Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


  • Prijavi se, če želiš komentirati
25961 komentarjev na to temo

#25451 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 26. junij 2020, 19:33

Naši illuminati... javite se... vas potrebujemo :D hihi.......



#25452 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 26. junij 2020, 20:22

Naši illuminati... javite se... vas potrebujemo biggrin.png hihi.......

 

 

Iluminatom je treba pomagati, ker živijo v zablodi, da so razsvetljeni..   smile.png


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#25453 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 30. junij 2020, 19:30

Ja, je treba delat na sebi še veliko, tudi če se katera šušumna po nesreči odpre, ali kaj takega. nekateri celo trenirajo kundalini tantra, veliko kar na klopcah v psihiatrični bolnici. Res.

 

In so ful pametni.. si mislijo... pa pljuvajo tablete ven v wc psihiatrični bolnišnici. He he... Ni vse zabloda. Se lahko res ful odpreš in je pol težko shajat. Tudi jaz sem prebrala kundalini tantro... mi je dosadno vse te vaje. Jaz delam EFT, najmanj nevarno.. 

 

Všeč mi je edino še dihalne vaje- 4 sekunde vdih, zadržiš 2 sekundi. izdih 6 sekund do konca. Ker pa imam anksioznost (ker nisem zrihtala karmične vzorce, saj veste kaj mislim... tisto nezavedno kar te bremeni in čustvene posledice)... imam težave pri govornjenju z ljudmi... si rečem izrazi svoja čustva, pokaži strah... na koncu je samo zadržana energija mogoče ljubezni... bi ga kar objela in poljubčkala... TO je ta energy... ki je blokirana... in rata brez tresenja ... tko da eni vidijo ali slišijo ali si mislijo ali ful intuitivno čutijo... zame the best folk in edini ki me še šteka...

 

Jaz samo hočem bit v izy, in plavat "kjer vrhovi se dotikajo neba"... with love, respect and admiration of the miracles that are happening... npr- da me kdo sprejema takšno kot sem brez kritik in zablod ega... pol bom lažje pospravila nezavedno navlako... pa mother Nature pomaga. lovelove3.gif



#25454 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 1. julij 2020, 10:00

Odhajam s tega foruma za vedno.

 

Lep pozdrav!



#25455 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 2. julij 2020, 08:14

Odhajam s tega foruma za vedno.

 

Lep pozdrav!

 

 

Razlog?


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#25456 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 3. julij 2020, 21:08

Neki me glava boli.
Teta iz Krvavca je prišla na obisk.
Danes sem šla v gozd in sem vidla tole lepotico in še dobro, da sem imela škarje seboj, da sem jo lahko nabrala. Zelo težko jo je najti, ker raste zelo razposajeno.
 
365fR.jpg
 
Se ozrem gor proti griču in na vrhu vidim eno veliko rastlino v rumenem cvetu. Pa si rečem, kaj za vraga je tista rastlina, grem pogledat (babji firbec) in mi je takoj postalo jasno, da je to Silina. Iz nje so včasih pridobivali modro barvo. Lepa rastlina.
 
365g4.jpeg
 
Malce sem bila presenečena, ker je bil gozd prazen. Nobenega nisem srečala, kar mi je sedlo .... mir, tišina ... jaz in narava. hypnodisk.gificon25.gif
No, vsake toliko cajta me je kakšna kača spomnila, da sem v gozdu. biggrin.png Modrasi se radi sončijo na kamnih.
Lahko noč. sleeping.gif



#25457 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 5. julij 2020, 19:15

George Carlin - Germs, Immune System

https://www.youtube....h?v=X29lF43mUlo


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#25458 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 21. julij 2020, 12:29

Mislim pod nujo bi rabila lavando. Ampak čist na vsaki vejici so čebele in vsepovsod brenči. Se bojim, da me bo pičla.

Pa od kje so prišle te čebele? Kaj je v bližini čebelnjak al kaj?

Čebele so čist nore na lavando. partyy.gif



#25459 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 22. julij 2020, 20:26

Danes me je klicala ena gospa in mi reče, da me čaka en paket v Šentilju na mejnem prehodu z Avstrijo.

 

In jaz ... pomota in vržem dol.

 

Še enkrat kliče .... gospa, a niste vi naročili to in to.

 

In se mi posveti lučka res je, čist sem pozabila. Sam nisem vedla, da je dostava v Šentilju, ker jaz sem iz Primorske, bog mi pomagaj.

 

3 dni imate cajta, da prevzamete paket, ker drugače gre nazaj.

 

V špici poletne sezone moram iti v Šentilj, ki je čist na drugem koncu Slovenije in to celo proti koncu tedna, ko je največja gužva.

 

Joj, Joj, Joj, Joj.

 

partyy.gif



#25460 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 25. avgust 2020, 17:49

Nekaj let nazaj so starši postavili tri lesene hiške za ježe. Dve hiški sta za spanje in v tretji je hrana in voda. Včasih je ena polna, včasih sta dve polni, včasih pa nobena. Par mesecev nazaj so postavili tudi kamero, da vidijo, kaj zganjajo ponoči. So mi pokazali posnetke in so prav lušni in simpatični. biggrin.png Ampak so tudi packi. Najmanj 4x gredo jesti in eden se kar skobaca notri v posodo, ki je polna voda in pol gre ven. Pa ne vem zakaj, ker posoda je ful nizka in plitva. Kaj mu je vroče al kaj? Ahahahaha. Se tudi fajtajo med seboj. Smešni so! smile.png



#25461 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 27. avgust 2020, 10:07

PLANDEMIJA LUDILA

https://www.youtube....h?v=LFV1r-oBoNY

 

( vsebina znotraj videa jedrnata wink.png )


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25462 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 28. avgust 2020, 13:49

Jebe se mi za pandemijo!!! Dost je tega ustrahovanja in manipuliranja z ljudmi. Ko vidim govora o okužbah in cov ..... zaprem stran in grem dalje. Me sploh ne zanima.

 

Mi je zadnjič soseda govorila, da dober teden nazaj so bile pri njej prijateljice na obisku in ko jim je povedala, da bo sin prišel čez pol ure in da je prehlajen in da prihaja iz Ravene .... so vse babnce začele kričat in so vstale in spizdile kot raketa .... v sekundi jih ni bilo več ahahahaha.

 

Hmmmm .... ja, neki me je danes svak klical in je hotu vedet, da kako kažejo zvezde za Roglo, ker jutri začne Tour de France.

Jeba, velika jeba, ker Saturn in Mars tvorita zelo tesen kvadrat. Tale aspekt je zelo malefičen in povzroča hude nesreče, padce in poškodbe. Štala!

Pa, če pogledam horarno karto .....

Zej, ker jaz navijam za njega pol je on vladar ascendenta v Strelcu, nasprotniki so vladar descendenta v Dvojčkih in zmaga, uspeh je MC v Tehtnici.

Se pravi, on je Jupiter v Kozorogu, nasprotniki so Merkur v Devici in zmaga je MC, ki je v Tehtnici.

Pomembna je tudi Luna, ki se nahaja v Strelcu in bo spremenila znak.

 

Takoj, ko sem videla, da je Luna v tesni konjunkciji z Južnim vozlom v Strelcu v prvi hiši ..... sem si rekla, to pa ni dobro. Roglič ne bo zmagal.

In poleg tega retrogradni Jupiter v Kozorogu je v padu, kjer se ne počuti dobro v konjunkciji s Saturnom. Merkur je pa v Devici v domicilu in v egzaltaciji, kar pomeni, da je zelo močan in tvori aplikativni sekstil z Venero v Raku, ki se nahaja v 7 sedmi hiši (hiša nasprotnikov) in vlada deseti hiši (zmaga). In Severni vozel je v sedmi hiši. In Merkur trigonira Jupiter.

 

Sam ne vem, kaj bi lahko pomenila Luna, ki gre iz Strelca v Kozorog?!?!?! Luna v Kozorogu je v izgonu. Ampak se približuje steliju v Kozorogu in bo začela tvorit aplikativno konjunkcijo z Jupitrom. In trigonirala bo Merkur in Uran. Če se ne motim se pri horarni astrologiji ne upošteva počasnih planetov. 

 

Treba tudi gledati kam pade lunina svetloba!  

 

Ne vem, po mojem Roglič ne bo zmagal. Neki bo narobe .... al se na štartu ne bo pojavu, al bo padu, al pa ne bo ta pravi (zmanjkalo mu bo energije).

Zadnjič je padel na dirki. Najbrž še ni čist v redu.

 

Na touru pričakujem pizdarijo ... zelo veliko padcev. 

 

Dejmo Rogla! Demantiraj mojo napoved. partyy.gif

Vem, da je favorit.



#25463 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 29. avgust 2020, 12:07

jah Čebelica ljudem se lahko jebe za pandemijo - sam "pandemiji"  s covid norci se pa jebe po tebi ...

ahahah ne boš verjela - ampak žal všteta si tud ti ...

Temu ne moreš ubežati na luno z Rogličem na kolesu ... in z obveznim nagobčnikom pa povečanim co2 v krvi - prav gotovo ne bo zmagal wink.png

 

Prav je, da nisi panična glede pandemije - časi, razmere in SS ukrepi pa zahtevajo sodelovanje vseh nas, ki smo v godlji  .

 

V boj bo potrebno .

V Berlinu je 10 tisoč policajev pripravljeno na protestnike proti covid uporu

 

29.8.2020

v živo sedaj ,

https://www.pscp.tv/...l/1OwGWLMlpojJQ

 

Sicer pa več o tem;

protest proti koronskim ukrepom v Berlinu

https://novice.svet2...inu-je-dovoljen

 

... če se ne motim je bil protest tudi danes v lj .. ob 10h ...partyy.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25464 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 29. avgust 2020, 12:41

Pojma nimam, kaj si napisala. Takoj sem nehala brati, ko sem zasledila besedo pandemija.

Se pa ziher najde folk, ki jih takšna tema rajca.

No jaz ne spadam med njimi. wink.png

 



#25465 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 30. avgust 2020, 09:57

Čebeli moja draga zbudi se ... Nič ne pomaga, če si zatiskaš oči in bežiš v druge tematike ... to sem povedala, ker vidim da ti je drugače vse jasno  ...love3.gif

Včeraj po svetu velike demonstracije proti covid fašističnim ukrepom ;

 

Na milione ljudi se budi v tej noriji - samo skupaj imamo moč preseči peščico, ki si hoče podrediti svet s fašizmom!!!! ;

Včeraj po svetu velike demonstracije proti covid fašističnim ukrepom ; BERLIN, LONDON ...

 

Sveži, ekskluzivni govor  Davida Icka iz protesta v Londonu ; 29.8.2020


David own speech at the protest in London sent to all the people in the world (29.08.2020)

https://www.youtube....h?v=-5HsPzK0qBA
 

Lev se mora zbuditi ... lev se je zbudil ... ljudstvo ima moč excl.png excl.png excl.png ....vitez.gif vitez.gif vitez.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25466 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 7. september 2020, 09:47

Perfekten komad ... tekst v nulo ! OK-thumb.gif

 

Leopold I. x Mito x Eyeceeou - Nesen (official video)

https://www.youtube....h?v=WTuJT_Ru0CU

 

(Leopold I.)
nesen fašist, samo prvo bi rad poskrbeja za naše.
nesen fašist, samo črncof, arabcof, tü glejati glih mi ne paše.
nesen fašist, jaz se borin za naše evropske vrednote.
jaz nesen fašist, samo rajši bon ruša Unijo kak osta tü noter.
jaz nesen fašist, ohraniti čen našo lepo krščansko tradicijo.
nesen fašist, jaz ne ubijan, jaz samo prodavlen municijo.
nesen fašist … samo pogledni si pri nas vse tote cigane.
jaz nesen fašist … samo levičare spuca bi takak podgane;
ker odpirali bi meje, uvažali talibane,
poročali bi geje, preganjali bi kristjane.
gradili bi mošeje, vse dali za muslimane,
pa mamo stalno meje, za naše nič ne ostane.
ovirajo podjetnike z davki na dobiček,
večajo podporo, ka pol dela ne bi niše,
prepovedali bi gledati iz drugih zornih kotov,
ti oblubijo svobodo pol pa dajo goli otok.
nesen fašist. samo rad bi zaščita svojo družino;
tudi san hodin redno na šiht, dnevni migrant, gor v tujino.
nesen fašist, meni gre se za otroke.
jaz nesen fašist. zato ker sen nasprotnik pederske poroke.

Neje fašist Orban,
Neje fašist Salvini.
Neje fašist Strache,
Neje fašist Jelinčič.
Neje fašist Janša,
Neje fašist Trump
jaz nesen fašist, jaz sen zaskrbljeni državljan.

Neje fašist Orban,
Neje fašist Salvini.
Neje fašist Hitler,
Neje fašist Mussolini.
Neje fašist Janša,
Neje fašist Trump
jaz nesen fašist, jaz sen zaslepljeni državljan.

(Mito)
strah me ni nikoli, vseeno spimo ob pištoli.
najlepše cote v šoli; jaz materialist? nikoli.
bully, puli, uličar, kauč potato, huligan,
ma kaki alkoholik, pijem samo vsaki, vsaki dan.
pacifist: ko imenik debeli moj orožni list,
ne maramo nasilja, stari, a smrtna kazen mora bit.
nikoli sindikalist, samo sindikalne,
nisem se udal, jaz le utajujem davke.
sem proti dragim avtom, mel bi novi iphone,
empatije lije, ampak to zakrije deviacije
ko na laži me dobijo, se skrijem
niti malo labilen, ajde daj, en dva tri pire
eko, bio, vegi iz pariške delam biftek
ne zamerim nič nobenemu, raje delam čistke (cheesecake).
nobenega ne cinknem, sao repam ful ozvočen
v glavi omejen v državi delam kaj hočem

(Eyeceeou)
Sem demokrat... rušim temelje pravne države
sem demokrat... represija je nujna, ohranja nas zdrave
sem demokrat... z lastnimi mediji širim laži
sem demokrat... strah uporabljam kot pesek v oči
Sem demokrat, prihaja pomlad a isto misleče, ostali so gnide
Sem demokrat, um oprat, da časti se samo en lider
sem demokrat... moj dober prijatelj je izmišljen sovrag
Sem demokrat... kritiki moji pa družbeni rak zatret jih v kali,
kaj se to pravi, edinost in srečo ne iščem v spravi
mediji lažejo, sodstvo je kalno razen takrat,
ko je meni lojalno stroko blatim, jo rušit hitim
novinarjev v peti se hitro znebim,
ne upiraj se mi ti zombi zablužen
podredi se mi, yo, al si pa kužen
Sem demokrat... oblast je moje glavno gonilo
Sem demokrat... demokracija je navadno slepilo
Sem demokrat... Poncij Pilat sem, bog se mam rad
Sem demokrat... neomajni gospodar, avtokrat


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25467 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 20. september 2020, 13:04

Jebe se mi za pandemijo!!! Dost je tega ustrahovanja in manipuliranja z ljudmi. Ko vidim govora o okužbah in cov ..... zaprem stran in grem dalje. Me sploh ne zanima.

 

Mi je zadnjič soseda govorila, da dober teden nazaj so bile pri njej prijateljice na obisku in ko jim je povedala, da bo sin prišel čez pol ure in da je prehlajen in da prihaja iz Ravene .... so vse babnce začele kričat in so vstale in spizdile kot raketa .... v sekundi jih ni bilo več ahahahaha.

 

Hmmmm .... ja, neki me je danes svak klical in je hotu vedet, da kako kažejo zvezde za Roglo, ker jutri začne Tour de France.

Jeba, velika jeba, ker Saturn in Mars tvorita zelo tesen kvadrat. Tale aspekt je zelo malefičen in povzroča hude nesreče, padce in poškodbe. Štala!

Pa, če pogledam horarno karto .....

Zej, ker jaz navijam za njega pol je on vladar ascendenta v Strelcu, nasprotniki so vladar descendenta v Dvojčkih in zmaga, uspeh je MC v Tehtnici.

Se pravi, on je Jupiter v Kozorogu, nasprotniki so Merkur v Devici in zmaga je MC, ki je v Tehtnici.

Pomembna je tudi Luna, ki se nahaja v Strelcu in bo spremenila znak.

 

Takoj, ko sem videla, da je Luna v tesni konjunkciji z Južnim vozlom v Strelcu v prvi hiši ..... sem si rekla, to pa ni dobro. Roglič ne bo zmagal.

In poleg tega retrogradni Jupiter v Kozorogu je v padu, kjer se ne počuti dobro v konjunkciji s Saturnom. Merkur je pa v Devici v domicilu in v egzaltaciji, kar pomeni, da je zelo močan in tvori aplikativni sekstil z Venero v Raku, ki se nahaja v 7 sedmi hiši (hiša nasprotnikov) in vlada deseti hiši (zmaga). In Severni vozel je v sedmi hiši. In Merkur trigonira Jupiter.

 

Sam ne vem, kaj bi lahko pomenila Luna, ki gre iz Strelca v Kozorog?!?!?! Luna v Kozorogu je v izgonu. Ampak se približuje steliju v Kozorogu in bo začela tvorit aplikativno konjunkcijo z Jupitrom. In trigonirala bo Merkur in Uran. Če se ne motim se pri horarni astrologiji ne upošteva počasnih planetov. 

 

Treba tudi gledati kam pade lunina svetloba!  

 

Ne vem, po mojem Roglič ne bo zmagal. Neki bo narobe .... al se na štartu ne bo pojavu, al bo padu, al pa ne bo ta pravi (zmanjkalo mu bo energije).

Zadnjič je padel na dirki. Najbrž še ni čist v redu.

 

Na touru pričakujem pizdarijo ... zelo veliko padcev. 

 

Dejmo Rogla! Demantiraj mojo napoved. partyy.gif

Vem, da je favorit.

 

Kaj sem rekla? Eeeeeeeeh Jupiter v izgonu v Kozorogu je švoh, nima prave energije in poleg tega je retrograden in tvori konjunkcijo s Saturnom.

Takoj mi je bilo jasno, da Roglič ne bo zmagal Tour de France. No, zmagal je Pogačar kar je tudi v redu. partyy.gif Dva Slovenca na prvem in drugem mestu. Piše se zgodovina slovenskega kolesarstva!

 

Ko me kdo vpraša za športno napoved ...... včasih samo pogledam v karto in mi je takoj jasno, kdo bo zmagovalec, včasih moram pa se prav skoncentrirat in zelo težko napovem zmagovalca in na katero stran se bo nagnila tehtnica, ker čutim, da so energije precej izenačene. In zadanem (in ne zadanem).



#25468 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 22. september 2020, 20:15

Čebelice in Upoštevanke brez zamere ... astrološke napovedi uspešne ... Jimi ga pa seka ...icon1_thumbup.gif  biggrin.png
 
Brrrrr večer, živjo ... tongue.png ...
 
 
CELOTNA ODDAJA! 20.09.2020
Odkrijmo skupaj znanstveno resnico o COVID-19!
Neodvisen pogled na zdravje in korono. Prisluhni izjavam slovenskih gostov zdravnikov in strokovnjakov omizja "Odkrito o Covid-19", ki jih ne slišimo vsak dan in te lahko tudi presenetijo.

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25469 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 16. oktober 2020, 16:06

Smiselno povedano - vsak lahko razume kaj je ključnega, ane ?

 

Preposlušaj !

KDO VSE SI POLNI ŽEPE ZARADI COVID

https://www.facebook...438165390493889

 

 

 

klikni tudi na stran ;MASKE DOL


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25470 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 19. oktober 2020, 11:16

Klik na video - preposlušaj !

 

GIBANJE OPS - TROHA NA 5:05 POVE BISTVO ; SOBOTA 17.10.2020

https://www.facebook...watch_permalink

 

 

OBVESTILO POLITIKOM, NOVINARJEM, POLICISTOM, ZDRAVSTVENIM DELAVCEM IN VSEM OSTALIM,
KI NEPOSREDNO ALI POSREDNO SODELUJEJO PRI IZVAJANJU ZLOČINA PROTI ČLOVEŠTVU SKOZI PREVARO COVID-19.
Glede na vsa že znana dejstva o eni izmed največjih zarot proti človeštvu
smatramo, da je prišel čas, da se zopet obrnemo na vas z javnim pismom
in vas na tak način poskušamo spametovati.
Tudi
vse ostale državljane Republike Slovenije obveščamo, da se bo vsak, ki
je in bo v bodoče na kakršenkoli način sodeloval pri omenjenih
dogajanjih, kmalu znašel na zatožni klopi pred sodiščem, z ovadbo o
sodelovanju v zločinu proti človeštvu. Drugod po svetu že tečejo sodni
procesi zoper sodelujoče v prevari, kar lahko tudi sami preverite.
Naši predlogi oz. zahteve:
-
politiki in stroka NIJZ, naj nemudoma pred kamerami razkrijeta zaroto
in ljudem prikažeta realno sliko dogajanja v svetu. Seveda naj se takoj
prekliče vse ukrepe, ki se navezujejo na to prevaro in nato naj vsi
sodelujoči pri tem, odstopijo.
-
novinarji in uredniki, naj nemudoma začnejo z neodvisnim poročanjem in
prikazovanjem realne situacije, se takoj uprejo vsakršni cenzuri, ki je
vodena s strani politike, stroke ali kapitala. Jasno je, da so določeni
mediji skupaj s koruptivno zdravstveno stroko in politiki, eni glavnih
krivcev za nastalo situacijo. Torej za njih pričakujemo precej podanih
ovadb.
-
policisti, naj zavrnejo vse ukaze, ki narekujejo izvajanje nepotrebne
represije nad sodržavljani ali neutemeljeno kaznovanje. Z izvajanjem
ukazov, ki se nanašajo na prevaro COVID-19, policija zlorablja svoja
pooblastila in se s tem postavlja v položaj kršenja nekaterih členov
ustave. Če policija in tožilstvo ne bosta začela z raziskovanjem
kaznivih dejanj in izvajanjem aretacij vseh sodelujočih v omenjeni
prevari, se bodo odgovorni znotraj policije in tožilstva smatrali kot
soudeleženci pri kriminalnih dejanjih. Zavedajte se in ne pozabite, da
vas plačuje ljudstvo in da ste v službi ljudstva.
-
zdravstveni inšpektorji skupaj s policisti, tožilci in sodniki, naj ne
izvajajo kaznovalne politike pri ukrepih iz zarote COVID-19, saj s tem
stopijo na stran kriminala. Vemo, kakšno je javno mnenje o uradnih
osebah, ki bi morali skrbeti za red in varnost ljudi, delujejo pa na
strani zločincev. To so najbolj sprevržena dejanja, kar jih človek v
družbi lahko izvaja.
-
zdravniki in zdravstveni delavci, naj krepko premislijo, kakšno
obravnavo bodo nudili pacientom in ali bodo slednje preko lažnih testov
diagnosticirali kot bolnike s COVID-19. Veliko zdravnikov širom po
svetu, si je pri tej prevari že močno umazalo roke, saj je neustrezno
zdravljenje mnogo ljudi vodilo v smrt. Ve se, kako se bo obravnavalo
njihova dejanja v povezavi s tem, kajti tu lahko govorimo že o ubojih
ali celo načrtno plačanih umorih.
Vsi
sodelujoči v tem cirkusu se morate zavedati, da se vsaka pesem enkrat
izpoje, tako velja tudi za neposlušljivo in grozljivo skladbo COVID-19,
ki se jo v zadnjem letu neprestano predvaja. Predlagamo vam, da čimprej
sprejmete dejstvo, da ste stopili na napačno stran, priznate svoj poraz
in prevzamete odgovornost za svoja dejanja. Ne zanašajte se na izgovor,
da niste vedeli za kaj gre ali da ste samo izvrševali ukaze, saj to ne
zakrije vaše odgovornosti. Vsi tisti, ki ste se nehote znašli v tej
situaciji in še niste zagrešili kaznivega dejanja, pa takoj prestopite
na stran ljudstva, saj se boste edino tako izognili obsodbi.
Stopimo skupaj in se borimo za svetlo prihodnost naših otrok in celotnega človeštva!

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25471 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 26. oktober 2020, 16:56

Mejbi bi tole linkala še v temo "Cepljenje" ... ampak zdi pa se mi prav, da ta video pogledamo vsi in razmislimo, če zares razumemo kakšno NEVARNO cepljenje nam sledi in kakšne bodo posledice ;

 

excl.pngexcl.pngexcl.png

Opozorilo človeštvu

https://lbry.tv/@jev...WW0ya3l24X33H7E


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25472 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 27. oktober 2020, 19:17

Vuelta! Malo sem pogledala in ne vem kaj naj rečem ..... Točka sreče in Venera sta v devici. Sam nista v konjunkciji. Škoda! Venera bo tvorila aplikativni trigon z Jupitrom v Kozorogu, ki je v ekzaktni konjunkciji z mcjem. Problem je, ker je Venera v devici na dnu kar pomeni, da je zelo šibka. Ne kaže dobro. Bomo videli chi indosserà la maglia rossa a Madrid.

 

Če še malo pogledam v karto, dc je v škorpijonu in na dcju sedi Merkur. Če se ne motim je bil takrat Merkur stacionaren in kakšen dan kasneje je prešaltal v rikverc gibanje (moram preveriti) in Mars v ovnu v domicilu je v retrogradnem gibanju, ki morda kaže na ovire, težave nasprotnikov. Mars kvadrira stelij v Kozorogu v deseti hiši.

 

Mars kvadrira Saturn (in Jupiter, ki je v ekzaktni konjunkciji z mcjem).

Morda bo imel glavni nasprotnik od Rogle kakšne težave (Mars kvadrat Saturn), a kljub temu bo zmagal (Mars kvadrat Jupiter benefik – prinašalec sreče). Nekak se mu bo usralo.

 

Gremo dalje .....

 

Venera v devici se nahaja v znaku, kjer ima domicil Merkur.

MC od nasprotnikov je v raku in Luna v dvojčkih bo začela tvoriti aplikativno konjunkcijo s Severnim vozlom.

 

Hmmmmm  ....... scratchchin.gif

 

Ne bo zmagal. Upam, da se motim. Za odgovor bo treba počakati še dobrih 10 dni.



#25473 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 28. oktober 2020, 22:23

excl.png Bravo dr. Vladimir Pirnat icon1_thumbup.gif icon1_thumbup.gif icon1_thumbup.gif ; 28.10.2020 19h13min

Prosim, da z mojim priloženim javnim pismom seznanite članice in člane Zdravniške zbornice Slovenije oz. moje javno pismo kot repliko na odgovor kolega prof.dr. Alojza Ihana, dr.med. objavite v celoti (z vsemi povezavami kot referenco za moje navedbe).

JAVNO PISMO

Spoštovana predsednica Zdravniške zbornice Slovenije
Spoštovane kolegice in kolegi zdravniki,

Veljavni in napovedani prihodnji Covid-19 ukrepi odločevalcev v Sloveniji so v nasprotju z ugotovitvami novejših raziskav in mnenji številnih mednarodno uveljavljenih zdravnikov v Evropi in ZDA.

Kot izhodišče za čim širšo multidisciplinarno strokovno in družbeno razpravo v Sloveniji navajam povzetke oz. linke izjav nekaterih mednarodno uveljavljenih zdravnikov in raziskovalcev.

1./zaključki analize večletnih uradnih podatkov presežne umrljivosti po svetu:  https://youtu.be/8UvFhIFzaac

- epidemija Covid-19 v Evropi se je končala junija 2020, drugega vala ne bo.
- od junija 2020 dalje je v Evropi CASEDEMIJA (porast števila PCR pozitivnih oseb (zaradi povečevanja števila testiranj), ob majhnem številu hospitaliziranih in umrlih z/zaradi Covid-19
- v Švedski (brez lock down in obveznih mask) je z ali zaradi virusa SARS Cov-2 umrlo manj ljudi kot v nekaterih evropskih državah, kjer izvajajo "lock down" in druge restriktivne ukrepe.


2./prof.dr. Jean-Francois Toussaint (direktor inštituta za biomedicino in epidemiologijo v Parizu in sodelavec Univerze Harvard):

epidemija Covid-19 v Evropi končana, sedanja histerija je posledica večanja PCR pozitivnih oseb. Večina njih je brez kliničnih znakov ali blago bolnih, le redki bodo potrebovali bolnišnično zdravljenje


3 /Prof.dr.Kary Mullis, dobitnik Nobelove nagrade za izum testa PCR: PCR metoda omogoča pomnožitev in dokaz DNA, ni pa dokaz infekcije oz. obolenja.


4./Prof.dr. Jay Batacharya (Univerza Stanford) PCR testiranja in evidentiranje stikov,  predpisano obvezno nošenje mask so napake, ki povzročajo le neželjeno paniko

5./Prof.dr. Klaus Puschel - vodja sodne medicine Univerze v Hamburgu je obduciral preko 100 umrlih z diagnozo Covid-19 trdi:
Nevarnost virusa SARS Cov-2 je močno pretirana. Vsi umrli so bili povprečno stari 80 let in vsi so imeli pred okužbo Covid-19 življenjsko
nevarne bolezni. Nihče ni umrl zaradi virusa SARS Cov-2. Spremembe na organih so bile pogosto podobne kot pri bolnišničnih okužbah.
https://m.facebook.c...100000969581998

6./Akademik molekularni biolog prof.dr. Miroslav Radman: v Hrvaški je v 8 mesecih letos umrlo 1967 oseb manj kot v enakem obdobju lani
https://m.facebook.c...840597172925573

7./Prof.dr. John Ioannidis (Medicinska fakulteta Stanford): na osnovi metaraziskav in uradnih podatkov zaključuje, da je smrtnost Covid-19 bolezni 0,15% inficiranih oz. podobna smrtnosti srednje težke epidemije gripe (kljub cepljenju prebivalstva proti gripi)

8./Profesorji infektologije in epidemiologije iz najbolj cenjenih Medicinskih fakultet v svetu Stanford, Yale, Harward in Oxford poročajo, da so Covid-19 ukrepi nekoristni, povzročajo pa enormno in nepopravljivo škodo javnemu zdravju v bodoče

9./Prof.dr. Ursel Heudorf (spec. za javno zdravje v Frankfurtu), prof.dr. Torsten Bauer (vodja pljučne klinike v Berlinu), prof.dr. Henrik Streeck (direktor Inštituta za virologijo Medicinske fakultete v Bonnu): kljub strmo naraščajočemu številu PCR pozitivnih
oseb ostaja število Covid-19 obolelih, ki potrebujejo bolnišnično oskrbo majhno.

10./Prof.dr.Karina Reiss in mikrobiolog prof.dr. Sucharid Bhakdi (emeritius prof. Univerze Mainz): klinična slika in smrtnost Covida-19 je primerljiva s srednje težko vsakoletno epidemijo gripe
https://m.facebook.c...100000556724707

11./Prof.dr.Carl Heneghan (klinični epidemiolog, director of the University of Oxford's Centre for Evidence-Based Medicine): preferira Švedski model.

Z začetkom šole v jeseni je kot kot vsako leto 3-4 x več respiratornih infektov, ni pa zato potrebno zapirati šol in družbe

12./Mnenje Svetovne zveze zdravnikov oktobra 2020

13./Javno pismo  2000 nizozemskih zdravnikov vladi in javnosti o škodljivosti Koronskih ukrepov

14./Javno pismo 394 zdravnikov Belgijski vladi in medijem:
https://www.aier.org...rom-medical.../

15./Prof.dr.Beda Stadler (prof. emeritus imunologije Medicinske fakultete v Bernu v Švici): 70-80% ljudi na Covid-19 zelo verjetno že imunih

16./Prof.mikrobiologije dr.Sucharid Bhakdi: v učinkovito in varno cepivo proti Corona-19 je zgrešen projekt:

17./v Sloveniji praktično vsi javni mediji enoglasno strašijo prebivalce z vsakodnevnim poudarjanjem števila PCR pozitivnih oseb, ne da bi navajali podatke o pridruženih boleznih in starosti vseh hospitaliziranih in umrlih PCR pozitivnih oseb.
Naraščanje števila dnevno pozitivnih PCR oseb je v predvsem posledica večanja števila dnevno opravljenih PCR testiranj.

Na osnovi teh laboratorijskih rezultatov vlada  po priporočilih svetovalne skupine pod vodstvom prof.dr. Bojane Beovič, NIJZ in odločevalcev v zdravstvu sprejema škodljive  restriktivne ukrepe.

Slovenske bolnišnice strašijo z napovedjo neobvladljivega navala presežnih bolnikov, kljub temu, da ves čas pandemije Covid-19 še zdaleč niso zdravile toliko respiratornih virusnih okužb kot prejšnja leta, npr. 20.2.2020 je bilo zaradi virusnih okužb (gripe)
hospitaliziranih več kot 700 ljudi

https://www.24ur.com...ob-prebolevanju...

18./Kaj se dogaja iz ekonomskega vidika pod pretvezo Covid-19

19./Mislav Kolakušić - Hrvaški delegat v Evropskem parlamentu: posledice lock down ukrepov bodo ogromna izguba delovnih mest in zadolženost evropskih držav.


20./dr. Rainer Fullmich: mednarodna tožba glede pandemije Covid-19 -   zločin proti človeštvu

- PCR laboratorijski testi ne dokazujejo števila okuženih in obolelih oseb ter njihove kužnosti
- množična testiranja in vsakodnevno poudarjanje števila PCR pozitivnih oseb  strašijo ljudi in služijo kot opravičilo za škodljive omejitvene ukrepe
- virus SARS Cov-2 ni nov virus, temveč varianta že poznanih Corona virusov, ki povzročajo vsakoletni gripi podobne respiratorne infekte
- pandemija bolezni Covid-19 je glede umrljivosti oz. ogrožanja zdravja ljudi enako nevarna kot sezonska gripa

- omejitev gibanja, obvezno nošenje mask in drugi Covid ukrepi  niso imeli pomembnega vpliva na širjenje infekcije, predstavljajo pa neutemeljeno kratenje človekovih pravic in povzročajo enormno zdravstveno, socialno in gospodarsko škodo.
 



mag. Vladimir Pirnat, dr.med.

 

spec.int.med. in dipl.psiholog

V vednost:
Minister za zdravje Tomaž Gantar, dr.med.
Predsednik republike Borut Pahor

RTV Slovenija: Manica Ambrožič

 

klik; https://med.over.net...0537&p=13773609
 


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25474 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 29. oktober 2020, 00:56

tongue.pngbiggrin.pngrainbow.gif em45.gif 


Mimoidoči je na ljubljanskem Rakovniku posnel
nenavaden prizor: gol moški, ki pa je vseeno nosil zaščitno masko, je
odločno korakal po ulici.

Razlog za možakovo početje ni znan. "To je upor, bravo," je v posnetku še slišati snemalca.

 

https://vestnik.si/c...ti-video-821322


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25475 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 29. oktober 2020, 19:07

Biti pripravljeni v teh časih je neprecenljivo! griny.gif

https://www.facebook...217408460594565


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (5)

Člani: 0 - Gosti: 4 - Skriti člani: 0


    Bing (1)