Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ali astrologija dela?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
116 komentarjev na to temo

#101 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 14. marec 2007, 01:32

jaz samo pogojno, res je, ampak to je vse, kolkor lahko. samo do tod. Ljudje pa me ne cenijo tak kot se ti zdi. x:Dx Sem imela danes dokaz. Saj sem rekla, hvala tistim 3 morda, ki so se spomnili nasih pisanj. A ce bi kdo, ki sem mu kaj nardila, res cenil astrologijo , bi se jih vec javilo. In se niso. NIKOLI pa nisem svoje vrednosti dojemala po "zadetkih". Ce se dobla porcijo nazaj, da ni res, kot od tebe, sem v glavnem sprejela, da ni res, ceprav je lahko res ali ni res, še nikol pa mi nihce ni rekel, da je vse zanic, vse brezveze in vse totalno mimo in ni vredno nic itd, to si pac ponavljal kot papiga z namenom.
Sem si dopovedala in ce ne najdem, kje je finta, se vcasih sekiram. Ampak zate ne, za 12. ---- res ne :o|o:

Glede na to kak reagiraš in kolk se razpisuješ ti je to zadnje težko verjet.... x;)x

Ne razumem. Zakaj bi te v "najini debati" (ti si jo spustila čist na subjektivno raven, ne jaz) naj kdo podpiral, ti pomagal al karkol? Kaj pa ima to z njimi? Pa pozabljaš, da ima mogoče kdo tukaj z mano v real lajf ok izkušnje, pa ve več o men k ti, pa se enostavno ne želi vmeševat.....Eh. :o|o:

Ponavljam. S pomanjkljivimi podatki (astro) in babačulababarekla čvekami (na splošno) si se razpisala o men k da me 100 let poznaš. Kategorično. Vehementno. Zdravo za gotovo. V trdilniku x:o)x Ne kupim. Sem pa ti napisal, da očitn ne drži, da ne obvladaš, kot pravjo nekateri tukaj in to sprejemam. Do mene pa si nastopla ihtavo in zaletavo, na podlagi neke osebne zamere, ker te je zbodel moj čist nedolžen a mal kritičn koment na tvoj post......in to je to.
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#102 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 14. marec 2007, 02:08

x:o)x xcivx

Si ti ziher, da si čist ok? :inocent: Jaz sn ziher, da nisi čist. x^x

Grozil s tožbo? Cccccc......1x sn napisal, opozoril v bistvu, da je tud grožnja po lnf-u grožnja, ki je kazniva; drugič da je vzbujanje rasne itd. nestrpnosti in sovraštva kaznivo.......Še vedno tako mislim. Blem je, da je pri teb blem to, da sn na to opozoril, ne zakaj sn..... x;)x In seveda......ti vse veš....veš kaj sn po poklicu, kolk sn premožen, kako funckioniram, kak odvetnik sn, kakšen je moj odnos do ljudi, do žensk, kako mislim, kako delam........vse ti je jasn. Jaz pa trdim, da pojma nimaš. Zlo rada pa kao ničkriva namiguješ kaj ..... :xx!: Zdej pa piš, pa res....ti poglej obseg in število najinih postov.....Pih....

si v poklicu tudi tako prizadeven? upam :o|o:
ali pa je tale virtualni svet zate kaksna kompenzacija, kaj pa vem.. :inocent: ugibam, sprasujem, da ne bos rekel, da trdim.. Mislim dobro ves vse, ampak ne... ne...
še enkrat, tisti 3 planeti ... x:Dx

se lahko razpises kolko ces, ker itak nisi sam vprasal. Je pa vprasala Contesa v OS zate in zanjo in skup. Še imam...

In se res tako cenis, ne priznas nicesar, a vendarle nonstop potrjujes moje besede o tebi, takrat, vse v detajle, prav ne morem verjeti, kako sem te zadela, ampak nimas vec zapisa, samo trdis si še brez vsega, kar po luftu bluzis sam s seboj in še druge silis v to, si cisto vredu ti? Izpostavljanje mojih napak te pa ne bo postavilo v prednost, kar si domisljas nekaj, cist subjektivno je , kako dojemas mene in tvoji sovrazniki so, znacilno za Marsa v 12. hisi, v tebi samem, to nisem jaz, ki si se mi zdaj glede na tvoje paranoicno vedenje nekako prisiljen se zoperstavljati in zoperstavljati, dokler se ne cutis povsme varnega, ker prej pac ne nehas.. Jaz te ze ne bom tolazila, nic ti nisme nardila, imas zensko za to, ali pa, pomoc poiskat, ker to pa je tumač. Ce ze so, so to moski, ponavadi. Al ni tako? Mislim si, ker gre za Marsa.

nic me ne moti,da tebi ni vsec, moj zapis. pac pa, tvoje vedenje zdaj, kot bi se ti zmesalo al kaj, da si bom nazadnje še res mislila, da sem odgovorna za kak nastanke kaksne motnje kaj vem cesa... ker nonstop, nonstip gvorois, potem pa mi ocitas, da ti to zamerim. Pa jaz ne vem, kaj bi rad, vsaj povej, kaj bi rad, da bo jasno.


Mislim, da pomoč (mogoč psihiatra) potrebuješ ti. x;)x Urgentno. x^x x:o)x
Men ne da tvoj zapis ni všeč....tvoj zapis je nakladanje. x^x
Ti men o paranoji? :eek:
A ti je Contesa dovolila, da se javno razpisuješ o tem? Al je tud to del tvoje profesionalnosti?
Jao....kam bi pa prišel, če bi odgovornost za karkol v mojmu lajfu na tebe prenašal?
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#103 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 14. marec 2007, 02:13

Pa kaj sta nora??
Jaz sem se že eno rundo prespala x:px
Spat mularija..kaj bi to cele noči na netu viseli..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#104 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 14. marec 2007, 09:13

:o|o: :sori: :V: ja meni pa zagrenjena, zafrustrirana harpija

ehhhhhhh

modri se pogovarjajo o dogodkih, nespametni pa ogovarjajo ljudi x8Dx ja astrologi me pa štejejo med puklaste škorpije :vragec:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#105 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 14. marec 2007, 09:18

lia, ti si škorpija... ma sem hteu rečt, da astrologija ne štima... pa se mi zdi, da čealje bolj... ker s škorpijam mam nonstop en odnos... sicer bolj "cufast"... je pa x:Dx x:px x;)x

odnosno...

xcivx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#106 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 14. marec 2007, 09:20

lia, ti si škorpija... ma sem hteu rečt, da astrologija ne štima... pa se mi zdi, da čealje bolj... ker s škorpijam mam nonstop en odnos... sicer bolj "cufast"... je pa x:Dx x:px x;)x

odnosno...

xcivx

:vragec:

a ti odnashajo.... x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#107 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 14. marec 2007, 09:23

x8Dx napaka oni oven nama seka, zato skoz skup rukneva....

mama obadva ovna tud poudarjenga..to je tisto kar psihologija pravi da si hiter, zaletav pa da skoz v stene rukaš x:o)x pa nove meje pa ekstreme vohaš

bi se reklo skoz nekam tiščiš bučo, kamor drugim še na pamet ne pride , da bi jo x;)x kr skoz in skoz na nov toplo vodo odkrivaš

jali, sam de sn jst že wornk ocufana pa obutana, ti si še bolj friški x:o)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#108 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 14. marec 2007, 09:25

:vragec:

a ti odnashajo.... x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk...tralala


ja odnašajo... ena se je odločla, da bom nehu kadit in pol mi je čike vzimala xrolleyesx

spet druga si je domišljala, da bom njen in pol nisem smeu nobene druge pogledat, drugač sem jih fasou xrolleyesx

so še... sam morm mal na imidž pazit x:Dx x:px

xcivx



x8Dx napaka oni oven nama seka, zato skoz skup rukneva....

mama obadva ovna tud poudarjenga..to je tisto kar psihologija pravi da si hiter, zaletav pa da skoz v stene rukaš x:o)x pa nove meje pa ekstreme vohaš

bi se reklo skoz nekam tiščiš bučo, kamor drugim še na pamet ne pride , da bi jo x;)x kr skoz in skoz na nov toplo vodo odkrivaš


jali, sam de sn jst že wornk ocufana pa obutana, ti si še bolj friški x:o)x


ne me strašit...

pol bi blo pametno nosit čelado 24/7 x:Dx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#109 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 14. marec 2007, 09:27

ja odnašajo... ena se je odločla, da bom nehu kadit in pol mi je čike vzimala xrolleyesx

spet druga si je domišljala, da bom njen in pol nisem smeu nobene druge pogledat, drugač sem jih fasou xrolleyesx

so še... sam morm mal na imidž pazit x:Dx x:px

xcivx




x:Dx x:Dx x:Dx tisto bi pa rada vidla k se je tebe lotla

bužec, pol so ti pa nagnale straha v kosti x:o)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#110 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. marec 2007, 11:11

madonca.

drugac pa mamo temo Astroloska etika - ko se je vmes omenjal (in mislim da tud ne bi blo napak tistega malo <si> osvezit) :palec:

kar pa se tice naslovnega vprasanja teme, pa:
ocitno ne dela, pr men se lepo vid. x:o)x x;)x

*evo mantis, nekaj zate. x;)x x:px xcivx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#111 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 14. marec 2007, 12:32

Mick, kaj spet si se zlagal , da sem jaz ven kaj govorila o Contesi in tebi? Spet paranoja?
Kaj ti najdem poste, kjer te posiljajo k zdravniku? Sem ti kopirala post s tvojo jezično tožbo. Tud en cas nazaj si enemu lunatiku grozil, pa ne Akhutu, dobro ves katermu, ko se nje slo za tisto obsedenko, ki se je imela za moskega, pa vsakic ko vaju berem, te ima za bedaka, za mutibariča in to ni Aakhut. Nisme vedla zakaj, a zdaj pa mi je povsem jasno, ker tvoje razumevanje realnosti je popačeno in prisojaš drugim nekaj, cesar ni.
Zaba se napihuje, ce jo gledas, bolj ji dajes pozornosti, bolj se napihuje. Zato zdaj res pobrisem moje poste v tej temi, da te ne raznese x:o)x Nisi pa odgovoril na nobeno moje vprasanje, zakaj ponavljanje in ponavljanje, enostavno se pocutis nemocnega, ne le, da sam ne razumes, zakaj to delas, ker si na smrt uzaljen. In tole prisojaš meni, ze spet, meni, seveda, ne znas se branit z nicemer drugim. Jaz nisme kriva, ce ti je ena puncara dala podatke gor in sem dobila gradivo, tudi nisem, ce mi je tvoja Contesa kljub tvojemu vsemu zmerjanju tukaj brez sramu rekla v OS za ujemanje.

In zdaj lazes, da jaz javno o tem govorim. A sem kaj povedala o vaju? Zlazes se, ko ti zmanjka argumentov in ponovno, Sonce kvadrat uran kvadrat Mars kvadrat Pluton, kaj mores, uran pluton mars vsi v konjunkciji v 12 hisi in sem prav vesela, ker sem lahko imela tvoj primer, ker si cudovito dokazal vplive teh planetov skozi svoje vedenje. Solski primer, pa naj ti je vsec al ne, da si pac tolko nepomemben zame, da se mi niv ne smili tvoj uzaljen ego. Nic ne mores nardit. Usajal in poskakoval si ko opica zarad posta, ki ga sploh ni bilo in je bil pobrisan takoj, ko sem ugotovila, da gre zate, ker pac ne sprejemas mojega mnenja. Ki se je scasoma samo ojačalo v isti smeri. Nisme te poznala, pa sem te dobr, kolkr sem te in ce macki stopis na rep, zacvili, pa res nekam dolgo ze cvilis x:o)x


Nisem se nč zlagal, sam ti nisi sposobna oz. nočeš tega videt. Pa še česa. Prav mal strašljivo je tvoje obnašanje, če pomislim, da bi naj bila astrologinja in razpolagaš s podatki ljudi. Nihče razen tebe ni odkril na čigave podatke so se nanašali tisti, ki jih je objavila v vprašanju tebi ona smotka, nihče razen tebe ni odkril, da te je Contesa prosila za mnenje. Ko že toliko omenjaš paranojo, res te je obsedla. Sam to ni le paranoja, je tud v tebi zatret vendar upravičen in vseen živ strah, strah pred svojim ravnanjem, ki ga izvajaš, nesposobna se ustavit. Glede na to kako histerično pišeš se očitn nekje globoko v seb zavedaš, da ne delaš prav, vendar ne moreš iz svoje kože. Poleg tega razpolagaš in javno operiraš z mojimi podatki, ki ti jih nisem jaz dal niti nisem dal soglasja, da se ti dajo......In to v vnemi, da bi "zmagala", ja, tvoji vnemi, ne moji, zame si se izkazala prezelena, prenegativna in tko tud nepomembna, da bi s tabo tekmoval.

Sicer sem pa mislil, da zate astrologija velja, dela. Ne mišljenja in razglabljanja drugih o men, katerih se tako rada oprijemaš. Na katera pa večinoma dam približno tolk k na tvoja kot jih predstavljaš....nič x;)x

Jaz užaljen? Poglej sebe, kako se usajaš, žališ, podcenjuješ, vse možne poti iščeš kako bi me le užalila, očrnila. Mal sem pa res užaljen, ko nekdo širi laži o men, ti to sedaj že počneš zavestno, saj sedaj že manipuliraš z mojimi pravimi podatki in pišeš laži. Imaš pa en problem......če že, kot je nekje omenila lia, nihče od nas ne ve zanesljivo točn kdo in kak je, pa dokaj zanesljivo vem kak nisem......to pa je tist, kar je v tistmu tvojmu zapisu pisal o men . x:px x;)x In ker si povedala za koga gre, sem ti to povedal. Sledilo je res cviljenje, tvoje.

S Conteso sem mal prej govoril, je presenečena nad tem kar počneš, ne potrebuje tvojga odgovora. Tako moje podatke unič al pa se izživljaj nad njimi in jih kot mal zmešana zoprnica obdeluj in analiziraj tko dolgo, da bodo tko al drgač vsaj bliz temu kar želiš, da pokažejo. Sam pa se umikam iz te najine debate, sama slaba energija, sam "bad" seva iz tebe in potem posledično iz mene......tko, da uživaj v "badu" nadalje sama.

Aja, brisala si.....ok, bom tudi jaz. Deloma, kot ti, pa da bo mel še kar je ostalo, nek smisel.....
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#112 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 14. marec 2007, 16:35

v razmislek vsem.

astrološka etika


Nekje sem prebrala,da v primeru,da astrologija drži potem datum rojstva ni več samo datum rojstva pač pa postane
nekaj drugega.
V svojem podpisu imam zapisano,da je astrologija presek nekega časa.Bo držalo.
Iz tega preseka(astrološka karta) lahko dober astrolog razbere vse.Ne samo vaše trenutno razpoloženje pač
pa vaše prijatelje,vaše starše,vaše šolanje,poklic,denarno stanje...... vse do vaših genov.Prebere čas pred rojstvom,čas
ki prihaja,se pravi prihodnost.....kaj naj še rečem razen,da vas bere kot avtobiografski roman.
Dostikrat se čudim kako lahkotno dajete podatke svojega rojstva na forume.Ni vse tako enostavno,kot mislite.

Ob tej priliki bi še dodala,da nam je zares dobra astro.predavateljica povedala da potrebuje 14 dni za interpretacijo karte.Se ji ne splača tako,da tega ne počne.

Drug v astro.krogih zelo poznan astrolog in predavatelj,noče interpretirati kart,še manj napovedovati dogodke prihodnosti.
Ve,kaj pomeni beseda'karma'.

S tem,da nekomu 'nekaj'napovedujemo, smo soudeleženci njegove karme.Avtomatično.Tudi
odplačevali jo bomo.

Tako,da......


:inocent: :o|o:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#113 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 14. marec 2007, 16:47

v razmislek vsem.

astrološka etika
Nekje sem prebrala,da v primeru,da astrologija drži potem datum rojstva ni več samo datum rojstva pač pa postane
nekaj drugega.
V svojem podpisu imam zapisano,da je astrologija presek nekega časa.Bo držalo.
Iz tega preseka(astrološka karta) lahko dober astrolog razbere vse.Ne samo vaše trenutno razpoloženje pač
pa vaše prijatelje,vaše starše,vaše šolanje,poklic,denarno stanje...... vse do vaših genov.Prebere čas pred rojstvom,čas
ki prihaja,se pravi prihodnost.....kaj naj še rečem razen,da vas bere kot avtobiografski roman.
Dostikrat se čudim kako lahkotno dajete podatke svojega rojstva na forume.Ni vse tako enostavno,kot mislite.

Ob tej priliki bi še dodala,da nam je zares dobra astro.predavateljica povedala da potrebuje 14 dni za interpretacijo karte.Se ji ne splača tako,da tega ne počne.

Drug v astro.krogih zelo poznan astrolog in predavatelj,noče interpretirati kart,še manj napovedovati dogodke prihodnosti.
Ve,kaj pomeni beseda'karma'.

S tem,da nekomu 'nekaj'napovedujemo, smo soudeleženci njegove karme.Avtomatično.Tudi
odplačevali jo bomo.

Tako,da......
:inocent: :o|o:

:palec:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#114 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 17. marec 2007, 15:28

...trenutno mnenje na vprasanje v naslovu: manj kot ti delas, bolj dela. x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#115 jodeli

jodeli
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 19. maj 2007, 12:53

Najprej lep pozdrav vsem, ki ste že prijavljeni! x:)x

Že dolgo me muči naslednje vprašanje:
Ali je astrološka karta veljavna če se v bolnici napišejo napačni čas rojstva. Kaj če imajo v bolnišnici uro netočno.
Ali se naša usoda v karti zapečati s tisto uro in krajem, ki se zapiše v rojstni list ali pa je takšna karta neveljavna.

Upam da mi boste pomagali rešit ta problemček.

Uživajte!

#116 Tonks

Tonks
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 160

Objavljeno: 19. maj 2007, 15:20

Ali je astrološka karta veljavna če se v bolnici napišejo napačni čas rojstva. Kaj če imajo v bolnišnici uro netočno.
Ali se naša usoda v karti zapečati s tisto uro in krajem, ki se zapiše v rojstni list ali pa je takšna karta neveljavna.

Upam da mi boste pomagali rešit ta problemček.

Uživajte!


Če je napačna ura je samo izris karte malo drugačen kot bi bil sicer. Vpliv imajo pa planeti, sonce, luna, celo vesolje pravzaprav, ne pa kartica. Poleg tega verjet v usodo, nima smisla. Imamo svobodno voljo, seveda znotraj določenih omejitev. In poznavanje omejitev, nam pri tem mogoče daje rahlo prednost, da jih lažje presežemo.

LP
gore so fajn

#117 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 21. maj 2007, 11:53

[quote name='Tonks' date='19. May 2007, 16:21' post='844975']
Če je napačna ura je samo izris karte malo drugačen kot bi bil sicer. Vpliv imajo pa planeti, sonce, luna, celo vesolje pravzaprav, ne pa kartica. Poleg tega verjet v usodo, nima smisla. Imamo svobodno voljo, seveda znotraj določenih omejitev. In poznavanje omejitev, nam pri tem mogoče daje rahlo prednost, da jih lažje presežemo.

Če ura rojstva ni znana, potem je stanje planetov ravno tako kot, če bi uro vedeli, samo položaj lune, ki je zelo hitra, ne more biti točen, prav tako je nemogoče postaviti točen položaj ASC (podznak) in položaj in velikost hiš (področja), zato ne moremo ugotoviti v katerih hišah so določeni planeti. Lahko ugotavljamo tranzite na natalne planete, vendar ne moremo ugotoviti na katerem področju bo to delovalo.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0