, sam vnetja niso zmer razlog hormonskega neravnovesja u ženski, dostkrat so razlog tipi. x:Dx  Če ma tip poleg tebe še kako razmerje, se lohk pokaže pr teb to kt vnetje, ker klub umivanju, prenese bakterije iz nožnice druge beybe nate.
Tko, da beybe, če mate pogosta vnetja bodte pozorne kdaj se pojavjo x;)x ponavad dva do tri dni po odnosu, tipi pa če skačete čez plot, bodte tok brihtni pa si nataknte kondome, č vs že beyba ne poštudira, vs bo njena nožnca zihr. x:Dx  x8Dx

x:Dx x:Dx :vragec: mi je mensezdi glihkar neki jasno ratal.. :o|o: :!!:
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#72 KAJA_Z

KAJA_Z
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 169

Objavljeno: 3. avgust 2005, 10:27

<{POST_SNAPBACK}>Kaja Z, a veš za kero iglo, k ne boli, če te špikajo z njo?  xrolleyesx  x:Dx  x:Dx  :vragec:

Jst ne xrolleyesx

Vse bolijo. Ene več, druge manj. x:o)x


BOHPOMAGEJ!!! :xx!:

#73 KAJA_Z

KAJA_Z
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 169

Objavljeno: 3. avgust 2005, 10:30

Pa še to me zanima. Rada bi ugotovila, če sem sploh plodna. Kako to zgleda in koliko to stane? Pri fantu si nekako predstavljam kako, toda pri meni pa ne vem.... x?x

#74 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 3. avgust 2005, 20:29

<{POST_SNAPBACK}>Pa še to me zanima. Rada bi ugotovila, če sem sploh plodna. Kako to zgleda in koliko to stane? Pri fantu si nekako predstavljam kako, toda pri meni pa ne vem.... x?x



Maš svojga rednga ginekologa? :inocent: Morš kr nemu al njej rečt, jz ti na dauč ne morm pomagat, lohk pa ti priporočm svojga Lublanskega kolega, k se ukvarja tud s tem, če ti kej nuca! x;)x
Baby don´t forget my number!

#75 Katrina

Katrina
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 3. avgust 2005, 22:50

Leon te bo za nekaj obesil x:Dx že tako ima prenatrpano ordinacijo! :vragec:
Die Lust ist Sünde, aber die Sünde ist eine Lust.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0