Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Prejšnje Življenje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
87 komentarjev na to temo

#1 astroMATRIX

astroMATRIX
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 293

Objavljeno: 5. november 2005, 09:07

Torej novi servis na Astromatrix. Kaj si bila?
True Zodiac http://www.lulu.com/zodiac True Ascendant

#2 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 5. november 2005, 12:08

js sm biv pa pomoje frank sinatra.. :8): kje/kako se pa lahko prepricam? x;)x

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. november 2005, 12:24

iz cesa se sklene, mal vec povej - oz. kaj se rab oz. kje je izracun?

al zakaj si temo odprl? :8):
ker jaz ce odprem temo koledar na lnf, nekaj objavljam in povem kaj...
tle pa nic???

itak sem bila lucrezia borgia. x;)x x:px x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 7. november 2005, 10:47

Link za Lukrecijo B-Orgijo. Dancez vouz chantez le Roi c'est mort ce matan... Ballad pour n Orgie par L'Ange

http://www.pagansuni...p?name=PastLife

Možno. A veš da je Lukrecija Borgia imala Lilit Luna direkcijo z 12 let. Z 13 je že bila v zakonu. Jazz sem bil Ghanima, latino dancer, verjetno joškata, singer, itn... Saj Vam vse to lahko z horoskopOM povem pa je linkov nekaj zraven. Mogoče lahko prograMItjaaa rRAj$i si pir spij ne bova vse progamiRAli...
http://www.pagansuni...hp?name=E-Ching
Diagnosis:
--------------------------------------------------------------------------------
I do not know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.
You were born somewhere around territory of modern South of Latin America approximately on 000.
Your profession was dancer, singer, actor.
--------------------------------------------------------------------------------
Your brief psychological profile in that past life:
undefined
--------------------------------------------------------------------------------
Lesson, that your last past life brought to present:
undefined
--------------------------------------------------------------------------------
Now you remember?

Strinja se. Link lahko popestrimo z I Ching in Vozlimi. To je za zabavo, saj ne bomo zavozlali karmo še več!



Frankica SinatRA je bila zelo potrpežljiva potem se inkarniRAla v pevca na plesnem podiju. I Chign pravi da si bil/a pevec, dijagRAmi so 2/16 to sam jaz na roke naredil, ne program, imam hitro kockico skochico za te zadeve... Torej nekaj kor Sinatra prav gotovo, kar se :::I:: vkvarja z musko. Drugach pravkar pi$em I Ching in se prishel do 32ga hexa na pol, torej. Hmmm. Res nekaj kot pevec, zanimivo. A sse hecal/a?

#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. november 2005, 10:47

saj se hecam, je imela par neverjetnih podobnosti z mojim chartom (asc sco, morda opp luna/pluton , venera v biku pa se kaj, to je nek moj joke zdaj, da v povezavi s prejsnjimi lajfi vedno njo omenim xDDx)

itak mi je nekdo rekel, da sem bila mama od Edith Piaff, sam ves kaj je pa zanimivo:
kako je bilo ime tej mami?
Lina Marsa. :eek:
a si predsavljas????? x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 7. november 2005, 10:49

Diagnosis:
--------------------------------------------------------------------------------
I do not know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.
You were born somewhere around territory of modern East Australia approximately on 825.
Your profession was leader, major, captain.
--------------------------------------------------------------------------------
Your brief psychological profile in that past life:
Timid, constrained, quiet person. You had creative talents, waited till that life to be liberated. Sometimes environment considered you strange.
--------------------------------------------------------------------------------
Lesson, that your last past life brought to present:
It always seemed to you, that you perceptions of the world are somewhat different. Your lesson -- to trust your intuition as your best guide in present life.
--------------------------------------------------------------------------------
Now you remember?

O, jebemo, dec sm bla! :O: x:Dx Ja, glede intuicije bi se pa kr strinjala. :palec: Sej to je bl za hec. x:Ix

#7 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 7. november 2005, 10:52

Kmet pa z nenavadno veliko kmetijo in gradom. Vse je bližje kakšnem šefu straže na trdjavi ali gradu. Vd+idim tudi vrt, 34/55 hmm bofat kmet latifundista, vlastelin, z bratom ali princem/princezo se spet najdeš z eno sorto istega spola fatalno blisko O5ebo... Nisem pa še vozle pogledal, to bo strokovnjaki, kjstveMarsa je verjetno na Mount KajLa$, Beli Vran je drugje, ... jaz pa sem odvozlan,,.... Vozle imajo tudi druge planete, Merkur ima dva seveda, Hermes in Hudičevo Rožo, pa Saturn, in ga že kompli$erjem, hehehe,...

Kako je Pika Pikca tle vpadla namesto moje slike. Imamo KARMO NA FORUMU. AlaRam!!!

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. november 2005, 10:56

aja zdajle sem sla sele pogledat, je pa tole identicno tistemu, ki smo ga ze resevali...
bom dala link

torej:

Diagnosis: I do not know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.
You were born somewhere around territory of modern Yukon approximately on 950.
Your profession was preacher, publisher, scribbler of ancient inscriptions.Your brief psychological profile in that past life:
Timid, constrained, quiet person. You had creative talents, waited till that life to be liberated. Sometimes environment considered you strange.Lesson, that your last past life brought to present:
Your main task -- to make the world more beautiful. Physical and spiritual deserts are just waiting for your touch. Keep smiling! Now you remember?


in

Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bila ženska. Rodila si se nekje tam, kjer je danes Yukon leta 950. Približno.
Po poklicu si bila oziroma bil pridigar, založnik, prevajalec starodavnih zapisov.
Kratek opis tvojega psihološkega profila v prejšnjem življenju:
Plašen, boječ in tih. Imel si kreativne talente, a nikoli izkoriščene. Včasih te je okolica jemala kot čudaka.
Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenja:
Tvoja glavna naloga - izboljšati svet, ga polepšati. Psihični in duhovni kotički kar čakajo na tvoj pridih. Ostani nasmejan!


skratka, claudio, tega ne kupim(o).
prvic ne more imet moja sosolka J.P. enakega prejsnjega lajfa kot jaz, se manj verje6tno pa je, da ma moj sin enako prejsnje zivljenje kot jaz. x:o)x

torej, ne dela tole glih....
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 7. november 2005, 10:59

wow...dobra stran! Sm šla mojo natal chart izračunat in mi je tok točno zadel moj karakter in vse, da boh pomagi...sam tist ni blo res, da ker težko najdem partnerja in rada flirtam, se lohk znajdem v večih zvezah naenkrat...to pa ni res pr men...mi kle bik vn seka. To mi je že Samsonajt reku! x:px

#10 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 7. november 2005, 20:16

men je pa tole prsl.. pa sm ze enkrat dobu nekje na eni drugi strani isto. mogoce pa drzi.. :inocent:
Diagnosis: I do not know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.
You were born somewhere around territory of modern Ireland approximately on 950.
Your profession was banker, usurer, moneylender, judge.Your brief psychological profile in that past life:
Bohemian personality, mysterious, highly gifted, capable to understand ancient books. Magician abilities, could be a servant of dark forces.Lesson, that your last past life brought to present:
Your problem -- to learn to love and to trust Universe. You are bound to think, study, reflect, develop inner wisdom. Now you remember?

#11 nea

nea
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 422

Objavljeno: 7. november 2005, 20:32

To je ena sam nategavščina, ker jaz za prejšnje življenje vem kaj sem bila in kdaj sem odšla iz prejšnjega lajfa, točen datum, preko regresije , zamika je blosamo nekaj let, na tem linku mi pa pride , da sem se rodila okol leta 1000 v Novi Gvineji, zdej vem, da je tisto le..............., je pa zanimivo , da mi pa pioše za tisti lajf kao da sem bla zdravnik, herbalist in me je full zanimala znanost in raziskovanje, kar me pa dejansko sedaj, sej sem absolvent na farmaciji, rožce so moja strast in rada raziskujem in eksperimentiram, hecno............. x:)x
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi, kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal

#12 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 7. november 2005, 21:59

ne, ne! zato k je men tok fajn prsl. sm biv prov en tak zajebanc.. pa se vecja zloba. hehe.. :vragec: :vio:

#13 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 7. november 2005, 22:52

Diagnosis:
--------------------------------------------------------------------------------
I do not know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.
You were born somewhere around territory of modern Burma approximately on 1525.
Your profession was seaman, dealer, businessman, broker.
--------------------------------------------------------------------------------
Your brief psychological profile in that past life:
Natural talent of psychologist, you knew how to use the opportunities. Cold-blooded and calm in any situation.
--------------------------------------------------------------------------------
Lesson, that your last past life brought to present:
Your problem -- to learn determination and persistency. Every misfortune should crash upon your strong will.
--------------------------------------------------------------------------------


Jaz sem se tud mal pozabaval in pogledala. No neki je res zanimiv, da me ful vleče tja v Indijo, Burmo itd. Pa da mam ful rad psihologijo. Drugač sem pa to bl :o|o: vzela.
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#14 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 8. november 2005, 10:08

konji, ovce in gozd...revolucionaren karakter ja jugu kitajske.....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#15 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 8. november 2005, 20:04

Frankica SinatRA je bila zelo potrpežljiva potem se inkarniRAla v pevca na plesnem podiju. I Chign pravi da si bil/a pevec, dijagRAmi so 2/16 to sam jaz na roke naredil, ne program, imam hitro kockico skochico za te zadeve... Torej nekaj kor Sinatra prav gotovo, kar se :::I:: vkvarja z musko. Drugach pravkar pi$em I Ching in se prishel do 32ga hexa na pol, torej. Hmmm. Res nekaj kot pevec, zanimivo. A sse hecal/a?


jah skoda k mi tam drugac prav.. :inocent:

drugac sm se pa hecov al pa ne.. franky mi je faca. jebac, ampak na tak lep romanticen, nacin. ni zanicvov zensk. nasprotno. pa znov je uzivat v avanturcah.

no tisto ta drugo k mi je na linku prerokval mi je pa tud vsec.. :vragec:

nobenga tazga zivlena se ne bi branu.. :vio: tuki si ga sele ustvarjam. no pa sej, ce je blo ze tisto dvoje tok v redi, kolk je sele zdej x:px

#16 emmzi

emmzi
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 708

Objavljeno: 9. november 2005, 14:33

Diagnosis:
--------------------------------------------------------------------------------
I do not know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.
You were born somewhere around territory of modern South of Latin America approximately on 000.
Your profession was dancer, singer, actor.
--------------------------------------------------------------------------------
Your brief psychological profile in that past life:
undefined
--------------------------------------------------------------------------------
Lesson, that your last past life brought to present:
undefined
--------------------------------------------------------------------------------
Now you remember?

a lhko kdo prevede nc hne razumem x:Dx x?x x?x x?x x?x x?x xDDx (sory za mojre neznanje)
"Remember when I told you how my
Kin is different in some ways?
And how you should not fall in love
With someone like me, anyway...
Between the lines, people see signs
When they feel the sear, every day's fear...
And one night their torches
Find the girl without a name...
And the one who has her
Love is no more safe..."

#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. november 2005, 16:33

saj zato sem pa dala link - a ga nisem?
ker je identicno...

pejt v tadrugo temo o prejsnjih lajfih (itak ti ni vsega izpisalo, sklepam da si pri letnici zamocil/a), drugac so ti pa povedal, da si bla bejba, si zivela okol leta 00, na priblizno ozemlju danasnje latinske amerike in da si bla plesalka, igralka, pevka...

mas pa se dve postavki.
to pejt pa na slovenski sajt (kot receno, je link v drugi temi prejsnje zivljenje).

:palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#18 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 9. november 2005, 16:35

Diagnosis:
--------------------------------------------------------------------------------
I do not know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.
You were born somewhere around territory of modern South of Latin America approximately on 000.
Your profession was dancer, singer, actor.
--------------------------------------------------------------------------------
Your brief psychological profile in that past life:
undefined
--------------------------------------------------------------------------------
Lesson, that your last past life brought to present:
undefined
--------------------------------------------------------------------------------
Now you remember?

a lhko kdo prevede nc hne razumem x:Dx x?x x?x x?x x?x x?x xDDx (sory za mojre neznanje)


Emmzi bil/bila si ženska, živel/a si v Južni Ameriki okoli leta 000. Bil/a si plesalec, pevec, igralec. Drugo je nedefinirano. Lp
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#19 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 9. november 2005, 16:41

ja itak, da ni mogoče, da so bli vsi rojeni 23.05.1980 duhovniki v prejšnem lajfu, tko k jaz... x:Dx x:Dx x^x x:o)x

ej kako pa je to povezan z dejšnjim življenjem?...mislim to kar si biu prej?
a če zdej trpim potem to pomen, da neki plačujem za nazaj?

kaj pa je pols tem, da si lajf sami krojimo?

kaj je pa s tem, da se del življenske zgodbe prenaša na potomce?



xrolleyesx
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#20 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 9. november 2005, 17:02

ekola (v temi testi) : http://www.najportal...snje_zivljenje/

#21 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 9. november 2005, 17:31

Diagnosis:
--------------------------------------------------------------------------------
I do not know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.
You were born somewhere around territory of modern Central England approximately on 875.
Your profession was teacher, mathematician, geologist.
--------------------------------------------------------------------------------
Your brief psychological profile in that past life:
Such people are always involved with all new. You have always loved changes, especially in art, music, cooking.
--------------------------------------------------------------------------------
Lesson, that your last past life brought to present:
The world is full of ill and lonely people. You should help those, who are less fortunate than you are.
--------------------------------------------------------------------------------
Now you remember?

no ja tole je mal tko tko ne.... za dolgcajt preganjat, jst mam že narejeno karto na podlagi moje astrološke o karmi pa prejšnih življenjih pa o dharmi, in morm rečt da neki podobnosti se pa najde no, sam to je najbrž zgolj slučaj. al pa ne, nkol ne veš no, kokr za koga xDDx

aja pa pika pikica si opazla da sva po temle žvele istega leta? x:Dx

me zanima od kako to računalnik izračuna, a kr naključno al kej podatke upošteva :inocent: ?

#22 emmzi

emmzi
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 708

Objavljeno: 12. november 2005, 08:29

Emmzi bil/bila si ženska, živel/a si v Južni Ameriki okoli leta 000. Bil/a si plesalec, pevec, igralec. Drugo je nedefinirano. Lp

uau :palec:
"Remember when I told you how my
Kin is different in some ways?
And how you should not fall in love
With someone like me, anyway...
Between the lines, people see signs
When they feel the sear, every day's fear...
And one night their torches
Find the girl without a name...
And the one who has her
Love is no more safe..."

#23 emmzi

emmzi
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 708

Objavljeno: 12. november 2005, 08:36

aja se neki a bi mi lahko povedal kaksna naj bi bila moja naloga v tem živlejnju x?x x?x xDDx

LP
"Remember when I told you how my
Kin is different in some ways?
And how you should not fall in love
With someone like me, anyway...
Between the lines, people see signs
When they feel the sear, every day's fear...
And one night their torches
Find the girl without a name...
And the one who has her
Love is no more safe..."

#24 m@l@qt

m@l@qt
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 7. december 2005, 20:46

Diagnosis:
--------------------------------------------------------------------------------
I do not know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.
You were born somewhere around territory of modern North India approximately on 775.
Your profession was writer, dramatist, organizer of rituals.
--------------------------------------------------------------------------------
Your brief psychological profile in that past life:
You had mind of a scientist, always seeking new explanations. Environment often misunderstood him, but respected his knowledge.
--------------------------------------------------------------------------------
Lesson, that your last past life brought to present:
Your lesson -- to study, to practice and to use wisdom, enclosed in psychological sciences, and in ancient manuscripts. With strong faith and hard work you will reach your real destiny in present life.
--------------------------------------------------------------------------------
Now you remember?

xrolleyesx hm...zna bit,zna bit...

#25 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 8. december 2005, 15:40

Prenatalno obdobje je v ,naših chartih,opisano od IX.do I.hiše.

Malo prečekirajte.
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0