Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

FRUSTRIRANI MOŠKI


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
302 komentarjev na to temo

#76 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. avgust 2005, 20:21

<{POST_SNAPBACK}>če ste z izobrazbo tako zadovoljni, zakaj jo potem silite v ospredje in to tako izpostavljate? :8):

x:Dx ker smo jo v dveh ali treh postih na 4. strani omenili?
(ena stran ma 25 komentarjev)

men se zdi, da bi to lohk bil ziher eden od velikih frustracij pri folku... xyesx

moja baba ma doktorat, jaz mam pa osnovno solo. a ni?

skor cist of, da je sele na 4. strani? xDDx xcivx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#77 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. avgust 2005, 20:22

<{POST_SNAPBACK}> pa si jaz to samo želim

:palec:

kar ne spremeni da ne bi drkal kenjal in picajzlal, tekmoval, sam je res, si iskren, mi je hec to pri teb (s temi sco [=powermind] bejbami). :D
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#78 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. avgust 2005, 20:59

kdo kaj???? kaj???
pa ke je zdej???
nic sploh najmanj tebi!!

kar tko...

en primer.
a: doktorat
b: osnovna sola

te vizhe...

x:Dx x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#79 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 11. avgust 2005, 21:13

Se mi zdi, da izobrazba nima veze, če prav razumem vprašanje in sem nekaj časa tuhtal... bi rekel, da sem lahko zafrustriran, ker ne morem doživet tistega občutka, ko nosiš v sebi živo bitje... vse ostalo lahko počnem... no pa še nekaj sem se spomnil... frustriran sem, ker gledam, po TV kako se ženske veselite mesečnega perila in kako z užitkom uporabljate take in drugače vložke...

#80 enaeva

enaeva
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 11. avgust 2005, 22:02

ok, Ebor, to je bila pa verjetno šala, a ne? veselimo se meseč.peri. pa vložkov??? Pa tistih bolečin, pa krčev, pa razdraženosti, kva?!
Menstruacije se verjetn veseli samo tista, ki ji zamuja, pa noče zanost w:Iw drugače si pa lahko misliš, ja, kako veselo je, ko si na morju in imaš to, po tvoje zavidljivo zadevo. sej pravim, ziher si se šalil..

#81 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 11. avgust 2005, 22:16

<{POST_SNAPBACK}>ok, Ebor, to je bila pa verjetno šala, a ne? veselimo se meseč.peri. pa vložkov??? Pa tistih bolečin, pa krčev, pa razdraženosti, kva?!
Menstruacije se verjetn veseli samo tista, ki ji zamuja, pa noče zanost w:Iw  drugače si pa lahko misliš, ja, kako veselo je, ko si na morju in imaš to, po tvoje zavidljivo zadevo. sej pravim, ziher si se šalil..


Misliš tista, ki ji mesečno perilo zamuja in si želi zanosit...
Ma ja seveda sem se šalil v tistem delu . ko sem pisal o reklamah za vložke.. mislem, kdo je tiste reklame režiral ni mogu bit ženska, kajne-.---

#82 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 11. avgust 2005, 22:18

:vragec:

no zhe to, de plavo farbo gor zlivajo...kje si pa vidu babo k bi mela plavo kri x:Dx

...OM... x:Dx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#83 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 11. avgust 2005, 22:22

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

no zhe to, de plavo farbo gor zlivajo...kje si pa vidu babo k bi mela plavo kri x:Dx

...OM... x:Dx

No ja ne bod no moschki schovinist, saj je she nekaj plemkinj, ki tlačijo zemljo... mar ne?

#84 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 11. avgust 2005, 22:27

:vragec:

bo drzhal x^x

..OM.. x:)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#85 enaeva

enaeva
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 11. avgust 2005, 23:07

ja, pa dojenčkov tud, ker so v reklamah tud pamperske modre...

#86 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 12. avgust 2005, 06:54

eh neizobraženost ... xrolleyesx Itak sem vedla da se bo spet kdo not vidu, k not ne spada, ni se mi pa dal pisat da je ne vem kolk % pa takih ljudi od tistih, ampak recimo kakšne tipe je kdo od vas vidu v bezncah? Take ko sem naštela a ne, pretežno... to ne pomen čez vikend, al pa z družico da gresta, da se s kolegi dobijo, to mislim sleherni dan na kupu tam v eni dotični oštariji in to samo djedi, preden grejo na kosilo domov, al pa od kosila tja pol... xrolleyesx
misla sem ljudi, ki nimajo nobenih interesov, zanimanj, oddela tistih neki ur, pa se izklop in domov.. une k delajo zato, da pol v oštariji zapravljajo.. pa so neko 2-3-letno srednjo šolo skoz dal, pa živijo od 20 leta dalje ko bubreg v loju.. tisto neki pobira al kaj ko mine tist cajt se gre pa zapijat...
ma seveda ni srednja šola merilo, merilo je to, da se eni niso v stanju izpopolnjevat, v nobenem smislu. Al jih frustrira ženska, šiht, lajf, al kaj vem kaj oni to rešujejo v neverending debatah tam za šankom....

ebor.. :vio: hehehe..
Mushi

#87 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 12. avgust 2005, 08:53

mene zanima, koko so ti djedi glede na svoje navade in zafrustriranost sploh žensko dobil...kera jih je take marala?
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#88 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. avgust 2005, 09:06

jaz mam pa rada svojo moznost mesecnega ciscenja. x^x

vedno sem se pritozevala, joj pa se to in tko...
pol jo pa vcas cakas, ves zivcen in v skrbeh in tko... in postekas, da kok je kul.
in se mi zdi superca, da se lohk vsak mesec pucam. x8Dx
vsa slaba kri, vse sranje, vse... gre lepo ciao, vsak mesec....
ful dobr. x^x
tko da upam, da bom se neki casa jo mela. ;)
pa ceprav me boli, krchi in vse.. ja, ok, dogaja pac. saj mam tavzentrozo.

*

ne bi pustila tipa, ce bi morala bruhanje pucat. naj se napije, sicer mam rajs da ne bruha (in na sreco tud ne), sam...
kaj pa ce bi bil bolan?
bi tud kozlanje, scanje in vse najbrz pac pucala.

pa ne maram teh dokoncnih, kao nacelnih - ce bos pa to, bom pa jaz pol to... kako naj vem, kaj bom?
ce bom pa rekla, bom pa 'morala' se pol pac tega drzat.

pac, bomo vidl...
tko da, moji tipi so se ga lohk vedno tud napil.
ne vem zakaj ne.

aja pa nekje sem vidla, morda je mushi napisala, ces da zdaj je pa ze 30, pa so ze resne zadeve al nekaj tacga...
no hvalabogu da sama ne razmisljam tko.

men se zdijo vsa leta dobra za se zabavat. x^x

Zenske pa tipe sfrustriramo, pol jim pa zamerimo in ocitamo, da so frustrirani.

vcas se mi smilijo tipi.
zenske smo velik bolj zahtevne in velik manj spontane kot moski.

kdaj bo prisel? kje je bil? s kom je bil? kaj je pocel? itd.
'Skupy' :O: hocmo vse in tko...
ce gremo na zabavo in se z eno pogovarja, drzimo mulo in tako dalje.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#89 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 12. avgust 2005, 09:11

Marsa,
če moški bruha zato, ker je bolan ali zato, ker se ga je napil je velika razlika.
Ker bolan ni prostovoljno, napil se ga pa je prostovoljno, vedel je, kaj ga čaka, in si misli, sej kul, mi bo punca pomagala pri preživljanju mačka. Mi je že enkrat prej lavorček prinesla, ga bo pa še sedaj.
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#90 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. avgust 2005, 09:45

ah pa kaj... jasno da mu pomagam, ce sva skupaj...
se mi zdi kar skor grozljivo, da bi nekdo naredil enkrat napako in pol je ne bi smel nikdar vec...
pol je skoz na trnih zadeva, ce skoz nekaj postavljas...
no jaz sem bolj za spontanost...
pa tud odpuscam....

pa ne maram pogodb pa tega, pa vlog.....
mislim sploh ne stekam zakaj se tip ne bi smel napit, pa pustmo bruhanje...
al kaj?
ce pol bruha, se ga prej ne sme napit? x:o)x x;)x

ne vem, no, jaz razmisljam drugace.

no nekaj drugega pa bi blo, ce bi se to veckrat al clo konstantno dogajalo.
no ce bi pa se, bi pa krepko morala tud vase pogledat, se vam ne zdi? x;)x xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#91 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 12. avgust 2005, 09:47

Marsa :palec: lepo to ;) hihi :D
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#92 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 12. avgust 2005, 10:23

[quote name='Marsa' date='12. Aug 2005 ob 10:07']
<{POST_SNAPBACK}>jaz mam pa rada svojo moznost mesecnega ciscenja. x^x

aja pa nekje sem vidla, morda je mushi napisala, ces da zdaj je pa ze 30, pa so ze resne zadeve al nekaj tacga...
no hvalabogu da sama ne razmisljam tko.

men se zdijo vsa leta dobra za se zabavat. x^x

A ne.. to pa ni blo tko mišljeno. Wrong!
Hotela sem rečt, pr 16 se ga napiješ recimo prvič in pol kozlaš in si čist bogi.. a ni tko, a sam jst to čutim, do kdaj je men pijače dost, lahk sem full nasekana, ampak kozlala pa ne bom.. če bom spila pa še en kozarc al dva, al žgano pijačo na 5 pirov, pol pa VEM da mi ne bo glih fajn v želodcu...
ampak to že čutiš... al pa ko ti mal sline gor grejo da bi mogu še eno rundo spit..

To sem rekla! x:)x
Mushi

#93 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 12. avgust 2005, 10:25

<{POST_SNAPBACK}>Marsa,
če moški bruha zato, ker je bolan ali zato, ker se ga je napil je velika razlika.
Ker bolan ni prostovoljno, napil se ga pa je prostovoljno, vedel je, kaj ga čaka, in si misli, sej kul, mi bo punca pomagala pri preživljanju mačka. Mi je že enkrat prej lavorček prinesla, ga bo pa še sedaj.


Ekola. Bravo.
Sej mogoč ne bi tak razmišljala, če ne bi vidla tega prizora velikrat v otroštvu. Pol si pa fajn mnenje ustvariš, ka bi sam nardu in se ti zdi mama blazno tupa.
Mushi

#94 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. avgust 2005, 10:28

ja sam ne smemo nikol tko gledat, iz ENEGA samega vzorca, zornega kota...
pejt v kino, pa se used tam cist v kak kot, za kakim stebrom in tko.
no pa si predstavljaj, da bi VSE v VSEM zivljenju vedno sam iz tistga kota gledala.
a ne bi blo grozn? xDDx

x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#95 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 12. avgust 2005, 10:37

Ne vem. Jst vedno gledam iz SVOJEGA zornega kota Marsa. Sej vidiš da mam velikrat čist svoje mnenje. Pa tako ko ni za večino. Tak vedno gledam, iz svojega lahk pa tud rečeš kar tistega. Ko je vedno enak. x:)x Takšen ko men paše prvo, pol pa drugim al pa tud ne. Če jst z nečim ne bom zadovoljna, tud drugi ne bojo, ko mi morjo pol usta zamašit, če bi pa to nrdil, pa mi še zmer oči ostanejo, tiste pa znajo tud tko pogledat, da je smotan.
Mushi

#96 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. avgust 2005, 10:38

a nisi postekala?
a TVOJ je sam en, a si ves lajf na enem mestu?
saj ce se presedes na sredino, bo se vedno TVOJ pogled. ;) :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#97 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 12. avgust 2005, 10:44

Za ta lajf mam določene stvari že razpucane marsa. x:)x Recimo konkretno tole o takih ko večkrat v lajfu bruhajo.
Kar se sredine tiče, hm mrbit se tud simo tamo mal premikam, drastično pa ne. Jst s svojim početjem nobenem ne škodim, mu težav ne delam, drug pa men ne bo. Če pa bo, se bom pol naprej odločala kaj z njim še počet spljoh.
Mushi

#98 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. avgust 2005, 10:48

mah Mushi... x:o)x

x:Xx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#99 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 12. avgust 2005, 10:53

Ja Marsek sej vem! x:)x xrolleyesx x:Dx

x:Xx
Mushi

#100 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 12. avgust 2005, 10:57

super, da smo različni. pa svet bi bil res za bruhat, če bi bli vsi glih. kaj bi se pa menli pol? tle sploh ne bi meli kaj pisat....lajf ne bi bil nič zabaven....pa čeprav zdaj kdaj piz* čezenj. s frustracijami al pa brez njih.....in, ja, fajn se je prestavljat po dvorani.... x:px
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0