Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Poklic


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
87 komentarjev na to temo

#1 Mitja

Mitja
  • Uredništvo
  • Št. objav: 445

Objavljeno: 14. junij 2002, 01:00

*Vprašanje je prispevala Trade.

quote:
Trade

Objave: 6 Objavljeno : 14/06/2002 ob 10:42:57
--------------------------------------------------------------------------------

Lep pozdrav vsem!

Je kdo studiral idealne poklice za dolocen znak?
Se pac ta idealen poklic prepozna glede na Sonce, mogoce Ascedent, ali celo Luno?

Kaj pa ce idealnega poklica ni...Svet pa tak?

Hvala vnaprej

Trade


Mitja

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. junij 2002, 01:00

Pri poklicih gledamo vse - našo osebnost, čustveno inteligenco...
Tako so seveda kot povsod najbolj vplivni spet osebni planeti.
Posebej damo navadno poudarek tudi na Merkurju, pa tudi drugim planetom - Marsu (na kakšen način sproščamo energijo in delujemo) in Saturnu - na kakšen način oz. s kakšnim pristopom se lotevamo svojih nalog.

Predvsem (poleg položajev planetov in tudi njihovih medsebojnih aspektov) gledamo hiše v horoskopu.

"Služba" je 6., pa 10. hiša - predvsem (ki predstavlja našo kariero, to, kar nekako dosežemo ali k čemur težimo).

"Delanje denarja" - način - pa je tudi 2.
Pa 5. - ustvarjalnost...
Pa 3. - kako se učiš, študiraš, sprejemaš znanje... Izobrazba...
Pa 11 - institucije, ki ti to v bistvu omogočajo (in ali si tip za timsko delovanje)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 14. junij 2002, 01:00

... Se pac ta idealen poklic prepozna glede na Sonce, mogoce Ascedent, ali celo Luno? ... Menim, da se nekako izbira poklica reši šelem v določenem obdobju odraslosti. Kaj mi je všeč?˝˝ drgače pa se odločmo bolj zaletavo.menim tudi ,da veliko pripomore ascendent, ker le on veže notranjost smisla izbire; znamenje je v prehitrem odločanju zato se nam nekak riga˝ šelem pozneje, ko je že prepozno.
Seveda sistem odloča; odloči se ti namesto sistema.


pokowc

#4 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 15. junij 2002, 01:00

Admin zivio
torej ce hoces vedeti glede tvojega poklica
si oglej merkurja v znamenju in v hisi
nato si ogledas 2 hiso ( hisa ki ti pove na kaksen nacin bos sluzil denar in v opoziciji od koga bo prihajalo vecinoma) uglej si hisnega vladarja merkurja v katerem od tvojih his zajema in kaj vpliva nanj ( aspekti)
v 6 hisi ti bodo znamenja in planeti povedali v kaksnem okolju bo tvoje delovno mesto. oglej si tudi kje stojijo njihov(i) vladar(ji) v Medium coeli ti pa razkrije kaj bos dosegel
proti koncu svojega poklicnega zivljenja oz kam stermis.
In s vladarjam tega kako bos dosegel ta cilj,
Naj te neskrbi ce ne stojijo v 6 ali drugi hisi plantov - pokaze pa
100% vedno tisto poklicno okolico v katerem se bos znasel.
Malo si oglej tudi tipicne poklice znamenj - slovenska literatura je na tem podrocju pomanjkljiva, ampak mislim da so nekje v forumu bila se objavljena in rauzkuj tudi poklicno ozadje planet iz vseh teh kombinacij prides tako tudi do razkritja tvoje nadarjenosti in sposobnosti, ki si jih dobil ze od rojstva.

Sicer pa ce hoces kaj vec vedeti in ce ti je to prekomplicirano
se pa se enkrat javi. :))
Jupi

#5 Mitja

Mitja
  • Uredništvo
  • Št. objav: 445

Objavljeno: 15. junij 2002, 01:00

Zivjo, Jupi.
Hvala - s svojim poklicem sem kar zadovoljen...
Odgovarjala si Trade.
Svetujem, da si vedno ogledate, kdo je prispevek objavil - v sami objavi se namrec lepo vidi, kdo je avtor.
Ker nekateri potrebujete dlje, da se navadite na delovanje Foruma, je vcasih administrator prisiljen posredovati.
Potem se logira in npr. izbrise takle post iz duhovnosti in ga vstavi v astrologijo. Ker pa to naredi kot Admin, tam tudi pise Admin. Da pa se ve, da objava ni Adminova, z debelim tiskom nekajkrat oznaci pravega avtorja.
V tem primeru je to Trade.
To med drugim pokaze, kako povrsno gledate. Pogledate namrec samo avtorja na levi strani - se pravi, komajda preberete tudi poste, na katere odgovarjate, odgovorov, ki so jih podali drugi pred vami, pa praviloma ne berete.

Administrator
Mitja

#6 Trade

Trade
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 17. junij 2002, 01:00

Jupi, zivijo;

hvala za obsiren odgovor. Ceprav namenjen Adminu, je razlozil meni. Admin pa ima pac funkcijo, da nas malo okrega, udari po prstih...
Predlagam en virtualen kot, ali pa oslovsko klop, da nas lahko Admin, ko ga malce kiksnemo, poslje vanj.

Se strinjate (ha-ha-ha)...



Trade

#7 TAYRA17

TAYRA17
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 53

Objavljeno: 17. junij 2002, 01:00

Jupi živjo.
To kar si napisal-a Trade se men tud mal preveč ompliciran zdi, pa bi te prosila če mi lah ti poveš, vsaj tko približno. Ker se morm hmal odločt, kaj mi res leži...
27/07/1983
ob 10:00am

hvala
"Kam gredo ptice umret?"

#8 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 28. julij 2003, 09:08

Zelo dobra - rahlo pozabljena tema.
Ki zanima tudi mene....namreč za hčerko. Niti sanja se ji ne kaj bi rada..nekih blaznih hobijev nima...gledanje tv in računalniških iger ne morem upoštevati....
Mogoče nasvet kakšen?
23..2.1989 Ptuj, 11.15

Hvala..... x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#9 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 28. julij 2003, 11:58

Zelo dobra - rahlo pozabljena tema.
Ki zanima tudi mene....namreč za hčerko. Niti sanja se ji ne kaj bi rada..nekih blaznih hobijev nima...gledanje tv in računalniških iger ne morem upoštevati....
Mogoče nasvet kakšen?
23..2.1989 Ptuj, 11.15

Hvala..... x:Dx

zakaj ne mores upostevati gledanje tv in igranje racunalniskih iger?
gledanje tv - morda potrebuje razgibano delo
igranje iger - zeli biti aktivna

sicer pa sem imel zelo podobne tezave, takrat...
morda sele sedaj moalo bolj vem kaj sploh mi je bljizje..
torej leta in leta po tistem ko sem se ze MORAL odlociti.

eni pravijo naj gre v gimnazijo, kjer dobi malo splosne izobrazbe
in v casu ze bolj uvidi kaj ji je blizje.?

sicer pirporocam TUJINO!!!
naj gre v mednarodne tabore v tujini, kjer se opravlja
prostovoljno delo (organizacija MOST, Lj.) .

razsiritev percepcije - pomaga tujina! - v to sem siguren!!

odvisno seveda od njenih let in osebnosti, karakterja.

morda bi bilo skoraj nujno, da bi vsak sel za nekaj casa v tujino,
kjer bi lahko gledal na zivljenje, etc... z drugega vidika;
spoznaval drugacne ljudi, njihove poglede, njihovo razmisljanje...
hkrati pa bi zaradi spremembe in 'strahu' bil tudi bolj cujec in torej
videl stvari, ki jih sicer v vsakdanjem okolju ne bi, ne obracal pozornosti.

hkrati te potovanje oz. daljse bivanje v tujini nekako tudi prizemlji, saj
si takrat pravzaprav predvsem odvisen od sebe in svoje iznajdljivosti.
ni vec samopomilovanja v nekih okoliscinah.

torej, ce doma ne bi imeli kaj jesti, ne bi bilo vprasanje kaj naj studira
morda? temvec bi potreba postavljala jasen cilj.

morda celo pomaga, ce pomisli kaj si je zelela ko je bila otrok, majhna se???
takrat smo videli dosti bolje kot sedaj.

moje mnenje sedaj...

#10 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 29. julij 2003, 11:47

Tvoja razmišljanja Free so zelo dobra. O tujini sem med drugim razmišljala tudi sama. Sem le malo praktika tudi in brez nič ni nič..sem ji lepo predlagala, da ji za darilo za birmo plačam tisti tečaj angleškega jezika. Ma sem pozabila natančno kako to gre..nekje v Lj. tako kot pišeš ja.
Stanuje pri familiji v Angliji in živi 3 tedne z njimi..vem, da bi stalo cca 200.000.
Pol pa nič ni bilo iz birme. In nič iz darila. Zdaj pa itak ni keša za te reči.

Se je ful strinjala..itak je svojo jezikovno sposobnost lahko preverjala in še jo v dopisovanju zdaj z Danci..tistimi.

Ej..zdaj pa tako..ležanje pred tv z nogami na radiaturju, da je ne zebe...bogami ne morem imeti za ustvarjalno delo. Sploh če - tako kot recimo zdaj poleti gleda mehiške nadaljevanke. In bog ne daj da bi bila jaz kaj preveč glasna zraven. Ajd drugo je MTV..pa navijanje muzike...ob onih mi pa postaja slabo..

hehe..malo jo je začela astrologija zanimati.
Kristaloterapija pa od nekdaj...tudi zeliščarka bo...

čisto po mami x;)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#11 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 29. julij 2003, 17:58

Zanimivo ja Jupi, edino kar vidim je da bom dobil večino denarja od urana in neptuna... blazno mi diši po starših... fotr je bolj uranovski... hehe, ozirma način kako služi denar, jaz sem seveda isti, potem pa haha merkur mam v 6, hiši k je hkrati vladar šeste hiše, tako da mi gre pol zabave v nič, :( bom raje zaupal instinktom pri izbiri poklica... kot pa astrologiji, hm saj morda kaže isto, sam jaz tega še ne vidim, al pa nočem videt... (imam tole reč proti devicam in šesti hiši... hehe, velika luknja v mojem astrološkem znanju najboljš da se nemudoma spravim nad tole .... čaw
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#12 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 29. julij 2003, 21:39

ja, torej si se spravil nad ... tisto!?
in kako si to izvedel?

#13 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 29. julij 2003, 22:14

x:Dx

naš free nekam ferbčen

#14 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 30. julij 2003, 12:20

x:Dx

naš free nekam ferbčen

ja, dobra ideja za mikico:
jasem firbcen!!
pol pa prides vmuzej (ipd) pa se folk zave, da so oni tut taki x:Dx
al pa v bolnco pa gres operacijo gledat...

#15 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 30. julij 2003, 12:44

Admin zivio
torej ce hoces vedeti glede tvojega poklica
si oglej * merkurja v znamenju in v hisi
nato si ogledas *2 hiso ( hisa ki ti pove na kaksen nacin bos sluzil denar in v opoziciji od koga bo prihajalo vecinoma) uglej si *hisnega vladarja merkurja v katerem od tvojih his zajema in kaj vpliva nanj ( aspekti)
v 6 hisi ti bodo znamenja in planeti povedali v kaksnem okolju bo tvoje delovno mesto. oglej si tudi kje stojijo njihov(i) vladar(ji) v *Medium coeli ti pa razkrije kaj bos dosegel
proti koncu svojega poklicnega zivljenja oz kam stermis.  
In s vladarjam tega kako bos dosegel ta cilj,
Naj te neskrbi ce ne stojijo v 6 ali drugi hisi plantov - pokaze pa
100% vedno tisto poklicno okolico v katerem se bos znasel.
Malo si oglej tudi tipicne poklice znamenj - slovenska literatura je na tem podrocju pomanjkljiva, ampak mislim da so nekje v forumu bila se objavljena in rauzkuj tudi poklicno ozadje planet iz vseh teh kombinacij prides tako tudi do razkritja tvoje nadarjenosti in sposobnosti, ki si jih dobil ze od rojstva.

Sicer pa ce hoces kaj vec vedeti in ce ti je to prekomplicirano
se pa se enkrat javi. :))
Jupi

MARSA : Posebej damo navadno poudarek tudi na *Merkurju, pa tudi drugim planetom - *Marsu (na kakšen način sproščamo energijo in delujemo) in *Saturnu - na kakšen način oz. s kakšnim pristopom se lotevamo svojih nalog.

Predvsem (poleg položajev planetov in tudi njihovih medsebojnih aspektov) gledamo hiše v horoskopu.

"Služba" je *6., pa *10. hiša - predvsem (ki predstavlja našo kariero, to, kar nekako dosežemo ali k čemur težimo).

"Delanje denarja" - način - pa je tudi * 2.
Pa * 5. - ustvarjalnost...
Pa * 3. - kako se učiš, študiraš, sprejemaš znanje... Izobrazba...
Pa * 11 - institucije, ki ti to v bistvu omogočajo (in ali si tip za timsko delovanje)...



* Merkur = 6 h Kozorog
* 2 Hiša = Ljevinja (opp. vodnar)
* Hišni vladar Merkurja= 6 H = Merkur ?????
* Merkur cnj Venera, Merkur sxt Mars, Merkur tri Pluton, Merkur sqr MC.
* MC = Oven .... MC opp Uran!
* Vladar MC = Mars - v9 hiši
* 5 Hiša = šKORPJON .. NEPTUN na 0 Strelca
* 3 Hiša = Devica (Pluton), Tehtnica (Uran)
* Saturn = 10 Hiša, cnj z Luno

6 hiša že sama po sebi govori o poklicu torej?
Drgač 6 h predstavlja služenje drugim, skrb za druge, nudenje nekih uslug, zdratstvo, higiena, telesnost oz. skrb za telo, masaže?, telovadba... vsakdanja opravila, domače živali itd.

Če pogledam sebe... moja predstava o služenju denarja je... čisto Levja.. jaz bi denar kar podedovala (Južni vozel v 8h tudi o tem govori?) ali bi zadela na loteriji, skratka, kako posebno se ne bi matrala...
V 6h imam stelij, kar pomeni, če prav razumem, da je ravno to moja preizkušnja... da moram sebe šele razviti in disciplinirati v delu?

Če priznam, sedaj še nisem sploh ambiciozna. Pa pravijo kteri.. ja, kako nisi, ko p asi Kozoroginja... Jah, nisem.

Me pa zanima, kaj prinese uran oppozicija MC. Mi zveni kaotično. Nenavadno.
Se komu da odgovoriti na to moje pisanje? Namreč, zaposlitve enostavno ne uspem dobiti. Cilj mi je sedaj, da delam v nekem podjetju, da sem zadolžena za komunikacijo, organizacijo, skratka delo s strankami... Vendar me delo v smislu skrbi za druge, ukvarjanje z njihovimi težavami, ne zanima, čeprav sem izbrala družboslovni poklic. In čeprav me zanima psihologija, terapija, nisem vedno razpoložena (Luna v Ovnu), da bi si upala imeti to, za svoje vsakdanje delo.

#16 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 31. julij 2003, 17:28

Ja, ja ZANIMIVO!!!!!! x:)x :eek: x:Dx

pmises nekako malo meni na kozo!!

(pozicija planeta) merkur v vodnarju v 6 hisi,
ki je v trikotniku z jupitrom in uran, ki sta oba v 2 hisi in oba opozicija luna,
ki je v ovnu. (morda malo podobno tvojemu chartu??).

sicer pa je 6 hisa (pozicija his) pa je v capricorn - kozorogu.

10 hisa MC = v biku.

Torej potemtakem:
ce mi bo okolje v 6 hisi povedalo v kaksen okolju bom delal??
MC mam pa v biku - ja in tja stremim!!
torej z vladarjem bika - kako bom dosegel ta cilj??
vladar bika je venera!! - in kaj to pomeni???

nekako torej lahko povezem bika v mc in merkurja v vodnarju in mam recimo poklic??

Kja pomeni, ce mas mars v 4 hisi in v skorpijonu??? - kot kako sproscamo
energijo in delujemo???

Saturn pa v 2 hisi in ovnu - torej s pristopom ovna??

delanje denarja - v 2 hisi mam pluton, uran, jupiter

v 5 hisi nimam 0, torej sem neustvarjalen???
(ukvarjam pa se z oblikovanjem ;) )

v 3 hisi tut 0, se ne izobrazujem (in res premalo) ampak se raje preko komunikacije
sedaj (merkur - vodnar)!! in v povezavi z MC- bik in soncem v 7 hisi - partnerski odnosi.
-- to bo drzalo!!!

v 11 hisi = 0, torej nisem tip za timsko delo,
mam pa sonce v 7 hisi - kot sem ze navedel. ??

aspektov pa ne bom vseh zdele nasteval.

ja, je pa zanimivo, ker se ukvarjam s trzenjem in sirjenjem info
o dodatkih prehrani (ce je 6 hiso to kar pise zgoraj v postu torej drzi),
in ker mam v 6 hisi merkur - v vodnarju - pomeni to prav to ane!!???
ob tem me res zanima, zdravje, higiena, telesnost, etc... kakor omenjas.
zanimivo!!

jaz bi tudi denar podedoval!!! x:Dx in sem lev v ascendentu.
hkrati naj bi dosegel cash menda tudi z trdim delom, ker je mc v biku??
a res to?

ja kaj pa uran v tehtnici v 2 hisi opozicija luna v ovnu v 8 hisi?

ja, no kle smo pa res vedozeljni!! x:Dx x:Dx x:o)x

#17 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 31. julij 2003, 21:03

Ja, ja ZANIMIVO!!!!!!   x:)x   :eek:   x:Dx

pmises nekako malo meni na kozo!!
ja, no kle smo pa res vedozeljni!!   x:Dx   x:Dx   x:o)x


Free... sem že nekje drugje predlagala, da bi "midve" kako rekli... ko sem videla, da imaš Luno v Ovnu...
No, ja... prepričana sem bila, da si deklica... :xx!:

Torej si Vodnar, in imaš vrh 6 hiše v Kozorogu.

* Merkur 6 hiša v Vodnarju tri Jupiter, Uran
* Luna Oven v 8 hiši?
* vrh 6 h v Kozorogu
* 10 h = Bik = cilj v karieri... Venera = preko ustvarjalnosti, lepote, umetnosti
* Mars v škorpjonu = način, kako dosežeš cilje, kako usmerjaš energijo, kako se lotevaš stvari
* Saturn Oven 2 hiša

Nekje sem brala, da se gleda te povezave.. (sori, k sem laik)

Staurn -> v 2 hiši Ovna = gospodar Kozoroga Saturn -> Kozorog 6 hiši
-> gospodar Ovna Mars> gospodar 2 h Mars .. -> Mars v škorpjonu -> poleg tega imaš še Pluton v 2 h, Uran, Jupiter... to je nekako povezano...
Ne me vprašat kako :)

* Lev asc (me to :xx!: )-> A ti bi podedoval rad, ha? :fiju: x:Dx

* 5 hiša prazna = so what :devil: ? vrh hiše je pomemben...v Dvojčku, Raku? če je v raku... je spet za pogledat povezavo...
5 h Rak -> Luna -> mati zemlja
5 h Dvojček -> Merkur -> stric racio, poslovnež

* 11 h 0 prazna... so what again... x:Dx vrh pa je v katerem znamenju?
* 7 h -> Vodnar -> sonce

Tko, en čist malček korak ... ker jest pojma nimam ...
ampak mi je ful zanimivo, ko praviš, da te zanimva zdravje.... prehrana... itd... Enkrat mi je Jupi, ko sem imela pred reorganizacijo foruma še Furija nick, naredila zanimivo povezavo... hrana-erotika... ker imam 5 h, ustarjalnost v škorpjonu... :D.. itd...
Zanimivo tole, res.

#18 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 1. avgust 2003, 10:53

uf, ja HVALA!!! x:Xx

Torej sem riba.

Ustvarjalnosti, lepote, umetnosti !!?? - uf, ja, kaj bi to zdej blo??
(recimo rad harmoniziram zadeve- postavljanje slik, pospravljanje,
razvrscanje, sortiranje, etc...).

* Mars v škorpjonu = način, kako dosežeš cilje,
kako usmerjaš energijo, kako se lotevaš stvari

= kako to zgleda prakticno??

vrh hise je torej (pozicija his)??:

vrh 5 hise = strelec 8torej ustvarjalen na strelcev nacin)?
vrh 3 hise = libra (ja, res, raj se pogovarjam in ob tem izobrazujem)?
vrh 11 hise = dvojcek (torej sem tip za timsko delo, nekako morda preko komunikacije??)??
sicer planetov pa nimam v teh hisah.

ja, zanimivo je!! x:)x morda pa res malo bolj prestudiram ob priliki!?

#19 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 1. avgust 2003, 13:26

uf, ja HVALA!!!  x:Xx

Torej sem riba.
* Mars v škorpjonu = način, kako dosežeš cilje,
kako usmerjaš energijo, kako se lotevaš stvari

= kako to zgleda prakticno??

Riba, ja... x^x cisto na meji.. ce prav štekam.

Mars Škorpjon : mislim, da je dobro opsian na teh straneh... drgač pa... intenzivno, poglobljeno, strastno, brezkompromisno, direktno, podtalno... :D ? Tko jest vem.

SEm našla še to krasno razlaga v angleščini
Mars in Scorpio

You have a strong will, and you let everyone know what you want. But you do not seem especially pushy, just persistent. If someone makes you angry, instead of blowing up right off, you go into a slow burn. People know you are upset, however, because you are likely to make sarcastic and biting remarks.

But also the intensity of your anger, even though it is held in, may be rather frightening to others whose emotions are not as strong as yours.

If necessary, you are a fighter, although you don't look for fights. But when you get into it, you fight with body and soul.

You relate to the world around you very emotionally, and there is very little to which you do not react.

*******
Čeprav, ker si Riba, je pomemben tudi enprtun, ki je v cnj z Marsom:
Mars Conjunct Neptune

The main problem with this aspect is that you tend to get discouraged. You do not have as much energy as other people, usually not because you are physically weak but because you are too easily discouraged by opposition from persons or circumstances. You are not a very aggressive person. It is not that you are especially shy or reluctant to assert yourself, but you feel sure that in a direct confrontation with someone, you will lose. More than most people, you need abundant support and encouragement from your parents. If they are excessively critical or unsupportive, it will have a very negative effect on you.

The danger is that if this tendency to be discouraged is not checked, you may develop a defeatist attitude toward life. Or what is worse, you may assert yourself in underhanded ways so that no one can see what you are doing and try to stop you.

On the other hand, if you are given emotional support and made to feel good about yourself while you are young, you will develop a very giving, unselfish attitude. You will be happy to be of service to others whenever possible. At its highest level of expression, this aspect signifies a willingness to put your own affairs second to higher, more spiritual principles. But this can happen only if you are basically secure.

Occasionally this aspect may be expressed physically, in which case you might be easily fatigued or you may have a lot of minor infections, illnesses or allergies.

Tale mars je pa kar močan
Mars Sextile Pluto

You have a great deal of energy, but you express it in subtle ways, through endurance, persistence and stubbornness. You may not always move quickly, but once you start, it is very hard to stop you or change your direction. You have a great need to be in control of your life and to set your own course. Gradually you will decide on your life objectives, and you will begin to learn and do whatever is necessary to achieve them. Because you have a definite idea of what you want to do while you are still young, you may choose to become a leader so you can get others to join you. But you do not usually like to take orders from someone else, and if working with others means doing that, you would be better off working alone. While you are young, this attitude can create some problems, because you are not yet in a position to really control your own life. However, even now you resist and put your foot down if you definitely do not want to do something.

Your determined attitude has many positive results. If you are convinced that a project is worth doing, you will do it completely. You get into every activity so deeply that sometimes you seem to be compulsive. While you are young it is important to learn to relax and not get so totally wrapped up in your activities. Otherwise, when you are older, you could get overtired or strain yourself quite badly. That is not a danger now, but this is the time to establish your lifelong work habits
.. pa še in še... je tega :D :D

#20 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 1. avgust 2003, 20:48

Contesa najlepše ti hvala....uauuu

Da sem poštena...hmmm ležijo ji jeziki...ja..mogoče je nekam vleče v javnost...to sem že nekajkrat omenila...in izpostavila kulmunantno venero in merkur..
In ne reči dvakrat, da ne bo res ki kakšen čarodej x:Dx .Duhove so že nekaj klicali..piše ne. bere tudi ne...dobro riše...uh..no.. saj..imamo še leto pred sabo..ampak me ful veseli, da si si vzela čas in pogledala :palec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#21 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 18. december 2006, 15:57

Škoda, da je Conti brisala poste :xx!:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#22 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 18. december 2006, 16:01

Škoda, da je Conti brisala poste :xx!:



Verjetno so bli brisani v času sesutja LF. :xx!:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#23 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 18. december 2006, 16:16

opa kera tema.. js bi tud z veseljem izvedu kej za moj poklic.. kaj kdo priporoča..katera smer, kako hiter mi nej bi to ratal..vse me zanima :inocent:
tole je pravzaprav glavna težava, ki me jebe že tri leta :o|o:
ostalo se že nekak poštima. biki nej bi bli delovni pa uspešni v službi..my ass..no karkol nej bi ta uspešnost bla..

#24 alkimistka

alkimistka
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 54

Objavljeno: 18. december 2006, 20:02

Kaj pa tole:

10 hiša (levja - MC lev), jupiter v 10h
6h - prazna (oven)
2 hisa škorpijonova (uran neptun ;uran trigon MC)
5hiša ribi
8hiša (sonce, luna - dvojčka - v opoziciji oba planeta z neptunom v 2)
11h (saturn, mars v konjunkciji v znamenju device)
merkur v raku v 9 hiši

x:px

#25 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 19. december 2006, 11:53

[quote name='alkimistka' date='18. Dec 2006, 20:03' post='763337']
Kaj pa tole:

10 hiša (levja - MC lev), jupiter v 10h
6h - prazna (oven)
2 hisa škorpijonova (uran neptun ;uran trigon MC)
5hiša ribi
8hiša (sonce, luna - dvojčka - v opoziciji oba planeta z neptunom v 2)
11h (saturn, mars v konjunkciji v znamenju device)
merkur v raku v 9 hiši


To glej na tak način, vladar MC je sonce. Kje imaš sonce, kako in s kom je aspektirano. Kako sta aspektirana vladarja 10 in 6 hiše? Ni važno toliko, da je recimo 6 hiša prazna, glej, vladarja in njegove aspekte.

No tista 11 hiša ima pa res vse sorte torte notri? x;)x Verjetno so ti prijateljstva precej pomembna, precej vlagaš tu, ampak, ko ti je zadost, znaš hitro nardit črto. x;)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0