Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Regresija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
128 komentarjev na to temo

#26 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 6. februar 2004, 11:56

Ja ariso, dobro razmišljaš. x:)x

#27 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 6. februar 2004, 21:32

Jaz pa nisem čist zihr da je regresija in spominjanje prejšnjih življenj čist u redu. Mislm, da če bi blo prou, da se spominjamo prejšnjih življenj, da bi nam blo to že naravno dano. Sicer pa je to samo moje mnenje.

.potem bi se nagonsko vsi maščevali, hjaooo x:Dx
in
frka je v tem, da se ti dresiraš karakter skozi nevidno, nevedno, skozi odraščanje..
.nekak skor vse od začetka :xx!:

#28 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 15. februar 2004, 21:17

http://www.lunin.net...t=ST&f=9&t=1414

#29 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 16. februar 2004, 01:25

MANDALA ; Stele&Co. d.n.o.
p.p. 4847
1210 Lj.-Šentvid
tel: 01 515-42-50
031 583-995
g.Ljudmila C.Stele
.tečaji meditacij in stik s seboj in notranjo svetlobo
.regresija in zdravljenje z regresijo
.kaseta za umiritev in zdravljenje; kristali


#30 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 16. februar 2004, 07:54

pokowc x^x

Ljudmila je imela dobro predavanje na Mavrični. Res ima za sabo veliko izkušenj. Zanimivo, da je neka rdeča nit skozi vsa življenja... ampak sama se za regresijo ne bi odločila, razen če bi imela točen namen kake ozdravitve odnosa ali na fizičnem nivoju
Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#31 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 16. februar 2004, 14:50

BOM ŠEU,DE VIDIM, KAJ IN KAKO LAHKO ŠE KAJ IZBOLJŠAM.

#32 jasnaee

jasnaee
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 29. marec 2004, 08:08

No zjutraj ob pitju kave pred službo sem razmišljala o naslednjem življenju in o tem, da pri regresiji spoznaš, kaj si bil prej. Do tu vse prav, potem pa sem pomislila, kaj pa če sem živela v bodočnosti npr. na luni? Kolkor sem zasledila, je vsepovsod govora o pretekliku - preteklih življenjih v prejšnjih obdobjih (pred sedanjim letom). Glede na to, da naj bi bili duša, ki si izbira določene situacije, verjetno nismo omejeni samo na življenje danes. Mislim, da danes umreš pa si izbereš novo življenje (nove izkušnje) v novem življenju čez leto ali deset let. Po moje si lahko izbereš tudi izkušnjo iz srednjega veka ali pa nekaj kar bo v bodočnosti, pa mi tega ne vemo. In potem so me misli pripeljale do tega, da je npr. DeVinci z vsemi tistimi izumi v bistvu podzavestno videl svoje življenje iz bodočnosti (za njega bivša življenja regresija) enako tudi pisatelj Žil Vern, in vsi tisti, ki pišejo fantastiko. Kako sploh pri regresiji spoznaš, da je to bodočnost in kako si jo lahko sploh razlagaš in razumeš danes, ko v vsakdanjem življenju ni še te tehnologije niti življenja na drugih planetih - v bodočnosti pa mogoče bodo? Potem so tisti, ki se spomnijo svojih bivših življenj v bodočnosti danes jasnovidci, mesije in izumitelji novih patentov? Ali pa v regresiji ni spominov na bodočnost, ker bodočnosti ni - smo zemljo razstrelili, ali pa ni možno na njej živeti, in moramo izbirati samo to obdobje - bivše v katerem je še možno živeti?

#33 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 29. marec 2004, 08:16

Malce pokukaj, mogoče najdeš kakšno informacijo ...

Regresija
Izkusnje z REGRESIJO

pa še ...
REGRESIJA
Regresija
Objavljena slika

#34 jasnaee

jasnaee
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 29. marec 2004, 08:32

Sem šla prebrat navedene strani, ampak je govora bolj o zdravljenju s pomočjo regresije in povsod so tudi spomini na bivša življenja v preteklosti. Moje razmišljanje je šlo bolj v smeri spominov na prejšnja življenja v povezavi na življenje v bodočnosti in tolmačenju tega danes, ko še nismo v stanju razumeti bodočnosti je za nas fantastika.

#35 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 30. marec 2004, 05:40

Ti bi rada progresijo, pogled v prihodnjost, ne regresijo, v preteklost, če prav razumem?

Obstaja metoda, ampak je predolga da jo opisujem tukaj, jo pa lahko izvaja vsak sam, bolje je, da te sicer nekdo vodi , vsaj prvič.

Drugače pa lahko en del tega doživiš na angelski delavnici Alje Košan. Tam se sicer pogleda eno leto naprej.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#36 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 31. marec 2004, 16:04

Ti bi rada progresijo, pogled v prihodnjost, ne regresijo, v preteklost, če prav razumem?

Obstaja metoda, ampak je predolga da jo opisujem tukaj, jo pa lahko izvaja vsak sam, bolje je, da te sicer nekdo vodi , vsaj prvič.

Drugače pa lahko en del tega doživiš na angelski delavnici Alje Košan. Tam se sicer pogleda eno leto naprej.

Je kdo opazil, da človek v postopku zavestne regresije najpogosteje "dobi" slike iz katerega od takšnih življenj in takšnih oseb, ki so blizu njegovemu razmišljanju tu in sedaj? Se vam ne zdi nenavadno, da tako veliko ljudi trdi, da so bili npr. kateri od faraonov, Napoleon, kakšen znan šaman, v glavnem - kaj karizmatičnega; redkokdo dobi "slike" kakšnega povprečneža. Precej hecno se mi zdi, da danes nekateri znani zdravilci trdijo, da so "v regresiji" izvedeli, da so bili v enem preteklih življenj genialen šaman, zdravitelj ali kaj podobnega. - Zakaj potem ponovno potrebuje to izkušnjo?

Tudi sam sem dalj časa hodil na regresijo - k diplomuoranemu psihologu, tako da je bila zadeva relativno strokovno "peljana". Na eni od seans sem govoril celo latinsko (zavestno moja latinščina obsega le "in vino veritas" ter še kakšno malenkost). Pa vendarle si ne bi upal trditi, da sem v katerem od prejšnjih življenj dejansko znal latinsko!

Mislim, da pridemo tako v postopkih regresije kot progresije v globokem alfa stanju, ko zaresoniramo s Schumannovo resonanco,( ki je nosilna frekvenca finoenergijskih svetov) do stika z energijskimi formami, ki so blizu našemu načinu razmišljanja. Povsem enako je tudi pri zavestni astralni projekciji (tudi tovrstno izkušnjo imam) - na astralu srečuješ bitja, ki so skladna tvojemu načinu razmišljanja in katera privlačiš (tiči iste sorte skup letajo). Zato mislim, da so raznorazni "osebni filmi" iz postopkov regresije in progresije čista iluzija!

Spoštujem pa seveda tudi mnenja drugače mislečih. :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#37 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 31. marec 2004, 16:27

Povsem enako je tudi pri zavestni astralni projekciji (tudi tovrstno izkušnjo imam) - na astralu srečuješ bitja, ki so skladna tvojemu načinu razmišljanja in katera privlačiš (tiči iste sorte skup letajo). Zato mislim, da so raznorazni "osebni filmi" iz postopkov regresije in progresije čista iluzija!

jaz nimam ne vem kakšnih izkušenj s temi stvarmi. parkrat se mi je zgodilo da sem v budnjem stanju malo poletela iz svojega telesa in se videla/ čutila od zgoraj, ampak je bila ta izkušnja precej grozljiva zame, ker nisem vedela nic o tem. pravzaprav sem se ustrašila in začela podzavestno klicati mamo x:Dx
verjamem v to, da v regresiji izvemo določene stvari iz svojih preteklih življenj, ampak v takšni obliki kot jo lahko mi dojamemo oz razumemo. npr. v regresiji v posmrtno življenje, lahko vidimo kako nam "knjižničarji kažejo knjigo našega bodočega življenja- staršev, prijateljev, partnerjev, učiteljev...". v življenju pa se zgodi da nekatere ljudi nekako "spoznamo" čeprav jih še nikoli prej nismo videli... x?x :vio:

Genialno si tole povedala :palec: :palec: :palec:
Gotovo se iz regresije lahko kaj naučimo, le teh "filmov" ni za razumeti, kot dejanski past life. Na to je po mojem treba gledat sorodno, kot na tehniko samoanalize s sanjami.

Aira :wub: x:Xx :wub:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#38 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 31. marec 2004, 16:34

[
Ma kakšna Aira :wub: x:Xx :wub:, daj no mir...  x:Ix

Jebi ga. Sama si si nadela to ime. Jaz bi te tudi raje klical tako, kot ponavadi... x:Dx x:Dx x:Dx
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#39 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 31. marec 2004, 19:35

x?x x?x x?x zdaj mi pa res ni nič jasno :inocent:  ne spomim se, da bi mi "knjižničarji" pokazali sliko kakšnega nosoroga x:Dx .
pa lep dan še naprej... x:Ix :vio:

Dobr razmisl, predn koga zatajiš. Se ne spomniš traum Ivana Cankarja, ki je zatajil mamo? :vragec: :vragec: :vragec:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#40 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. marec 2004, 19:42

Kaksen model, pa to ni res! x:o)x x^x x8Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#41 rainbow

rainbow
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 31. marec 2004, 22:07

Ti bi rada progresijo, pogled v prihodnjost, ne regresijo, v preteklost, če prav razumem?

Obstaja metoda, ampak je predolga da jo opisujem tukaj, jo pa lahko izvaja vsak sam, bolje je, da te sicer nekdo vodi , vsaj prvič.

Drugače pa lahko en del tega doživiš na angelski delavnici Alje Košan. Tam se sicer pogleda eno leto naprej.

Ojla!

Mene pa zanima kaj več o progresiji. In, kaj so to angelske delavnice?

LP

#42 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 31. marec 2004, 23:01

Dobr razmisl, predn koga zatajiš. Se ne spomniš traum Ivana Cankarja, ki je zatajil mamo? :vragec:  :vragec:  :vragec:

o šit!!! mama, si to ti? ne bi te spoznala po fotki x:Xx x:Dx

x:Dx :palec: modela
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#43 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 31. marec 2004, 23:39


x:Dx  :palec:  modela

koji kurac je modela :o|o: x?x

model+model= (2) modela

oneta nisem nikjer omenjala xrolleyesx
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#44 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 31. marec 2004, 23:42

modeli :palec: x:Dx x;)x..........aja, to pa = model+model+model+model+model..... x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#45 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 1. april 2004, 06:45

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

uf, ste dobri :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#46 alica

alica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 6. april 2004, 07:41

nosorog:

Povsem enako je tudi pri zavestni astralni projekciji (tudi tovrstno izkušnjo imam) - na astralu srečuješ bitja, ki so skladna tvojemu načinu razmišljanja in katera privlačiš (tiči iste sorte skup letajo). Zato mislim, da so raznorazni "osebni filmi" iz postopkov regresije in progresije čista iluzija!


Jaz sam tudi bila pred više letih na regresiji in "vrnula" sam se u 2 življenja. Nikaj se ni pomembnoga zgodilo, nisem bila močna persona. U enom životu (kot muškarac) bila sam zelo revna, in u drugemu (kot žena) bila sem zelo bogata. :o|o:

Danes, kad razmišljam o temu, nisam prepričana je to fantazija moje podzavesti ali ne. Mogoče je ovo tvoje pojasnilo točno, ker nekaj smo videli, ampak otkud je to prišlo???

Pozdrav,
alica

#47 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 6. april 2004, 08:33

ampak otkud je to prišlo???

tudi jaz domnevam, da gre pri regresiji ali kakšni podobni tehniki za to, da nekako posežemo v kolektivno 'zbirko' in tisto ni nujno (ali je sploh redko), da je prav naša lastna preteklost... morda se prav pri takih 'potovanjih' pokaže povezanost ali enost nas vseh in tudi iluzija časa, saj je čisto mogoče, da 'vlečemo' ven iz 'prostora' v katerem VSE obstaja naenkrat... je pa ja fajn hodit na šiht z občutkom, da si pravzaprav reinkarniran faraon xzobkox xegox

#48 alica

alica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 6. april 2004, 16:28

Mateja

pa ja fajn hodit na šiht z občutkom, da si pravzaprav reinkarniran faraon  


x:Dx Z tim se ne mogu pohvaliti xrolleyesx

Ta terapeutka nam je povedala da nije potreben da (ona ali drugi regreso-terapeut) "gre" namesti nas u naše past lajfove ker mi sami to najbolše storimo.
Kakšno mi je čudno bilo kad sam se počutila kako muškarac (prvih minutih) :eek: :eek:

#49 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 6. april 2004, 16:40

Kakšno mi je čudno bilo kad sam se počutila kako muškarac (prvih minutih)  :eek:  :eek:

In...in....in.......kako je bilo......povej hiter! x:px
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#50 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 6. april 2004, 16:42

Alica.......vstal = digao x8Dx x:Dx Hm.....to bi šele ženskam blo zanimivo čutit, ne.... x;)x x:o)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0