Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zasvojenost s seksom


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
277 komentarjev na to temo

#226 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 20. februar 2006, 23:31

poglje tantra in duhovnost /ce cs/... vse nemo je bilo.... :sori:
se vidi, kje se duhovnost neha .. ha hahahah hah a x:Dx x;)x jaki smo mi duhovnezi... kr neki... x:o)x
dokler je clovek ujet v spolno energijo... nema duhovnosti... x:o)x
zdej bodo spet usi 'pametni' prletel... in juris name... x;)x
----------

x^x ... lahko bi kdo odprl temo namenjeno akumulaciji spolne energije... :8): bomo vidli kaj bo ratalo... :8):



#227 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 20. februar 2006, 23:56

se izsek texta, channelinga iz teme channelingi:

H.P. Blavatsky

Sluzenje visjemu jazu, sluzenje svetu, sluzenje beli energiji. Ta posebna oblika joge se v Indiji imenuje 'karma joga'. Pi vas na zahodu se imenuje zastojnkarsko delo, hkrati pa obozevanje Jezusa - meni dokaj nelogicna dualnost. Ce se bolj poglobimo v vzrok te dualnosti, lahko vidimo, da je obozevanje Jezusa - no kaj? Saj vam je kar jasno. Ni potrebno govoriti, ker se na tak nacin lahko veliko hitreje sporazumevamo. Da, obozevanje Jezusa je le nekaksne vrste izgovor pred resnicnim necenjenjem in zavracanjem indigo energije. Vas svet tukaj na zahodu je pravzaprav idealen za notranjo rast, le na eni tocki mu precej manjka in to je na tocki brezpogojnega dela in sluzenja. Vzrok je cena rdece energije, ki jo pac simbolizira sluzenje denarja. Tako je brezpogojno delo postalo potrata energije in aktivnost se je spremenila v bitko za izgubljeno rdeco energijo, ki je nikdar ne more biti dovolj, da bi zadostili svoje potrebe po rdeci energiji. Zaradi usmerjenosti navzdol se na visjih nivojih energija izgublja in ves cas jo morate kompenzirati z energijo spodnjih nivojev, konkretno rdecega nivoja. In to je stanje neprestanega cikliranja, ki nikdar dovolj ne napolni malhe.


verjetno je prav podobno tudi z energijo spolnega nivoja. konec koncev pa se spolna energija crpa iz korenskega nivoja ... zato simbolizirajo morda sex tudi z rdeco barvo (ce gledamo ezotericno).
---------

ne vem..jaz sem vsa v de-ja vu jih in energijah...

piši v novo temo, ki sem jo odprla samo zate..da se boš lahko razpisal... x:Xx :palec: x:o)x



#228 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 21. februar 2006, 11:53

to sem zadnjic jaz sprasevala v temi o taoizmu in vajah za usmerjanje spolne energije x:Dx x:Dx x:Dx


e, isto jaz... jaz sem se hotela o podobnem pogovarjati že v "varanju". pa me noben ne je*e


dihas pac... to je to no... ah hahahah hah x:Dx x:Dx


to si ful specilano napisal!!! ha, ha x:Dx x:Dx


pa sej je kul, da je tut kle... mogoce bo kaksen zasvojenc vsaj probal razmiljat da bi moge enkrat pa mal drgac... x:Dx x:o)x



ma, itak je cool, da je leeon tle. jaz ga imam rada že iz kristalčkov! :onfire:
Objavljena slika

#229 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 21. februar 2006, 12:56

sta tantro skupi delala x:px

#230 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 21. februar 2006, 13:52

sta tantro skupi delala x:px



mogoče v prejšnjem laifu... (s tega se ga pa res ne spomnim.. x:Dx x:Dx )
Objavljena slika

#231 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 21. februar 2006, 14:45

jst tut ne dobr... mensezdi da sm vaju vidu no... x:o)x pa full sta bla smesna x:Dx x:o)x

#232 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 21. februar 2006, 16:16

sm biu se premejhn... x:Ix pa sm se raj stran ubrnu :vio: pokvarjenca in to kr pred otroci... :sori: x;)x

#233 alf

alf
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 469

Objavljeno: 21. februar 2006, 18:15

mater kašna bedna tema "zasvojenst s sexom" x!x x?x in zdaj, če se ti sexa vsak dan po 3x na dan, a si potem zasvojen al kaj??? :inocent: x:Dx x:o)x jaooo, slovenčki ni čudno da vas je tolk malo, če se bojite mal več in predvsem večkrat sexat x:Dx in to potem imenujete "zasvojenost" - kot nekakšen problem, ja hudooo... niste normalni

bežim iz te teme x:Dx x:o)x

:palec:

#234 Mihaelos

Mihaelos
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 572

Objavljeno: 24. februar 2006, 01:00

DANES SEM NA TV GLEDAL ODDAJO Z DR.SANJO ROZMAN. UGOTOVIL SEM, DA JE ŽENA ZASVOJENA S SEKSOM. POROČENA SVA 25 LET, 2 SINA, JAZ (MOŽ) SEM ZDRAVLJEN ALKOHOLIK ?! SVA V POSTOPKU ZA LOČITEV. kAKO JO NAJ PRIPRAVIM DO ZDRAVLJENJA!


Kaj ko bi se pa ti izkazal? in jo dobr po sex. :vio: mogoče jo pa mine x;)x
Nekoga moraš imeti rad,
pa čeprav trave, reko, drevo ali kamen,...
Ivan Minatti (1924)

#235 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 26. februar 2006, 10:29

Razen folku na Balkanu in bližnji okolici, je celemu svetu jasno, da je moški tisti, ki oddaja, ženska pa sprejema seksualno energijo v aktu, zato, pred pomembnimi tekmami v športu moški ne smejo, ženske pa lahko imajo spolne odnose.

Imaš kakšno fizikalno razlago za svojo energetsko trditev :8):

#236 Mihaelos

Mihaelos
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 572

Objavljeno: 1. marec 2006, 18:23

Fantje se vam ne zdi, da ste malo žleht? x:)x

Razen folku na Balkanu in bližnji okolici, je celemu svetu jasno, da je moški tisti, ki oddaja, ženska pa sprejema seksualno energijo v aktu, zato, pred pomembnimi tekmami v športu moški ne smejo, ženske pa lahko imajo spolne odnose.
Če ima Stanko nezasitno ženo, mu ne morte pomagat s takimi, poceni nasveti, ki mejijo na zafrkancijo, dejte se postavit v njegovo kožo pa bo.

Sicer, pa nisem nikjer na svetu, kot pri nas spoznal, tako spolno vzdržljive , potentne in obdarjene, možakarje, da me je kr sram, da se je meni zgodilo že večkrat, da sem odpovedal, pa noben drug v Sloveniji ne(vsaj kar tukaj berem, pa kar sem se imel priložnost pogovarjat s kolegi)



Poceni nasvet x?x x?x :eek: Pa sej mu nisem nič zaračunal x;)x :palec:
Nekoga moraš imeti rad,
pa čeprav trave, reko, drevo ali kamen,...
Ivan Minatti (1924)

#237 cashbox

cashbox
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 15. marec 2006, 14:11

Razen folku na Balkanu in bližnji okolici, je celemu svetu jasno, da je moški tisti, ki oddaja, ženska pa sprejema seksualno energijo v aktu, zato, pred pomembnimi tekmami v športu moški ne smejo, ženske pa lahko imajo spolne odnose.
Če ima Stanko nezasitno ženo, mu ne morte pomagat s takimi, poceni nasveti, ki mejijo na zafrkancijo, dejte se postavit v njegovo kožo pa bo.


Pa veš da športniki lahko seksajo pred pomembno tekmo, v primeru, če znajo ločit orgazem od erekcije!!!!
Možno je tudi, da se rezultati celo zbolšajo, če pa pride do erekcije pa verjetn veš kaj je razlog za slabe rezultate...

To temo je popravil/a cashbox: 15. marec 2006, 14:15


#238 bela vrtnica

bela vrtnica
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 1. april 2006, 20:58

Na seks lahko tudi pozabiš, če ne seksaš,... ampak to pri vezanih najbrž ne gre x:Dx
Non-cooperation with evil is a sacred duty.
Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.
Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.
Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.
Mahatma Gandhi

#239 freia

freia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 382

Objavljeno: 1. april 2006, 21:04

Športniki od ku..a prijatelj moj dragi. x:Dx x:Dx

Nimam pojma zakaj so slabši rezultati zarad erekcije x:)x


Po mojem, da ne zaradi erekcije ampak ejakulacije. xrolleyesx
Življenje se ne meri po številu vdihov, pač pa po trenutkih, ki ti dih vzamejo.

#240 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 28. junij 2008, 20:27

Zasvojenost s seksualnostjo
(27:00) Peter Topić, Društvo Sprememba v srcu. Pri seksualni zasvojenosti ne gre za seks! Kaj je problem zasvojenosti s seksualnostjo? Kako vemo, da imamo probleme s seksualnostjo? Tovrstna odvisnost je izjemno trdovratna. Spolna zlorabljenost lahko pripomore k odvisnosti od seksualnosti. Ali je abstinenca res nujni pogoj za ozdravitev odvisnosti? Po čem prepoznamo, da smo ozdravljeni?



#241 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 28. junij 2008, 20:36

free, tema je "Zasvojenost s sexom", ne pa "Zasvojenost z lepljenjem linkov v vseh temah",
verjetno si zgresil temo.
Danes ti gre sploh od rok.

x:px

#242 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 28. junij 2008, 20:42

vsekakor. se strinjam. - kaze pa to na to, da je forum zelo razprsen! ne pa mojo odvisnost ali kaj podobnega. ce hocem o neki temi govort, jih najdem 500!
marsa je sama napisala, da kaj spet govorimo o necem v eni temi, ko pa imamo ze vec tem odrtih na temo pogovora.
obnem je v temi vsaj povezava na pogovor s strokovnjakom, tocno na temo o kateri govori naslov te teme!

sicer pa kako kaj zivljenje? xcivx

#243 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 28. junij 2008, 20:44

Gre za to, da je zazeljeno, da se napise osebno mnenje/vedenje o neki stvari.

Ce rabi kdo linke, je tu stricek Google.

#244 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 28. junij 2008, 20:44

a res, od kdaj pa TO "pravilo"!? to si si kar zmislu zdej al kaj?

"zazeljno" je tudi dajanje linkov v kolikor je ta v povezavi s temo!

in ko sva ravno pri tem; je sigurno dosti MANJ zazeljeno "preseravanje" in pregovarjanje kot sedaj pocneva. Dosti bolj motece je to slednje.

Link, ki se nanasa na temo je kul! ce pride nedko izven foruma sem in zeli neko debato o necem, strokovno, osebno, zdravstveno ali kaksno mnenje, naleti pa na 5 strani negodovanja in prerekanja uporabnikov, mu je kaj kmalu jasno kam je prisel!! Zal.

S tem, da se ti in vec vas tukaj non stop spuscate vame pocnete prav to! Ne pa pomagate, da je forum bolj aktiven, bolj gledan, bolj strokoven in smiselen!
Namesto da bi delali na slednjem in rajsi pripomogli, da se teme obnavljajo, tecejo, imeli svoj dolocen nivo, se ukvarjam z odgovarjanjem, zagovarjanjem utemeljevanjem tebi itn... namesto da bi rasji tudi TI prispevel k temu, da je tema bolj tematsko polna!

No. odlocitev je vedno tvoja, ali se bos rajsi ukvarjal s tem kaj jaz pisem ali tem da bo tema bolj gledana!
Recimo komentiral tisti video ki sem ga podal TUKAJ!Povedal svoje mnenje glede na video ali pac tvoje mnenje o zasvojensotih itn.
Ampak ne razumem, zakaj ti je lazje bruhat in ne pretehtat kaj bos napisal in kaj s tvojimi besedami sporocil!

#245 kyllah

kyllah
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 564

Objavljeno: 29. junij 2008, 05:04

zadnjiiče ems et divla, pred ovm? ko si Ga TANKAL.

sm mislla da mi prhaja.

#246 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 29. junij 2008, 08:59

Pa dobr, sej ni nč narobe će seksaš 10 krat na dan :). Problem rata takrat ko vso svojo energijo porabiš za to in sam o tem razmišlaš vsak slehrn trenutek in ob tem neko daljše obdobje zanemarjaš vsakdanje zadeve (družino,prijatelje,delo,itd).Takrat govorimo o zasvojenosti.

#247 claire

claire
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 2. julij 2008, 14:52

a res, od kdaj pa TO "pravilo"!? to si si kar zmislu zdej al kaj?

"zazeljno" je tudi dajanje linkov v kolikor je ta v povezavi s temo!

in ko sva ravno pri tem; je sigurno dosti MANJ zazeljeno "preseravanje" in pregovarjanje kot sedaj pocneva. Dosti bolj motece je to slednje.

Link, ki se nanasa na temo je kul! ce pride nedko izven foruma sem in zeli neko debato o necem, strokovno, osebno, zdravstveno ali kaksno mnenje, naleti pa na 5 strani negodovanja in prerekanja uporabnikov, mu je kaj kmalu jasno kam je prisel!! Zal.

S tem, da se ti in vec vas tukaj non stop spuscate vame pocnete prav to! Ne pa pomagate, da je forum bolj aktiven, bolj gledan, bolj strokoven in smiselen!
Namesto da bi delali na slednjem in rajsi pripomogli, da se teme obnavljajo, tecejo, imeli svoj dolocen nivo, se ukvarjam z odgovarjanjem, zagovarjanjem utemeljevanjem tebi itn... namesto da bi rasji tudi TI prispevel k temu, da je tema bolj tematsko polna!

No. odlocitev je vedno tvoja, ali se bos rajsi ukvarjal s tem kaj jaz pisem ali tem da bo tema bolj gledana!
Recimo komentiral tisti video ki sem ga podal TUKAJ!Povedal svoje mnenje glede na video ali pac tvoje mnenje o zasvojensotih itn.
Ampak ne razumem, zakaj ti je lazje bruhat in ne pretehtat kaj bos napisal in kaj s tvojimi besedami sporocil!





oj,se strinjam free s tabo...
ne samo ljudje,ki so tudi kot gosti,tudi nekateri,ki smo tu malo bolj poredko in nimamo neomejeno casa in neomejen dostop do interneta.s tem,da so v temah uporabni linki,se prihrani ogromno casa in zivcev,preden najdes nekaj fajnega...
kar tako naprej
lp

#248 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 23. januar 2011, 18:52

Pisan svet odnosov - Peter Topić: Zasvojenost z internetom
govori predvsem o zasvojenosti s sexom prek interneta.


Na momente mal pretirava, a glede na to, kaj se v prostoru dogaja, se zdi razumljivo.

#249 boter

boter
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 79

Objavljeno: 23. januar 2011, 19:22

dioporko

free

daj napiši svoje mnenje in ali sexaš ali ližeš
kolkokrat na dan, teden, mesec etc

koga zanima kaj si mislijo oni bedasti zafrustrirani impotentni doktori in psihologi
kaj si oni mislijo je njihova težava

#250 boter

boter
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 79

Objavljeno: 23. januar 2011, 19:25

porkamizerija

zakaj bi se sploh naj nekdo zdravil zaradi tega, ker rad sexa
pa naj sexa ves dan in vsak dan
naj ima veselje




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0