Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Prejšnje Življenje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
87 komentarjev na to temo

#76 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 10. september 2011, 07:39

Se spomnim ko sem enkrat pred davnimi časi reševal v neki "psiho" reviji vprašalnik...Na koncu sem prišel pa do zaključka da sem bil nek kmet na kitajskem...I want to be a princess or a king...Objavljena slika

Ajde bodimo realni...kaj pa če je človeček v prejšnjem življenju bil na drugem planetku...A linki omenjajo tudi kakšne alienčke...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#77 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 10. september 2011, 07:54

jest bom pa že zdej nekam na skrivno mesto zakopal šteko cigaret in ene par 6 pekov... za usak slučaj... če pridem spet sem... glih na nedeljo ponoč, k je use zaprt xcivx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#78 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 10. september 2011, 08:00

Tebi ga še bolj špila x:o)x


kwa je? a? a?
k so pa faraoni to počel, ste pa usi čist mokri :vragec:
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#79 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 10. september 2011, 08:06

Samo faraoni niso to počeli iz vzgibov, ki si jih ti pisal. Niso namreč verjeli v povratek na Zemljo. :8):


sej jest tut ne verjemem lih za prmej...
ampak rezerva je useen če je... tut za zdejšnje življenje.
p.s. jest jo mam tut, hehehehehe sicer ne lih šteke.... ampak za čez noč pa dost x8Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#80 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 10. september 2011, 17:32

Se spomnim ko sem enkrat pred davnimi časi reševal v neki "psiho" reviji vprašalnik...Na koncu sem prišel pa do zaključka da sem bil nek kmet na kitajskem...I want to be a princess or a king...Objavljena slika

Ajde bodimo realni...kaj pa če je človeček v prejšnjem življenju bil na drugem planetku...A linki omenjajo tudi kakšne alienčke...Objavljena slika


toj tko, k da bi ti reku, da ti janko khm khm sestro, čeprou vem, da je nimaš x:Dx
ampak... loh bi blo pa realno x:Dx (torej... da bi ti imel sestro... in da bi jo janko khm khm)
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#81 vranja

vranja
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 516

Objavljeno: 29. oktober 2011, 07:55

jaz sem bla v enem od prejšnjih življenj mag in manipulator z močjo (izkoriščanje namesto uporabe) in mam zdej tak test kot ga imam. (tle se grem frančiška asiškega al koga že xDDx)

v enem drugem pa sem bla 'plemenite krvi', z vsemi danostmi materialnimi, ni da ni, pa z ustvarjalnostjo, ki pa je nisem izkoristila v danem: s podporo na polno v materialnem smislu in smislu zaledja - in mam zdej tak test kot ga imam (vse to izpolnit, ampak pač brez vseh teh zaledij in tega xDDx)

... potem sem se še dušila v kakih tesnih prostorih (s kakimi vešami x:o)x) itd.

ampak to je nekak *rdeča nit* mojih prejšnjih življenj.

(to sem si povedala sama :vio:)



presneto- čist popolnoma, do pikice isto kot jaz. Zgleda, da sva bli sosedi :)
Objavljena slika

#82 Baal

Baal
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 21. januar 2012, 15:08

Diagnosis:I do not know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.<br style="font-family: 'Times New Roman'; font-size: medium; ">You were born somewhere around territory of modern Korea approximately on 650.<br style="font-family: 'Times New Roman'; font-size: medium; ">Your profession was warrior, hunter, fisherman, executor of sacrifices.Your brief psychological profile in that past life:<br style="font-family: 'Times New Roman'; font-size: medium; ">You were sane practical person, materialist with no spiritual consciousness. Your simple wisdom helped weaker and poor.Lesson, that your last past life brought to present:<br style="font-family: 'Times New Roman'; font-size: medium; ">You should develop your talent for love, happiness and enthusiasm and to distribute these feelings to all people.

#83 prunus

prunus
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 251

Objavljeno: 21. januar 2012, 15:23

včasih pa še mene res prime, da bi šla ugotovit, kaj sem v preteklosti delala takega, da se mi zdej dogajajo stvari tko, kot se. mogoče bi se pol znala mal bolj skupi spravit.
ampak skeptik po naravi, pol pa... x:)x

#84 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 21. januar 2012, 22:58

Ja. Kaj pa čmo ane. Smo bili in smo. x:o)x Še dobro da se lahko igramo včasih... da nismo v kakšnem srednjem veku brez hrane vode, v strahu pred cerkvijo in mislijo, ipd... vsako obdobje je imelo svojo poudarjeno temo in poudarjeno luč. Kar je bilo, mislim da še zdaleč ni tako interesantno in zanimivo kot je sedaj.
Zanimiva je eksponenta zavedanja in razgledanosti posameznika v primerjavi z eksponantno rastjo nevarnosti bivanja.

ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#85 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 21. januar 2012, 23:43

"Pravijo" da tisti ki je zares speptik gre prvi probat! he he Če je res kar "pravijo", pa ne vem. x:o)x No, saj včasih so tudi naivneži in odprti ljudje prvi, pa tisti ki so optimisti tudi x:Dx

včasih pa še mene res prime, da bi šla ugotovit, kaj sem v preteklosti delala takega, da se mi zdej dogajajo stvari tko, kot se. mogoče bi se pol znala mal bolj skupi spravit.
ampak skeptik po naravi, pol pa... x:)x


ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#86 invy

invy
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 22. november 2013, 00:21

hmm... a bi se dalo najt kakšno svežo spletno stran da bi to ''izračunala'' da še js pogledam kaj sem bla v prejšnjem življenju? bucktooth1.gif strani iz starejših objav namreč ne primejo več.. zalostko.gif


~ ask yourself what makes you come alive & then go and do that! icon1_wink.gif *

#87 KatraI

KatraI
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 18. december 2013, 12:47

Jaz sem bila na regresiji prejsnji teden. Zal mi je, da tega nisem naredila ze prej. Cist sem navdusena :)
Ce koga zanima kaj vec, cena itd mi naj pise na katra.ilijev@yahoo.com

#88 Malina75

Malina75
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 21. marec 2017, 14:40

Franchement vous êtes formidable d'avoir fait un site pareil, 

Voyance couple gratuite mail






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0