Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nevarnosti kvazi duhovnosti in zdravilnih tehnik


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
210 komentarjev na to temo

#26 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 30. november 2005, 18:06

Se strinjam. še bolje je, da pri tem tipčina misli, da je zmagal. Naj kasira brco z nasmehom! :vragec:


Ampak ma oni butl včasih tolk težko rit... x:Dx :vragec: :vragec:
Pod butl ni bil mišljen oni ki ima nick butl... x:Dx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#27 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 6. december 2005, 17:32

če dodam še svoj komentar k tej temi:
namreč v času, ko se ljudje iščejo so pripravljeni verjeti marsikomu, ki jim bo na hiter način pokazal kako biti svetleč, izpolnjen, srečen in povezan, ampak hiter način ne obstaja. Za vse je potrebno dozorevanje in ezoterika ni izjema. Prav tako ni enotnega recepta do izponitve... nekomu bo pomagala ta, drugemu druga pot in nekomu lahko celo pot, ki je eni osebi prava, drugi napačna. Zato bi bilo pametno, se prej povezati s svojo intuicijo in ne kar slepo zaupati nekomu, ki trdi da je mojster rejkija in podobno. Sama imam izkušnje, ko so ljudi v 'moje dobro' hoteli dobiti iz ali od mene ravno to, kar so sami potrebovali.
Glede sil ... zahodni svet imenuje drugo polovico kot zlo ali kot nekaj demonskega, kar lahko pri posamezniku zbudi odpor (zarad krščanstva) ali prezir ... kar pa ne pomeni, da ne obstajajo.
Zato se strinjam z avtorjem te teme, da bi naj ljudje bili bolj pazljivi v kaj se spuščajo in komu zaupajo,ampak ni potrebno se zapirat pred seboj zaradi ekstremnih primerov ali spet splepo zaupat nekomu, ki ti je na nekem področju pomagal.

#28 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 7. december 2005, 14:33

Pazljivost ni odveč. Ravno na tem forumu nas vsake toliko čase nekdo razveseli z reklamo za kakšno duhovitniško neumnost, ki zamsrdi vssakomur, ki ima vsaj malce pojma. A on s svvojim EPP ne cilja na ljudi z malce soli v glave, temveč na naivneže, ki jim gori pod nogami in bi dali ledvico za svoj ljubi mir. Žal tudi v duhovnosti udarja drek družbe. Pomembna je embalaža in ta je tista, ki dela posel. Etika in podobno so tako nepomembne drobnarije, ko je keš na vidiku. od tod razne duhovitniške "tehnologije XZ super clear GTX auto shoot MDF". Zatorej pozornost ni odveč. Nakladanje v stilu z masiranjem muladara čakre se vam odpre sefira keter in z mantranjem angelskega imena kundalini steče po srednjem stebru manituja.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#29 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 7. december 2005, 15:29

Pazljivost ni odveč. Ravno na tem forumu nas vsake toliko čase nekdo razveseli z reklamo za kakšno duhovitniško neumnost, ki zamsrdi vssakomur, ki ima vsaj malce pojma. A on s svvojim EPP ne cilja na ljudi z malce soli v glave, temveč na naivneže, ki jim gori pod nogami in bi dali ledvico za svoj ljubi mir. Žal tudi v duhovnosti udarja drek družbe. Pomembna je embalaža in ta je tista, ki dela posel. Etika in podobno so tako nepomembne drobnarije, ko je keš na vidiku. od tod razne duhovitniške "tehnologije XZ super clear GTX auto shoot MDF". Zatorej pozornost ni odveč. Nakladanje v stilu z masiranjem muladara čakre se vam odpre sefira keter in z mantranjem angelskega imena kundalini steče po srednjem stebru manituja.



:palec: :palec: x:Dx x:Dx x:Dx
Ja, marsikaj kar se o "duhovnosti" najde tud na tem forumu bi bolj sodilo v temo Šala dneva. x:Dx x:Dx
Žal pa ni nobena šala da marsikdo nasede temu. :vragec:
Osebno me pa prav zabava brat kaj takega. x:Dx
Vsaj vem da so na svetu še bolj butasti od mene... x^x x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#30 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 8. december 2005, 16:46

Tako je Alef. tebi ali meni so določene stvari na tem forumu lahko silno smešne. Žal nekateri padejo na "strokovno" zvenečo terminologijo in jih šele na lokalni psihiatriji spravijo z nebes na trdna tla.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#31 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 9. december 2005, 20:09

Tako je Alef. tebi ali meni so določene stvari na tem forumu lahko silno smešne. Žal nekateri padejo na "strokovno" zvenečo terminologijo in jih šele na lokalni psihiatriji spravijo z nebes na trdna tla.


Žal je tako.
Lahko se smejem ko berem takšno modrovanje, me pa vseen malo stisne ko pomislim da pa nekdo drug to vzame zelo zares...
Tu se mi pa pojavlja neko vprašanje ali bolje rečeno dilema.
Ali naj bom samo opazovalec in se smejim bedarijam?
Naj poskošam svetovati?
Ali to sploh smem?

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#32 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 10. december 2005, 07:19

Pazljivost ni odveč. Ravno na tem forumu nas vsake toliko čase nekdo razveseli z reklamo za kakšno duhovitniško neumnost, ki zamsrdi vssakomur, ki ima vsaj malce pojma. A on s svvojim EPP ne cilja na ljudi z malce soli v glave, temveč na naivneže, ki jim gori pod nogami in bi dali ledvico za svoj ljubi mir. Žal tudi v duhovnosti udarja drek družbe. Pomembna je embalaža in ta je tista, ki dela posel. Etika in podobno so tako nepomembne drobnarije, ko je keš na vidiku. od tod razne duhovitniške "tehnologije XZ super clear GTX auto shoot MDF". Zatorej pozornost ni odveč. Nakladanje v stilu z masiranjem muladara čakre se vam odpre sefira keter in z mantranjem angelskega imena kundalini steče po srednjem stebru manituja.


Čakej.Še ene 2 mesca pa boš vidu na top šopu tehnologije XZ super clear GTX auto shoot MDFsamo za 3990...če kupite v pol ure dobite še milo za pranje negativne energije ki se nabira okoli vaše avre...hehe

:palec: :palec: x:Dx x:Dx x:Dx
Ja, marsikaj kar se o "duhovnosti" najde tud na tem forumu bi bolj sodilo v temo Šala dneva. x:Dx x:Dx
Žal pa ni nobena šala da marsikdo nasede temu. :vragec:
Osebno me pa prav zabava brat kaj takega. x:Dx
Vsaj vem da so na svetu še bolj butasti od mene... x^x x:Dx



A jebat ga Alef.Jest pravm da ni prodajalec kriv da te je nategnu, ampak si kriv ti da si to kupu...in takim prodajalcem jest ponavad roko dam, ker so me velik naučil tle..in bk sm jest ne on

Žal je tako.
Lahko se smejem ko berem takšno modrovanje, me pa vseen malo stisne ko pomislim da pa nekdo drug to vzame zelo zares...
Tu se mi pa pojavlja neko vprašanje ali bolje rečeno dilema.
Ali naj bom samo opazovalec in se smejim bedarijam?
Naj poskošam svetovati?
Ali to sploh smem?


Je pa tut nekej.V kar ti verjameš se drugmu zdi smešn.A pa si 100% da maš ti prov.Nisi.Vidiš....čeprov sva kr istga mišljenja pr teh zadevah glede "duhovnosti".

#33 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 10. december 2005, 11:21

A jebat ga Alef.Jest pravm da ni prodajalec kriv da te je nategnu, ampak si kriv ti da si to kupu...in takim prodajalcem jest ponavad roko dam, ker so me velik naučil tle..in bk sm jest ne on
Je pa tut nekej.V kar ti verjameš se drugmu zdi smešn.A pa si 100% da maš ti prov.Nisi.Vidiš....čeprov sva kr istga mišljenja pr teh zadevah glede "duhovnosti".


V mislih sem imel bolj tiste ki kupujejo... x:Dx

Ja, TO je tista dilema... :eek: xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#34 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 11. december 2005, 18:32

pravm da ni prodajalec kriv da te je nategnu, ampak si kriv ti da si to kupu...

Hm, delno je to res! prekleto res! vendar je nered na trgu duhov(it)nosti kriv za velik del umazanije, ki se prodaja. Nekateri svojo PCGX hiperinicializacijo zavijejo v lepo pakungo in nasedejo neosveščeni ljudeki. Kaj mislite, kako bi se počutili, ako bi kupili TV, vendar bi vam lahko dali zgolj ohišje in nič drugega? Gotovo bi pobesneli. Jaz bi. Ker pa obstaja določena regulativa, vam tega nihče ne more podtakniti.
Duhovna tržnica te regulative nima. Še na tem forumu prodajajo televizorje brez drobovja. Ob sumu na takšno početje vsaj jaz precej nestrpno reagiram.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#35 Ikorosec

Ikorosec
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 13. december 2005, 09:50

Ikoronosec, jaz imam par vprasanj zate. Pod zle tehnike si navedel tudi astrologijo in vedezevanje. In zelo verujes v Boga. Toda v Stari zavezi sem prebrala od nevemkaterega preroka (pa ko je vendar polna nasilja), da je vedezevanje koristno, ker vedezevalec tolazi ljudi.
Tudi ppez je rekel, da se ljudje ne bi smeli oklepat astrologije, ker to ni pot k Bogu. A rekel je tudi, da pekel v obliki ognja sploh ne obstaja in celo ateisticen clovek pride po smrti v nebesa, ce je bil za casa zivljenja dober in posten.

In navsezadnje, Nostradamus, ki je bil goreče veren, je bil astrolog in jasnovidec.

Reikija in bioenergije ne bi komentirala toliko v smislu, da je pozitivna, ker vem, da vcasih lahko prevodnik v bolnika zanese tudi negativne zadeve in to nevede. Toda zelo uspesnim bioenergetikom se to ne dogaja, poglej realno: ce ljudje ne bi ozdraveli, se ne bi vracali novi in novi k njim po pomoc, kajne, ker bi se slab glas razsiril.

Tudi za raznorazne meditacije vem, da clovek scasoma ne samo, da umiri um, ampak lahko preide vcasih na astralno raven z nizjimi energetskimi bitji, ki so slaba in prevzame kaksno entiteto nase.

Spostujem tvoj trud in zapažanja in ker si se odlocil povedat, a vseeno se mi zdi, da malo pretiravas.
Pa ravno vceraj je bil v oddaji Preverjeno prikaz cudezev v Sveti Foški v Reki. Ljudje v tej cerkvici padajo v transe, jih vrtinci zdravilna energija in celo vstanejo z invalidskih vozickov.

In cigavo delo je potem to, da se doloceni osebi odpre tretje oko in vidi preteklost in prihodnost in tudi energetski svet na drugih ravneh, ne samo tega snovnega? Jaz dvomim, da hudicevo. Tretje oko se namrec odpre samo, ko je Ljubezen ali Bozja iskra v nas toliko prebujena.

In Jezus je rekel nekje : In delali boste celo vecje cudeze, kot jih delam jaz in lahko boste zdravili s polaganjem rok.

Tvoj komentar?



Pozdravljen mantis,

Se opravičujem , ker me ni bilo toliko časa na tem forumu ...
Drugače ti pa priporočam naslednjo knjigo za branje:
Gabriele Amorth: Izganjalčeva pripoved
Izganjalčeva pripoved rimskega eksorcista nam pomaga spoznavati, da Zlo obstaja, da mu niso bili priče samo v preteklosti, marveč mu bomo tudi v prihodnje. Novi časi prinašajo nove oblike hudega, ali – kakor bi dejal avtor – nove oblike hudičevega delovanja.
Tu boš našel vse odgovore na tvoja vprašanja.

#36 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 13. december 2005, 16:15

x!x Življenje je smrtno nevarno! x!x

(pojma nimam, kdaj in od koga sem to prvič slišal ali prebral)
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#37 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 13. december 2005, 17:14

Pozdravljen mantis,

Se opravičujem , ker me ni bilo toliko časa na tem forumu ...
Drugače ti pa priporočam naslednjo knjigo za branje:
Gabriele Amorth: Izganjalčeva pripoved
Izganjalčeva pripoved rimskega eksorcista nam pomaga spoznavati, da Zlo obstaja, da mu niso bili priče samo v preteklosti, marveč mu bomo tudi v prihodnje. Novi časi prinašajo nove oblike hudega, ali – kakor bi dejal avtor – nove oblike hudičevega delovanja.
Tu boš našel vse odgovore na tvoja vprašanja.


Nihče ne more dati odgovorov.
Samo pokaže lahko svoje videnje stvari.
Če vidiš zlo povsod, v vsem česar ne razumeš, v vsem kar je drugačno od tvojega videnja, pomeni da živiš v strahu pred zlom(ali Satanom, hudičem... :vragec: )
Vprašaj sebe zakaj te je tako strah, česa se tako bojiš...
In zakaj.

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#38 Ikorosec

Ikorosec
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 13. december 2005, 22:00

Nihče ne more dati odgovorov.
Samo pokaže lahko svoje videnje stvari.
Če vidiš zlo povsod, v vsem česar ne razumeš, v vsem kar je drugačno od tvojega videnja, pomeni da živiš v strahu pred zlom(ali Satanom, hudičem... :vragec: )
Vprašaj sebe zakaj te je tako strah, česa se tako bojiš...
In zakaj.


Alef,

Tebe pa nisem nič vprašal, ni ti ti nisem nič odgovoril in ne komentiraj stvari o katerih nimaš pojma o pojmu ...

Prosim za razumevanje.

#39 kondor

kondor
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 13. december 2005, 23:08

Pozdravljen Ikorosec!

Prvo moram pohvaliti Vaš pogum o govoru o tej občutljivi temi. Gre za razumevanje nekakšne negativne energije, sile - v krščanskih krogih se pod tem pojmuje Satan in Hudič. Vendar se mi zdi, da vaše poznavanje tega tudi ni dovolj celovito. Moti me pa tudi, da udrihate na vzhodnjaško duhovnost po celi črti - če se tu motim potem me popravite. Moje razumevanje Vzhodnjaške duhovne znanosti je dovolj, da Vas in vašega Mladena prepričam v nasprotno. Prav tako vam prikažem kako je s bioenergijo in tudi reikijem. Vas bi zanimala takšna razprava tukaj ali ne? Na ta pogovor pa vabim tudi kabalista, ki dobro pozna angelski svet. Če ste pripravljeni, potem vas bom ogovarjal z vsem dolžnim spoštovanjem in brez hude kritike.
Tistole knjigo Izganjalčeva pripoved sem sam že prebral pred kratkim, tudi sam sem občasno zdravil z metodo reikija in iskal pomoč v mentalnih tehnikah. Tole je zdaj za mano, vse to sem vzel kot poučno izkušnjo in uvidel da tega v resnici ni potrebno izvajati. Spoznati moramo le sebe, sile zdravljenja so v nas samih in Božja ljubezen je povsod prisotna - brez nje bi nas tale negativna energija zdavnaj do konca zasužnjila. Toliko za uvod!

LP! x:)x

#40 sunny girl

sunny girl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 143

Objavljeno: 13. december 2005, 23:12

Alef,

Tebe pa nisem nič vprašal, ni ti ti nisem nič odgovoril in ne komentiraj stvari o katerih nimaš pojma o pojmu ...

Prosim za razumevanje.



opa, to je pa moralo bolet... mislim da ima Alef prav.. Ko osvetlis svoje temne koticke osebnosti in jih prepustis svetlobi in ji dovolis da zasije znotraj tebe, potem ti je lazje na svetu in ne vidis nevarnosti v zunanjem svetu, ker ti ne reflektira tvojih lastnih strahov..
pa brez zamere prosim, to je le moje laicno misljenje

#41 Ikorosec

Ikorosec
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 14. december 2005, 07:20

Pozdravljen Ikorosec!

Prvo moram pohvaliti Vaš pogum o govoru o tej občutljivi temi. Gre za razumevanje nekakšne negativne energije, sile - v krščanskih krogih se pod tem pojmuje Satan in Hudič. Vendar se mi zdi, da vaše poznavanje tega tudi ni dovolj celovito. Moti me pa tudi, da udrihate na vzhodnjaško duhovnost po celi črti - če se tu motim potem me popravite. Moje razumevanje Vzhodnjaške duhovne znanosti je dovolj, da Vas in vašega Mladena prepričam v nasprotno. Prav tako vam prikažem kako je s bioenergijo in tudi reikijem. Vas bi zanimala takšna razprava tukaj ali ne? Na ta pogovor pa vabim tudi kabalista, ki dobro pozna angelski svet. Če ste pripravljeni, potem vas bom ogovarjal z vsem dolžnim spoštovanjem in brez hude kritike.
Tistole knjigo Izganjalčeva pripoved sem sam že prebral pred kratkim, tudi sam sem občasno zdravil z metodo reikija in iskal pomoč v mentalnih tehnikah. Tole je zdaj za mano, vse to sem vzel kot poučno izkušnjo in uvidel da tega v resnici ni potrebno izvajati. Spoznati moramo le sebe, sile zdravljenja so v nas samih in Božja ljubezen je povsod prisotna - brez nje bi nas tale negativna energija zdavnaj do konca zasužnjila. Toliko za uvod!

LP! x:)x


Hvala kondor,

Dobro, če si prebral knjigo Izganjalčeva pripoved (izkušnjo rimskega eksorcista) potem si lahko videl, da je ukvarjanje z bioenergijo, reiki (polaganje rok), .... zelo nevarno saj so to darovi od hudiča in ne od Boga ....
Božja ljubezen torej ni v vsem prisotna kakor praviš. Daleč od tega ... in veliko je zaradi tega zaslepljenih.
V njej tudi piše, da je črna magija, uroki, prekletstvo še kako resnično in se lahko podtakne komurkoli (črna magija) ...
Tako, takšno je tudi moje mnenje ...

Če pa imaš še kakršnokoli vprašanje o tej temi pa lahko vse odgovore najdeš in si prebereš na strani eksorcista, zdravitelja in raziskovalca g.Mladena Golića na http://www.eksorcist.com ... tako, da zadeve ne bom več ponavljal!

#42 Ikorosec

Ikorosec
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 14. december 2005, 07:42

Pozdravljen Ikorosec!

Prvo moram pohvaliti Vaš pogum o govoru o tej občutljivi temi. Gre za razumevanje nekakšne negativne energije, sile - v krščanskih krogih se pod tem pojmuje Satan in Hudič. Vendar se mi zdi, da vaše poznavanje tega tudi ni dovolj celovito. Moti me pa tudi, da udrihate na vzhodnjaško duhovnost po celi črti - če se tu motim potem me popravite. Moje razumevanje Vzhodnjaške duhovne znanosti je dovolj, da Vas in vašega Mladena prepričam v nasprotno. Prav tako vam prikažem kako je s bioenergijo in tudi reikijem. Vas bi zanimala takšna razprava tukaj ali ne? Na ta pogovor pa vabim tudi kabalista, ki dobro pozna angelski svet. Če ste pripravljeni, potem vas bom ogovarjal z vsem dolžnim spoštovanjem in brez hude kritike.
Tistole knjigo Izganjalčeva pripoved sem sam že prebral pred kratkim, tudi sam sem občasno zdravil z metodo reikija in iskal pomoč v mentalnih tehnikah. Tole je zdaj za mano, vse to sem vzel kot poučno izkušnjo in uvidel da tega v resnici ni potrebno izvajati. Spoznati moramo le sebe, sile zdravljenja so v nas samih in Božja ljubezen je povsod prisotna - brez nje bi nas tale negativna energija zdavnaj do konca zasužnjila. Toliko za uvod!

LP! x:)x


Drugače me pa ne boš mogel karkoli prepričati (še manj pa g.Mladena), da so kvazi vzhodnjaške duhovnosti in tehnike kakorkoli kaj povezane z Božjo ljubeznijo (prav nasprotno, povezane so s hudičem) ... kajti g.Mladen ima vse DOKAZE v svojih ARHIVIH ... kajti vsak, ki pride h g.Mladenu po pomoč mora najprej izpolniti določene formularje in jih overiti s svojim podpisom ... V teh formularjih mora odgovoriti na razna vprašanja kot npr. pri kolikih bioenergetikih je bil pred tem, ali se je ukvarjal s kakšnimi vzhodnjaškimi kvazi duhovnosti in kakšen je bil rezultat (v vseh primerih je bil rezultat nič ali po določenem času počutje človeka še slabše) ... tako da je vse ČRNO NA BELEM v ARHIVIH pri g.Mladenu ... g.Mladen hrani v svojih arhivih tudi povratno informacijo po končanih terapijah od tistega, ki je prišel k njemu po pomoč (rezultat je 98% uspešnost) ...

To temo je popravil/a Ikorosec: 14. december 2005, 07:45


#43 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 14. december 2005, 08:57

Kakšna pokroviteljska vzvišenost :xx!:
Me, myself and I plus Mladen varianta :xx!:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#44 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 14. december 2005, 09:00

Drugače me pa ne boš mogel karkoli prepričati (še manj pa g.Mladena), da so kvazi vzhodnjaške duhovnosti in tehnike kakorkoli kaj povezane z Božjo ljubeznijo (prav nasprotno, povezane so s hudičem) ... kajti g.Mladen ima vse DOKAZE v svojih ARHIVIH ... kajti vsak, ki pride h g.Mladenu po pomoč mora najprej izpolniti določene formularje in jih overiti s svojim podpisom ... V teh formularjih mora odgovoriti na razna vprašanja kot npr. pri kolikih bioenergetikih je bil pred tem, ali se je ukvarjal s kakšnimi vzhodnjaškimi kvazi duhovnosti in kakšen je bil rezultat (v vseh primerih je bil rezultat nič ali po določenem času počutje človeka še slabše) ... tako da je vse ČRNO NA BELEM v ARHIVIH pri g.Mladenu ... g.Mladen hrani v svojih arhivih tudi povratno informacijo po končanih terapijah od tistega, ki je prišel k njemu po pomoč (rezultat je 98% uspešnost) ...

aha ta Mladen ma vse dokaze :o|o: ........da so povezane s hudičem .......me pa res zanima na podlagi česa lohk postavljaš take trditve
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#45 Ikorosec

Ikorosec
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 14. december 2005, 09:12

aha ta Mladen ma vse dokaze :o|o: ........da so povezane s hudičem .......me pa res zanima na podlagi česa lohk postavljaš take trditve


Na podlagi dokazov v ARHIVIH pri g.Mladenu ... DOKAZI se ne morejo kar tako OVREČI, še posebej če so overjeni s podpisom s strani tistega, ki je iskal pomoč ... x:)x

#46 Ikorosec

Ikorosec
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 14. december 2005, 09:19

aha ta Mladen ma vse dokaze :o|o: ........da so povezane s hudičem .......me pa res zanima na podlagi česa lohk postavljaš take trditve


"Ni vse zlato kar se sveti!" ... okoli nas ni samo Božja ljubezen kar nekateri trdijo in slepo verjamejo (če slepec slepca vodi padeta oba v jamo) ... na vsakem koraku poteka hud boj med silami zla in dobrimi (Božjimi) silami in bo potekal vse do konca tega "zmedenega" sveta ...

#47 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 14. december 2005, 10:06

Na podlagi dokazov v ARHIVIH pri g.Mladenu ... DOKAZI se ne morejo kar tako OVREČI, še posebej če so overjeni s podpisom s strani tistega, ki je iskal pomoč ... x:)x

aha se pravi podpisani s podpisom potrjuje da ga je na ta dejanja napeljal hudič.....oz. temne sile :o|o:
ali je mogoče sam gospod bog sestopil z oblakov in potrdil dokaze, da so tako neovrgljivi :inocent:

"Ni vse zlato kar se sveti!" ... okoli nas ni samo Božja ljubezen kar nekateri trdijo in slepo verjamejo (če slepec slepca vodi padeta oba v jamo) ... na vsakem koraku poteka hud boj med silami zla in dobrimi (Božjimi) silami in bo potekal vse do konca tega "zmedenega" sveta ...

slepec slepega...........hm.....se pravi da dopuščaš možnost da sta tud ti in tale tvoj mladen sam dva slepca :inocent:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#48 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 14. december 2005, 10:10

A je ta, ki svari pred "nevarnostmi kvazi duhovnosti in zdrasvilnih tehnik", pravi? :eek:
Taprav, ja ta-pravi se ponavadi oglasijo... x:o)x

O kvazaštvu nekaj vedo tudi fiziki, ki preučujejo kvazarje! x:Dx
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#49 Tipka

Tipka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 733

Objavljeno: 14. december 2005, 10:31

Misli, ki jih mislimo, so energija.Ki se materializira.Ce mislimo o negativnem, se materializira :vragec: ..

kolektivna zavest se lahko materializira v obliki potresov, poplav itd...

zakljucek; premislimo, o cem bomo danes mislili x;)x


Prijazen pozdrav ,

Mojca

#50 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 14. december 2005, 10:54

Vpletanje hudiča....kvazi božanstvo in podobno, ja kaj vam pa je, a res verjamete takim zgodbicam......

Kako ne morete štartati iz predpostavke, da se vam prav nič ne more zgoditi, če vi tega nočete, če tega ne sprejemate, da nihče ne more z vami upravljati, če vi ne sprejmete tega, in sami ne dovolite, da z vami manipulira. Čarovnikov, hudičevih sil in podobno je samo toliko, kolikor si jih vi v svoji podzavesti ustvarite, toliko, kolikor je vaš strah velik, da omogoči zapisovanje takih vzorcev.

Če so zdravilci hudičevo orodje, potem mamo več hudiučev kot pa ostalega. Samo, če sami nebi imeli takih vzorcev zapisanih v sebi, tudi zdravilca nebi rabili, niti zdravnika, edin če si kako nogo zlomimo, da nam jo nazaj naravna in, da nam kak zob zaplombira.

Spustite se malo na tla, v vsakdanjik in ne takoj, ko nekaj ne znate v sebi pošlihtati za vaš lastni izgovor iskati opravičila v teh nivojih.

V astralu so prav vse informacije, kaj boste pa vi limali v svojo podzavest je pa vaša stvar, če boste isskali hudiča, ga boste tudi dobili....

Niti ne vem zakaj to pišem, to smo že neštetokrat premleli, a vsake toliko se nekdo pojavi, ki hoče neko svojo verzijo resnic napisati, čeprav nimam nič proti, če je resnic več, ponavadi jih je toliko, kot jih hočemo imeti. Realno dejstvo je pa tako, da živimo v tem času, tem prostoru, jemo to hrano in delamo zato da lahko živimo ta kšeft, ki ga. Imamo družine, otroke in v tem času moramo delati tako, da smo pošteni, odkriti in z čim manj manipulacij sami z samo in z drugimi. Edino tako se bomo tudi obvarovali pred slabim, ker če ne zapišemo se tudi ozavestit nima kaj in se nam ni treba bati "hudičev".....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0