Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Smučarski skoki


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
176 komentarjev na to temo

#1 svizec

svizec
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 330

Objavljeno: 27. november 2005, 11:11

dajmo Robert Kranjec!!! za nami so 2 temke in na prvi je bil tretji na drugi pa PRVI!!! bravo :palec:
in je z ahonenom na prvem mestu skupno...
ahonen je biu 2krat drugi!

Dajmo Robert Kranjec!!! :palec:


#2 child

child
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 553

Objavljeno: 27. november 2005, 12:46

ja dejmo pa mal mn ga pušite.sam oni ga itak lah-travo pa to mislim, itak morjo bit taki bogi na izgled,tko da nevem, če jim je to kej v napoto.
Dejmo orli!!
Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.

#3 B@BuR@

B@BuR@
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 27. november 2005, 12:55

Lepo je začel, upam, da bo še lepše končal. :vio: Pa da mu ne bo forma padla do konca sezone. x;)x

Drugače pa :palec: Robert Kranjec.
Vpij, slišali te bodo vsi daleč naokrog, šepetaj, slišali te bodo tisti zraven tebe, molči, slišal te bo prijatelj!

#4 svizec

svizec
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 330

Objavljeno: 27. november 2005, 13:21

ja jst tut, pa baje mu še bol ležijo letalnice(vsaj do zdej so mu), tak da upamo da bo tam še veš naredu!

#5 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 27. november 2005, 13:22

OBVESTILO x;)x

Dragi moji zagrizeni skakači x:Dx že dolgo razmišljam da bi ta topic odprla, no pa je zvisko namesto mene to naredil xDDx very kul!

Pravzaprav me zanima, če bi bil kdo pripravljen prostovoljno (pa ne mi rečt da vam nisem rekla x;)x) pomagat pri nastajanju spletnega portala o nordijskih športih.
Gre za uradno spletno stran nordijskih reprezentanc (www.slonordic.com), ki je že na spletu - obratuje že 4 sezone. Zaradi pomanjkanja denarnih sredstev, ki so šla letos v tehnično izboljšavo - sej veste kako to laufa pri športu ane, pa se moramo dela spet lotevati le prostovoljci.

Delo poteka na treh poddisciplinah - SMUČARSKI SKOKI, NORDIJSKA KOMBINACIJA in TEK NA SMUČEH.
Trenutno, ker nas primanjkuje "rednih" garačev je zelo zaželjeno, če ima kdo voljo in dar za pisanje o bodisi svetovnem ali kontinentalnem pokalu, ter moderiranje na našem forumu, pa je tudi zanesljiv glede svojega dela...da se pridruži ekipi.

Joj kok vam ovce pa koze prodajam ane x:px - ne resno, čisto zaresno vabim ljudi, ki jim je ta šport všeč in imajo nekaj podlage da vedo o čem se gre, so si pripravljeni vzeti čas po tekmi za spisati poročilo (kratko kdo je zmagal in kako so opravili naši ter naložit rezultate), naj se nam pridružijo :palec: zagotavljam z moje strani da je ekipa luštna, sami prijazni ljudje, zelo veliko sodelovanja, kar se tiče podatkov, iz strani Smučarske Zveze Slovenije - VABLJENI x;)x


Če vas kaj zanima mi lahko kar tukaj odgovorite, drugače pa tudi na OS - np!
Sem sicer bolj malo te dni na forumu ker se je začela zima in je veliko "opravkov" ampak vam odgovorim kolikor hitro bo mogoče :palec:

A sem že rekla xsrcx prisrčno vabljeni :inocent: x:Dx :palec:
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#6 svizec

svizec
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 330

Objavljeno: 27. november 2005, 13:28

am ne štekam čist kak bi potekal to, a bi biu človek ki se javi zadolžen za urejanje strani al za pomoč pri postavitvi strani?

#7 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 27. november 2005, 13:34

Za ažuriranje strani torej x:)x urejanje vsebine itd.

Tehnična izvedba in nadzor bo v rokah že sodelujočega programerja.
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#8 Bluee

Bluee
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 143

Objavljeno: 27. november 2005, 14:32

*lol* sam stran je pa čist bedna zdj. Halo, vsebine je ravn tolk, da je neki gor. A sploh kdo kj dela???? Glede na to, da je uradna stran, bi lahk blo kj ekskluzivnih stvari, pa še tega ne najdeš, kdaj bo tekma in da ne začnem naštevat - sploh. Beda od bede, v glavnem....

#9 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 27. november 2005, 15:19

Bluee - samo ti pa nisi teksta spodaj prebrala, v čem je naš problem ane :inocent:
Verjetno tako kot polovica ostalih ljudi, ki se pritožuje ne veš, da moramo ljudje ki delamo to stran tut od nečesa živet in nimamo časa 24 ur na dan čakat kdaj bomo kaj gor dali. Zato pa iščemo ljudi, ki bi pomagali soustvarjati stran - seveda :palec: naš namen je dober, če ga želiš tako vzeti ali ne.

Sicer naj povem, da je vsebin pravzaprav veliko, kolikor naj bi jih bilo za uradno spletno stran, vsi dodatni intervjuji in poročanja iz tekmovanj (manjših in večjih) so pravzaprav zgolj dobra volja. Če bi bila to takšna uradna spletna stran kot bi imenu ustrezala, bi nanj obešali samo sestavo reprezentanc in novičke ki se tičejo SAMO reprezentance, ne pa tudi ostalih športnikov iz sveta skokov, ki nimajo nič opravit z reprezentanco.

Dejstvo, da je stran postavljena zopet online je ta, da se nas je peščica ljudi - beri 2 osebi v roku dveh tednov, ko nihče drug tega pod takimi pogoji nebi hotel prevzeti, odločila vseeno zopet zalaufati stran ter jo poskušati "sestaviti" nazaj. V slabih treh mesecih in s popolnoma novo postavitvijo, morda se nihče ne zaveda da taka tehnična postavitev platforme normalno traja okoli pol leta in za pol več denarja kot smo ga imeli možnost nameniti. Tukaj pa je tudi problem podatkov, ki smo jih imeli v arhivu, saj so bili prenekateri izbrisani in čas, ki je pomenil meni kot enemu človeku vso vsebino kljub rednemu ažuriranju začane strani in delu ki ga opravljam poleg tega "zahtevnega hobija", predanost da to stran sploh obesimo.

Takšnih komentarjev in pripomb kot je "bedno" sem vajena, k strani sem pristopila ko še nihče ni vedel, da sploh obstaja (4 leta nazaj) in jo skupaj z dvema kolegicama in našim trdim delom spravila gor, da ste jo vzeli za svojo. V zadnji sezoni sem za nekaj časa odstopila in vem, kaj pomeni čas, ki sem ga lahko namenila komu ali nečemu drugemu namesto tega, da pišem za ljudi, ki ne mojega dela niti vseh ljudi ki si želijo nekaj narediti za svet nordijskih disciplin v Sloveniji, ne cenijo.
Ne govorim samo o smučarskih skokih, tu je še nordijska kombinacija in tek na smučeh. To so tri discipline, ki zahtevajo enako veliko pozornosti, s tem dajo vseeno skoki dobijo več, ker obiskovalci tako želite!

Mogoče smo se prenaglili z odločitvijo da stran spet postavimo, ne me narobe razumet, vendar pod takimi komentarji se ne bom več uklanjala. Vabim vse, ki se pritožujejo nad stranjo, da nam pomagajo ker odkrito priznamo, da imamo vsi drugo delo in se ne moremo posvetiti strani 100% in vendar vse kar naredite je to, da stran kritizirate, nihče od vas pa ta čas ko jo kritizirate, nebi porabil za to, da bi nam jo pomagal soustvarjati in to kvalitetno (kar se tiče načina pisanja, hitrosti podatkov naloženih online itd).

Delo kot sem omenila je prostovoljno, denar ki nam je bil namenjen smo porabili v sled boljše tehnične zasnove, da ne bo treba več iskati urednikov ki obvladajo spletni jezik html ali php, vendar lahko podatke nalagajo zgolj z znanjem brskanja po internetu - torej da odpremo možnosti čim večim ljudem, ki bi želeli aktivno sodelovati pri tem projektu.

To je približno vse, kar sem želela povedati.
Stran je takšna kot je, dokler ne bo dovolj sredstev, ki bodo omogočali redno delo enemu ali vsaj dvem ljudem, ki bosta stran redno ažurirala in počela nič drugega kot zgolj to!

Pri 23-ih letih sem si postavila prioritete v življenju - ta drag hobi / HOBI, je nekaj kar bi želela da ustvarjamo vsi, ki nas nordijski športi povezujejo - ne pa to, da se bom z nordijskimi športi po domače povedano poročila. Moj hobi mi ta trenutek ne nese ne kruha, ne človeka ki mi bo stal ob strani do konca življenja in še najmanj družine.
Vložek vseh prostovoljcev, ki bi porazdelil čas kateri nam vzame za ažurnost te strani, pa bi lahko lahko omogočil vsem nam prijetno medsebojno druženje in obenem dovolj časa za ustvarjanje vseh naštetih stvari, ki jih človek za socialno varnost in predvsem normalen psihični razvoj v življenju potrebuje.
Od pretiranega dela za dobro voljo naroda, ni še nihče pristal nikjer drugje kot na beraški palici ali v psihiatrični instituciji. Tega ne želim ne sebi, ne svojim urednikom (pa naj bodo to moji prijatelji ali tujci ki mi pomagajo) - to ni način, kako pripeljati nek projekt na plus točko, vendar v pozabo. Če se ne zavedaš, da s tem načinom dela cenim tako svoje sedanje urednike, kot tudi tebe in vse druge, ki bi kdaj pristopili k projektu, potem je res žalosto se za karkoli dobrega trudit.

To stran ustvarjamo ljudje, ki nismo redno zaposleni na Smučarski zvezi, nam pa vseeno vzame čas da njihove vsebine (torej tisto kar sem rekla da je dobro sodelovanje v smislu priprave podatkov o reprezentantih, stikov s trenerji in podatki o pripravah, fotografije iz tujih tekmovanj itd) obesimo na stran, kar je dodatnega dela - intervjuji, prispevki po tekmi, brskanje za rezultati in obešanje teh iz manjših in večjih tekem, klicanje v tujino med vikedni na lastne stroške da bi vi dobili ekskluzivne izjave - to pa je vse delo nas urednikov.

Upam da zdaj razumeš, o čem govorim in zakaj je stanje trenutno takšno kot je. V kolikor se bo to s časom izboljševalo, bo v korist nas vseh, obljubit ta trenutek ne morem ničesar, saj je pridobivanje sponzorskih sredstev izredno težko, o tem ti lahko zagotovo povesta nekaj tut Marsa in Mitja, ki v lastni režiji (kolikor sem razumela) ustvarjata Lunin net.


Petra
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#10 Bluee

Bluee
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 143

Objavljeno: 27. november 2005, 15:57

In zakaj ti po delaš to, če imaš pa tko zanimivo in pestro življenje? Človek se vpraša pač....Ne se delat bogo in ne vem kaj, kolk se trudiš in kolk je dela. Sj si prej vedla....js pač kot en stranski opazovalec to stvar vidim kot jo pač vidim. Nisem reden obiskovalec, tut skokov ne spremljam - mam dost drugih zanimiv stvari za delat - kot ti! A ne? Jah, pol si človek k hoče pozornost.....delaš neki za kar nimaš časa. Drgač pa - ne vem, če bo folk hodu na stran k nima stvari k jih zanimajo. Enkrat greš, ne najdeš nč pametnega...pa še prideš in spet nč od nč...jah, zakaj bi se že vraču???? Kr se pa sponzorjev tiče - če bo stran kvalitetna, bodo prišli. Če se pa ne bo izboljšala, pa tut njih ne bo. Vem, kako je s sponzori in z dnarjem v SLO - to je moje področje in....protrebno je kj več k pa sam upanje in neki truda, da se bo kj spremenil.

Po moje maš mal zgrešene poglede....ne vem, kolk je tistih ekskluzivnih stvarih....bore malo. Vse staro, dokaj staro. Da ne morš dobit ene izjave od zmagovalce, je pa zlo zlo žalostno.

In zakaj je to prostovolna stvari? Sj pa majo dost dnarja za vse stvari, pa nj še za stran kj namenjo. Ne vem, treba se je postavt zase, postavt določene pogoje, se pogovorit, zment in se tega potem držat. Če si tko pametna...in dobra....pol pa verjtno lahk kj urediš.

No, sicer se pa men ne zdiš pretirano pametna, če delaš to zastonj.....

Pa brez zamere....pa tut če je bo kj, se ne bom sekirala......

#11 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 27. november 2005, 16:08

eni imamo še kakšne druge vrednote v življenju, kot je samo delo za denar...
predvsem uživanje v delu, spoznavanje novih ljudi, nabiranje referenc, poznanstev, ki lahko v življenju še prav pridejo. In občutek, da si živ, ko delaš, kar rad delaš.
Vem, da Petra ne bi tega delala, sploh ne v takih pogojih, če je ne bi veselilo. Torej so zadaj tudi drugi razlogi, kot le finančni. In ko bi vsak delal že od zmeraj le za denar, bi še vedno živeli v jamah...
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#12 Bluee

Bluee
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 143

Objavljeno: 27. november 2005, 16:10

blablablabla...vse se začne in konča pr dnarju. to vsak zlo zlo dobr ve!

#13 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 27. november 2005, 16:26

Če misliš da govoriš z mojo bivšo kolegico, ki pobira pozornost se motiš, če bi pobirala pozornost nebi želela združit ljudi ki jim je ta šport všeč ampak bi sama gurala in za nič drugega kot za pozornost - ej a lahko prosim z mano še bolj plehko govoriš, ker res sem neumna sorry, napiši mi v barvah da bom vedla kaj hočeš povedat. Hvala ti za takšno spoštljivost, ko ti hočem lepo orisat situacijo valda ker sem se jst prva spravila nate s pripombo "bedno" itn.
Sem bla predolgo v ozadju da bi ljudje vedeli kdo sem pa sem vseeno zelo veliko naredila za stran. Imam pa nekoliko drugačne poglede do dela in truda zato da bi nekaj lepega iz tega nastalo - pa ne mi zdej javkat da govorim kolk sem boga, ker se večino svojega življenja trudim nekaj dokazat samo zato ker verjamem, da bi lahko neko delo tudi koristno združilo ljudi, ki uživajo v tej dejavnosti.
Ne nisem fejk sorry, večina ljudi ki je kdarkoli delala z menoj in so moji prijatelji vejo, da bom dostikrat pogoltnila nekaj pa naredila za drugega iz čiste dobre volje in zato ker ljudje včasih to potrebujemo, ne pa se sebično obrnila pa rekla ja ok, fuck it pa crkn tam zarad mene. Itak ti noben ne bo pomagu, itak noben v nič več ne verjame, zakaj bi jst. Ne pa redkokdaj se naglas razkurim pa zahtevam "priznanje" ali kuham trmo, večino časa si rečem mah ni vredno, vreden je samo namen, zakaj sem se v nekaj spustila - in moji nameni so čisti. Pri tem se bom ustavila, da ne boš spet rekla da se delam bogo in iščem priznanje.

In to, da sem videla koliko prijateljskih vezi se je spletlo ob tem projektu prejšnja leta in kolk fina družba je bila kadar smo kam šli, čeprav je bilo delo je bil tut koristen počitek, preživljanje časa s prijatelji kar mi ne bo nihče rekel, da ni koristno imet izven svojega rednega delovnega okolja. Če je tebi to neumno, potem se niti ne zavedaš, koliko ljudi s tem nazivaš neumnih.

lp


PS: In iz moje strani mi je iskreno žal, da sem si spet pustila da me nekaj takega sprovocira. Ker je zdaj tema zašla v čisto druge vode in nima nobene veze s tem, da sem želela dobit nekoga, ki bi pomagal pri ustvarjanju strani.
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#14 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. november 2005, 17:20

... No, sicer se pa men ne zdiš pretirano pametna, če delaš to zastonj......

jaz delam vse zastonj... in ne sam to, se clo financiram vse...
kot kaze, nisem med tainteligentnimi, v menso me najbrz ne bi sprejel.... :D

*

Odvisno kaj je tvoj motiv v lajfu, kaj te osrecuje... in bogati... kaj je tvoje podrocje rasti...
eni se trudmo tud za druge.
pa nam je vsem fajn - a ma kaj veze pol, a sem pametna al ne.

*

Fajn da se kdo zavzema sploh se za kaj v lajfu in da je folk kaj pripravljen za socloveka se nardit - zastonj.

:palec:

*
tko da - sajt o temle - go! xupx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#15 child

child
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 553

Objavljeno: 27. november 2005, 17:57

blablablabla...vse se začne in konča pr dnarju. to vsak zlo zlo dobr ve!



ČESTITAMO!! Dobili ste prvo nagrado iz tekmovanja v materializmu.
Še posebej smo občudovali vašo trud pri spodkopavanju upanja v dobro in neprofitno.

Hvala za sodelovanje. Nagrado dobite brezplačno


Prispevek je narejen v dobrodelne namene
Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.

#16 svizec

svizec
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 330

Objavljeno: 27. november 2005, 18:32

ja no, ampak tle je vndar smučarski skoki pa naši orli tema ne pa krneki... :P
sej če se kdo javi bo, drgač pa.. ;)

#17 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 27. november 2005, 19:28

Takšnole sodelovanje ni problem samo pri slovenskih nordijskih športih, ampak tudi drugje.

Svoj čas sem se nekaj menil z enim kanadskim Poljakom, ki je skorajda voluntersko urejal eno fantastično stran svetovne košarke, dokler ga niso požrli drugi. Ki so kasneje tudi propadli ...

(Kasneje sem ga spet "srečal", samo zdaj sodeluje v veliki organizaciji, ki zadevo pelje bolje in mislim da nič kaj voluntersko.)

Obstaja nogometna stran Soccerbot, ki je namenjena prevsem stavam, zamišljena pa je bila kot stran, kjer bodo zbrani sprotni nogometni ligaški rezultati z vseh koncev sveta, pa je bilo opaziti, da zadeva za marsikatero državo ni bila ažurirana. Potem so prosili tiste, ki bi dostavljali ligaške podatke iz različnih držav, kjer je štekalo, pa ni bilo pravega odziva, zadeva bo verjetno mrknila, če že ni. Spomnim se, na primer, da belgijska liga ni bila ažurirana kako sezono in pol, avstrijska kako sezono, nato še naša in še nekaj drugih. Že lep čas nisem bil gor, čeprav imam bookmark ...

Ni gotovo, ali je bil tam problem tudi denar, morda celo ne. Vsekakor to zahteva kar dosti časa, absolutno pa preveč, da bi to lahko počel nekdo "kar mimogrede". NIČ NI MIMOGREDE! Še posebej tole, kar počneta Marsa in Mitja! (Jaz imam že z ažuriranjem tistih nekaj spisov na naši lastni strani težave, pa to počnem enkrat mesečno, kaj šele, da bi to počel dnevno :vragec: )

Zato je moje mnenje, da bi za te namene kljub vsemu nordijski ski-pool ali-kakor-se-zadevi-že-pravi moral odriniti MALO denarja.

Vsekakor NI FORA v zaslužku (ki itak ne bi bil velik), ampak v tem, da se začne sčasoma tak volunterizem malo krhati "pa otrok je danes bolan pa ne morem in bom jutri pa na morje bi šli ali pa v toplice pa kdo bo to zdaj dva dni namesto nas pa ...". Narod, ki obiskuje stran, hoče imeti rezultate najkasneje v 15 minutah TA "pa če je froc bolan al pa ne". In to sčasoma postane kar velik pritisk.

Sicer pa tako iniciativo načeloma kar pozdravljam, a sem kljub vsemu izrazil malo skepse. Ptič, ki prezgodaj poje.

Upam, da bo steklo - tako ali drugače.

:palec:

#18 Bluee

Bluee
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 143

Objavljeno: 28. november 2005, 08:24

Ma ja....itak da nimam prav....halooooo....POJMA NIMAM! Sj se vid, kaka je stran..narejena mimo grede...nekdo pač neki gor vrže! Čist by the way! Mogoče bi se še kdo trudu, če bi mel kj od tega...kdo pa še dans sam za sendič in sok kj dela????? Sicer bo pa stvar kr hitr propadla...počakte še mal, bote pol povedal!

ČESTITAMO!! Dobili ste prvo nagrado iz tekmovanja v materializmu.
Še posebej smo občudovali vašo trud pri spodkopavanju upanja v dobro in neprofitno.

Hvala za sodelovanje. Nagrado dobite brezplačno
Prispevek je narejen v dobrodelne namene


Js vsaj priznam....kaj pa ostali????


:sick: :sick: :sick:

#19 child

child
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 553

Objavljeno: 28. november 2005, 11:03

nevem kako ostali,sam js vem,da brez naklonjenosti,ljubezni,pomoči,prijaznosti ni nč,
jebeš pol dnar pa če ga maš še nevem kok.
js ga nimam tolarja zdj do naslednga mesca,tolarja!!

pa kva nj zdej se žalim al kva.ma itak,da se ,sam pomaga pa nč,zato je brezveze.
nimaš kej,a veš
dnar je sam sredstvo,sam ne smeš si ga vzet tko na izi,da se vse začne pa konča pr dnarju.
To velja za čustva pa dejanja.

ker če pogledaš na tak način kokr ti,pol maš verjetno kdaj nujo zanemart čustva,tvoja al pa od koga druzga,ker je v tem primeru dnar bolj pomemben.upam,da se ti to ne zgodi prevečkrat,ker potem je to čisti avtomatizem in to rata neki normalnega

sej maš prov sej je večina res taka,sej več noben nima srca,da bi ga poslušu. Ne svojga, ne od koga druzga

Js sm že obupala nad vsem, k je svet tok pokvarjen.
Ampak, to je itak zdj že neki normalnga v tem svetu,tko,da kaj čmo se sekirat pač smo vedno vedno bolj zombiji,sej se noben več ne razburja

:C: :V: :xx!:
Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.

#20 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 28. november 2005, 12:36

So ljudje, ki spodbujajo, pohvalijo, ki to zmorejo in tisti, ki (mogoče nezavedajoč se) nezadovoljni sami s seboj popluvajo vse okol sebe, kolk se le da. Tako pač to je......Aja, pa eni za katere se vse začne in konča pri denarju. Ravno zaradi takšnih se marsikaj tudi res.

5rca, ne daj se motit, just do it! :palec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#21 child

child
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 553

Objavljeno: 28. november 2005, 13:17

sej nočm pluvat,maš prov mogoče nezavedno.sam lih k sm pisala ta post,se mi je še potrdil v tem smislu,da zdej k sm v službi,sem dubla enga idiota na telefon,k je začel žalt,da je on plaču informacijo,tis k je pa on hotu pa ni blo prjavlen in pol se je dru name kreten.k d sm js kriva,da človk ni prjavu svoje številke.pa če je model stokrat plaču informacijo cifre ni,js pa nism plačana za to,da se folk dere name,tko da sem vmes še bolj žalostna ratala in sm svoj post verjetno s tem še potencirala

včasih mi mal dol pade,sej sm že boljše volje

Mick :palec:
Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.

#22 svizec

svizec
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 330

Objavljeno: 28. november 2005, 15:42

03.12.2005 bo pa spet treba navijat ;)

#23 svizec

svizec
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 330

Objavljeno: 3. december 2005, 17:47

tokrat je biu kranjec 7. ;)

Končni vrstni red:

1. A. Küttel (Švi) 135,0; 143,5/ 139,0*; 296,2
2. J. Janda (Češ) 137,0; 147,1/ 137,5; 296,1
3. L. Bystöl (Nor) 137,5 m*; 149,5 točk/ 134,0; 291,7
4. M. Uhrmann (Nem) 135,5; 142,9/ 136,0; 287,2
5. J. Ahonen (Fin) 136,5; 144,2/ 134,0; 285,4
6. A. Widhölzel (Avs) 132,5; 138,0/ 135,0; 282,5
7. R. Kranjec (Slo) 134,5; 142,6; 132,5; 281,4
8. R. Lyökelsey (Nor) 133,0; 140,4/ 132,5; 278,9
9. T. Morgenstern (Avs) 136,0; 145,8/ 129,0; 278,5
10. A. Malysz (Pol) 132,5; 138,5/ 133,0; 277,4
11. W. Loitzl (Avs) 129,0: 133,2/ 133,5; 274,0
12. G. Späth (Nem) 132,0; 137,1/ 129,5; 269,7
13. T. Okabe (Jap) 130,5; 134,4/ 130,5; 268,8
14. D. Forfang (Nor) 130,0; 132,0/ 130,0; 266,0
15. M. Hautamäki (Fin) 130,5; 134,9/ 128,0; 264,8
16. A. Kofler (Avs) 133,5; 139,8/ 122,0; 256,9
17. J. Haponen (Fin) 125,5; 123,9/ 127,0; 250,0
18. J. Damjan (Slo) 127,5; 129,0/ 123,5; 249,3
19. R. Benkovič (Slo) 129,0; 130,7/ 122,0; 247,8
20. J. Ikonen (Fin) 125,0; 123,0/ 125,0; 245,0
21. S. Amann (Švi) 126,0; 125,8/ 122,5; 243,8
22. M. Hölwlarth (Avs) 125,5; 124,9/ 123,0; 243,8
23. M. Neumayer (Nem) 123,5; 118,3/ 126,0; 240,6
24. M. Schmitt (Nem) 129,0; 131,7/ 117,5; 239,7
25. P. Peterka (Slo) 125,0; 123,0/ 123,0; 239,6
26. T. Ingebrigsten (Nor) 124,5; 122,1/ 122,0; 238,7
27. A. Bardal (Nor) 124,0; 122,2/ 121,0; 237,5
28. A. Alborn (ZDA) 125,5; 124,4/ 116,0; 229,2
29. R. Jussilainen (Fin) 123,5; 119,3/ 116,0; 222,6
30. J. Ritzerfeld (Nem) 123,0; 119,4/ 112,0; 216,0

*-rekord skakalnice





Prva serija:

1. L. Bystöl (Nor) 137,5 m; 149,5 točk
2. J. Janda (Češ) 137,0; 147,1
3. T. Morgenstern (Avs) 136,0; 145,8
4. J. Ahonen (Fin) 136,5; 144,2
5. A. Küttel (Švi) 135,0; 143,5
6. M. Uhrmann (Nem) 135,5; 142,9
7. R. Kranjec (Slo) 134,5; 142,6
8. R. Lyökelsey (Nor) 133,0; 140,4
9. A. Kofler (Avs) 133,5; 139,8
10. A. Malysz (Pol) 132,5; 138,5
11. A. Widhölzel (Avs) 132,5; 138,0
12. G. Späth (Nem) 132,0; 137,1
13. M. Hautamäki (Fin) 130,5; 134,9
14. T. Okabe (Jap) 130,5; 134,4
15. W. Loitzl (Avs) 129,0: 133,2
16. D. Forfang (Nor) 130,0; 132,0
17. M. Schmitt (Nem) 129,0; 131,7
18. R. Benkovič (Slo) 129,0; 130,7
19. J. Damjan (Slo) 127,5; 129,0
20. S. Amann (Švi) 126,0; 125,8
21. M. Hölwlarth (Avs) 125,5; 124,9
22. A. Alborn (ZDA) 125,5; 124,4
23. J. Haponen (Fin) 125,5; 123,9
24. P. Peterka (Slo) 125,0; 123,0
25. J. Ikonen (Fin) 125,0; 123,0
26. A. Bardal (Nor) 124,0; 122,2
27. T. Ingebrigsten (Nor) 124,5; 122,1
28. J. Ritzerfeld (Nem) 123,0; 119,4
29. R. Jussilainen (Fin) 123,5; 119,3
30. M. Neumayer (Nem) 123,5; 118,3
-----------------------------------------
31. S. Pettersen (Nor) 122,5; 117,5
32. N. Kasai (Jap) 121,0; 115,8
33. R. Zhakparov (Kaz) 121,0; 114,3
34. M. Anisimov (Blr) 121,5; 114,2
35. K. Stoch (Pol) 120,5; 113,9
36. T. Kiuru (Fin) 120,5; 113,4
37. D. Ito (Jap) 120,0; 113,0
38. A. Herr (Nem) 119,0; 110,7
39. J. Matura (Češ) 119,0; 110,7
40. D. Ipatov (Rus) 118,0; 107,4
41. M. Bachleda (Pol) 115,5; 102,9
42. S. Read (Kan) 113,5; 99,3
43. M. Koch (Avs) 113,0; 97,9
44. I. Fatčulin (Rus) 112,5; 97,0
45. J. Mazoch (Češ) 111,0; 95,8
46. H. Yamada (Jap) 109,5; 92,1
47. A. Hajek (Češ) 108,0; 89,4
48. I. Grimholm (Šve) 103,5; 79,3
49. G. Landert (Švi) 103,0; 78,8
50. D. Kornilov (Rus) 105,0; 78,0

siol.net



#24 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 15. januar 2006, 16:28

čestitke danes Robiju Kranjcu, ker je bil najboljši posameznik ekipne tekme svetovnega prvenstva smučarskih poletov v Kulmu. x;)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#25 svizec

svizec
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 330

Objavljeno: 15. januar 2006, 17:39

ja, škoda ker ni biu tko posamezno! ;) za tiste ki nevete je v obeh serijah skočiu 207,0metrov! res še enkrat BRAVO!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0