Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Znane osebnosti


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
753 komentarjev na to temo

#76 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 1. junij 2004, 17:28

pejt si zobotrebc zamenat, k ti limitni status brenka x:Dx
škorpijoni pikajo ne pozabt, ko te vkleščejo si na pladnju njihovem
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#77 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 1. junij 2004, 20:16

haaa, mam prav, vem..wahaa x:Dx
kakšna žrtu, sebe povzdiguješ, to je to, puščaš pa javne iztrebke in hinavske odpustke, kot ,da nisi nikoli dihal zlobo˝ :sori:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#78 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. junij 2004, 09:30

Oj, kaksne hecne znane osebnosti.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#79 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 3. junij 2004, 20:49

marsa, tipičen osebek, ki ima domišljija, huh, neverjetno, nikol zalublen vate ,uh, sam imet rad je pa nek drugega..
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#80 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. junij 2004, 11:29

No temi sem zdaj zdruzila...

Ko sem gledala jamiea Oliverja (ze zdavnaj, predno so ga zaceli furati na nasih TV), sem vedela, da jasno ne more bit drugega kot dvojcek z bikom...

No, v zadnjem Zurnalu pa je koncno podatek in nisem se motila - seveda je dvojcek - 27. maj 1975 (se mi zdi)...
Vendar ni z Bikom, pac pa ima Luno v Kozorogu (ocitno sem videla zemljo pac in sklenila, da ima morda merkur ali venero v biku, ima pa venero v raku, merkur pa ima v dvojckih, amrs pa ima morda v ovnu... tega se pa ne spomnim)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#81 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 13. junij 2004, 16:35

A morda kdo ve rojstne podatke od

Richarda Dreyfussa :2src: :2src: :2src:

padam dol od dobrega, karizmatičnega, misterioznega in meni zelo privlačnega moškega :2src: x:Xx x:Ix

#82 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. junij 2004, 16:37

Skorpijon, med 25. in 31. 10. - nisem pa si zapomnila, katerega leta... :) - meni je tudi kul. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#83 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 13. junij 2004, 16:40

Ah, :2src: :2src: , se mi je kar zdelo, da je naš x;)x x;)x

Hvala Marsa :palec:

Če pa kdo bolj natančno ve podatke, prosim :palec:

#84 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. junij 2004, 18:03

x;)x
Za stos vtipkaj na osrednji strani ln rICHARD dREYFUSS... (29.10.47)
Sicer je na LN med najbogatejsimi bazami (v sloveniji)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#85 jupitra

jupitra
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 40

Objavljeno: 13. junij 2004, 20:22

29/10/1947 18:07 (-5:00 EST) 73W56 40N38 Brooklyn -NY- (USA) Code:FS Source:DS 950318A

Asc
0 Gem 57
MC
7 Aqu 49
Sun
5 Sco 40
Moon
7 Tau 15
Mercury
20 Sco 08 R
Venus
20 Sco 26
Mars
15 Leo 43
Jupiter
1 Sag 13
Saturn
21 Leo 31
Uranus
25 Gem 51 R
Neptune
11 Lib 28
Pluto
14 Leo 52
Node
23 Tau 25 R
Chiron
12 Sco 44
Juno
0 Cap 35

Kar škorpijonovski dečko....a je zato tako skrivnostno privlačen x;)x

#86 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 13. junij 2004, 20:58

Najlepša hvala! Tole pa je učinkovitost. Bravo!:palec: :palec: :palec:


Evo, saj sem vedela :eek: , Asc BIK :eek: :eek: :vragec:

Že celo življenje mi stopajo v življenje osebe, z asc Bik! :palec: x:)x x^x
(no, omenjeni gospod mi žal (še)ni stopil v življenje.. :o|o: x:Dx )
Ne vem, kako to, vendar ali postanejo prijatelji ali pa gre za kakšne ljubezenske zadeve, vsekakor zelo važni ljudje v mojem življenju.

Zanimivo, tisti, ki niso asc. Bik, so pa skoraj vsi asc.Devica :eek: :eek: , spet važni ljudje v mojem življenju, žal povečini z negatiovnim predznakom :o|o: :C:

#87 jupitra

jupitra
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 40

Objavljeno: 13. junij 2004, 21:06

Ruby, samo majhen popravek...ASC je Dvojček, Luna je Bik...kar tudi ni zanemarljivo, kajne? Zgleda, da nekaj v tvoji karti privlači bike.... pa saj verjetno sama veš, kaj, če se ti to kar naprej ponavlja x:)x

Lahko noč!

#88 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 13. junij 2004, 21:33

Lahko noč :palec: x:)x

Evo, zakaj ga še ni v mojem življenju, Luna v Biku, ne asc.! xrolleyesx xsrcx
Bom šla pa po očala x:o)x x:o)x

#89 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 13. junij 2004, 21:54

Pa še nekaj:

-firbec mi ni dal miru, pa sem na astro.com vtipkala njegove podatke in pogledala karto. :sori: x8Dx x;)x

samo kvadrati in opozicije :eek: :eek: :eek: :wOOt: :wOOt: :wOOt:

#90 jupitra

jupitra
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 40

Objavljeno: 14. junij 2004, 09:52

Pa še nekaj:

-firbec mi ni dal miru, pa sem na astro.com vtipkala njegove podatke in pogledala karto. :sori:  x8Dx  x;)x

samo kvadrati in opozicije :eek:  :eek:  :eek:  :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:

x:Dx x:px ...je boljše bit zadovoljen kar s tistim, kar imamo, kajne?

#91 slavi

slavi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 76

Objavljeno: 14. junij 2004, 11:52

No, ko ste ravno pri aspektih v natalni karti: a mi lahko kdo pove, kaj je znacilnost za osebe, ki imajo v svoji karti ogromno konjunkcij? Se da posplositi?

#92 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. junij 2004, 12:14

Slavi - v bistvu smo pri znanih osebnostih, o aspektih pa govorimo drugje, tudi o konjunkcijah... Malo chekiraj, pliz...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#93 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. junij 2004, 12:25

Jupitra, thanx za izcrpne oz. natancne podatke! :eek: x^x :palec:

Ruby, na LN seveda nimamo take baze (kdo bi poznal uro rojstva Richarda Dreyfussa oz. ni v vsaki notici, datum pa je cesto).... (*nekoc pa seveda tudi taksna bo, ker se jo da preprosto kupit x8Dx)..
No, sem sla ko sem videla tvoj drugi post, ces ce kdo ve podrobneje, za stos chekirat in sem vnesla - in dobila...
Tako da 'za silo' najdes na LN stevilne datume rojstva - ce te bo se kdaj zanimalo.... :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#94 slavi

slavi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 76

Objavljeno: 14. junij 2004, 15:50

Ok, bom sla se kam pogledat za to razlago.

#95 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. junij 2004, 16:16

Oj, lahko v eno od tehle tem. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#96 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 14. junij 2004, 16:53

Pa res, Marsa, kje je kakšna dobra stran(link) znanih osebnosti, kjer bi bile poleg tudi ure(točen čas in lokacija!) omenjene....jaz se imel enkrat to, sicer bolj za športno področje, ampak se mi je parkrat sistem sesedel in z njim priljubljene, pa ni ostalo nič :xx!: ....lp, B. x:)x :palec:

#97 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. junij 2004, 17:11

Boris, Bern je nekje podal, ziher sem, da celo v tej temi nekje (*itak sem zdruzila obe, tako da tudi ce je bilo v 'drugi', je zdaj tu). :palec:
Ma saj jaz sem tudi imela ta link nekje, pa tudi smo precej govorili o tem in smo ziher, no, nekje podali link - da si lahko celo vtipkal svoj datum oz. vse, pa dobil 'najblizjo razlicico' (recimo v mojem primeru Jodie Foster in Johny Depp - kar je cisto odstekano, no v primeru 1. se stekam nekako, asc, luna pa ravno nasproti... ajde, ... ... ampak - johny depp!! :eek: - strelec, dvojcek nekaj... :eek: ... zanimivo... ... a oba pa sta nekako 'spicasta' in svetla, kar sem tudi jaz... nekako tak 'srchast' ksiht... licnice podobne, recimo, in brada...)... Kao - vizualno...
Aja... hmm... morda pa je v temi Horoskop in videz... xscratchx...
No, skratka, tu okoli nekje... :8):
Obstaja, no... bo ze kdo podal, ki se spomni oz. ima direkten link ze... x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#98 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 14. junij 2004, 17:17

OK, hvala Marsa, bom pogledal,pa če ga najdem, ga sem prilepim x;)x ...lep dan, B. x;)x :palec:

#99 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 14. junij 2004, 17:39

Si imela prav Marsa, pri horoskopu sem iskal za leto dni nazaj, ampak je v tej temi na začetku, osnovni meni www.zodiacal.com....

Osnovni meni


Tule je pa res bogata baza podatkov svetovno znanih osebnosti s polnimi podatki, jaz sem nastavil na začetni spisek po abecedi:

Znane osebnosti

Lep pozdrav, Borism x:)x :palec:

#100 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. junij 2004, 17:53

Thanx, Boris, super, fajn, ucinkovito! x^x :palec:

Bom sla enkrat se malo sprehodit (*zdaj se raje niti ne ufuram :o|o: :sori: :8):)... x;)x xDDx
Thanx za link, res, no vidis, kok fino vse najdemo in povezemo. x;)x x^x x8Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0