Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Znane osebnosti


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
753 komentarjev na to temo

#51 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 20. februar 2004, 09:53

ja tud lev je zraven... ki rjove, pa mal ribice je tud, pa luna v biku, pa še kaj.


sicer me pa zanima, kako je s podatki o znanih ljudeh, ki so živeli pr. n. št., mene predvsem zanimajo Grki, pa Rimljani.

ma kdo kakšen podatek za Napoleona al pa Gaja Julija Cezarja, mogoče za Nietzche-ja al za Kanta???

Vidis Borism - to so moji ljudje, take pa socrates rad.

pozdrav iz aten :palec:

#52 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. februar 2004, 10:15

a imate koga s soncem v ribi, asc sco ter luna v biku??
sokrates

Niti ne, 'imamo' pa jih nekaj ribi/sco, npr. Rimski Korsakov je imel ta polozaj (zdaj se spomnim samo njega),
sicer ima podobno (a zamenjano) Liz Taylor - Ribi/Bik/Luna v sco.
Jaz sem ribi/asc sco (imam venero v biku, ne lune - to imam v ribah).


Ja, tistile podatek za Marylinko je pravi - uran z marsom v 8. hisi v Ribah.
Sploh se ji vidi mars v ribah.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#53 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. februar 2004, 10:52

... Ena od baz je tudi naslednja.

http://www.zodiacal.com/

Klikniti je treba Database in potem Celebrity Data.

Da se najti zanimive stvari, je pa res, da na tej strani nihče ne skrbi za zanesljivost, ampak je možno vpisati tudi "svoje" podatke, zaradi česar je za kakšno osebo mogoče najti kar več vpisov - kdor ga je kje našel, ga je vpisal. Kljub vsemu pa je precej koristnega tam.

Pozdrav!

Tole sem po mojem mislila, ja, tocno tole sem tudi opazala, da je v ISTI bazi bilo toliko razlicnih... :eek: x?x
Potem pa nekatere se spomnis od drugod, ali so recimo trije enaki podatki drugje.

Npr. za Cindy Crawford je bil nekoc nekje podatek, da je rojena 30. 10. - ni se mi moglo zdeti bolj logicno, jasno, skorpijon.
Potem pa zasledim podatek (mislim da 27.) 2. - vsekakor februar in vsekakor Riba. :eek: Kako? Pa se nikakor se mi ni zdela riba, res, niti najmanj - taksna 'Amazonka'...
Potem najdem drug podatek, spet isti za ribo, in se na tretjem koncu - tega za ribo...
Potem bi se morala odlocit za tole, vendar se mi zdi, da je potem sploh nisem dodala... ker mi nikakor tole ni slo v racun.
Seveda je mozno, da je asc sco, strelec ali kaj takega, pa je to otem to, saj riba redko zgleda pravzaprav riba 'taprava'...

Ali vidis, ko je za zensko igralko vpisan isti dan in mesec, ne pa tudi letnica rojstva. x:px x;)x
potem pa moras sklepati malo, ali se vec podatkov najti, da bos bolj preprican lahko enega ovrgel.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#54 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 20. februar 2004, 17:48

Tukaj imate en link, ce zelite obratno pot pri iskanju. Namrec, program vam daje moznost, da sami vpisete, npr, da je sonce v sko, pa luna v nevem kateri hisi.

Program je v italijanscini, se je lahko gibati. Napisem nekaj instrukcij/prevodov za tiste, ki ne znate italijansko.

Baza podatkov

Ker je program placljiv, kliknete na " SERVIZIO IN PROVA", kar pomeni, da imate moznost program brezplacno preizkusiti, ce vam ustreza.

Za kaj se sploh gre?
Gre za bazo podatkov, 85.000(!) in sicer slavne osebe iz preteklosti in sodobniki, politicni dogodki, kronika, podjetja, nesrece in katastrofe, naravni fenomeni...
Jasno, v "zastonski "varijanti nimate dostopa da vsega tega, lahko pa poiscete nekoga, ki vam je po aspektih ali planetih ali znaku enak ali zelo podoben. Recimo vtipkala sem planet aspekt planet ,potem planet v dolocenemu znaku/elmentu in za konec pa planet v doloceni hisi. Nato se klikne na ESEGUI (IZVRSI) in kaj sem dobila? :eek: :eek: :eek: S temi tremi podatki je pc nasel dogodek mnozicnega samomora, atentat na znano osebo, hudo smrtno bolezen in se nekaj oseb, za katere nisem nikoli slisala.
Torej kako izpolnjujete obrazec za iskanje:

SOGGETTO: pusti prazno
SESSO: lahko izpustite enega izmed spolov, najboljse pustiti pri miru, sicer vam izloci npr dogodke
CAT. DI APP. moznost izbire kategorije pripadnosti,npr. sportnik, politik
MALATTIA/MORTE: lahko izberete bolezen, katero je trpel oz. zaradi nje odsel na drugi svet.

ASPETTO: izberite planet, pa aspekt in spet planet
ASPETTO:izberete planet in znak/element
PIANETA: izberite planet in hiso v kateri se nahaja
(Najboljse, da izbirate samo te tri zadeve)

Lepo se zabavajte x^x x^x x^x ,
Ruby

#55 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. februar 2004, 18:23

O, Ruby, hvala za trud in prakticnost! x8Dx :palec:
Grem pogledat... probat sreco... x;)x x:px x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#56 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 26. maj 2004, 21:28

ja saj- britney mu itak ni dala (devica do poroke...)... potem pa je naenkrat hotela izgubiti nedolžnost, pa sta se razšla, ker tip ni vedel kako se to naredi. x:Dx

#57 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 26. maj 2004, 21:32

Ve, da zna. x;)x x:o)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#58 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 26. maj 2004, 21:33

nič od tega.
jaz obvladam x^x x:Dx

#59 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 26. maj 2004, 21:35

vidim da sem razkrinkana :inocent: x:Dx x:Dx

#60 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 26. maj 2004, 21:38

hm ne vem kaj naj si mislim o vodnarjih ampa justin timberlake... je pa :xx!: po dolgem in počez... in nekoč njegova britney je pa huh kaplja čez rob... kje so časi ko je bla na MTvju marsa... zdaj pa sam še take neke grrr naj bo zarad mene nevem kaj ampak vodnarji in strelci pač ne gredo, vredu skupaj hehe sicer pa bobnar more bit še kaka boljša slavna oseba z vodnarjem pa asc v devici.... dobr asc v devici je res kriza za vredu ljudi najdet ampak sem pa ke kdaj pa kdaj ... redkeje od ozona v ozonski lukni.... :D se najde kak bobnar ki ga lahko okličemo za slavno osebo saj si bil nekaj na sceni....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#61 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 27. maj 2004, 13:36

dobr asc v devici je res kriza za vredu ljudi najdet ampak sem pa ke kdaj pa kdaj ... redkeje od ozona v ozonski lukni.... :D se najde kak bobnar ki ga lahko okličemo za slavno osebo saj si bil nekaj na sceni....

xrolleyesx xrolleyesx Jaz poznam tri super primerke, ki imajo ASC v devici, so delovni, natančni in sploh prima primerki, seveda pa je odvisno tudi od drugih planetov.
Imajo nekaj, kar mi ovni nimamo in ne moremo met.

#62 Neli

Neli
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 170

Objavljeno: 27. maj 2004, 13:45

Jaz poznam tri super primerke, ki imajo ASC v devici, so delovni, natančni in sploh prima primerki, seveda pa je odvisno tudi od drugih planetov.
Imajo nekaj, kar mi ovni nimamo in ne moremo met.

Ja res. :palec:
Kaj vse bi ovni lahko dosegli, če bi imeli poleg začetnih idej in zagona še malo deviške potrpežljivosti in natančnosti, ... pa tudi samokritičnosti. x:Ix x^x x:Dx

#63 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. maj 2004, 15:32

Meni ful sede folk z asc devico - sem ze napisala nekje, da predvsem zato, ker so brihtni, elasticni in prilagodljivi... No, najbolj mi je pri njih vsec inteligenca pravzaprav.

Justin Timberlake pa mi je strahotno zoprn tipcek, osladen, da se kar cedi, neprijetno mi ga je videti in ga slisati.
Oba sta mi antipaticna (z britney) - ceprav nickaj rada moram priznati, da mi je pa celo FUL vsec en komad od Britney Spears.. Nisem mogla verjet, da ima lahko tako dober komad. :eek:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#64 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 27. maj 2004, 19:08

moram priznati, da mi je pa celo FUL vsec en komad od Britney Spears.. Nisem mogla verjet, da ima lahko tako dober komad.  :eek:

kateri? :eek: x:px

#65 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. maj 2004, 19:11

Bobnar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x:Xx x:Xx x8Dx :palec:
A s cist pop***? :hepko:
x:Dx

Ja, stekam, imas prav... ampak kaj pol - meni je zoprn... briga me, ce obvlada, saj kdo drug tudi, pa mi je antipaticen. x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#66 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. maj 2004, 19:12

Aira... hm... x:Ix Ne poznam naslova... samo slisim ga... morda pa je Toxic? :8):
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#67 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 27. maj 2004, 19:35

:eek: :eek: ...ktera te? :vragec: x:o)x x:Dx (je nisem opazu :vragec: x:Dx )
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#68 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 27. maj 2004, 19:47

:vragec: :palec: x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#69 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 27. maj 2004, 19:49

bemu, dost mam afnarij babjih, 10 stavkov, pa ena beseda koristna...

Hehe bobnar.. vmes si bil vodnar ampak zdaj maš pa spet ASC devico na čelu svojih stvari in očitno je da je devica tam nekje blizu jeter.... tko da mi gre že mal na jetra...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#70 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 27. maj 2004, 19:51

Viš.....ne piješ alkohola pol pa ti besede na jetra usekajo...... :vragec: x:o)x x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#71 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 28. maj 2004, 06:17

Ja če je tako, potem pa dobrodošel med Devicami, Bobnar!

x:)x

#72 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 28. maj 2004, 06:19

Ko ste že ravno o Justinu Timberlakeu, je prav on tema zadnjega (včerajšnjega) sporočila na AstroDataBanku. Link:

Examine Justin Timberlake's chart and biography:
www.astrodatabank.com/NM/TimberlakeJustin.htm

#73 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 29. maj 2004, 21:23

A je to skrivnost?

Saj je bilo na forumu že nekajkrat napisano.

:eek: :eek:

#74 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 30. maj 2004, 08:05

ja točno. prej sem se šel na WC spraznit in se preprogramirat na devico, za spametovanje in možgansko očiščenje takih gumpcev sluzastih kt ti.
kaj se to pravi taka nesnaga, da se kr vleče od sluzavosti in jokavosti, daj daj ovčka zmedena x:Dx

Pokowc kako si dobil bobnarjevo geslo?
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#75 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 30. maj 2004, 08:08

:eek: :eek: x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0