Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako čutimo tranzite?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 3 x ocenjeno
3430 komentarjev na to temo

#3401 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 3. februar 2016, 10:16

Zdaj se skozi Plutona prebija še Venera. ph34r.png

Dobro..... tu ni zej za cvikat kakih Postojnskih verižnih krešev, če bo kak kreš bo bl osebni, strasten, senzualen, grob, ...kako varanje, nemoralnost, pohotnost...wink.png Bo pa spet eksakten ravno v soboto, pa še vedno bosta Uran in Lilith delala kvadrat na to konjunkcijo, sicer separativni, pa T Mars bo še vedno v kvadratu s T Soncem ku je blo v krešu na Razdrtem. Zanimivo.....bucktooth1.gif



#3402 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 3. februar 2016, 10:59

Skor moja natalna pozicija, vsaj kar se tiče marsa in sonca ter venere in urana ;-). To rabim za "normalno" funkcioniranje, ne pa neke aspekte za pusije ;-).

#3403 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 3. februar 2016, 12:20

Skor moja natalna pozicija, vsaj kar se tiče marsa in sonca ter venere in urana ;-). To rabim za "normalno" funkcioniranje, ne pa neke aspekte za pusije ;-).

biggrin.png

 

Ko sm to prebral sm že mislu da to piše Patricija1189, k je čist njen stil, pa pol vidim da strelčevska T Luna v trigonu na T Urana zdrma tut škampe vn iz oklepov če je treba.....bucktooth1.gif



#3404 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 3. februar 2016, 12:42

biggrin.png
 
Ko sm to prebral sm že mislu da to piše Patricija1189, k je čist njen stil, pa pol vidim da strelčevska T Luna v trigonu na T Urana zdrma tut škampe vn iz oklepov če je treba.....bucktooth1.gif

Jah, če ne to, pa natalni Mars v ovnu s parimi luštnimi kvadratki ;-)..

#3405 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 22. februar 2016, 08:58

Ceres Neptun bi meni pomenilo idealna mama, ali mama,ki se žrtvuje, tako tudi zmedena in nepraktična mama,

zelo diši po devici Mariji smile.png, sploh ker je v ribah, 

ali kakem drugem materinskem božjanstvu

 

 

ker je Demetra povezana s plodnostjo, ji Neptun lahko malo vzame polodnost, ker neptun v negativni sliki pomeni brez

alhko pa govori o tem, da se otroka posvoji


pri meni pride v deseto hišo, v eksktno konjunkcijo z Jupitrom

tako da je čas za bolj ženske energije v meditaciji :)

 

ker si se poimenovala po njej

predvidevam, da ti nehote nosi neko duhovno energijo

 

 

Ceres in spolnost sta povezana lih tolk, da lahko Ceres postane mati... več kot to pa ne :) če bilo lahko postala mati brez seksa, bi bla še bolj zatoovolna :)


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#3406 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 23. februar 2016, 10:47

ja Ceres je Demetra in Demetra ima veliko s plodnostjo, tako narave kot osebe

meni se zdi, da so device najboljše mame

kaj vse je naredila Demetra za svojo deklico, pa tudi vemo

ni pa iste sorte kot Luna, ali rak

 

ni vse skupaj, materinstvo in to... toliko prepleteno s potrebo po pripradnosti

se mi zdi


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#3407 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 26. februar 2016, 18:47

zanimivo tole okol izbire nicka in večpomenskosti. Približno tako je z mojim nickom biggrin.png


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#3408 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 26. februar 2016, 23:07

Ne vem kaksni tranzitni so bli ta teden, sam folk je bil pa adijo pamet :( No mogoce je bla kriva polna luna?

zanimivo tole okol izbire nicka in večpomenskosti. Približno tako je z mojim nickom :D


In kaj pove moj? :D

#3409 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 26. februar 2016, 23:12

Ne vem kaksni tranzitni so bli ta teden, sam folk je bil pa adijo pamet sad.png No mogoce je bla kriva polna luna?

In kaj pove moj? biggrin.png

meni, razen ponedeljka, ne pove nič; sem pač četrtkova biggrin.png


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#3410 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 26. februar 2016, 23:26

meni, razen ponedeljka, ne pove nič; sem pač četrtkova :D


Meni pa to da je to poleg nedelje po 12ih to moj najmanj ljub dan v tednu :)

#3411 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 27. februar 2016, 08:18

Ne vem kaksni tranzitni so bli ta teden, sam folk je bil pa adijo pamet sad.png No mogoce je bla kriva polna luna?

A ni čez 10 dni sončni mrk, najbrž je to? Od nore polne lune do prazne, ki bo še sončni mrk?

 

En folk že zdaj totalno blodi, kaj šele bo huh.png ... ohmy.png ... biggrin.png


Life begins at the end of your comfort zone. 


#3412 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 17. marec 2016, 14:32

A ni čez 10 dni sončni mrk, najbrž je to? Od nore polne lune do prazne, ki bo še sončni mrk?
 
En folk že zdaj totalno blodi, kaj šele bo :huh: ... :0: ... :D


Tele bloody moons ocitno delajo svoje.. :)

#3413 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 18. marec 2016, 08:39

Ja, tud jest po svoje  ...  in sicer ... razumem približno tolk, kot razumem francoske filme brez podnapisov.

Eno besedo poznam , o drugi se mi sanja, tretja je pa že interpolacija prvih dveh. Več pa niti ne poskušam

… sem zase ugotovil, da mi še najbolj ustreza , če me lastno življenje preseneti iz zasede . Prebiram

astro nasvete bolj zato, ker so mi všeč čudne besede v čudnih stavčnih zvezah . Sem mal mahnjen na

zanimive besede in pomene. Pa reakcije … kako se nekdo razneži , ko mu en drug reče … trigon . Al pa

kako se razvnamejo, ko se zaukaže … retro . In pol rečejo, da bodo šli v kevdr za tri tedne. Mi smo v JNA

imel ″atomski sa leve″ , ampak nismo šli v kevdr, temveč v prvi jark ob cesti. Zato sem skor prepričan, da

retro pomeni … atomski sa obe strane . icon_smesko.gif

 

biggrin.png laugh.png  ..Silver tebi se pa zmer od srca nasmejem


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#3414 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 16. junij 2016, 20:02

Ve mogoče kdo kaj se dogaja na nebu (nimam časa spremljat). Zanimivo je to, da je zadnji teden zelo težaven za ribe in škorpijone. Poznam kar nekaj primerov, k majo težave z zobmi, pol nesreče itd. 


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#3415 Jeti 1

Jeti 1
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 297

Objavljeno: 20. junij 2016, 17:07

Neptun (vladar rib), ki sedajle še tranzitira ribe je v eksaktnem kvadratu s Saturnom (okostje, zobje, omejitve...). 

 

Kar se pa škorpijonov tiče - retro Mars v škorpijonu jih dela agresivne in destruktivne. 

ohmy.png tud mene popadel zobobol icon_smile_dead.gif

 

jp ...in še luna je bila  scotongue.png



#3416 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 21. junij 2016, 06:59

Tudi meni zadnje čase precej nagajajo zobje. Kar nekaj, ko naj bi imela vse popravljeno, se spet kaj zalomi. Včeraj sem šla k zobarci kot bolečinska, a ni kaj videt, zaenkrat sem dobila premaz, ki naj bi stabiliziral vse skupaj. 



#3417 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 21. junij 2016, 20:42

Neptun (vladar rib), ki sedajle še tranzitira ribe je v eksaktnem kvadratu s Saturnom (okostje, zobje, omejitve...). 

 

Kar se pa škorpijonov tiče - retro Mars v škorpijonu jih dela agresivne in destruktivne. 

 

Sicer je tud en škorpi vmes k ma težave z zobmi, je pa zanimivo moram rečt. 

Moram se res brzdat ja vendar sem jim vseeno dala vedat, da se ne dam (čeprav so doma tekle solze). Sicer včerajšnja polna luna me je naredila tud hipersenzitivo na jezne ljudi ampak sem se umaknila in je kul :) 


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#3418 Jeti 1

Jeti 1
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 297

Objavljeno: 3. avgust 2016, 13:44

bucktooth1.gif

 

prosim za obrazložitev ... kogarkoli wink.png

 

zakaj me prazna luna vedno bolj " vrže " Whatever_anim.gif kot polna



#3419 Jeti 1

Jeti 1
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 297

Objavljeno: 3. avgust 2016, 14:33

Ker je bila prazna, škorpijonova luna, tudi ko si se rodila v kvadratu z obema dispozitorjema. 

fajn ...  se mi je zdelo, da bo nekaj takšnega wink.png

 

saj ... leva nosi pa na polno luno biggrin.png ... in vsake dva  tedna doma  žurka tongue.png



#3420 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 26. avgust 2016, 10:45

Pr men pa Mars in Saturn sedita na Marsu, ki je v kvadratu s Saturnom. Sam hkrati sta še v trigonu z Jupitrom. Čutim, da sem bolj nervozna, pa manj strpna vendar nek optimizem se me kr drži. Odločnost je tud prisotna. Vrednote, ki se bolje definirajo (no ok to ravno ne vem, če je s tem povezano).

 

Ve kdo od vas ali je imel izkušnje z tranzitno Lilit na Veneri?


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#3421 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 26. avgust 2016, 11:32

Ja k če nimaš osnove geometrije, astrologije nikoli ne boš znal tongue.png tongue.png tongue.png


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#3422 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 9. november 2016, 08:44

oj, a je tud komu pred tole polno luno mal WTF....ful nemira čutim v sebi...dejansko smo doma vsi ful vzkipljivi in nemirni...pa težko se umirim, čeprav se še vedno trudim, da naredim stvari čimbolj umirjeno, z ljubeznijo, sočutjem ampak me kr trese moram priznat...rabim kakšno meditacijo al kako mellow.png


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#3423 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 9. november 2016, 09:16

Evo, se pofočkam takoj ☺!
Sama sicer (že) znam ta nemir v sebi umirit, vendar me najbližji ves čas vlečejo v svoje nemirne vode, ki pa jih, kolikor tolikor, stoično prenašam 😉. Kot zmeraj, ugotavljam, če sem sama umirjena in suvereno stojim za svojimi dejanji, tudi njih sčasoma umirim. Kako? Meni pomaga predvsem jogijsko dihanje in zavedanje, da smo le ljudje, vsi krvavi pod kožo ter neomejena ljubezen in sprejemanje. Mi pa, seveda, to vzame večino dnevne energije. Ampak ja, c'est la vie, a ne ☺..

#3424 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 9. november 2016, 13:37

Jaz sem že na tapkanju tok nemira je notri v meni ohmy.png Mihaela je na fb-ju pisala tudi to:

Mars je že v vodnarju ... energetski preboj .... ne bomo več tako skoncentrirani kot pred tem.... bomo pa mnogo bolj pripravljeni na povezovanje, skupinsko delo, mentalno delo in predvsem bomo bolj jasno pokazali svoje neodobravanje... znotraj vodnarja se bo povezoval konstruktivno tako z Jupitrom, kot Saturno, ter kasneje Uranom ... kar daja kar premočrtno energijo in sporoča, da bo sodelovanje nosilo uspehe, kontruktivne posledice, in koristne preobrate ... izkoristomo ta čas.... Mars in Uran sta v tem obdobju ... vse do 19. 12. 2016....v medsebojni recepciji ... kar nas lahko naredi nekoliko bolj eksplozivne... vendar tudi zelo intenzivne, nagnjene k sodelovanju, hitremu delovanju in nosi nepričakovane obrate zaradi skupinskih podvigov... stavke in shodi na obzorju....

 

Tko, da ne vem al me ta Mars in Uran tud matrata...pa še verjetn kej druzga...ampak če ne drugega se čistim pa drugi tud huh.png ohmy.png


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#3425 Malina75

Malina75
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 2. januar 2017, 11:44

Bravo za to delovno mesto, ne da bi "kot" majhen Retweet pogosto uporabljam za označevanje moje soglasje, tudi če nimam nič za povedati v komentarjih.

voyance par mail






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0