Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako čutimo tranzite?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 3 x ocenjeno
3430 komentarjev na to temo

#476 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 23. junij 2004, 06:00

Hvala za napotilo Bern

Natalno:
Jupiter na 9 Ovna v 8.h:
-----Pluton na 9 Device v 1.h
-----in Luna na 10 Vodnarja v 6.h
med Jupitrom in Luno sekstil in oba delata inkonjunkcije na Plutona...

zdaj je na intenzivni negi in bi rekla, da za njim težja, a uspešna operacija, ampak ta izkušnja ga bo precej spremenila in trajalo bo kar dalj časa, da bo spet svobodnonemiren (Uran na asc)
ni enostavno, če se padalo kar zapre!

Stankaaa


Prava štala.

Pluton v prvi je lahko tudi ogroženost ali pa zelo velik strah zase. "Komaj preživel" princip.

Kar ni nič čudnega. Ljudje navadno gledamo zadevo post festum, kar ni najbolje, ker so presoje potem napačne.
Vzemiva primer: Če se ti padalo ne odpre (ali se zapre (?!)) in se nahajaš v zraku, kar je nenaravva situacija za človeka, potem v trenutku pomisliš, da je zdaj konec. Dovolj Plutonsko. Kajti Pluton je svinjče in ti da lepo vedeti, da boš zdaj najebal ravno zato, "ker misliš, da si faca in da "lahko" oziroma da si jemlješ pravico, da izzivaš in počneš določene zadeve, ampak zdajle ti pa jaz, Pluton, izstavljam račun". Podobna zadeva kot pri raku ali aidsu.
In pomisliš, da je to konec poti.

Na koncu se sicer izvlečeš ia zelo zanimivo bi bilo vedeti njegovo reakcijo: ali je sesut in psihično ubit, ker meni, da je to katastrofa, ali pa je vesel, da si je samo noge zlomil. Oboje bi bilo možno.

(Podobno kot pri prometni nesreči: če sesuješ avto, je to katastrofa; če ti pri popolnoma razsutem nič ni, je to sreča; če si pa obenem ubil pešca, je pa to spet katastrofa - a vse skupaj je ista nesreča!! - Zamislimo si tipa, ki je sesul tisto punco na črnuškem križišču: nič mu ni, ubil pa je dekle. Kako naj se to vidi v horoskopu? (Takole malo za igro oziroma za kravžljanje.))

Pozdrav!

#477 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 23. junij 2004, 07:43

Zamislimo si tipa, ki je sesul tisto punco na črnuškem križišču: nič mu ni, ubil pa je dekle. Kako naj se to vidi v horoskopu? (Takole malo za igro oziroma za kravžljanje.))

xrolleyesx Ja, če je ostal živ in zdrav, ona pa mrtva, bi verjetno morali gledat njegovo 12 hišo. Po mojem mu nekaj grdega šari po 12 hiši, lahko pluton-smrt in to mu dela štalo po podzavesti. Lahko bi bilo tudi po osmi hiši, vladar pa 12 hiši- nenehno premišljevanje, na koncu celo pristanek v zaprtem prostoru (zapor).
Sicer bi gledala lahko štalo tudi v prometu 3 hiša, oz. vladar 3 slabo aspektiran, vezan na 8 hišo.

Prosim, če lahko še kdo pokomentira.

#478 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 23. junij 2004, 11:45

Bern izgleda, da je poz. prenesel...in že vice razlaga novim prijateljem v sobi, lp Stankaaa
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#479 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 23. junij 2004, 19:25

Kar naprej nekih navali tranzitov x:px , pa še kar se stopnjujejo :o|o: .....včeraj Mars kvadrat na Venero, ne vem, no, a sem strastno vznemirjen, hja, menda že.....danes Merkur točno na Marsu, seveda, rompompom, šefa sem moral okregat malo, sicer borba je bila, pa nisem izpadel poraženec x^x xDDx , jutri pa že nove borbe, ker je Mars v opozijciji z Jupitrom, saj vem, neposlušen bom, še posebej do tistih, ki ne vedo kaj govorijo in počnejo, skratka vse je za ljudi.....lp, B. x;)x :palec:

#480 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 23. junij 2004, 20:20

glede na tvoje umirjene komentarje, bi si ful želela videt to sceno, kot nevidni opazovalec x:Dx x:o)x x;)x :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#481 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 23. junij 2004, 20:23

Saj sem si kar mislil Amis x:Ix , ste pa res dosti bolj radovedne dame :eek: , kot moški, nisem zastonj obudil zaprašene teme o radovednosti, no saj včasih, če bi bil pokvarjen bi lahko celo igral na to karto xDDx x:Ix .....lep večer Amis x:Xx x;)x

#482 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 23. junij 2004, 20:31

hi hi hi x:Dx ...veš kaj, mene je od nekdaj zabavalo opazovati folk, situacije in reakcije...mam tako detektivsko žilico za te scene x;)x ...saj nisem mislila nič slabega, kakšne situacije vidim v risankam podobnih sekvencah pa me zabava...kaj čem :sori: x:o)x x;)x

ne morem pomagat, res me zanima, kako zgleda temperamentni boris al pa temperamentni komentarji xDDx

evo, cel teden nisem delala tle nobenga kažina, pa morm mal nadoknadit x:Dx x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#483 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 23. junij 2004, 20:32

jea, V PETEK TUD PR NAS-

mOJ BRAT JO JE S PUNCO MAHNIL NA MORJE, V ROKU PAR URC SO SE ZAČELI POPADKI IN OB 22.22 JE ULETU ŽIGA- 2,5 MESCA PREZGODAJ, očitno mu Istra ni prav preveč bla všeč...home sweet home, djmo jo mahnt nazaj v Slo, pa jst bi rad žeee veeeeennn.....


Je bla v petk močna luna, al pa je sam hotu bit dvojček (bytheway, smo že preverl-kiron v prvi hišci)..

Noja, tranzit je res kak bil, grem rajš na zlato ribico, d bo vse kotmorabit!!::)))---

VESELA TETA PETA

#484 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 23. junij 2004, 20:40

Amis, zdaj grem pa spat, čudno nekako umirjen x;)x ....imaš pa dober podpis nocoj x:)x , O.K....lep večer tebi in uspešen četrtek, B. x:)x x:Xx :palec:

#485 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 23. junij 2004, 20:41

čestitke :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#486 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. junij 2004, 18:26

jea, V PETEK TUD PR NAS-

mOJ BRAT JO JE S PUNCO MAHNIL NA MORJE, V ROKU PAR URC SO SE ZAČELI POPADKI IN OB 22.22 JE ULETU ŽIGA- 2,5 MESCA PREZGODAJ, očitno mu Istra ni prav preveč bla všeč...home sweet home, djmo jo mahnt nazaj v Slo, pa jst bi rad žeee veeeeennn.....


Je bla v petk močna luna, al pa je sam hotu bit dvojček (bytheway, smo že preverl-kiron v prvi hišci)..

Noja, tranzit je res kak bil, grem rajš na zlato ribico, d bo vse kotmorabit!!::)))---

VESELA TETA PETA

Aha, tudi jaz sem rodila skoraj mesec prezgodaj, par dni po prazni luni in ko se je moj mars 'poklopil' s soncem.

zanimivost - rodila sem v koncni fazi tako, da je sestra (Oven!!!) skocila na moj trebuh (da ga je nekako 'potisnila') in tako se je rodil tim (njegovo sonce na mojem marsu).

cestitkice, rakica! x:Xx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#487 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. julij 2004, 07:34

Danes pozno zvečer bom čutil tranzit Merkurja z Jupitrom, ker je to opozicija, je lahko kakšna lahkomiselnost in euforija, bom itak spal, včeraj menda ni bilo preveč napak ob tranzitu Merkurja 180 na Saturna, pa moral bi biti neprilagodljiv ob nekih nejasnih idejah, mogoče je bilo idej res preveč, ampak nejasne pa mislim, da le niso bile x^x ....lep dan, B. x;)x :palec:

#488 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 4. julij 2004, 09:25

Očitno bodo vsi moji odnosi na udaru, polega Saturna, Plutona, je še Merkur prikorakal v mojo 11. hišo... no super drugo leto bom popolnoma nov človek, ja saj res še Saturn tvori opozicijo z Jupiter...
vse enkrat mine x:Dx

#489 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 4. julij 2004, 16:17

drži se selene :palec: x:Xx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#490 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 4. julij 2004, 17:28

sej ni tko hudo... Saturn na moji lunci v 10. hiši, pluton tam okrog 3 IC in 4 sonček šetka, pa tale Merkur, vse se da če hočeš pozitivno ven vzet... vsekakor se pa ne mislim sama sebi smilit...
še dobro da ne vem kaj vse me čaka x:Dx

#491 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. julij 2004, 18:15

Zmeraj potegni ven vedno dobre zaklučke, pa boš potem močnejša, če je tvoj Saturn v 10. hiši potem sta pa z mojim ravno v opoziciji, seveda so razne težave, ki pa jih je potrebno rešiti in razčistiti in ne odrivati, govorim izključno zase x^x , lp, B. x;)x :palec:

#492 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 4. julij 2004, 19:10

težave, sej nimam težav, jaz imam priložnosti za rast... hm a ima moj Saturn s tvojim kakšne težave torej po tvojem, razen da si sladoled dolžan x;)x :vragec:

#493 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. julij 2004, 19:14

Vem Selene, prvič ko pridem kam bližje te povabil, če smem in če boš dovolila x:Ix x:Xx ....Saturn je tudi to (zmrznjeno+čakanje, itd.), lep večer, Borism x:Xx :palec:

#494 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 4. julij 2004, 19:18

dve boš peljal na sladoled dve... x;)x

#495 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 5. julij 2004, 06:05

Bern izgleda, da je poz. prenesel...in že vice razlaga novim prijateljem v sobi, lp Stankaaa


Nisem videl pravočasno te pošte.

Zamisli si torej, kak mora biti šele TA horoskop!! Tip tišči na gas, da ga drug avto ne bi prehitel ("ne boš ti mene!"), pri tem dobesedno ubije sočloveka in - gre naprej?! (Čeprav se bo to nekje kljub vsemu poznalo po mojem.)

#496 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 5. julij 2004, 06:08

...
še dobro da ne vem kaj vse me čaka x:Dx
...


Selene, tale pripis v rumenem ti je posrečen. :palec:

Če vemo vse, nas to kvečjemu ovira ali pa nam nabije strahove in predsodke, nakar imamo zvezane roke. Pogosto je tako, k sreči ne vedno in ne pri vseh.

x:)x

#497 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 5. julij 2004, 13:36

Tale Luna v Vodnarju mi prinaša same čudake...jao, a bo že mrknila malo naprej ? xrolleyesx
Dum spiro, spero.

#498 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. julij 2004, 18:39

... zelo redko si pravzaprav prav konkretno in posveceno pogledam tranzite, itak kar v glavnem vem, kje kaj potuje in kaj dogaja in v kaksnem odnosu je slednje pac na moje polozaje, a se mi nekako ne da pripisovati, preprosto raje samo spremljam, opazujem, zivim, dogajam... morebiti kasneje pogledam za nazaj ali ko me kaj spodbode...

V glavnem dajem pozornost predvsem konj. in opp, redkeje kvadratom in trigonom, se redkeje inkonj. in sext.
No in v zadnjem cajtu sem imela 4x enako poskodbo, poleg Marsa seveda pomislim na saturn, ni sile, leze cez 8. hiso, tvori sem pa tja kak sextil, nic psoebnega... A ugotovim, seveda, da pluton kvadrira ze lepo obdobje mojemu steliju (sicer v ohlapnejsi varianti, a ocitno dela), zdaj je v kvadratu z marsom in luno, v obeh primerih je orbis aspekta pribl. med 2 in 3.
Torej, mars in luna v kvadratu s plutonom - ki je vladar ascendenta.
OK - ugotavljam, da se kot nalasc vsakic uspem tresciti direkt v zivec, bodisi na komolcu, kolenu, kjerkoli, da me kar onesposobi... razmisljam, pa kje je za vraga uran? seveda, uran se sem in tja opozicijsko sprehaja natalnemu uranu, se pribliza v tocnejsi aspekt, pa se spet nekoliko oddalji (zdaj je orbis pribl. 1 st.)... no in uran natalno pa je v konj. s plutonom, vladarjem asc - in ptoem se itak vedno kar nekako vse zaktivira... ves stelij oz. os riba/devica...
tako da - vse kar isces, najdes, zagotovo.
Ce ze ne predvidevas oz. tudi ce kljub predvidevanju nisi uspel tega prepreciti. :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#499 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 5. julij 2004, 21:29

Ja ,sem pogledala ker sem precej srborita in ugotovila,da mi T.Merkur dela konjunkcijo na N.Plutona ....sem pa zadovoljna,da sem svojo srboritost tudi obelodanila.UIpam,da na uspešen način...

Ni kaj ...ves dan sem čutila prisotnost 'težkih'energij pretiravanja in nestrpnosti ,kar ta konjunkcija tudi pomeni.

Lep pozdrav :palec:
Ohja ti tranziti in aspekti xrolleyesx :xx!:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#500 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 7. julij 2004, 06:53

Srboritost zaradi tranzita Merkurja čez Neptuna?

:eek:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0