Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

FRUSTRIRANI MOŠKI


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
302 komentarjev na to temo

#51 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 11. avgust 2005, 12:01

:wOOt: :OO!: kake nore zenske mamo tle x:o)x
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#52 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. avgust 2005, 12:03

ej blazota, v momentu se je to zgodil, kar cutla sem meso, no, rsk je skor nardil! :sick:
grozna baba! :xx!: xrolleyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#53 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 11. avgust 2005, 12:16

<{POST_SNAPBACK}>:wOOt:  :OO!:  kake nore zenske mamo tle  x:o)x

x:o)x

A take, z moškimi frustracijami? x:o)x
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#54 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 11. avgust 2005, 12:26

<{POST_SNAPBACK}>x:o)x

A take, z moškimi frustracijami? x:o)x


To ne vem, sam jih pa cist razumem (moske), da so pol zafrustrirani x:o)x
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#55 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 11. avgust 2005, 12:27

:vragec:

jst sm previdn chlouk, pa sm se pr sedanji najprej pozanimu de ni niti sluchajn na LNF-ju... x:Dx x:Dx x:Dx
k takele nore babe...jao xrolleyesx x:Dx
vas bo treba pr civilni zashchiti na listo sploshnih nevarnosti dat... x:Dx

...OM... x:Dx :vio:
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#56 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 11. avgust 2005, 12:34

<{POST_SNAPBACK}>jaz sem pa ex tipa tko strahotno ugriznila (v faco!! :O:), da sem mu skor pol lica odgriznila... :O: x:Ix xrolleyesx

:eek: :O: maaarsa,grizzli x:Dx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#57 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. avgust 2005, 12:48

x:Ix
pa saj to je blo sam 1x, rped 20.imi leti... xrolleyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#58 smajcica

smajcica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 11. avgust 2005, 12:54

hehe...sedaj se mi je kar filem odvrtel na kar lepih 20 let nazaj... x:Dx

imela sem fanta...k je bil tko pokvarjen ko stara ribja konzerva:))).... :xx!:

pa sem ga tako natepla,da je naredil 10 dni bolnice pa še roko imel v mavcu:)... x:Dx

no ja..danes sva prijatelja in se vsemu temu nasmejeva.... x;)x xDDx
Samo,če ljubimo smo nesmrtni

#59 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 11. avgust 2005, 12:57

x:Dx :vragec: nora je misel, da grem ljubezen se z njim x:o)x x:o)x x:o)x

x;)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#60 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 11. avgust 2005, 13:04

pa kaj zdej ,vse ste se teple :O:
jaz pa se nikoli tepla nobenga x^x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#61 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. avgust 2005, 13:08

no sicer nisem rekla da sem se, ker sem omenjala sam grizenje, ampak ja, tud stepla sem se s tipom, ko pa smo bili majhni, smo se pa na letnem telovadiscu clo s kamni obmetaval s fanti in nekoc sem enega dobila direkt v arkado (in si pol ne upala dam v krvavem dresu ker je mamo vedno tko skrbelo, tko da sva rinili k natasi se umit xDDx)...

oh ja.... svasta a ne... x:px :o|o:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#62 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 11. avgust 2005, 13:09

smajčica.. :inocent:
x:Dx :palec:
ker pol si je tak zaslužil..
Mushi

#63 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 11. avgust 2005, 13:16

O sveta pomagavka! jaz sem mislila **tepla** simbolično in ne čisto zares fizično :OoO: ...
Pri meni tepla pomeni, nekaj kot, ti bom glavo zašraufala ipd...
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#64 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 11. avgust 2005, 13:19

ko jst rečem ti glavo vtrgam je to ljubkovalno... pa vedno reče JAAAAAAAAA.. x:px hehe... x:Dx
Mushi

#65 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 11. avgust 2005, 13:58

kake sadistke!! :vragec: :devil: :huk:
dejte povedat, kje ste doma, da se vas v 100km loku ognem...pa tud, če ste tko čudno posajene po svetu, se raj od doma več ne spravm :wOOt:
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#66 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 11. avgust 2005, 14:18

največji sadizem je jebanje nekoga v glavo, ki tega ne mara... x;)x Problem je sam en, če le-ta ni mazohist. x:Dx
Mushi

#67 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. avgust 2005, 14:43

<{POST_SNAPBACK}>:huk:

x:Dx x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#68 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 11. avgust 2005, 17:24

:vragec: :xx!:
Nihče od dedcev ni nič povedal? x?x
Kaj bi moral imet en kup takih frustracij pa se razpisat o njih da bi mi verjel? x:Dx :eek: Da bi dame potem lahko rekle lej ga tipičen zafrustriran dedc x?x :xx!:
Lahko mi verjamete al pa ne ampak jaz nikol nisem imel problemov s tem kao dedc mora bit tak pa tak ženska pa taka pa taka... :xx!: Sranje x:Dx So me pa doma futral s tem pa ne smeš to pa moraš ono, saj si ja fant... x:o)x xDDx x:Dx
Brez efekta, enga vodnarja s strelcem v podznaku boš bolj težko učil kako naj se obnaša... x:Dx :vragec:
Me ne moti višja izobrazba ali višja plača ali pa če ženska zna nekaj kar jaz ne. Če tisto znanje rabim pač prosim naj mi pokaže ali me pa nauči, če me pač ima da bi znal, če me pa ne zanima ajde naredi ti ki znaš, jaz bom pa kaj drugega kar ne zanaš ali zmoreš ti xsrcx
Pa plačevanje: tu je moje mišljenje tako - kdor povabi plača. Če me ženska povabi na pijačo(tud to se mi še zgodi xDDx ) potem tud pričakujem da bo ona plačala, če povabim jaz potem je runda moja. Ne maram da se nekdo sili da bo sam plačal če sem jaz povabil, naj bo to moški ali ženska xrolleyesx :vio:
Kar se pretepanja tiče - kdor je mene mahnil jo je fasal nazaj, moški ali ženska :vragec:
Se mi pa zdi da je tu notri kar nekaj frustracij in posploševanj v obratni smeri kot je ta tema zastavljena xDDx
Kot tisto - če bi bil avtomehanik al pa pobiralec parkirnine pa električar bi bil ziher zafrustran :wOOt: :wOOt: :wOOt:
Moja malenkost je SAMO strojni tehnik zaposlen kot CNC programer in operater(beri: delam na CNC obdelovalnem stroju in pišem programe. To bi znal vsak ki ima IQ višji od telesne temperature xDDx ) Probal sem strojni faks ob delu pa sem po pol leta odnehal. Torej bi moral biti zafrustriran. Pa nisem. Vsaj v tem ne o čemer je govora v tej temi xDDx xsrcx xsrcx x:Xx x:o)x x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#69 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. avgust 2005, 17:32

kok si lusten napisal, Alef!! :palec: xDDx

sem ranvo prej kuknila na tvoj osebni sajtek, pa vidla da si vodnar, pa prec imela pripombo, cim sem prve tvoje stavke prebrala, da jasno ce si pa vodnar. :D ;)
pol pa se strelc... :D

Kul.
jah, jaz zelo podobno, jaz se se ponasam s svojo neizobrazenostjo. x;)x x:px
(mam srednjo aranzersko solo).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#70 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 11. avgust 2005, 18:27

vsak partner bi mogu bit kot mali psiček...takoj po prvi napaki ga naučit lekcije, da si za zmeri zapomni!
boste še pijanske izpade tolerirale z nošenjem lavorčkov, lepo vas prosim!
Marš!!
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#71 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 11. avgust 2005, 18:29

xwizardx
Marsa
Neizobraženost ali izobraženost pri meni ni stvar neke šole ali pa diplome.
Jaz jo jemljem bolj kot odnos do svojega znanja in kako prikazuješ to znanje.
Zame ni izobraženost če ima nekdo deset diplom pa doktoratov pa ne vem kaj še in mi to stalno turi pod nos kao jaz sem pa ing pa dr pa mr... :xx!: :xx!: :xx!:
Zame je izobraženost to da je nekdo ponosen na svoje znanje in ga je če je treba pripravljen tudi deliti z drugimi xsrcx xsrcx xsrcx
Če si ponosna na svoje znanje pa naj bo iz šole ali iz življenja, potem si izobražena xsrcx
Kdor tega ni sposoben je zame navaden trot :vragec: :xx!:
Ker v besedi izobrazba se skriva še ena beseda xDDx
Obraz xDDx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#72 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 11. avgust 2005, 18:35

Drage dame xsrcx
Naj vam dam eno kost za glodanje x:Dx
En pregovor:
Ženska dedca lahko udari samo enkrat x:Dx
Drugič udari osla x:o)x

:flower: :frog:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#73 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 11. avgust 2005, 18:38

Sem pozabil pripomnit x:Ix xDDx
Tisto iz mojega prejšnjega posta velja tudi v obratni smeri xDDx xDDx xsrcx x:Xx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#74 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. avgust 2005, 18:50

<{POST_SNAPBACK}>xwizardx 
Marsa
Neizobraženost ali izobraženost pri meni ni stvar neke šole ali pa diplome.
Jaz jo jemljem bolj kot odnos do svojega znanja in kako prikazuješ to znanje.
Zame ni izobraženost če ima nekdo deset diplom pa doktoratov pa ne vem kaj še in mi to stalno turi pod nos kao jaz sem pa ing pa dr pa mr... :xx!:  :xx!:  :xx!:
Zame je izobraženost to da je nekdo ponosen na svoje znanje in ga je če je treba pripravljen tudi deliti z drugimi xsrcx  xsrcx  xsrcx
Če si ponosna na svoje znanje pa naj bo iz šole ali iz življenja, potem si izobražena xsrcx
Kdor tega ni sposoben je zame navaden trot :vragec:  :xx!:
Ker v besedi izobrazba se skriva še ena beseda xDDx
Obraz xDDx  xsrcx

mah, itak, saj mas prav, jaz sem predvsem mislila formalno izobrazbo, ta druga izobrazba, ki jo omenjas, direkt od lajfa, to itak, je pa tud se razgledanost, vseen je fajn tud kaksno knjigo prebrat pa tko. xDDx pa se za kaj se zanimat morda...
no al pa tud ne, ce ti narava in zivljenje ze vse odgovore in resitve daje. in smeri. :)

moja 'neizobrazba' pa je sicer samoushtvo. :)
torej ne da se ne izobrazujem.
le da se izobrazujem sama, v lastni reziji. :)

kot bi bla vodnar (kar nisem, sam mam mocen uran). :)

tko da to ni moja frustracija, pac pa moj ponos. :vtz: xyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#75 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. avgust 2005, 18:58

saj... x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0