Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sejem kristalov v Lj ?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
107 komentarjev na to temo

#26 vegetarijanka

vegetarijanka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 5. december 2005, 17:44

jaz tudi nisem bila baš zadovoljna s ponudbo in cenami. sem pričakovala konkretne (in seveda poceni) skale..

folk je bil ful ful fajn, v soboto pop se pa je itak že pomal pilo.. šit, kok ta folk pije...

nosoroga nisem vidla, pa tudi piropa ne.. no-en prijeten gospod mi je pol nek granat šel posebej iskat, sam pol je najdu nekaj ful malega. ma, je reku, da pirop, ki bi bil velik eno 7 cm sploh ne obstaja.. če bi to obstajalo bi bila cena vsaj 200 čukov.. hmm? nosorog, se ti zdi to res, ker je bil gospod precej dobre volje in itak mu je šlo precej na smeh.. x:Dx x:Dx

energijski naboj pa je bil super za prvič (ma, jaz sem glih kompetentna da o tem pričam... x:px x:px x:px )

#27 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 5. december 2005, 21:47

jaz tudi nisem bila baš zadovoljna s ponudbo in cenami. sem pričakovala konkretne (in seveda poceni) skale..

folk je bil ful ful fajn, v soboto pop se pa je itak že pomal pilo.. šit, kok ta folk pije...

nosoroga nisem vidla, pa tudi piropa ne.. no-en prijeten gospod mi je pol nek granat šel posebej iskat, sam pol je najdu nekaj ful malega. ma, je reku, da pirop, ki bi bil velik eno 7 cm sploh ne obstaja.. če bi to obstajalo bi bila cena vsaj 200 čukov.. hmm? nosorog, se ti zdi to res, ker je bil gospod precej dobre volje in itak mu je šlo precej na smeh.. x:Dx x:Dx

energijski naboj pa je bil super za prvič (ma, jaz sem glih kompetentna da o tem pričam... x:px x:px x:px )


Nesrečnica!!!
Šele zdele, k s omenla granat, sm zašteku, kdo si. Šema. A ne morš mal telefona zavrtet.
Sedem centimeterski granat bi res težko našla ...

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#28 vegetarijanka

vegetarijanka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 6. december 2005, 19:15

a zdaj še ti naj pa po telefonu težim?? hmm?

raje povej, če boš imel v tem letu še kakšno delavnico.. če ja, ga itak tja prineseš, če ne, pa se pripravi na "pomemben" klic (lalala) :frog: :frog: :frog:

#29 nymphya

nymphya
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 6. december 2005, 20:48

Jaz bla v soboto na razstavi (pred Kreslinom :)) in sem prvič v življenju vidla toliko kamnov na kupo. Seveda par jih kupla, večinoma pa samo gledla te lepe oblike in barve.
Never lived or wanted immortality

#30 child

child
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 553

Objavljeno: 7. december 2005, 08:59

men je blo tud všeč,sem šla z mamiko.
Mi je kupla knjigo Tadeja Pretnerja o kristalih,da se mal poučim.

Pa kalcedon mi je kupla,da nam več tolk furjasta baba x:Dx x:o)x x:px x;)x
pa da ne bom mela treme pr nastopih xDDx

Be well xsrcx
Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.

#31 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 7. december 2005, 18:30

a zdaj še ti naj pa po telefonu težim?? hmm?

raje povej, če boš imel v tem letu še kakšno delavnico.. če ja, ga itak tja prineseš, če ne, pa se pripravi na "pomemben" klic (lalala) :frog: :frog: :frog:


Delavnice v decembru ne bo, a končno sem našel v Lj ustrezen plac. Štartamo v drugi polovici januarja.

lalala


Jaz bla v soboto na razstavi (pred Kreslinom :)) in sem prvič v življenju vidla toliko kamnov na kupo. Seveda par jih kupla, večinoma pa samo gledla te lepe oblike in barve.


Da mal zavijemo ven iz teme - Kako ti je pa Kreslin sedel? Jaz moram rečt, da ga mam zdaj za nekaj časa dost. PPrvii del mi je bil všeč, v drugem delu, ko so šprudlali tist prekmurski zaspani etno, sm pa komaj čakal da bo konc (pa tud gost Dražen Turina - Šejata mi je šel na jetra). Prvi trije komadi dodatka so bli pa spet izvrstni.

P.S. 1
Kljub vsemu je za naše razmere car - verjetno nihče drug ne more tri dni zapored napolniti Cankarjevega doma.


P.S. 2
Klaviaturista v bendu ma pa zares izvrstnega.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#32 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 7. december 2005, 20:50

Nosorog,
mene pa zanima kaj je s tisto delavnico, ki se tiče strahu?
A to je še v planu, al je že OUT al sem že zamudla?


:vio: :vio: :vio:
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#33 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 8. december 2005, 00:59

Nosorog,
mene pa zanima kaj je s tisto delavnico, ki se tiče strahu?
A to je še v planu, al je že OUT al sem že zamudla?
:vio: :vio: :vio:


Po planu - okol 20 januarja kristali, okol 15 februarja strahovi, v začetku marca holistična radiestezija. Od odziva je pa pol odvisno, kako naprej.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#34 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 8. december 2005, 08:31

cool nosorog!
nekaj od tega bo sigurno padlo na vikend, ko ni sole
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#35 korala

korala
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 37

Objavljeno: 8. december 2005, 10:59

Mene pa zanima, ce ima mogoce kdo email naslov od Vilija Rakovca. Sem ga spoznala na sejmu mineralov, pa sem ga pozabla vprasat.

#36 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 8. december 2005, 11:38

Mene pa zanima, ce ima mogoce kdo email naslov od Vilija Rakovca. Sem ga spoznala na sejmu mineralov, pa sem ga pozabla vprasat.


Ti ga bo že sa zaupal, če ga pokličeš: 041 542028.


lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#37 vegetarijanka

vegetarijanka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 8. december 2005, 15:54

Po planu - okol 20 januarja kristali, okol 15 februarja strahovi, v začetku marca holistična radiestezija. Od odziva je pa pol odvisno, kako naprej.

lalala



pa kakšne strahove to imate???!!! x?x (a se igramo hišo strahov, al ka?? (zajebavam se)).

kreslina poslušala poleti v Križankah oz. bolje rečeno pred Križankami. tok varnostnikov, da se nam sploh ni dalo plezati čez zid. nekaj srednjega. udarne stvari je delal včasih na Lentu. žal poslušala sam posnetke. pa te zato milijonkrat.. čist me je očaral.. xwizardx


#38 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 8. december 2005, 16:22

pa kakšne strahove to imate???!!! x?x (a se igramo hišo strahov, al ka?? (zajebavam se)).

xwizardx


V današnjem, tekmovalno naravnanem svetu so takšni in drugačni strahovi in dvomi pogost problem. Gre za delavnico, na kateri se bomo naučili kratkoročnega premagovanja in dolgoročnega odpravljanja strahov.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#39 Branko_G

Branko_G
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 146

Objavljeno: 12. december 2005, 15:57

Pozdravljeni,

ali je to pri nas ( Slovenija ) kjer človek lahko kupi kos kamna ?

Kje jih še lahko dobim ( v Ahat-u imajo samo miniature pa še te zelo dvomljive ) ?

LP
Branko G

#40 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 12. december 2005, 21:37

Pozdravljeni,

ali je to pri nas ( Slovenija ) kjer človek lahko kupi kos kamna ?

Kje jih še lahko dobim ( v Ahat-u imajo samo miniature pa še te zelo dvomljive ) ?

LP


Če bi rad kaj velikega, zate gotovo ni predaleč sejem v Sopronu. Je dvakrat letno (letos že mim, naslednji bo aprila drugo leto). Greš čez mejo v Avstrijo in se pelješ skoz ob meji navzgor, skoraj do konca. Tam pa prečkaš prehod in padeš v Sopron. Tja pridejo v glavnem Romuni s smešnimi cenami. Za eno gmoto kamenih strel, ki rastejo iz iste podlage,težko okoli 10 kg, sem recimo dal 40 evrov.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#41 Dave

Dave
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 96

Objavljeno: 12. december 2005, 22:46

MMMMMMMMMMMMMMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAČOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
OOOOOOOOOOOOOOOONAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA I JUST CALL TO SAY I LOOOOOOOOOOOVE YOUUUUUUUUUUUUUUUU I JUST CALL TO SAY HOW MUCH MMMMMMMMAAAAAAAAAAAAAČOOOOOOOOOOOOOOOOOONAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :wub: :wub: :wub:

#42 Branko_G

Branko_G
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 146

Objavljeno: 13. december 2005, 15:52

Če bi rad kaj velikega, zate gotovo ni predaleč sejem v Sopronu.


Res je, Sopron je isto daleč kot Ljubljana. Če si zainteresiran lahko greš zraven. Prideš v MS. Naprej peljem jaz. Samo poizvedi točne datume.

LP
Branko G

#43 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 13. december 2005, 17:16

Res je, Sopron je isto daleč kot Ljubljana. Če si zainteresiran lahko greš zraven. Prideš v MS. Naprej peljem jaz. Samo poizvedi točne datume.

LP


Fak, ej. sem zainteresiran. Velja - pridem do MS, pol greva pa skup naprej.

L.P.T.

lalala.com
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#44 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 13. december 2005, 17:41

Aja. Sopronski sejem sem si zapomnil še po nečem - po totalno svinjskem sekretu. Bil je tako ogaben, da smo tipi hodil scat ven, za vogal ali za grmovje. NNe vem, kako so to reševale ženske ...
No ja. Mogočr pa so se >Huni medtem že kj spedenali ...

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#45 melissa

melissa
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 131

Objavljeno: 13. december 2005, 20:21

Ku,ku

Jaz bi tudi šla. Vzamita me poleg. Dam za PIR ( morda 2) xrolleyesx x;)x



LP!
M.

#46 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 13. december 2005, 20:27

Ku,ku

Jaz bi tudi šla. Vzamita me poleg. Dam za PIR ( morda 2) xrolleyesx x;)x



LP!
M.


Kar se mene tiče - može.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#47 Branko_G

Branko_G
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 146

Objavljeno: 14. december 2005, 16:40

Pozdravljen,

potem je zmenjeno, gremo.

LP
Branko G

#48 vegetarijanka

vegetarijanka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 14. december 2005, 19:47

Če bi rad kaj velikega, zate gotovo ni predaleč sejem v Sopronu. Je dvakrat letno (letos že mim, naslednji bo aprila drugo leto). Greš čez mejo v Avstrijo in se pelješ skoz ob meji navzgor, skoraj do konca. Tam pa prečkaš prehod in padeš v Sopron. Tja pridejo v glavnem Romuni s smešnimi cenami. Za eno gmoto kamenih strel, ki rastejo iz iste podlage,težko okoli 10 kg, sem recimo dal 40 evrov.

lalala




zakaj pa potem kupujete 10 kilske skale, če velikost ITAK ni pomembna (ma, to norijo sem čula eno 100 x). ne spomnim se, če in akj si ti konkretno o tem govoril!!

ne me basat! za moje senzorje je pomembna! pa kje so sploh to dobili? najbrž spet kakšne prezvečene ženske priče...

#49 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 14. december 2005, 22:03

[quote name='vegetarijanka' date='14. Dec 2005 ob 19:48' post='591431']
zakaj pa potem kupujete 10 kilske skale, če velikost ITAK ni pomembna (ma, to norijo sem čula eno 100 x).


Tega nism nikol reku. x^x

Pred brlogom mam 700 kilsko skalo (kapnik). lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#50 vegetarijanka

vegetarijanka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 15. december 2005, 00:17

no, super! vsaj ti imaš nekaj pameti... xsrcx xsrcx xsrcx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0