Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kitajski horoskop


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
633 komentarjev na to temo

#626 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 24. februar 2007, 17:39

jst sm zmaj s kačo v asc. :inocent: mi kdo lahko svetuje kje naj pogledam opis telih mojih znamenj?
al pa mi lohk kr pove kaj pomeni :palec: x:Dx



KWA :wOOt: ti si tudi zmaj x:px JAZ tudi :palec:

Zmaji so priljubljene osebnosti, polni življenske energije in zanosa, kljub temu da, jih včasih vidimo kot neumno predrzne in zelo zgovorne. So inteligentni, obdarjeni perfekcionisti, ki so zahtevni do drugih. Njihova nestrpnost ponavadi povzroči nemir, ampak zmaji uživajo, če so v središču pozornosti; bolj so jim všeč zahtevne situacije kot vsakodnevne rutine. Zmaji so mnenja, da so pravila in predpisi le za ostale. Živijo, predstavljajo in misljio veliko, vendar jim lahko njihov ponos in samozavest preprečita, da bi sprejeli pomoč, ko jo najbolj potrebujejo. Zaupajoči vase lahko preživijo brez skupnih razmerij, ampak oseba, ki je na isti valovni dolžini jih lahko vzpodbudi.


Značilnosti :
Iznajdljivost, samozavest, prilagodljivost, ustvarjalnost, pogum, navdušenje...........
Predrznost, vročekrvnost, nenapovedljivost, strogost, razdražljivost, neolikanost...................

Lahko bi bil :
racunalniški analitik ¤ strojnik ¤ izumitelj ¤ psihoanalitik ¤ prodajalec ¤ posrednik za nepremičnine ¤ politik ¤ upravitelj ¤ filozof ¤ odvetnik


x:Ix :inocent:

#627 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 9. junij 2007, 11:19

Zgleda se jst dobro ujamem s Kozami. Pa še podznak mam v Kozi. To so tisti letniki, ki jim BTW Jupiter pade na mojo Venero ... :2src:

Ne vem pa kako to, da Prašiča enačijo s Škorpijonom. :o|o: Jst bi prej rekla Devica al pa Bik. Ne pa Škorpijo.

#628 myrjam

myrjam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 9. junij 2007, 12:19

Zgleda se jst dobro ujamem s Kozami. Pa še podznak mam v Kozi. To so tisti letniki, ki jim BTW Jupiter pade na mojo Venero ... :2src:

Ne vem pa kako to, da Prašiča enačijo s Škorpijonom. :o|o: Jst bi prej rekla Devica al pa Bik. Ne pa Škorpijo.


Evo tu imam malo drugače povezave med kitajskim in zahodnim horoskopom:

podgana vodnar
bivol ribi
tiger oven
zajec bik
zmaj dvojčka
kača rak
konj lev
koza devica
opica tehtnica
petelin škorpion
pes strelec
prašič kozorog

Poglej če ti to bolj sovpada xrolleyesx
"Vse materialno je le navaden odsev duhovnega"
...človek ni le skupek celic, je tudi odraz svojih misli...
Martin Kojc

#629 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 13. junij 2007, 16:34

če je prašič kozorog, sem trot. xrolleyesx

#630 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 13. junij 2007, 19:55

Evo tu imam malo drugače povezave med kitajskim in zahodnim horoskopom:

podgana vodnar
bivol ribi
tiger oven
zajec bik
zmaj dvojčka
kača rak
konj lev
koza devica
opica tehtnica
petelin škorpion
pes strelec
prašič kozorog

Poglej če ti to bolj sovpada xrolleyesx



Tole pa ne bo držalo. xrolleyesx

Ker sem po kitajskem horoskopu kača,vem da je kača-bik,podznak pa sem tiger-vodnar
Ša za tole dvoje sem sigurna:
Ribi-mačka(zajec)...pa petelin-devica...

Mal si zamešala tole. x;)x
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#631 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 13. junij 2007, 20:03

He he, narobe ja, jst sm zmaj-oven Objavljena slika, mal si zmiksala tole :inocent:
One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#632 myrjam

myrjam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 14. junij 2007, 07:57

Nič zamešala....samo prepisala iz knjige Michio Kushi-ja in Edwarda Esko-ta "Nine star ki" xnckrivx

Očito je primerjanje kitajskih in zahodnih znakov težavno, sploh če vemo, da so kitajska vezana na jupitrova leta zahodna pa na sončna znamenja. Različni avtorji jih različno primerjajo, se pa vsak takoj ogradi in pove, da je primerjava samo približna, ker so izhodišča različna xscratchx

Veliko veselja v raziskovanju razlik in podobnosti vam želim vsem skupaj, sama bom pa raje uporabljala vsako metodo za sebe in raje primerjala končne rezultate :mezik:

mejte se mavrično xrainbowx

M xyiyax xDDx
"Vse materialno je le navaden odsev duhovnega"
...človek ni le skupek celic, je tudi odraz svojih misli...
Martin Kojc

#633 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 14. junij 2007, 08:14

[quote name='myrjam' date='14. Jun 2007, 08:58' post='853558']
Nič zamešala....samo prepisala iz knjige Michio Kushi-ja in Edwarda Esko-ta "Nine star ki" xnckrivx

Očito je primerjanje kitajskih in zahodnih znakov težavno, sploh če vemo, da so kitajska vezana na jupitrova leta zahodna pa na sončna znamenja.


xrolleyesx Zahodna in vzhodnjaška astrologija se kar razlikujeta, zato svetujem, da prebirate eno ali drugo, študirate eno ali drugo, kajti pri teh kombinacijah bi morali prebrati sončno znamenje in ASC pri zahodni in sončno in ASC pri kitajski, na koncu boste že tko zmešani, da boste ven potegnili samo tisto, kar vam paše. x;)x

To se mi zdi tko, kot mazanje s kremo za sončenje, naneseš eno, pa drugo, na kocu pa rešeš kako lepo si zagorel, ne veš pa ne, katera maža ti je pomagala, hahahahaha. x;)x

#634 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 14. junij 2007, 11:43

Astrološki kodirani I Ching http://www.lulu.com/content/181984 I ching je tudi kompatibilen z Steblom Življenja http://www.lulu.com/content/197280
pa še http://www.lulu.com/content/197294

Klaudio Zic, Scientific Academy of Astrology




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0