Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

tehtnica + vodnar?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
13 komentarjev na to temo

#1 melody

melody
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 100

Objavljeno: 17. oktober 2005, 11:36

kako gresta skupaj tehtnica in vodnar?
Objavljena slika

Tres tres chic.


#2 melody

melody
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 100

Objavljeno: 19. oktober 2005, 19:21

...
Objavljena slika

Tres tres chic.


#3 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 24. oktober 2005, 07:56

No kratek komentar, če se povezujejo zelo zračni ljudje, kar pa ni nujno da vidva sta ( moram pregledati, ko si vzamem čas), so odnosi veliko bolj prijateljski kot pa strastni in čustveni. Zrak se dobro razume z zrakom predvsem zato, ker se lahko pogovorita, ker si oba želita v družbo, med druge ljudi, ker je obema prijateljsko okrožje pomembnejše kot dom in družina in tako naprej. No ja res pa je , da se v takem odnosu ne naučimo veliko o preseganju samega sebe, ne razvijemo še drugih slabše razvitih kvalitet.

Melody to seveda ne cilja nate, ker nisem pogledala koliko planetov in pomembnih točk imata v zračnih znamenjih, vendar je to bolj splošna zadeva, če se mogoče še kak par najde v njej.


Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#4 melody

melody
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 100

Objavljeno: 24. oktober 2005, 10:11

hvala za te informacije... bi bila pa vesela, če bi lahko še mal bolj podrobno pogledala, ko boš imela čas :)
Objavljena slika

Tres tres chic.


#5 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 1. februar 2011, 14:50

x:o)x



(ne provociram in ja - razumem, da je pisano na splošno. Mi gre pa piko na smeh. Še dobro!! :switz: x:Dx x;)x )

Bi še kdo kaj pokomentiral? :inocent:
... Say what you mean
And mean what you say ...

#6 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 1. februar 2011, 16:39

x:o)x



(ne provociram in ja - razumem, da je pisano na splošno. Mi gre pa piko na smeh. Še dobro!! :switz: x:Dx x;)x )

Bi še kdo kaj pokomentiral? :inocent:


Mam tut jst eno vprašanje zate, pa če mi nanj točno odgovoriš ti pol tut jst na tvojga. x:)x Važi? :inocent:

Kolk ur se hodi na en hrib? x:o)x

A ker hrib? Ja un, tak skalnat pa še kar visok. x:o)x A je dovolj podatkov? :inocent:

Al rabiš tut ime hriba, pa s katere točke štartam, pa v kakem vremenu grem gor, pa kake izkušnje mam kot pohodnik........? :o|o:

Tut jst ne provociram........ x:o)x

#7 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 1. februar 2011, 17:00

Mam tut jst eno vprašanje zate, pa če mi nanj točno odgovoriš ti pol tut jst na tvojga. x:)x Važi? :inocent:

Kolk ur se hodi na en hrib? x:o)x

A ker hrib? Ja un, tak skalnat pa še kar visok. x:o)x A je dovolj podatkov? :inocent:

Al rabiš tut ime hriba, pa s katere točke štartam, pa v kakem vremenu grem gor, pa kake izkušnje mam kot pohodnik........? :o|o:

Tut jst ne provociram........ x:o)x

x:Dx x:Dx x:Dx :palec:

Sicer bi ti pa na tole lahko odgovorila. Bi ti rekla, da na takega, kjer narediš 1000 m razlike v nadmorski višini, je fajn imet kakšno urco pa pol (za ziher) cajta x;)x

Pa ja, saj štekam, da samo vedeti, kje je sonce, ni še dovolj podatkov za kakšno pametno sliko dobit. Tako kot ne za posameznika, si predstavljam, da je še manj natančno pri sliki para.
Zato so mi tudi tako ... malo mimo ... kakšni taki splošni opisi...

Drugače pa se itak nimam kaj za oglašat x!x Kar se tiče astrologije imam samo osnove razčiščene, ostalo mi (še?) ni jasno. Me pa zanima in mogoče bo pa kdaj čas, da se kaj več naučim... (zaenkrat pa le laično in na podlagi izkušenj iz prve roke komentiram (provociram :inocent: x;)x ) kar se mi ne zdi ok x:Dx x;)x )
... Say what you mean
And mean what you say ...

#8 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 1. februar 2011, 17:32

x:Dx x:Dx x:Dx :palec:

Sicer bi ti pa na tole lahko odgovorila. Bi ti rekla, da na takega, kjer narediš 1000 m razlike v nadmorski višini, je fajn imet kakšno urco pa pol (za ziher) cajta x;)x

Pa ja, saj štekam, da samo vedeti, kje je sonce, ni še dovolj podatkov za kakšno pametno sliko dobit. Tako kot ne za posameznika, si predstavljam, da je še manj natančno pri sliki para.
Zato so mi tudi tako ... malo mimo ... kakšni taki splošni opisi...

Drugače pa se itak nimam kaj za oglašat Objavljena slika Kar se tiče astrologije imam samo osnove razčiščene, ostalo mi (še?) ni jasno. Me pa zanima in mogoče bo pa kdaj čas, da se kaj več naučim... (zaenkrat pa le laično in na podlagi izkušenj iz prve roke komentiram (provociram :inocent: x;)x ) kar se mi ne zdi ok x:Dx x;)x )


Pišuka, s klapo smo hodili na Kriške pode ene pet urc. Alora so že višji ku Triglav al kaj? :inocent:

Oki, Aevalka, že k si bla prijazna in mi razložila, da se na un hrib hodi uro pa pol na vsakih 1000m, pol ti tut jst povem kako gresta skupi vodnarka in tehničar. Taka veza je na zuni skor ku poezija. Vse nekako klapa, videt je zlo simpatično in zanimivo. Najdeta se zlo hitro ko prideta blizu en drugmu. Ponavadi v kaki veseli klapi. Hitro se vse zmenta, predsodkov ni z nobene strani. Prvi kontakt lih ni najbolj strasten, niti se ne da rečt da je to to. Seksualno ni bučno, divje, za vse polomt, niti ni nekih ful globin, sam onadva sta vseeno z vsem skupi zadovoljna. Vezi kraljuje harmonija, tempo in smernice dogajanja ponavadi daja vodnarka, oba skrbita predvsem da se mata fajn, da čimbolj vse skupi pokonzumirata, za neko trajnost in globino se pa nič kaj dost ne sekirata. Ljubosumnoti ponavadi ni, vse teče gladko, če le ni kakga smotanga aspekta Venerce in Urana v njuni sinastriji.

Velja strogo samo za oba Sončka v omenjenih znamenjih, če mata pa slučajno še kak drug planet v chartih, pol je pa lahko vse zlo drugače. x;)x

#9 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 1. februar 2011, 17:49

Pišuka, s klapo smo hodili na Kriške pode ene pet urc. Alora so že višji ku Triglav al kaj? :inocent:

Oki, Aevalka, že k si bla prijazna in mi razložila, da se na un hrib hodi uro pa pol na vsakih 1000m, pol ti tut jst povem kako gresta skupi vodnarka in tehničar. Taka veza je na zuni skor ku poezija. Vse nekako klapa, videt je zlo simpatično in zanimivo. Najdeta se zlo hitro ko prideta blizu en drugmu. Ponavadi v kaki veseli klapi. Hitro se vse zmenta, predsodkov ni z nobene strani. Prvi kontakt lih ni najbolj strasten, niti se ne da rečt da je to to. Seksualno ni bučno, divje, za vse polomt, niti ni nekih ful globin, sam onadva sta vseeno z vsem skupi zadovoljna. Vezi kraljuje harmonija, tempo in smernice dogajanja ponavadi daja vodnarka, oba skrbita predvsem da se mata fajn, da čimbolj vse skupi pokonzumirata, za neko trajnost in globino se pa nič kaj dost ne sekirata. Ljubosumnoti ponavadi ni, vse teče gladko, če le ni kakga smotanga aspekta Venerce in Urana v njuni sinastriji.

Velja strogo samo za oba Sončka v omenjenih znamenjih, če mata pa slučajno še kak drug planet v chartih, pol je pa lahko vse zlo drugače. x;)x

Hvala x:)x

....

Na Kriške ste hodili toliko časa, ker gre dosti po ravnini (če je treba še pa še kje navzdol x;)x ), če bi šli iz Zadnjice, bi že trajalo manj časa, če bi pot sekali in šli kar navkreber pa še manj.
Tako je to x;)x

Primerjavo sem pa dala spet iz prakse - z vznožja enega hriba, na katerega je do vrha dobrih 1100 višinskih je e kakšno uro in 45 min hoje. Ja, na momente se ti lahko zazdi, da greš v nebesa x:Dx


Kaj pa modro označeno pomeni? :inocent:
A sem samo tok trapasta, da ne prepoznam sarkazma (menda ja imam še kak planet kje?! x:o)x ), al je to kakšna strokovna finta?


x;)x
... Say what you mean
And mean what you say ...

#10 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 1. februar 2011, 18:29

Kaj pa modro označeno pomeni? :inocent:
A sem samo tok trapasta, da ne prepoznam sarkazma (menda ja imam še kak planet kje?! x:o)x ), al je to kakšna strokovna finta?


x;)x


Ma ne. Lej Aevalka, za vodnarje je značilno, da mate manj planetov ku mi navadni smrtniki. x:)x Dva, tri maksimalno, več ne rabte. Še posebi gorjani. xDDx Itak ste bl napredni in daleč naprej pred nami drugimi, tk da.........x:Dx

Ne dej, hecam te. Itak da maš še planete, vsak jih ma v chartu. Deset jih je, plus Kiron, plus vozli ( k so v sinastriji pomembni ), plus ascendent, MC, tut Lilith če te zanima kako je strasten tvoj najdražji in s čim ga lahko najbolj razveseliš........in tko. x;)x In šele ko se pogleda vsaj osebne planete, pa aspekte na ascendenta, pa kam ti najdražji daja njegove planete, pa ti njemu, pol lahko šele kaj bl verodostojnega poveš.

Čeprav veš.........k... vidi vse skupi. Najbolj važno je navsezadnje kako ga ti čutiš, pa on tebe, pa kako se kapirata. Sinastrija je bl pomoč, ko česa pr njemu ne kapiraš, pa te zanima zakaj je tak.

#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. februar 2011, 18:32

Dva, tri maksimalno, več ne rabte

:D :P
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 1. februar 2011, 19:06

Ma ne. Lej Aevalka, za vodnarje je značilno, da mate manj planetov ku mi navadni smrtniki. x:)x Dva, tri maksimalno, več ne rabte. Še posebi gorjani. xDDx Itak ste bl napredni in daleč naprej pred nami drugimi, tk da.........x:Dx

Ne dej, hecam te. Itak da maš še planete, vsak jih ma v chartu. Deset jih je, plus Kiron, plus vozli ( k so v sinastriji pomembni ), plus ascendent, MC, tut Lilith če te zanima kako je strasten tvoj najdražji in s čim ga lahko najbolj razveseliš........in tko. x;)x In šele ko se pogleda vsaj osebne planete, pa aspekte na ascendenta, pa kam ti najdražji daja njegove planete, pa ti njemu, pol lahko šele kaj bl verodostojnega poveš.

Čeprav veš.........k... vidi vse skupi. Najbolj važno je navsezadnje kako ga ti čutiš, pa on tebe, pa kako se kapirata. Sinastrija je bl pomoč, ko česa pr njemu ne kapiraš, pa te zanima zakaj je tak.

Se je meni zdelo, da sem nekaj ZELO posebnega!! x^x

x:Dx x:Dx x;)x



...
Pa itak, prav imaš! No, sedaj upam, da se ne bo kdo preveč užaljenega počutil, ni mišljeno čisto nič kritično... Ampak cel kup tem je tu na forumu, kjer se sprašuje "jah, kako pa midva greva skupaj" in pa "kako nama gre oz. bo šlo ...". In to folk, ki ... pa no, saj niti ni važno ali je na začetku zveze, živi skupaj, ima otroke ...
Pa joj no ... :o|o: Kdo bo pa vedel, če vsak sam ne? Kdo bo čutil namesto tebe?
Pa saj niti ne znam opisati, kaj točno želim sedaj povedati... ampak dojemanje sočloveka, zaupanje, življenje samo ... a potem, če nek ... kaj pa vem ... trikotnik (malo se zmišljujem xcivx x;)x ) kaže, da nekaj ni možno, ti pa to dejansko živiš?! Kaj potem? Pustiš, obupaš, popokaš kufre?


Hmm ...
no ... po nadaljnem tuhtanju sem ugotovila, da sem krivična :o|o:
Si predstavljam, da predvsem v kriznih situacijah, težkih trenutkih, ključnih odločitvah ... vsakega skrbi in bi rad vedel, kaj bo, se zaščitil pred negativnim, pred tem, da bi bil kakorkoli prizadet ...
In zato vprašanja.

Lahko sem pa samo zadovoljna, da npr. vem kako strasten je moj dragi in mi tega ni treba v karto gledat xDDx
Fajn se mam. In si želim, da drugim tudi ne bi bilo treba (vsaj glede partnerstva) računat vseh možnih kotov, da bi vedeli, kako naj se imajo lepo.




Ampak ... če ga pa kaj pobiksam, pa še vedno lahko komot zvezde, križe kraže in razne petlje obtožim, da so krivi moje neumnosti x:px



x;)x
... Say what you mean
And mean what you say ...

#13 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 1. februar 2011, 19:34

Se je meni zdelo, da sem nekaj ZELO posebnega!! x^x

Ampak ... če ga pa kaj pobiksam, pa še vedno lahko komot zvezde, križe kraže in razne petlje obtožim, da so krivi moje neumnosti x:px



x;)x


Si ja neki posebnega. :palec: Vsak izmed nas je.

Razmišljaš pa itak čisto pravilno. Tko v prvem kot v drugem delu. Res je butasto spraševat kogarkoli, še najmanj pa nekoga k te sploh ne pozna, kako se ti maš s svojim dragim. To naj bi sama vedela. In dokler se mata fajn, pa oh in sploh, do takrat vse oki.

A žal tista prva vznemirjenost, zaljubljenost pravjo da traja največ eno leto. Namreč zaljubljenost naj bi sprožila neka posebna molekula, ki se imenuje nekako "pospeševalec rasti živcev" al neki podobnega in povzroča povečan srčni utrip, metuljčke v trebuščku, noro dobro razpoloženje..........No pol se pa zbudimo. Čez kako leto, ko una molekula ne deluje več. In pol je realnost. Pol je pa al sta za skupi, al pa nista. Pojavijo se drobni problemčki, k včasih komu od obeh parajo živce. In takrat se pa začnemo spraševat kje je problem. Včasih je Satko na Lunci, včasih kaj druzga, slabi aspekti....whatever. In takrat verjemi, člouk sploh dobro ne ve kaj se je zgodilo. Zakaj ni več metulčkov, zakaj njo moti če on pusti nogavice povsod, če ne pospravlja za sabo, če ni več tako pozoren in nežen, če se v postli obrne stran od nje. Pa če ni rožic, če ni lupčka, če ni nasmeška, k ga je bla vajena vsak dan.

Pol pa astrologija lahko malčk pomaga, da ugotovi zakaj. In ta zakaj marsikoga zanima, k pač hoče nazaj vse tisto lepo kar je mel. In včasih je tist zakaj v sinastriji lahko celo viden in včasih se da s pomočjo sinastrije tut kaj pomagat. Včasih pa žal ne.

No, uglavnem se pa strinjava in fajn je da veš, da je vse od vaju odvisno.

Želim ti čim daljše leto z uno molekulo, in pol še lepši skupni lajf, čeprav brez nje. :palec:

#14 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 1. februar 2011, 20:03

x:)x




Saj. Ni problem imeti se lepo, "problem" je živeti. Lepo in tudi nelepo, kar nam življenje prinese.
... pa glej, še nekaj o astrologiji sem se naučila x:)x




In samo še za konec.
Te dni frenda s svojim že sedmo leto. Sva se full nasmejali, "kaj, sedem let si čakala, da si preverila, če tisto, kako vsake sedem let vse prav pride, res drži" x:Dx x;)x
... Say what you mean
And mean what you say ...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0