Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ptički


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
591 komentarjev na to temo

#101 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 9. maj 2008, 09:51

x:Dx x:Dx Tudi mali ptički spustijo takšen drek, da te ubuje. Mi smo v mestu imeli mladiče nimf - dva sta bila in takšne kupe delala, da ne moreš verjet.
Ampak drži, da so ptičji mladiči - grdi - mene sta takrat na neke žabe spominjala..strašno grda sta bila res..pol pa takšna lepotca ratala(govorim o nimfah seveda)..ampak saj drugje ni nič drugače.
Razen pri piščetih..tam pa so tak luštkani tile puheci..samo pol kura glih ni višek lepote x;)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#102 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. maj 2008, 10:07

Razen pri piščetih..tam pa so tak luštkani tile puheci..samo pol kura glih ni višek lepote x;)x

x:Dx x:px

res so lustni piscancki! :2src:
1x sem sla po Mikosicevi in je za enim modelom totalno zvrgolelo, cebljalo in taksno..... kar zuborelo je, ful dalec se je slisal...
mi sploh ni blo jasno, kaj se dogaja, k je mel (od dalec videt) pac eno skatlo sam.
no not pa totalno piscanckov! :2src: k je mela skatla take velke luknje pa se jih je vidlo, ce si blizje stopil in pogledal - kar sem *morala* narest. xDDx
so mi tok hecni (kot vsi mejhni pticki), k taksno zganjajo. x:Dx :2src:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#103 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. maj 2008, 10:32

take hecne,

xyesx xDDx

včeraj sm jih pa prav opazovala, race, kako so vzletale in pristajale na vodi, pile, se lovile, se čistile... in tok mi je hecno, kako plavajo z unimi nožicami x:Dx ko navite
pa s kosom sva se motrila čist od blizu x8Dx
pa siva vrana je skakljala tam okol. za druge pa že nism zihr, katere so x:o)x
frend rekel, da se mu zdi kot v džungli, ker sliši tolk enih ptic, ki jih pri njih doma ne

jp, xyesx, pr men tud tko.. vcer nisem mogla verjet, da mam 50m od bajte, skoraj center, totalno reko.. ce zamizis, si kot na morju... ta blazno fantasticen zvok vode, k me umirja in cist shizim.
In ja, race, ful hecne.. Uzivajo k shus, jaz jih tud rada gledam, tle jih je fulare.
Vran pa itak - skor vec kot golobov. sam so se ze cist prilagodile, tud vidim z drugimi ptici. niso vec tok agresivne pa take kot 'v zacetku' (kajti so kar naenkrat zacele prihajati vse bolj v mesto)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#104 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 9. maj 2008, 10:37

Mi imamo tud vsako jutro živžav pred blokom... dve jablani in češnja, vse miga not med krošnjami...
sva pa z I. zadnjič ugotovila, da so že strenirani ptički... takoj, ko okno odpremo, nastane popolna tišina x:o)x pol pa čakajo.. a bo šel Tristan ven al ne..

pa zjutraj se prav opazi, če je maček zunaj čez noč, je tišina, če je pa noter, je pa žurka. ampak pol spet, ko okno odpreš... x:o)x

(in ja, zanč našla perje nalepljeno na mačkove tace :sori: :o|o: pa tolk bla prepričana, da nima pojma kako ptiča ujet)

(o, drugač sem pa imela na Nilu bližnje srečanje z ibisom :2src: sva se tud gledala ene 15 minut, čist zraven smo prišli z jadrnico, pa še kar ni odletel..)
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#105 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 035

Objavljeno: 9. maj 2008, 17:58

Ptički.
Danes zjutraj, ko sem se pokala za v hribe (bilo je ob petih), sem bila prav šokirana.
Lastovke so bile glavne, potem siničke, vrabci so pa malo zabušavali.

Če bi imela kaj takega, da se posname, ne rabim nobene sprostitvene muzike za meditacijo, so ptički dovolj.
Sem raje malo zamudila odhod, ker si sama postavim uro in se je najraje držim, vendar so bili danes ptiči pomembnejši.
Za nameček so še kure začele kokodakati in pokvarile romantično pertje ptic.

Stvar se je normalizirala, ko sem bila v najhujšem tempu, nekej na sredini hriba, ko me je kukavica spremljala. Noben dan je nisem videla tako visoko, saj je ponavadi na enem in istem drevesu, oz teritoriju. No dons je pa kr za mano šla (v vrhovih dreves seveda). Tako sem imela muziko do vrha, ki pa ni nizko.
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!

#106 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. maj 2008, 18:33

Če bi imela kaj takega, da se posname, ne rabim nobene sprostitvene muzike za meditacijo, so ptički dovolj.

xyesx :palec: xcivx

*ampak saj si *posnames* - v glavo. xDDx

a rabis tejp?
vinilko morda? :D ;)
tlacenko ali zgoscenko.., :D
a ves. sej je!!! ze civka lohk kadar ces... xyesx x;)x
sam *vzames si* - belezeno.

~~

aliana, ibis!!! xokx (jaz ga se nism vidla - v zivo. racunam da se tud se pojavijo. x;)x x:Dx x:o)x - ce je - morski!!- galeb! in svasta).

sem pa ze mela bliznje srecanje z vodomcem (res je tok izrazit in pisan!! - kot na vseh teh nekih fotkah), ko smo se rolal po krki s colnom.

~~~

Bobson (da noumo... kaksni ze? opa? al kaksni xDDx)
xyesx :o|o: tele rje.... med drugim (sodim) sem tud zarad tega mela tok razzhrto haubo (in mam zdej plavo - tko k plavcki skor x:o)x x:Dx) pac zarad hm, tud drekov.

se je mitja hecal enkrat - me clo poklical na mobi; hehe, pticki pa to, pticurine, popizdla bos... in se smejem, ah ne, pac pticki, pa se hecn se mi je zdel pa zanimiv, k je klicnil okol tega spesl.
pol pa pridem dol!!!!!!!!!!! x:Ox x:Dx x:Dx (:xx!:) blazota! skor pozabla na svojo ljubezen do ptickov! x;)x xcivx
ampak pol se mi vseen hecn zdi pa na smeh obrnem (sam vseen kolnem k pucam tisto pol x:Dx x:o)x)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#107 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. maj 2008, 18:45

:vragec:

ENA PTICHKA MI POJE PA SAM NE VEM KJE
(napis na stropu "plechnika")

zlomk....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#108 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. maj 2008, 18:50

stari, ce mi verjames al pa ne, sem vedla da bos uletel zdajle enkrat - ce drugega ne, da se bos mal obregnil (kaksna cudna beseda, sam k sem jo zacela pisat, se mi je zdela nekak *prava* xDDx).
V glavnem, sem vidla k osvezila objave, da si civkal, sam zadnje case ne hodim v dnevnik, zadnje dni pa sam nekak v pticke pa se kksne malostevilne...
tko da sem vedla, da bos pa pac tle mal civknil. xcivx xDDx
in si. :palec:
pa se super primerna tema. za civkat pac. x:Dx x:px x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#109 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. maj 2008, 18:52

:vragec:

hehe
pa she eno "TICO" sm dons srechu....tko po zlo dolgmu cajtu: FV moniko... x:Dx x:Dx x:Dx
kaka WEHA x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#110 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. maj 2008, 18:58

hecn, (nisem ziher da ni riba)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#111 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. maj 2008, 19:02

hecn, (nisem ziher da ni riba)

:vragec:

:wOOt:
bi znala bit... xrolleyesx
eno tako....(od vsega prepitga)....neunichljivo bitje.... :inocent: x:o)x :vio:
aja....drgach smo mel pa debato o marjanu (ugrincu).... x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#112 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 035

Objavljeno: 10. maj 2008, 08:37

Ja sem si posnela, dons, še gamsa zravn, jebela kako so ptiči utihnili.
Če mi zvečer sova poje, zjutraj ptički, me mora na poti gams srečat.
kako so ptiči vedeli za to, kako so sfrčali in pred tem utihnilli....
Ni zastonj, da so nam ptiči naklonjeni.

Ampak, kukavica me pa ne zapusti. To je pa tako enkraten filing, ki ga ne more doživeti vsak.
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!

#113 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. maj 2008, 09:14

no, sj pravim... še dobro da ne živiš na primorskem, ker to, kaj pa galebi spuščajo, to so pa porcije mater ej x:o)x

hm, pa res...
sam zakaj pa k sem na morju nimam nikol presranega avta pol?

Ja sem si posnela, dons, še gamsa zravn, jebela kako so ptiči utihnili.
Če mi zvečer sova poje, zjutraj ptički, me mora na poti gams srečat.
kako so ptiči vedeli za to, kako so sfrčali in pred tem utihnilli....
Ni zastonj, da so nam ptiči naklonjeni.

Ampak, kukavica me pa ne zapusti. To je pa tako enkraten filing, ki ga ne more doživeti vsak.

a dej! res si posnela! xDDx
a dej! gamsa! kje pa zivis??
tle pr men pa gamsov (se? :vragec:) ni.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#114 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 035

Objavljeno: 10. maj 2008, 12:32

Posnela,
pa da ne bom spet butl, ampak v glav. Sej si tako rekla, pa nisem verjela, da lahko učinkuje.
Gams, ne verjameš, a greš z menoj, da bo obema srce zastalo, ko ne veš a je medved ali gams, ki jih je za izvoz.
Živim in hodim po jelovici, kjer so table, območje medveda, malo kasneje pa tabla območje gamsa.

Pa nočem smetit s kosmatinci, sej smo na temi ptičev.

Strelka, pri meni jih je v hlevu, skednju, pod Wopo (tko se reče) osem gnejzdov.

Mestne imamo pa šele nekaj let, pa isto pojejo, samo drugače izgledajo.
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!

#115 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. maj 2008, 12:39

Posnela,
pa da ne bom spet butl, ampak v glav. Sej si tako rekla, pa nisem verjela, da lahko učinkuje.

aha! in je! xokx
zakaj butl? sej je logicno da pomislis, ce ti je nekaj vsec, zvocno ali vizualno, da imas (clovek pac) nekaksno teznjo da bi shranil, belezil....

Gams, ne verjameš, a greš z menoj, da bo obema srce zastalo, ko ne veš a je medved ali gams, ki jih je za izvoz.
Živim in hodim po jelovici, kjer so table, območje medveda, malo kasneje pa tabla območje gamsa.

Pa nočem smetit s kosmatinci, sej smo na temi ptičev.

jasno da verjamem. hudo, verjamem da bi mi srce zastalo. a prav ful jih je?
dbest! jaz ga v zivo (v naravi!) se nisem vidla (mislim v naravnem okolju in ne v zoo, recimo)

No ce bom kdaj tam okol hodila, pa izkoristim tvoje povabilo (ce bo se vedno aktualno). xDDx :palec:

Nc hudga, ce smo v temi ptici, kak gamsek je cist dobrodosel. x;)x

~

aha, 'nase' lastovke so tud mal drugacne - predvsem imajo krajsi 'rep' (podobno kot na fotki, a so bolj modre, bolj pisano zgledajo, v bistvu je take barve bolj hudournik).

Drugace so pa pr nas lastovke tud redke, zadnjic so se pojavile, se rolale kak dan, dva, pa spet izginile.

Kak teden predtem pa hudourniki. pa so prav tko bli par dni, pa ocitno odleteli neznano kam. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#116 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 035

Objavljeno: 10. maj 2008, 16:48

Po pravic povedano, se tako navadiš, da jih komaj ločiš.
Veš samo da je lastovka, mestna ponavadi pride nad glavo, dočim hlevska pa je bolj visoko.

Tista dva tona (v grobem, osnovna), sta pa mislim da zelo enako izpeljana, mogoče ton razlike, sliše se (vsaj meni) enako.
Lepi ptički, samo drek pucat iz avta pa ni tako lepi. Naserjejo pa veliko.


Marsa, ponudba je pa aktualna zmeraj, vsak dan, razen povodni.
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!

#117 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. maj 2008, 18:27

Marsa, ponudba je pa aktualna zmeraj, vsak dan, razen povodni.

dbest! x8Dx Hvala! x:Xx :palec:

(ko si bom torej zelela spesl super intonacijskega pticjega petja in bliznjih srecanj z gamsi -in medvedi- se javim xDDx x;)x)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#118 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 11. maj 2008, 09:32

Poglej me v oci

#119 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. maj 2008, 09:37

...oci

jaz vidm sam enga. x:px x;)x

xcivx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#120 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 11. maj 2008, 09:44

jaz vidm sam enga. x:px x;)x

Ja, enega ti...pa ti. Dva.

I'm not schizophrenic....and neither am I. x8Dx

#121 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. maj 2008, 10:10

aja torej morm sam z enim uchem gledat. :D

x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#122 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 11. maj 2008, 10:55

shizofrenija ni razcepljena osebnost xzobkox
sam tolk x;)x se pogosto meša ta dva pojma

Komu to razlagas ?
Meni....al meni ?

xcivx

#123 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 035

Objavljeno: 13. maj 2008, 13:03

Marsa, alo kje si?

Hecam se.
Ne hecam se pa, da enkrat bi bilo pa dobro it malo v hrib.
Kukavica izgleda da je že našla partnerja in že podtika jajčka, gamsi so danes počivali...
Počivala pa nista dva divja prašiča. Aleleuja. Ne vem kdo je bil bol hiter, jaz na drevesu ali da sta me sploh opazila in tako tudi zakorakala.

Sedaj mi je smešno, zjutraj pa ni bilo.
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!

#124 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. maj 2008, 10:39

Marsa, alo kje si?

evo me. xcivx xDDx x;)x

(*nisem sploh opazla - do dons- da je bil kak nov komentar)

Kukavica izgleda da je že našla partnerja in že podtika jajčka, gamsi so danes počivali...
Počivala pa nista dva divja prašiča. Aleleuja. Ne vem kdo je bil bol hiter, jaz na drevesu ali da sta me sploh opazila in tako tudi zakorakala.

Sedaj mi je smešno, zjutraj pa ni bilo.

madonca mas pa pestro na tvojem koncu!!! x:Ox

jaz tud mela ze bliznje srecanje z vidjima prasicema in mi ni blo niti mal smesno. pa sploh nisem vedla, k sta bla v zhbunju na barju... smo neke preslice al kaj, razna zelisca nabiral, in pol klicem: Miiiiiiiiiiiiitja, Daaarrjaaaaa.... pa mi za hrbtom nekaj se vali pa pada pa lomasti, sploh nisem vedla kaj za en sound bi to bil... 2m od mene- Onadva k sem ju pa klicala, pa vsak z druzga konca od dalec: Jaaaa... tko da me je blo posteno strah, sploh k sem pol vidla da sta bla 2 vepra.
Prav lomastila sta, men pa ni blo jasno, kera zwal na barju bi lohk take zvoke proizvajala pa tresenje...

a prav na drevo si usla? :eek:
mater se dobr da znas plezat (v plezanju jaz nisme rpevec dobra)...

Uhh! :switz:

Objavljena slika

za lep začetek tedna x;)x

Jaooooooo, jedetana, LUSCHYYY!! :2src: :2src:

~~~

me zanima kaksno simboliko bi lohk mela postovka. xscratchx (k mam *stose svoje* s temi ptici raznimi x;)x)
veckrat jo vidim.
ful mi je vsec.
je pa tok znacilna da je ne mors zgresit.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#125 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 19. maj 2008, 10:51

danes sva si privoscila zajtrk na balkonu.. pa blo ful soparno zunaj.. in sva se zezala, da sva sred dzungle na zajtrku.. okol bajte itak vse zarasceno in zeleno, ful dreves, not vse scebeta (papige x:o)x ), soparno blo kot v dzungli, sonce, pa se en tiger se je sprehajal tam med podrastjem (sicer v Č/B tehniki in odzoomiran x:o)x )
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0