Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Znane osebnosti


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
753 komentarjev na to temo

#26 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 21. julij 2002, 01:00

No seveda ce bi se jaz rodil en dan kasneje, bi bilo tocno tako, hehe 16.4 luna skorpijo 1hisa namesto tehtnice 12 hisa, huh, kako zanimivo bi bilo potem me poslusat/gledat, ze sedaj pravijo da sem hecna pojava:)

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#27 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. julij 2002, 01:00

... Ko smo ravno pri Cha-Cha - a poznate to anekdoto, ko naj bi bil nekoč sam za štos nastopil v izboru najbolj identičnega Cha-Cha-ja - in prišel na drugo ali na tretje mesto!?
:~))))
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#28 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 24. julij 2002, 01:00

Marsa ti me ubijas:))))))), hehe no to je res idealna anektoda ki pove o tem kako komicen je. Hm me zanima kako bi se jaz odrezal na podobnem tekmovanju najbrz bi zaril, ker se sploh ne znam samega sebe oponasat, karkoli naredim je enkratno, brez primere ce poizkusam se enkrat ne uspe.

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#29 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. julij 2002, 01:00

Ne poznam več Tehtnic in Ovnov... oziroma se jih ne spomnim, tako bom kar dodala nekaj drugih primerov, ki sem jih opazila.

Zelo pogosta in tudi uspešna in nadarjena in borbena je kombinacija Strelca ali Leva z Ribami.

Da jih kar naštejem:
Steven Spielberg, Gianni Versace, Alberto Tomba, Monika Seleš, Magnifico... (Vsi Strelci z Luno v Ribah).

Alfred Hitchcock (Lev/ASC Ribi), Robert de Niro (Lev/Luna v Ribah), Coco Chanel (Lev/Luna v Ribah), Aleister Crowley (*sicer Tehtnica, a ASC Lev/Luna v Ribah).

Odkrila sem tudi, da ima veliko slikarjev, predvsem takih, ki obvladajo dinamično in fino risbo, Luno v znamenju Strelca - Van Gogh, Picasso, Alenka Khan Pičman, Barbara Stupica...

Zdajle se spomnim samo teh primerov (ko mi kakšen še uleti v glavo, ga še dodam) in zato navajam samo te. Vem pa, da sem se večkrat navdušila ob kakšnih takšnih podatkih, ko sem opazila nekakšen vzorec... In prav tele položaje sem zelo velikokrat zasledila.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#30 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 30. avgust 2002, 01:00

A mi lahko kdo pove ob katerem casu je rojen Jacques Villeneuve?

He, he, my kind of girl.... x:Dx
Mu bomo zračunali kdaj bo spet zmagoval ali kaj drugega??
lp
Cat

#31 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 30. avgust 2002, 01:00

A mi lahko kdo pove ob katerem casu je rojen Jacques Villeneuve?

morda je kozliček; nism čist prepričan več?!

pokowc

#32 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 30. avgust 2002, 01:00

A mi lahko kdo pove ob katerem casu je rojen Jacques Villeneuve?

rogove ze ima:))
jacques se je rodil v Kanadi 09. prila 1971
njegova spletna stran http://www.jacques.villeneuve.com
Lp Jupi

#33 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 31. avgust 2002, 01:00

Nikar Bobnar x:Dx
Jaz sem punca, torej, hehe... x:Ix
...pa ne reči, da si za rdeče, no?!?! :O:

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2004, 10:24

No, tole smo tudi veckrat omenili, znane osebnosti in njihove polozaje, pa to se naprej lahko nizamo kar sem. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2004, 13:28

Omenjali smo tam v eni temi igralce in druge znane osebnosti: Brad Pit (mislim da Strelec z Luno v Kozorogu), Tom Criuse (rak, ne spomnim se Lune), Jack Nicholson, Bik/Asc Lev, de Nira smo ze omenili (Lev z Luno v Ribah), Anjelina Joly, Dvojcek (predvidevam, da ima kaj v Raku ali morda v Biku, recimo Venero), ...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#36 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 19. februar 2004, 14:32

Nicholson, 22.4.37, 11.20, Neptune, NJ (ASC LE, MO 29°VI/03)

Ta mi je trenutno edini pri roki.

Če najdem še kaj, napišem.

#37 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 19. februar 2004, 14:37

Najnovejše!

Danes je prišel okoli rojstni čas ameriškega predsedniškega kandidata Johna Kerryja; doslej so namreč operirali samo s podatkom "zjutraj", nakar so uporabljali "7.10".

Podatki:

11.12.43, 8.03, Denver, Colorado, ZDA. Podatek je dal enemu od odvetnikov, ki je v prostem času tudi astrolog in ga je zanimalo.

Če bo koga zanimalo.

Lep pozdrav in veliko veselja pri delu!

#38 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2004, 17:03

:palec:
Super, thanx, ja, ja, vse taksno, da bomo imeli dbest bazico... x:)x x8Dx x^x
(*bolj natancni so seveda podatki, bolje je in bolj zazeleno, sama pa nisem podajala zraven, ker sem si zapomnila polozaje, ne pa tudi vseh datumov, pa te itak najdemo na Ln ali v LK, ker sem pac to zbirala za to).
Tako da sory, ker sama nsem podala, predvsem dam tudi zato, ker se ravno spomnim ali kaj takega...

Smo imeli pa nekje link... hm.... obstajajo skratka te baze tudi na netu, teh slavnih osebnosti (vem ko sem si nekaj racunala oz. primerjala)...
Kdo bi to nasel zdaj, mogoce pa vseeno...
Ce pa ima kdo link, pa naj tudi da.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#39 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 19. februar 2004, 19:56

Tule sem že lani našel koledar zanih osebnosti iz vseh zvrsti....je sicer v nemščini, ampak rojstne podatke, pa še kaj koristnega pa vseeno lahko izluščite, to še jaz obvladam, čeprav ne znam nemško x;)x


link:
http://www.info-kale...kal/k000219.htm

#40 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 19. februar 2004, 20:07

Tule je še eden od dobrih linkov z rojstnimi podatki znanih oseb z naslovi http://www.usfamily....eb/celebn.shtml

#41 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. februar 2004, 08:05

x:)x Mene je zanimala rojstna karta Marilyn Monroe. Pri njej si niso nekaj časa bili edini v uri.

Rojena je bila 1.6.1926 ob 9. 30 am L A. Ure so si bile različne. Po teh podatkih ima ASC v levu x:)x , neptuna v prvi hiši x8Dx , lepo zasedeno sedmo hišo popularnosti z jupitrom in luno, :palec: nakar sledi težja osma hiša v ribah z uranom in marsom, :xx!: vladar osme pa je neptun, to pomeni njen konec z zastrupitvijo.

#42 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 20. februar 2004, 08:17

Pozdrav Lunca!

Prvotni podatki o M. Monroe so bili napačni(ura!), ker ko sem bral bi se morala dvigniti zjutraj tako kot jaz ob 4 h zjutraj pa odtelovaditi in biti že ob 4:30 sposobna delati 100%, kar pa sploh ni bilo res pri njej, ona se je zjutraj, raje dopoldne-opoldne dvignila utrujena, pa še poživitev je potrebovala in to vemo, da je bil alkohol(mislim, da je ASC na ribji stopinji- 12. ali 14.) ...torej reftifikacija je to pokazala in tudi pomembnost posameznih stopinj....lep dan Lunca x;)x :palec:


#43 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 20. februar 2004, 08:23

Podatek "9.30" za Marylin Monroe velja. V programu SolarFire najdemo isti podatek z navedbo točnosti "AA", kar po klasifikaciji (pokojne) Lois Rodden, ki jo je uvedla, pomeni "zelo zanesljiv podatek", kar praktično pomeni rojstni certifikat (rojstni list) (na ime Norma Jeane Mortenson, seveda).

*****************

Ena od baz je tudi naslednja.

http://www.zodiacal.com/

Klikniti je treba Database in potem Celebrity Data.

Da se najti zanimive stvari, je pa res, da na tej strani nihče ne skrbi za zanesljivost, ampak je možno vpisati tudi "svoje" podatke, zaradi česar je za kakšno osebo mogoče najti kar več vpisov - kdor ga je kje našel, ga je vpisal. Kljub vsemu pa je precej koristnega tam.

Pozdrav!

#44 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. februar 2004, 08:57

Prvotni podatki o M. Monroe so bili napačni(ura!), ker ko sem bral bi se morala dvigniti zjutraj tako kot jaz ob 4 h zjutraj pa odtelovaditi in biti že ob 4:30 sposobna delati 100%,

x;)x Verjetno, da je razlika med vama z Marlinko :palec: :palec:

#45 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. februar 2004, 08:59

Podatek "9.30" za Marylin Monroe velja. V programu SolarFire najdemo isti podatek z navedbo točnosti "AA", kar po klasifikaciji (pokojne) Lois Rodden, ki jo je uvedla, pomeni "zelo zanesljiv podatek",

:palec: Hvala Bern, bomo pozorni na to, mislim pa da je tudi na programu JANUS nekaj kart s temi oznakami?? xrolleyesx

#46 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 20. februar 2004, 09:01



Prvotni podatki o M. Monroe so bili napačni(ura!), ker ko sem bral bi se morala dvigniti zjutraj tako kot jaz ob 4 h zjutraj pa odtelovaditi in biti že ob 4:30 sposobna delati 100%,

x;)x Verjetno, da je razlika med vama z Marlinko :palec: :palec:

Lunca, seveda je razlika, pa velika.....JAZ še živim, pa k sreči nisem tolk znan! x:Dx :palec:

#47 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 20. februar 2004, 09:25

a imate koga s soncem v ribi, asc sco ter luna v biku??
sokrates

#48 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 20. februar 2004, 09:29

Zakaj?

Da bi videl, če ti je pravi idol.....sicer pa spet en, ki je imel glavo v času rojstva v škorpijonu... x;)x


#49 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 20. februar 2004, 09:42

Zakaj?

Da bi videl, če ti je pravi idol.....sicer pa spet en, ki je imel glavo v času rojstva v škorpijonu... x;)x 

hehehehe x:px

bom zelo zelo skromen, pa bom samo napisu, da smo enkratni......... to pove vse :palec: x:Dx :vragec: :vragec: :vragec: :vragec:


socrates

#50 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 20. februar 2004, 09:46

Enkratni, neponovljivi a.....pri tebi mora biti nekaj levjega vmes, tolk le pazi, da boš tudi druge priznaval x:Dx

Lp
x8Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0