Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

razporeditev planetov v karti in ujemanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
5 komentarjev na to temo

#1 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 6. januar 2006, 16:49

Pozdravljeni,

me nekaj zelo zanima: npr. osebi imata planete razporejene na istem koncu karte (preko več ali manj istih hiš) ali če imata skupino planetov razporejeno vsak na svoji, nasprotni strani karte (npr.ona v zgornjem levu kotu, on pa v spodnjem desnem kotu karte)...

Vprašanje je ali razporeditev planetov po karti vpliva kaj na ujemanje partnerjev? x:)x

Hvala za odgovor.

Lp x:)x

#2 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 7. januar 2006, 16:02

Aja?! .... Ujemanje pol zato, ker so prisotna določena nasprotja, ter dopolnjevanja...oz. kokr pravijo "nasprotja se najprej privlačijo, pol pa slačijo". x;)x
Najbrž pridemo pol takoj do tega, da je tud važno, da si v pravih stvareh nasprotujta in dopolnjujeta.

V primeru, da ima A planete v 2.četrtini, B pa v 4.četrtini: je oseba A bolj družabna in vezana na korenine, se ne želi tolk izpostavljat javnosti, oseba B pa je bolj individualist, in ji korenine niso tolk pomembne in se je bolj pripravljen pokazat javnosti. .... xscratchx Hhmmm, mogoče boljš kot da sta oba individualista in tako vsak zase...?

#3 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 6. februar 2006, 09:49

Približno tako, kot pravi Bobnar. Naj bi se nekako dopolnjevala, ker v tem je tudi čar. Kajti če imata poudarke na istih mestih, potem je to potrjevanje, kar je sicer v redu, za skupno življenjsko pot pa ni najbolje, ker sčasoma prinese dolgčas.

Kaj pa so "ista mesta"?
Tvoj primer z A in B ni najbolj nazoren, zato recimo drugače. Planete enega vriši v horoskop drugega (lahko tudi na roko; pet minut pa malo zabave, pa bo). Dopolnjevanje bo lepo vidno.

Kajti če ima A zapolnjeno "drugo četrtino" (=kvadrant), to lahko pomeni znamenja Ovna, Bika in Dvojčkov, ker gre za nekoga, ki ima ASC koncem Strelca ali pa na začetku Kozoroga (na primer, pravim), oseba B pa ima sicer res zapolnjeno 4. četrtino, vendar to še vedno pomeni znamenja Ovna, Bika in Dvojčkov, saj je rojena v podznaku (Asc) Raka. Torej imata vsaka v SVOJEM horoskopu resda zapolnjena različna kvadranta, če pa napravimo primerjavo, imata pa zapolnjena ISTA ZNAMENJA, kar pa ni dopolnjevanje.

Gledati je potem treba oboje.

Malo se igrati ...

x:)x

#4 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 12. februar 2006, 13:08

x:)x

Bern hvala,... vbistvu sem vmesnem času prišla nekako do podobne ugotovitve, in si mi jo zdej lepo potrdil, kar pomeni, da se nisem tolk zmotila x:)x

Vprašanje se je pa porajalo ko sem začela primerjat karte staršev (oba vagi v soncu in asc, +oba planete od 9-2hiše) ter na drugi strani mojo in karto mojega prijatelja, ki je, glede na zgoraj povedano, astrološko super kombinacija dopolnjevanja in ujemanja,x:)x (kar sva tud v praksi že sama pogruntala).... Sam je pa druga težava: ker najin odnos časovno nekako ne sovpada z predvsem njegovim življenjem, ki je trenutno nagužvano z drugimi stvarmi... in je vprašanje kako bova uspela speljat oz ohranit zadevo... Stiskam pesti, pa upam da bo kej pomagalo... čeprav kolkr se delam neki pametno pri primerjanju najinih solarnih povratkov (k by the way sploh ne obvladam), ni dvakrat za rečt, da se najine življ.poti ne ločijo xrolleyesx... vbistvu si grem pol sama seb naživce, pa bo boljš, da sploh NIČ VEČ ne gledam teh stvari xrolleyesx


Aja, odnos staršev ob njuni kombinaciji kart: 10-15 let nazaj ko smo otroc odraščal, sem jima vmes tud že rekla naj se zaboga ločta (tolk dretja, nestrinjanja, čist druga logika, skoz neka trma drug na druzga...ipd,), zdej k sta bližji penziji imata občasno krajša obdobja ko se štekata.... vseeno je dosti nestrinjanja, včasih že iz golega tekmovanja kdo bo koga... xrolleyesx

Ob primerjanju družinskih kart sem sama še največ podedovala iz njunih kart (shajam z obema z nekim diplomatskim odnosom), sestra npr ima pa karto čist contra od vseh nas (planetno gostoto v čist drugih znamenjih in hišah), pa se vidi tud v praksi, da je nam čist "z druzga planeta"
x;)x ...

#5 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 13. februar 2006, 09:47

V tvojih solarnih povratkih sta videti (takole na hitro) dva neugodna termina, lanski december (ki je kakorkoli že za teboj) in cca julij 2007. Nimam pa podatkov tvojega prijatelja. Če te bo kaj bolj zanimalo, mi jih boš verjetno poslala. (Pa rojstna datuma od staršev. Brez veze, da te mučijo neki sumi, po možnosti neutemeljeni...)

x;)x

#6 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 18. februar 2006, 10:01

:o|o:

hmmm... ja verjetno s temi obdobji misliš na tranzite jupitra na natalni merkur, a ne? ... Takoj za merkurjem je pa uran v karti, tako da posledično prihaja do sprememb. Že tale v decembru je bil zame kar sok, ki sem ga nekako uspela diplomatsko prebrosti, sem mogoče zaradi te izkušnje bolj zrela, čeprav posledice še čutim,... Imam pa občutek, da bo poleti še 2x huje. Pa a se mora vse to nanašat spet lih na prijateljstva??? Že tko težko pridem do čistega prijateljstva, pol pa še to... na konc bom spet sama, bom odprla firmo Samotarstvo s.p. xrolleyesx

Ja ostale podatke ti pa pošljem ....




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0