Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Pretiravanje v čem


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
121 komentarjev na to temo

#26 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 18. september 2005, 12:48

:eek: :eek: Jaz mam samo eno... xDDx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#27 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. september 2005, 12:49

saj nisem rekla vi vsi, vi pac, ker ne mi. ker jaz nisem v igri tlele. :D
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#28 Emily

Emily
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 246

Objavljeno: 18. september 2005, 13:30

<{POST_SNAPBACK}>Totalno pretiravate z odpiranjem novih tem... :o|o:

x:o)x x:Dx

x8Dx x8Dx x8Dx

Hallo, a zdej sm pa jest grešni kozel, ki je pokasiral vso grajo, ker sem odprla eno samo samcato skromno mini temico, pred menoj so jih pa nekateri (posamezni) forumovci odprli že za eno malo morje (Tina!?! ) x!x x?x

Sploh je pa tale tema zelo široka, saj lahko vanjo zmečeš veliko stvari, ki so sicer razdrobljene oziroma razkosane po raznih (podobnih) forumih.
Naslov je pač "Pretiravanje v čem", sem pa vsak lahko naniza misli in dejstva po svojem premisleku, občutku in okusu! x!x

Pretiravaš lahko tudi pri uporabi WC papirja ali pri umivanju rok ali pri številu zrezkov na krožniku ali pri prilizovanju šefu ali pri točenju solz za vsako figo ali sado-mazo igricah, ali pri...in še bi lahko naštevala... v neskončnost... žal x!x

Tale "neskončnost" naj vam bo vodilo! x8Dx

xnckrivx xnckrivx xnckrivx

#29 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 18. september 2005, 13:58

pretiravam z obiskovanjem luninega neta...in pol sm dostkrat razočaran, če ni dost novih stvari napisanih v temah.
pretiravam z zapečkarstvom,
pretiravam z ogibanjem od sladkih in mastnih pregreh...
zadnje čase pretiravam s poskusi meditacije,
pretiravam z ogibanjem od pretiravanja...karkoli že to je :vragec: x:o)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#30 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. september 2005, 14:15

pretiravam z preveliko zaskrbljenostjo in popolno brezskrbnostjo...naizmenicno... :xx!: :xx!:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#31 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 18. september 2005, 14:39

js pa ful rd dobr jem, ce ni kosil po mojem okusu se kr mal uzaljenga nardim x:Dx
rad mam simpaticne punce in spogledvanje, povsod bi se spogledvov :2src: :vio:
rd mam mojo druzbo in pivce :inocent:
rad "prelezim" cev dan in nc ne pocnem.. sam prekladam se.. x:Ix

#32 situla

situla
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 28

Objavljeno: 18. september 2005, 14:54

pretiravam v tem, da moram imeti nadzor nad vsem - totalna control freak sem. Ubogi moji otroci, trenutno pa samo ubogi moj fant...sem šolski primer negotove ženske. :vragec:

#33 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 18. september 2005, 15:09

kako zdrži fant ob tebi...a je kaka copata? x:Dx x:o)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#34 situla

situla
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 28

Objavljeno: 18. september 2005, 15:17

ne cashy, ni copata, samo veliko prepirov to izzove - zaenkrat se mi uspešno zoperstavlja. Hvala bogu... x:)x

#35 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 18. september 2005, 16:37

<{POST_SNAPBACK}>x8Dx  x8Dx  x8Dx

Hallo, a zdej sm pa jest grešni kozel, ki je pokasiral vso grajo, ker sem odprla eno samo samcato skromno mini temico, pred menoj so jih pa nekateri (posamezni) forumovci odprli že za eno malo morje (Tina!?! )  x!x  x?x 

Sploh je pa tale tema zelo široka, saj lahko vanjo zmečeš veliko stvari, ki so sicer razdrobljene oziroma razkosane po raznih (podobnih) forumih.
Naslov je pač "Pretiravanje v čem", sem pa vsak lahko naniza misli in dejstva po svojem premisleku, občutku in okusu!  x!x

Pretiravaš lahko tudi pri uporabi WC papirja ali pri umivanju rok ali pri številu zrezkov na krožniku ali pri prilizovanju šefu ali pri točenju solz za vsako figo ali sado-mazo igricah, ali pri...in še bi lahko naštevala... v neskončnost... žal  x!x

Tale "neskončnost" naj vam bo vodilo!    x8Dx 

xnckrivx  xnckrivx  xnckrivx


Ne sekiraj se... xDDx xsrcx x:Xx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#36 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 18. september 2005, 17:26

x:o)x jaz se ne spopadam z njimi , ampak se one z mano... x;)x x:Dx

#37 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. september 2005, 17:54

<{POST_SNAPBACK}>
Hallo, a zdej sm pa jest grešni kozel, ki je pokasiral vso grajo

:o|o:

PRETIRAVANJE V CEM?
se glasi vprasanje v temi...

Tina pride in namest odg. prilepi 100 linkov na podobne teme.

Torej, sklep - vidmo, da se 'pretirava z' - odpiranjem tem...

Kaksen gresni kozel?
In kje si ti vidla GRAJO, mi pa pokazh, pliz!!!
ker vidim da spet en 'kasira od mene nekaj' bogi najbrz blazno, ker sem se jaz na ubogo revo spravila za vse nazaj al kaj - pa sam odgovarjam na vprasanje v temi. :xx!:

In ne rabis s takim tonom; lepo smo ti povedal, da so teme ze - ne, si se sla nazaj pregovarjat, da je drugac. si dobila se 'drugacne' take, kot si ti odprla, zdaj pa se kregas nazaj in pravis da ne vem kaj ti hocemo, ob tem, da tud hvala nisi rekla za linke, pac pa si mela pripombe.
Pol pa se name.

EJ!!!
Ce recemo da je prevec ze milijontic, se ne ufuravaj, da ravno ti si tako pomembna za kakega gresnega kozla! xrolleyesx

Prej sem bila duhovita (ko sem te 'grajala'), zdaj pa nisem. Zdaj se pa mal jezim.
ce ne stekamo, da povem se povzetek vsakic.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#38 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 18. september 2005, 19:31

opa marsa se je pa razburla :vio: kok se mi zdi hecn to :vragec:
emily drgac pa ja :vio: ne smes vse prec tok zares vzet x:Dx

#39 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. september 2005, 19:32

<{POST_SNAPBACK}>kok se mi zdi hecn to  :vragec:

xDDx saj, verjamem, men tud pol za nazaj veckrat... tedaj ko se pa 'razburjam', se mi pa ne zdi hecn. x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#40 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 18. september 2005, 20:30

<{POST_SNAPBACK}>js pa ful rd dobr jem, ce ni kosil po mojem okusu se kr mal uzaljenga nardim  x:Dx
rad mam simpaticne punce in spogledvanje, povsod bi se spogledvov  :2src:  :vio:
rd mam mojo druzbo in pivce  :inocent:
rad "prelezim" cev dan in nc ne pocnem.. sam prekladam se..  x:Ix


ql...res...pravi hedonist
všeč mi je, da se narediš užaljenga
x;)x

spogledovanje...a tko, da se spogleduješ tudi s tistimi, ki ti niso fajn? :vio: :vio: :vio:
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#41 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 18. september 2005, 21:03

ne, ne. to pa ne. more mi bit simpaticna.. mam pa cist en svoj okus.. ful bl padam na tako fajno obrazno mimiko.. pa ocke.. pa ce se dela mal bl sramezlivo (ceprov v resnic ni) :vio: ma mam cist en svoj okus. eni kolegi me mal cudn gledajo k gre mim kao ena ful huda u minicu pa me sploh ne gane prevec. valda pogledam nogce pa si mislm svoje :vragec: sam s takimi (ponavad) ni unga spogledvanja, so bl kt stroj..vazne..mam prov en odpor do afn.

#42 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 18. september 2005, 21:09

ma ne vem no. tist k sm reku.. ne vem na kaj padam. vzamem nazaj. pac na eno k jo vidm in vem.. to je to :2src: ni pa to ponavad po trendu druzbe x:o)x ja sm kr zbercen na svoj nacin x;)x x:px

#43 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. september 2005, 21:11

xDDx Kok si ti hecen Nols. x:px
(*tam nekje si rekel, da a res, da se ti zdi prav dbest in stos, da je sel nekdo nekaj pa prav chekirat tvojga xDDx x;)x)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#44 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 18. september 2005, 21:16

ja to pa tam v tisti temi od ubilbise. ga mal provoceram, pa nima kej prevec u glav.. da bi ksno pametno (smesno) kontro dav! ampak sej pol bi bla prec subkontra x;)x

#45 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. september 2005, 21:19

ja saj vem, nisem hotla bit tolk konkretna, ker sem itak vedla da bos vedel. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#46 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 18. september 2005, 21:22

nols fajn si...si me nasmeju zdejle s tem: "vzamem nazaj.."
si se mal zamislu s kakšnimi se rad spogleduješ, ne?
:vragec: :vragec: :vragec:

sej je prou da si zbirčen...če si zbirčn že pr hrani bod pa še pr ženskah x:Dx x:Dx x:Dx
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#47 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 18. september 2005, 21:25

dej pa dost k se bom drgac kr tajat zacev x:Ix no mal sm pa tud x^x x;)x

#48 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. september 2005, 21:31

x:Dx x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#49 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 18. september 2005, 22:32

Ah jaz sem nasplosno nagnenja k pretiravanju.
Ko se v nekaj "zapicim" ponavadi pretiravam, pa naj bo to ucenje, tek, risanje...karkoli pac ze. Naj bi bilo pozitivno ( pravijo xscratchx ) pa ni, ker slej ko prej se vrne.

S hrano ne pretiravam. Oziroma ja. Po drugi strani. Pac spet...pretirano gledanje na to, kaj je v doloceni hrani, koliko cesa bom pojedla itd...spet not good.

Kar se tice pa lnf...pa itak pretiravam x;)x Samo zadnje case gledam najbolj aktivne porabnike dnevno ( ja, cajt mam x:o)x ), pa nisem nikoli tam. Cudno se mi zdi x:Dx
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#50 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. september 2005, 22:34

glavn da sm jst zmery. xrolleyesx x:Dx x:px x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0