Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ujemanje - prijateljstvo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
110 komentarjev na to temo

#26 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 28. junij 2005, 11:14

Lunca jest sm dvojcek, luna v devici-res sam merkur...sam mam pa tut asc. sco(pa se sonce in venera in merkur v 8.)...tko, da bijem tezke notranje boje med razumom in strastjo...je pa res zdele rezultat tam enih 35:2 za razum(mars, saturn, jupiter vsi v postavi merkurja)! x:Dx x:Dx x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#27 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 28. junij 2005, 11:37

Gre se za komplexno zadevo.
Saturn in Uran najbolj pomembni,
http://ipy.95mb.com/zine

#28 sedna

sedna
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 338

Objavljeno: 28. junij 2005, 12:53

Od casa in skupnih interesov x:Dx
pravzaprav.. bi bil boljsi obratni vrstni red.

#29 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 28. junij 2005, 21:40

<{POST_SNAPBACK}>


Kje se bo (nemara) zalomilo? On je Dvojček z Devico v ASC, kar pomeni, da bo veliko več rekel kot naredil, ona ga bo pa stalno silila "daj že, daj že!" S Škorpijonom v prvi (ki hoče učinek) in Marson v Strelcu v prvi bo špikala kot hudič. (*prjatlca, anede*) Kdo bo pa to zdržal?!


:o|o: :vio:

Ok, tip ima merkur inkonjunkcija uran, venera inkonjunkcija uran, pa mars opozicija uran...( uran sco, 3)

:cry:

Lohk vseen rečem frendici naj ga napade ali naj raje pusti to čudo pri miru? :inocent: :vio:

Ja, pa seveda, hvala x:Xx x:Xx x:Xx (v njenem imenu)

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#30 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 29. junij 2005, 05:53

Oh, jaz bi temu rekel enako kot že marsikomu, ki me je vprašal po tem:

"Zveza je čisto mogoča in kar nekaj potencialov imata za dobro skupaj voziti, vendar bo na njej treba veliko delati. Samo od sebe ne bo šlo, in če se ne bosta trudila, bosta enkrat opazila, da zveze sploh ni, ne da bi vedela, kaj se je zgodilo."

Kar ni nič drugega kot pri milijonih zakonov, ki so jih vnaprej določili že v otroških letih, pa so potem kar nekako furali, ker ni šlo drugače ali pa ker so drug v drugem kljub vsemu našli nekaj, na čemer se je splačalo truditi.

Vso srečo pri tem ji želim!

:palec:

#31 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 29. junij 2005, 07:26

x:)x x:Xx Hvala.

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#32 Semiramis

Semiramis
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 2. julij 2005, 11:04

Pozdav vsem,
Novinka sem na teh luninih straneh. In opazila sem, da ste sami profesionalci gor. Glede na to, da imam life time problem in ne vem a sem zabluzila u lajfu, vas prosim za nasvet.
Je prihodnost v kombinaciji 11.02.1968 časa rojstva ne vem, kraj je pa Lj (m) in 09.12.1968 čas rojstva 1.05 Lj (ž)?

Ne zanam več dilat. In včasih mam filing da se mi bo utrgal. Trenutno sem na prelomnici in ne vem kaj naj naredim.

Če sem se obrnila na nepravi forum, mi povejte kam ali na koga naj se obrnem. Res potrebujem pomoč.

Lep dan vsem.

Semiramis

#33 Semiramis

Semiramis
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 2. julij 2005, 14:10

Hvala ti mantis.

#34 child

child
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 553

Objavljeno: 2. julij 2005, 15:21

u še en profi in ker je to tako bi še js prstavla svoj lonček.

nevem kok se z mojim ujemava se mi zdi da sva tok različna,da me včasih straši in se bojim za naju.zelo velik mi pomen in ga ne bi rada zgubila.

on je rojen 17.1.1980 23:21 js pa 29.3.1984 1:03

hvala že vnaprej za odgovore :8):
Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.

#35 child

child
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 553

Objavljeno: 3. julij 2005, 15:15

zahvaljujem se ti za izčrpno poročilo.samo potrdila si tisto,kar sem sama v seb ubistvu že vedela.res,hvala.

takoj sm ga poklicala in mu vse prebrala.bil je čisto tiho.rekla sm mu,da mi pomeni največ,je oseba,ki je zame storila največ in obratno.srečala sva se na tisti točki najinih lajfov,ko nisva mislila,da življenje sploh še kaj ponuja,vsaj jaz tako mislim,vrtela sem se v krogu,se zaletela vanj.on me je rešil in odpeljal stran od središča negative,iz katere nisem znala.drug v drugem sva našla razumevanje in tolažbo.
zdaj sva se oba pobrala,gledam ga z istimi očmi pa opažam razlike.
js se bom za naju še naprej trudla. ojoj kr na jok mi gre
Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.

#36 child

child
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 553

Objavljeno: 3. julij 2005, 15:54

js na to ne gledam tko.to je pač težnja,ko ti nekaj pomeni ne misliš nato ali si pogumen ali ne,vsaj pr men je tko,iščem pač zadoščenje in srečo za oba.stvari se pa odvijajo spontano.mogoče se ti intuitivno odmakneš pa to ne pomen nč slabga,čeprov se ti lahko to zdi na prvi pogled.
vsak se išče in se nekje tudi najde,mogoče samo trenutno,ne nujno stalno,odvisno od človeka kaj potrebuje,k čemu teži.
na nekatere stvari pač nimamo vpliva,nekatere pa lahko spremenimo.
Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.

#37 child

child
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 553

Objavljeno: 3. julij 2005, 16:04

hotla sem rečt,da je pomembno zaupanje vase,kar men definitivno primanjkuje.ko se boš ujela v vrtinc določenih okoliščin,ki te bodo begale,se vrni k preprostim stvarem,takrat pride spoznanje kako naprej.nočm bit kr neki pametna,ampak v takih trenutkih se mi zdi,da spet postaneš otrok,preprosto in suvereno razmišljaš.lahko si pa tud zelo zbegan in ne veš kako naprej.
pri men je bl oboje naenkrat.si napisala,da si ti tud neodločena.js v kakšnih situacijah vidim tolk rešitev,ki so vse možne,da se ne znam odločt,dostikrat prepustim,da se stvari same odvijajo spontano.včasih je to prav,ampak dostikrat ubistvu tako spustim svoje življenje iz rok,ni kontrole,to pa je napaka.sj nevem kaj sem hotla ubistvu povedat,treba je zaupat seb,kar je pa lahko neki najtežjega,ampak izhoda ni,to je nujno potrebno.

love,love,love xsrcx
Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.

#38 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 3. julij 2005, 16:07

:eek: :eek: Wow... sele zdele spoznavam kok sm pravzaprav 1 custveni pritlikavec...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#39 child

child
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 553

Objavljeno: 3. julij 2005, 16:08

<{POST_SNAPBACK}>:eek:  :eek: Wow... sele zdele spoznavam kok sm pravzaprav 1 custveni pritlikavec...


to ti pa ob temle priznanju kr nekak ne verjamem xDDx
Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.

#40 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 3. julij 2005, 17:20

You better believe it... that I would do anything 4 love... yeah right!!! x:Dx :vragec:

Jah ocitno res nimam kapacitet potrebnih za to, da se navezem na enga in...
@mantis: a to je tut zaradi urana??...nenavezanost?
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#41 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 3. julij 2005, 18:55

Kaj pa to da sta uran/asc. v ekzaktni inkonjunkciji z venero, ki je poleg tega se retro???Mogoce tut to doda tvoj loncek??
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#42 Ancka

Ancka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 4. julij 2005, 10:59

Čau!

Mantis, vidim, da si pravi profesionalec kaj se tiče tega ujemanja...
Če utegneš, te lepo prosim, da pokukaš še v astrološko karte mene (4.2.1984) in mojega fanta (18.8.1981). xDDx

LP!

#43 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 4. julij 2005, 16:46

Mantis is on fire!

A lahko še mene.... ta veza je dolga in razvelečena kot čigumi, jst izgubljam upanje pa vseeno poglej lepo prosim!

Jaz: 10.2.1980 - 8:55 zjutraj , Ljubljana
On: 27.6.1979 - 18:10, Ljubljana

Hvala!

#44 Ancka

Ancka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 4. julij 2005, 17:25

Mantis, hvala lepa za poročilo :palec:

Ta najina veza sicer ne traja dolgo, šele 3 mesece... ne vem zakaj, ampak se mi zdi da ga že zdaj izredno dobro poznam. Vem da sma si nasprotni znamenji, pa osebno mi levi nikoli niso bli pri srcu zaradi svojega "močnega nastopa"... ampak ko sem spoznala kaj stoji za tem, mi je blo vseeno pri srcu. Ne vem no, nekak sem dobila občutek, da me zna dopolnjevat. Kaj pa vem, občutek lahko tudi vara... se bom pustila presenetit.
Če ugotoviš še slučajno kaj zanimivega, se priporočam :2src:

#45 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 4. julij 2005, 22:42

Še zmer se s škrpjoni najbl štekam x:px saj vejo kaj hočjo u lajfu! x^x
Baby don´t forget my number!

#46 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 4. julij 2005, 23:21

No ja... :8):
Dum spiro, spero.

#47 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 4. julij 2005, 23:32

<{POST_SNAPBACK}>No ja... :8):



No, kaj? x:px x:Dx
Baby don´t forget my number!

#48 kompas

kompas
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 5. julij 2005, 20:26

09.01.1969-09.45
05.09.1969-ni ure

#49 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 5. julij 2005, 20:32

Hvala Mantis!
Bomo videi kako bo veza nadaljevala....

#50 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 5. julij 2005, 20:40

Kva pa tole:
On 18.6.1980 16:50
Ona 16.8.1985 23:55
oba ljubljana.
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0