Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nagnusno iz izkušenj


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
282 komentarjev na to temo

#51 surya

surya
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 452

Objavljeno: 18. oktober 2005, 18:50

ohridom!!! :D
Jaz pa recem, ko vidim tablice SG, segedin. da je ta pa ta (stane recimo) iz Segedina. :P

hehhe, jest tud x:Dx
DON'T PANIC

#52 borisz

borisz
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 91

Objavljeno: 18. oktober 2005, 20:15

Men je pa mtka enkrat uturila eno sluzasto župo kao iz ovsenih kosmičev, men se je pa zdela kt en smrkelj iz prešičovga gobca. Sm mtko poslov u pisaču mašinu, župo pa u sekretariat za notranje zadeve.
Mtka sploh rada kuha sam take zadeve k men povzročajo gnjus - fižol, grah, sojo, kosmiče, pražena jetrca , ješprenj pa take gnusobe.

xnckrivx :o|o: :O:

#53 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 18. oktober 2005, 21:32

(Kuhanega) kislega zelja sem se zmeraj otepal, zaradi česar smo se velikokrat kregal doma, ko sem bil še mali... Aja, pa zabeljeno je bilo z velikimi, mastnimi ocvirki - bljak! Največ časa je šlo, da sem jih zbezal na rob krožnika. :xx!:

#54 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 18. oktober 2005, 21:38

Sploh se ne spomnm. xnckrivx Se izogibam bljak zadevam. Ajaaaaaaa...enkrat je ena moja teta spekla ene zrezke...bl zažgala jih je, pa ful ene nagnusne gobe zravn, pa krompir...pa še ful mi e nadevala in zravn stala. :eek: Damn! Pa kako s lohk toklev, da n eznaš neki skp spacat? Finta je, da ne presoliš, pa da začiniš z začimbami, pa res nimaš kej falit, no. Pa zažgt valda tud ni treba glih. :o|o:

#55 Emily

Emily
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 246

Objavljeno: 18. oktober 2005, 21:55

Men je pa mtka enkrat uturila eno sluzasto župo kao iz ovsenih kosmičev, men se je pa zdela kt en smrkelj iz prešičovga gobca. Sm mtko poslov u pisaču mašinu, župo pa u sekretariat za notranje zadeve.
Mtka sploh rada kuha sam take zadeve k men povzročajo gnjus - fižol, grah, sojo, kosmiče, pražena jetrca , ješprenj pa take gnusobe.

xnckrivx :o|o: :O:

xppx

Veš kaj, borisz, mal preveč si presran! Vse, kar si tule naštel, je sama zdrava hrana!
Ovsene kosmiče razni dietetiki celo priporočajo tistim, ki imajo težave z želodcem. Ješprenj pa
lahko prezirajo samo kakšni naduti picarji pa krompirčkarji pa hamburgarji pa cocacolarji -
to pa je zdrava hrana, a? Tvoja mtka že dobro ve, kaj je zate zdravo! Bolj jo poslušaj!

x:px x^x

#56 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 18. oktober 2005, 22:29

Emily če ti je nekaj fuj in bljek pač ne moreš jest!

Česa jaz ne morem: fižolove juhe, malin ( bruhala, ko sem bla otrok), emental sira, mesa v vseh oblikah, ajdova kaša, ješprenj.

To je zaenkrat vse, kar sem se spomnila. :inocent: x:Dx

#57 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 18. oktober 2005, 22:46

:D js sem enkrat pohane kobilice jedu pr tabornikih :D gravz... drgac pa presenetljivo okusne ;)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#58 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 19. oktober 2005, 08:51

za mene definitivno najbolj ogabna jed je ena reč k jo v lučah prpravljajo....sirnek rečejo tam.....u bistvu je to skuta, k jo pustijo da se dobesedno usmrdi, pa črvi se not zaredijo :sick: cel teden traja da zluftaš bajto, tok smrdi....ne kmečkih turizmih ponujajo to kt specialiteto......pa baje sm jedla to enkrat k sm bla mejhna....je star fotr prvleku tega vraga, vsi so iz bajte spizdili k je tok smrdelo, midva pa jedla tist......
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#59 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 19. oktober 2005, 08:56

Si me spomnla zdele Todika na eno specialiteto s Švedske. Neka riba v konzervi, ki jo moraš odpret pod vodo, ker če se slučajno zmotiš in jo odpreš v stanovanju, se mirno lahko izseliš, za kak mesec.
Ob prijazno ponujeni priložnosti sem se strahopetno odrekla degustaciji.

Zadnjič sem jedla neko japonsko specialiteto iz morskih ježkov, pa so me dečve samo :eek: če sem res brez predsodkov in jem vse. V bistvu ne, ampak ko se grem bolj eksotik kuhinjo se že doma naravnam, da je treba včasih stopit, čez okvir žgancev in kisle repe.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#60 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 19. oktober 2005, 09:30

joj pa enkrat k je bivša tašča rižev narstek nardila....si vzamem tak orng kos, pa že pojem ful, pol pa slučajn opazim da se eni rižki mal razlikujejo od drugih......pa bolj ornk čekiram tist.....ma kaki rižki :O: črvi :sick: tedi sm pa res bruhnla skor x:Dx ful črvov not, očitno ni vidla, bohve kak star riž je potegnla iz elementa xrolleyesx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#61 trans

trans
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 311

Objavljeno: 19. oktober 2005, 09:41

Enkrat sem pil en nagraužen šnops x:Ix
Ampak je bil res grauž, kot bi pil motorno olje z muškatnim oreščkom :xx!:
Ja,... hm... kaj naj rečem? Vsega kar še ne obstaja ali sploh nikoli ne bo, tudi bog ne more pobarvati na rumeno.

#62 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 19. oktober 2005, 09:46

x:Dx

slisi se kar zanimivo ...
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#63 child

child
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 553

Objavljeno: 19. oktober 2005, 09:47

men je pa prašičja godla nadnagravžna :xx!: na kolinah se familija prov zagrebe zanjo :blink:
ne vem kaj je tok čudovitga na njej

ko sm bla mejhna sm pojedla vse žvalce k so mi ble na poti.
ta prava specialiteta so bli polži pa deževniki,pa mravlje,hrošči,vse kar je blo na dosegu otroške roke pa kar mamica ni mogla preprečt,da bi šlo v usta.
x:px :frog: mljask mljask x:Dx

zdaj mi je pa bad če komarja al pa muho ubijem al pa mravljo pohodim :sori: :vio:

sm tko fasala slinavko,da so me ceu mesec futral po slamci xcivx :U: xhypnox
Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.

#64 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 19. oktober 2005, 10:14

ko sm bla mejhna sm pojedla vse žvalce k so mi ble na poti.
ta prava specialiteta so bli polži pa deževniki,pa mravlje,hrošči,vse kar je blo na dosegu otroške roke pa kar mamica ni mogla preprečt,da bi šlo v usta.
x:px :frog: mljask mljask x:Dx


Ko sm bla jst še mala piška, sm tut vse po vrsti jedla: no, ampak polžev, pa deževnikov pa res ne. Mravljice so bile prijetno kiselkastega okusa xyesx , pa mali kamenčki so tut v želodček padal, pa papirnati robčki so mi bli tut njami.

No, zdej mravelj ne jem, kamnov tut ne, še manj pa papirnatih robčkov :vio:

Čeprov bi verjetno tko kej pršparala... :vio:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#65 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 19. oktober 2005, 10:35

na enem poslovnem srečanju smo dobili neko sirno jed ( BTW to je bila glavna jed ) , ki je smrdela po starih prešvicanih štumfih, okus pa je bil tudi enak! .... kao specialiteta.. Vseh 25 se nas je samo gledalo in nič jedlo.. En tip k je pa alergičen na mlečne izdelke je dobil pa pečena rebrca in krompir v foliji.... Vsi smo ga sam gledali in cedili sline zraven! x:px x:px
Vsi smo šli domov lačni!!! :eek:

#66 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 19. oktober 2005, 10:41

k sm biv micken sm baje jedu sam peske od cesenj al use skup sej ne vem. no pol pa k sm biv na kahli je blo tko za slisat kt, da bi biv na sred fronte x:Dx

#67 noka

noka
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 82

Objavljeno: 19. oktober 2005, 11:03

Kako pa vam je všeč vonj smrdljivih jajc?
Ono ko jih skoraj že vržeš v vročo ponvo, da si jih scvreš na oko.
:eek:

#68 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 19. oktober 2005, 11:51

a klopotce misls. jap sem mev enkat tako sreco.. ves vesev, da si bom jajcka na oko naredu.. me je kr na bruhanje.. pa tak vonj k sploh ne gre pol iz sobe :sick:

#69 puhica

puhica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 140

Objavljeno: 19. oktober 2005, 12:11

Čebula, kuhana :sick: Ne morem! Sej, če jo čist malo za okus je vredu (jo najdem x:Dx ). Sam če jo je pa ful .... :xx!: Ne gre, se mi po ustih vala! Sej enkrat lahko pogoltnem, v drugo pa ne gre več. Še polže sem lažje pojedla kot pa kakšno super fajn doma narejeno omako za špagete.
When inner situation is not made conscious,
it happens outside as fate!
C.G. Jung

#70 noka

noka
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 82

Objavljeno: 19. oktober 2005, 12:13

Ali pa pokvarjen navadni jogurt ! :xx!:

#71 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 19. oktober 2005, 12:25

Tudi kot zelo zelo mala in sem jedla meska, mi je dolocen vedno delal skomine ( taslabe): krvavice, jetrca, srcki (karkol je ze to), VAMPI, polzi in take zadeve. Tega se pri nas tako ali tako ni jedlo. Veliko morskih sadezev nisem marala, edin ostrige pa...

Tole bo sicer cudno marsikomu, ampak zelo zelo fujkast okus mi ima pivo x:o)x Res, ne morem ga.
x;)x

Stara mama mi je, ko sem kasljala vcasih delala nekaj iz zajblja. Ojoj, se zdaj me strese, ko se spomnim okusa :xx!:

aja pa NE MOREM kislega mleka. Joj joj :xx!:

Drugega se pa v bistvu ne spomnem
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#72 trans

trans
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 311

Objavljeno: 19. oktober 2005, 12:26

To bo sedaj tema - česa danes ne bomo jedli! x:Dx x:Dx x:Dx
Ja,... hm... kaj naj rečem? Vsega kar še ne obstaja ali sploh nikoli ne bo, tudi bog ne more pobarvati na rumeno.

#73 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. oktober 2005, 12:39

[quote name='pomlad' post='552769' date='18. Oct 2005 ob 13:25']
Ne prenesem petršilja [/quote]
jaz pa ful shizim!!! kar tko ga jem in ogromno ga dajem povsod! :D

[quote name='lia' post='552773' date='18. Oct 2005 ob 13:27']
xrolleyesx žlikafci
[/quote]
a so to zlikrofi? sploh ne vem, se ne spomnim, ne poznam dobro, ne shizim prevec na take jedi, mochnate (razen kruha pa makaronov)

[quote name='alef' post='552964' date='18. Oct 2005 ob 18:37']
Surovo jajce...iz lupine [/quote]
s tem so mene silil, ko sem solo pela v zboru, ogaba!!! :sick:

[quote name='surya' post='552989' date='18. Oct 2005 ob 19:51']
hehhe, jest tud x:Dx[/quote]
a daj!!!! :P (sg)

[quote name='borisz' post='553072' date='18. Oct 2005 ob 21:16']
Men je pa mtka enkrat uturila eno sluzasto župo kao iz ovsenih kosmičev[/quote]jaz jo pa ful maram, pa ne sam to, blazno dobro nardim. x^x

[quote name='Emily' post='553186' date='18. Oct 2005 ob 22:56']
xppx

Veš kaj, borisz, mal preveč si presran![/quote] x:Dx

[quote name='El Nino' post='553209' date='18. Oct 2005 ob 23:47']
:D js sem enkrat pohane kobilice jedu pr tabornikih :D gravz... drgac pa presenetljivo okusne ;)[/quote]
a daj!! si te tezko rpedstavljam! :D

[quote name='Todika' post='553291' date='19. Oct 2005 ob 09:52']
za mene definitivno najbolj ogabna jed je ena reč k jo v lučah prpravljajo....sirnek rečejo tam.....u bistvu je to skuta, k jo pustijo da se dobesedno usmrdi, pa črvi se not zaredijo :sick: cel teden traja da zluftaš bajto, tok smrdi....ne kmečkih turizmih ponujajo to kt specialiteto......pa baje sm jedla to enkrat k sm bla mejhna....je star fotr prvleku tega vraga, vsi so iz bajte spizdili k je tok smrdelo, midva pa jedla tist......[/quote]
o blazota!!! :O:

[quote name='cosma' post='553293' date='19. Oct 2005 ob 09:57']
Si me spomnla zdele Todika na eno specialiteto s Švedske. Neka riba v konzervi, ki jo moraš odpret pod vodo, ker če se slučajno zmotiš in jo odpreš v stanovanju, se mirno lahko izseliš, za kak mesec.
Ob prijazno ponujeni priložnosti sem se strahopetno odrekla degustaciji.[/quote]groza, men so se ze rusli cist zagrauzal....

[quote name='Todika' post='553328' date='19. Oct 2005 ob 10:31']
joj pa enkrat k je bivša tašča rižev narstek nardila....si vzamem tak orng kos, pa že pojem ful, pol pa slučajn opazim da se eni rižki mal razlikujejo od drugih......pa bolj ornk čekiram tist.....ma kaki rižki :O: črvi :sick: tedi sm pa res bruhnla skor x:Dx ful črvov not, očitno ni vidla, bohve kak star riž je potegnla iz elementa xrolleyesx[/quote]ogaba. jaz pa 1x v gimnaziji v maxi menzi nasla v musaki ZOB!!!! po mojem od svinje al kaj.... nikol vec nisem v tisti menzi jedla pol. x:o)x
musako pa se. ;)

[quote name='Trinity' post='553412' date='19. Oct 2005 ob 11:36']
na enem poslovnem srečanju smo dobili neko sirno jed ( BTW to je bila glavna jed ) , ki je smrdela po starih prešvicanih štumfih, okus pa je bil tudi enak! .... kao specialiteta.. Vseh 25 se nas je samo gledalo in nič jedlo.. En tip k je pa alergičen na mlečne izdelke je dobil pa pečena rebrca in krompir v foliji.... Vsi smo ga sam gledali in cedili sline zraven! x:px x:px
Vsi smo šli domov lačni!!! :eek:[/quote] x:Dx x:Dx

[quote name='puhica' post='553502' date='19. Oct 2005 ob 13:12']
Čebula, kuhana :sick: [/quote]jaz jo sicer cist maram, sam stekam, lohk res rata taka sladkasta, zagatna, zagrauzana. tud men.

[quote name='Michelle' post='553517' date='19. Oct 2005 ob 13:26']
Tole bo sicer cudno marsikomu, ampak zelo zelo fujkast okus mi ima pivo x:o)x Res, ne morem ga.
x;)x [/quote]jaz ga nisem marala do kakega 30. leta ali dlje...
ko sem bila majhna sem mislila da je ona penica sladka, kot recimo sladka smetanca, pa sem enkrat navduseno po0skusila, bljek, pol lajfa se ga nisem niti dotaknila. ja, in res smrdi v bistvu. sam ga vseen maram.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#74 Emily

Emily
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 246

Objavljeno: 19. oktober 2005, 13:36

Moja 72-letna soseda, ki je bila doma s Primorske, je pa silno rada kuhala polento. Velikokrat mi jo je prinesla, ker se ji jo je preveč nakuhalo, in dostikrat sem našla v njej debele mastne črve. Ne vprašte, kam je šla polenta po hitrem postopku?
Zato zmerom, kada sama kuham polento, zdrob najprej presejem. Če se mi pa kaj gnusi, so pa to črvi x!

x :O: :eek: xrolleyesx

#75 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 19. oktober 2005, 13:52

Vse vrste klobas, vodijo krvavice, meso iz tunke, razne 'specijalne salame', posebna...poli... :sick: ,

Sem že človeka, ki je v vlaku poleg mene odvil sendivič s pariško- pobruhala.:sori: :V: :sick: ,

Moj nono si je hodil kar z domačim krožnikom (ker nona ni pustila kaj takega cmarit doma x:px )dvakrat na mesec po 'ene vampe', ki so jih baje božansko kuhali v enem obupnem lokalu v Kopru, ki so ga domačini klicali kar Bufet. Natakarca je bila drobčkana, majhna , a žilava ženščurina. Pošteno namlatla pijance, nasilneže, včasih pa se še sama pridružila žurki, so bili možje zadovoljni. :fiju: :wOOt: x:Dx

Vonj in izgled hrane sta mi zelo pomembna.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0