Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

vnetje živcev


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
19 komentarjev na to temo

#1 b-boy getz

b-boy getz
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 12. januar 2006, 14:17

zivjo x:)x

mene pa zanima ali je trebe vnete zivce hladit al jih segrevat.

hvala za vse odgovore

#2 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 12. januar 2006, 14:20

zivjo x:)x

mene pa zanima ali je trebe vnete zivce hladit al jih segrevat.

hvala za vse odgovore

A to misliš kot vnet živec v križu al kej tazga??

Segrevat, segrevat...

Jz sm mela vnet (vkleščen) živec v križu... stopnjevalo se je v išjas.... :xx!: :C: Priporočam, da si daješ gor termoforček.... ko boš pod tušem, si na vnetem bolečem mestu drži vroč (ne preveč seveda) tuš... Olajša bolečine in to zelo... preverjeno...

Srečno! x:)x
Scio mi nihil scire

#3 odium.p.

odium.p.
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 214

Objavljeno: 12. januar 2006, 14:29

zivjo x:)x

mene pa zanima ali je trebe vnete zivce hladit al jih segrevat.

hvala za vse odgovore


Če ti lahko nekaj mimogrede predlagam...Najdi si miren kotiček, kjer te ne bo nihče motil vsaj deset dvajset minut, udobno se namesti in se sprosti. Sprosti se tako da zavestno slediš sproščanju mišic po telesu vedno iz desne roke na levo in nato iz desne noge na levo in nato na sončni prekat.
Ko boš sproščen prični intenzivno usmerjati misli na del telesa, kjer imaš vnete živce. Prdstavljaj si, da je ta del vse toplejši. Ko boš začutil toploto stopnjuj misli naprej, da postane ta del telesa vroč.
Ko boš to dosegel vztrajaj nekaj minut se potem sprosti in končaj. Ni nujno, da ti bo prvič uspelo, mogoče boš potreboval nekaj vaje .

Pa drži se!
V TEMI ZEMLJE EDEN ŽAREK SVETI, NE ZAZNA GA VEČ ZAVEST, LE DUHA GLOBOKI SPLETI.
Michael newton

oduim.p.'s Blog

#4 b-boy getz

b-boy getz
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 12. januar 2006, 14:40

jst imam vnetje na medenici (na sredini kjer so na vsaki strani 4 odprtince v obliki trikotnika)

hvala za oba odgovora

aja se to bi vprasal...koliko casa pa se to zdravi?

#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. januar 2006, 14:41

Ojla, dobrodosel! :vio: :palec:

ves kaj bi ti tud po mojem pasal: slan topel obkladek (das precej mocno koncentracijo zdrave soli, lohk tud grobe nepreciscene iz solin, al pa pac kero drugo) v toplo vodo, potem pa si das se nekaj toplega (ker se tist pol shladi).

Tud glina bi bla OK, sam je delikatno, ker se tud shladi lohk vmes, je pa treba met dlje gor, sam kolkor se spomnim, sem tud na vnete zivce ze dajala (ker itak pol zacne kar samo toplo postajat). no morda sem to tud 'resila' s kakim toplim salom oz. s cim volnenim...

Ko pa bos spedenal vnetje, pa bi blo morda kul obiskati kakega kiropraktika (vendar zdaj v tem stadiju ne, niti ti ne bi delal nicesar).

Pocajtaj se! :detelca:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 12. januar 2006, 14:49

jst imam vnetje na medenici (na sredini kjer so na vsaki strani 4 odprtince v obliki trikotnika)

hvala za oba odgovora

aja se to bi vprasal...koliko casa pa se to zdravi?

Pa a ti še nisi šel nič do zdravnika?
Ko se vnetje poleže, je dobro da greš na fizioterapijo (tens terapija zelo pomaga).

Na žalost... tole z mojim križem se men vsake toliko časa ponovi.... še posebi v jesenskem času... :C:
Scio mi nihil scire

#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. januar 2006, 14:53

saj res ti mas tole, a se zmeri? :sori:
:detelca:

*

Bboy, ce bos zdravil, hitro (sicer se zivec clo sam lohk pozdravi, v roku parih mesecev mensezdi), ampak ja, kako pa to, da nisi sel k zdravniku nic oz. ce nisi sel, kako ves da je ravno vnetje zivca?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 12. januar 2006, 14:58

saj res ti mas tole, a se zmeri? :sori:
:detelca:

Thanks Marsa.... ja še vedno se mi vsake toliko časa ponovi, al na eni strani v križu al na drugi...
:sori:
Scio mi nihil scire

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. januar 2006, 15:00

grozno, pa kako da se ti tolk cajta ne pocajta?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 12. januar 2006, 15:05

grozno, pa kako da se ti tolk cajta ne pocajta?

Ne vem. :blink:
Sicer so mi pa rekli, da se ti lahk to skoz ponavlja....
Raj ne omenjam tisto, kar sem imela z vratom.... :C:
Scio mi nihil scire

#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. januar 2006, 15:06

saj sem pomislila, ja sam caki mal, a nisi mela z vratom (tud) nekaj....
ja boga no....
jaz sem mela LETA z vratom...
sicer sem pa naletela na hudga kirota, lohk ti dam kontakt, sam je v ZG. xyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 12. januar 2006, 15:15

saj sem pomislila, ja sam caki mal, a nisi mela z vratom (tud) nekaj....
ja boga no....
jaz sem mela LETA z vratom...
sicer sem pa naletela na hudga kirota, lohk ti dam kontakt, sam je v ZG. xyesx

Ti kr dej na OS naslov... Nikol ne veš kdaj prow pride. :vio:
Z vratom pa .... :C: je 3. vretenc premaknjen mal v levo...... long story... od nesreče mam to....
Scio mi nihil scire

#13 b-boy getz

b-boy getz
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 12. januar 2006, 15:20

vceri me je zmasirala mamina prijatelica ki se ukvarja z neko kitajsko masazo...in na medenici gredo skozi une stiri odprtine zivci in ko mi je pritiskala na zgornja dva sem cutil bolecino na ostalih tockah pa ne.

in tudi sam mislim da je tako saj sm zadnje case zelo intenzivno treniru in da se je zaradi forsiranja vnelo

#14 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 12. januar 2006, 15:22

vceri me je zmasirala mamina prijatelica ki se ukvarja z neko kitajsko masazo...in na medenici gredo skozi une stiri odprtine zivci in ko mi je pritiskala na zgornja dva sem cutil bolecino na ostalih tockah pa ne.

in tudi sam mislim da je tako saj sm zadnje case zelo intenzivno treniru in da se je zaradi forsiranja vnelo

Ja, sem ravno hotela omeniti, se dogaja to predvsem zaradi telesne aktivnosti (neogreto telo). Kaj pa treniraš? Kakšne borilne veščine?
Scio mi nihil scire

#15 b-boy getz

b-boy getz
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 12. januar 2006, 15:28

ne jst treniram break dance če ves kaj je to.

#16 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 12. januar 2006, 15:32

ne jst treniram break dance če ves kaj je to.

ja vem x:Dx jah kaj nej rečem... neki cajta boš moral mirovat, upam da veš to... nč naglih gibov, itd.
Scio mi nihil scire

#17 b-boy getz

b-boy getz
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 12. januar 2006, 15:40

ja vem in to je najvecji problem ker sm navajen trenirat vsak dan in to ze par let...tko da ne zdrzim dolg cajta pri miru.

pa zelim cim prej ozdravet tko da ce poznate koga ki bi mi znau pomagat bi vam biu zelo hvalezen tut ce je samoplacnisko.

aja pa na masaži ki sm biu vceri se ji rece akupunktna masaža brez iglic (upam da sm prou napisu)

#18 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 12. januar 2006, 15:41

ja vem in to je najvecji problem ker sm navajen trenirat vsak dan in to ze par let...tko da ne zdrzim dolg cajta pri miru.

pa zelim cim prej ozdravet tko da ce poznate koga ki bi mi znau pomagat bi vam biu zelo hvalezen tut ce je samoplacnisko.

Lej zdravnik te bo napotil na fizioterapijo in predpisal analgetike. Tko da se lahk kr odpraviš pol na samoplačniško fizio, ker drugač boš čakal še in še. Pol pa topli obkladki in seveda počitek. Predvsem zadnje,če nočeš met kakšnih trajnih posledic. Predvidevam, da si mlad in s tem se res ni za hecat.... believe me...
Sej bo... xsrcx

(zdele komi vidla na tvoji osebni strani, kok si star...) mladoooooooooo... res se najprej pocajti... boš mel pol še čas za dance...
Scio mi nihil scire

#19 b-boy getz

b-boy getz
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 12. januar 2006, 15:46

ja sm mlad ja (16 let)

ja pol pa nimam druge izbire kot odpret denarnico in placat (kolk pa okvirno pride to)

#20 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 12. januar 2006, 15:52

ja sm mlad ja (16 let)

ja pol pa nimam druge izbire kot odpret denarnico in placat (kolk pa okvirno pride to)

To pa jz ne vem, še nisem šla samoplačniško.... xnckrivx
Scio mi nihil scire




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0