Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sexualna identiteta


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
107 komentarjev na to temo

#51 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 25. januar 2006, 18:09

...hmh.... po mojem samo poboldano govori o tem... pa eventuelno mars... ki bi znal biti (glede na asc.) v 8. hisi...


Hm, thanks. x;)x

Ja pol je pa Lun Sco to v 3. hiši, ne Mars je pa že preskočil v 9. hišo. x;)x
Kako čemo? Lako čemo.

#52 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. januar 2006, 18:24

moje razmisljanje:
...1. kaze identito na splosno... kdo sem v tem svetu(oz. s kaxno masko bom najboljse skozi prisel)... 5. je po mojem bolj kaxen si v navezovanju spolnih stikov(maska na podrocju navezovanju spolnih stikov, igra zapeljevanja)... 8. pa je dejansko kaxen si v spolnosti(ko je faza spoznavanja in igre zapeljevanja koncana)... ne vem, po mojem je to...
...vsaj kolkor sem preuceval charte, sem opazu, da so tisti z mocno 5-hiso hiso zelo pogosto veliki zapeljivci, obvladajo osvajanje (Casanova etc.)-skratka kokr sm ze prej rekel one-night-standerji... niso pa nujno ravno sexualni dinami... medtem, ko je z mocno 8. hiso situacija ravno obratna-enormne kolicine sexualne energije, ne pa nujno najboljsi v zapeljevanju, dost surovi, bolj powerplay manipulacija varianta... verjetno pa morata biti pri dol. osebkih simboliki obeh his(poleg tega da stapoudarjeni) na nek nacin prepleteni, da se nekoga lahko smatra za sex simbol...

:palec: no tole si super razmisljal/povedal/sklenil, sam se vseen me zanima, zakaj, odkod:

5. je po mojem bolj kaxen si v navezovanju spolnih stikov(maska na podrocju navezovanju spolnih stikov, igra zapeljevanja


mislim saj ne da ni cist res, sam... isto bi lohk v 2. hisi nasel sex.... kako vrednotis to, telesni kontakti itd.
in tretja, kok sarma mas v..... navezovanju stikov...
in tako dalje..
4. - kok materinstva izzarevas (joski scena), da bo tipo hotel tocno tebe (ce je tip, da shizi na zhentsvene bejbe, mas tud take, ki so jim bolj vsec fantovske... - kar se pa pol vid v njihovih chartih xDDx)
6. - kolk si pripravljen na en odnos TAKEGA sodelovanja.. kako dojemas pa spet drugacne vrendote.. in higiena, nenazadnje... telesni vonji, cistost, nega.. ipd.
7. (*partnerska* x;)x x:px)...

in tako dalje dalje.. .. ...
... in na zacetek - moj bodi (moj vtis na druge, ker pa smo spolna bitja, tud pac tak vtis).. torej prva hisa. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#53 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 25. januar 2006, 18:45

[quote name='Ruby72' date='25. Jan 2006 ob 14:44' post='625117']
Evo-isto.

Mars v Devici? :o|o: Bom rajši tiho... :o|o:

Kaj pa če te prav lepo prosim , da pokomentiraš? x:Ix x:Xx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#54 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 25. januar 2006, 18:47

Pr svojih letih pa bi ja že lahko vedla kaka si v seksu! :vragec: x:px x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#55 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 25. januar 2006, 18:51

[quote name='mačona' date='25. Jan 2006 ob 14:42' post='625115']
vrh 5. hiše mam v Ovnu,

Kaj pa to?
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#56 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 25. januar 2006, 18:51

:palec: no tole si super razmisljal/povedal/sklenil, sam se vseen me zanima, zakaj, odkod:
mislim saj ne da ni cist res, sam... isto bi lohk v 2. hisi nasel sex.... kako vrednotis to, telesni kontakti itd.
in tretja, kok sarma mas v..... navezovanju stikov...
in tako dalje..
4. - kok materinstva izzarevas (joski scena), da bo tipo hotel tocno tebe (ce je tip, da shizi na zhentsvene bejbe, mas tud take, ki so jim bolj vsec fantovske... - kar se pa pol vid v njihovih chartih xDDx)
6. - kolk si pripravljen na en odnos TAKEGA sodelovanja.. kako dojemas pa spet drugacne vrendote.. in higiena, nenazadnje... telesni vonji, cistost, nega.. ipd.
7. (*partnerska* x;)x x:px)...

in tako dalje dalje.. .. ...
... in na zacetek - moj bodi (moj vtis na druge, ker pa smo spolna bitja, tud pac tak vtis).. torej prva hisa. :)

..itak, da vsaka od his vpliva...
...1. telo
2. kolk samega sebe cenim
3. kako komuniciram
4./10. os-vzorci odnosov s strasi...
6. fiz. stanje, mozne anomalije...
7. splosni odnosi, zakon etc.
9. kaxna je tvoja filozofija
11. kaxne kapacitete/potrebe po sprejeti sljubezni mas
12. kolk mas podzavest porihtano
....tko, da itak VSE hise vplivajo, samo oni 2 po mojem najbolj...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#57 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 25. januar 2006, 19:16

Ene par let nazaja sem spoznal enga pisatelja, kjeri je znal tud nekaj v astrologiji...in me je uprašal, če mu dam moje podatke, da si mal ogleda moj chart... xrolleyesx Sem mu dal, in kaj mi ni drugi dan prebil (Italijan), "ti si seksualni manijak" ! :eek: xsmx

Sem ga uprašal, po čem ti to sklepal...?!?!?! Pravi po moji karti... xrolleyesx

Pa nisem...ja no...da bi se vidlo, ne ! :8): :vragec:


Ja na teb se ne vid, na karti pax:Dx ....marsikej se na men tud ne vid, v karti pa x;)x
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#58 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. januar 2006, 19:16

morda.. no sam tle drugac gledava/mo..
men hise pod razno niso analogne znakom, jih jemljem kot podrocja posameznikovega lajfa plus plasti.

tko da, sexualnost jaz iscem drugac...
itak je pa ne iscem.. saj ves, jaz praxiram, ti pa teoritiziras. x:px x;)x :vragec:

morda mas prav iz tega, sexualnost = ustvarjalnost, sam ne vem zakaj si pol se bunil, da 5. kao se pod razno na tem podrocju ne more primerjat z 8. (kao, sco vs lev, no men je to mal prebanalno, otrocje)

ne vem, no, clovek je spolno bitje.. jaz tega ne bi izvzemala (spolnosti)...v analizi... je prezhet chart s tem, itak..
nesmiselno je iskat sam tu...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#59 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 25. januar 2006, 19:33

[quote name='Marsa' date='25. Jan 2006 ob 19:17' post='625300']
morda.. no sam tle drugac gledava/mo..
men hise pod razno niso analogne znakom, jih jemljem kot podrocja posameznikovega lajfa plus plasti.
[quote]
... no vsak po svoje razmisljava... jaz se pa s tem kar si ti napisala nikakor ne morem strinjat... men zanki povedo KAKO planeti funkcionirajo(kero obleko planet oblece), hise pa predvsem KJE... in se mi zdi tvoj pogled milo receno cuden... no sicer pa hvalabogu, da ne razmisljava enako... :palec: ...kam bomo pa prsli, ce bo uranovc kokr riba razmislju... x:Dx x:Dx :vragec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#60 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 26. januar 2006, 07:15

quote:
vrh 5. hiše mam v Ovnu,

Kaj pa to?


Če v tej hiši ni česa drugega, potem je to seks na eks pa od zgoraj hočeš bit.

x:Dx

#61 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 26. januar 2006, 07:26

:inocent: dvomim v to hipotezo :sick:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#62 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. januar 2006, 12:11

quote:
vrh 5. hiše mam v Ovnu,

Kaj pa to?


Če v tej hiši ni česa drugega, potem je to seks na eks pa od zgoraj hočeš bit.

x:Dx

haha, kaj pa ce je not jupiter? :D
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#63 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 26. januar 2006, 12:23

x8Dx ma nimam jst pete v ovnu.....da se me ne boste bal :vio:

x^x drugače dam pa Marsi prav, ko pravi tam nekje da je treba gledat celoto :palec:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#64 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 26. januar 2006, 12:28

S 5. hiso v Ovnu si ti ti iniciator.

...kaj pa ce je taisti Mars, ki vlada 5. hisi(prazna) lociran v devici, v konjunkciji s saturnom... :xx!:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#65 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 26. januar 2006, 20:58

Lia xsrcx , nič bat...nič ni definitvno ali garantirano; x;)x :palec: x:px

Po borosanski peti hiši, z drobno navito trajno in kosmatimi nogami,

črpam dalje znanje o svojem sexappealu:

in tretja, kok sarma mas v..... navezovanju stikov...
in tako dalje..
:)


Evo, to je pika na i, da imaš kompletno predstavo za kaj se gre:

-moj šarm naj bi se utelesil po navodilih samega maestra Saturna, zgubanega mizantropnega starca, ki sili vse okoli sebe v neko čakanje v nedogled, potrpljenje, včasih malo šepa, toži zaradi revme, ravnokar naročil dvodelno zobno protezo na feder

:fiju: x:Dx

***

Mantis oprosti, ker sem se malo pohecala s tistimi imeni :sori:

Tako se trudiš in skozi posreduješ nove in nove stvari :palec:
Nepogrešljiva v Astrologiji, bravo! :palec: x:)x

#66 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 26. januar 2006, 23:16

Bl berem, manj štekam. Sam seks pa je kul, to pa vem. x:px :vragec: x:Dx

xyesx :o|o:

Ja na teb se ne vid, na karti pa x:Dx ....marsikej se na men tud ne vid, v karti pa x;)x

:inocent: :vragec: x:Dx x;)x

Itak, da sem...sam na mojo srečo se znam kontrolirat...pač nisem odvisen od sexa...! x:o)x x:Ix x:px

Okej, jaz imam Chirona v 5 hiši Taurus 8"31"r ? :inocent:
:eek: Kaj to pomeni ? x:Dx
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#67 tejka100

tejka100
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 29. januar 2006, 11:06

moja 5. in 8 hiša sta povezani tako, da VLADAR 8. HIŠE ODIDE V 5 HIŠO... nvedla sem nekaj podrobnosti in prosim, da kdo komentira......

Vrh moje 5. hiše je v Strelcu na 11°06`43, tako je vladar 5 hiše jupiter, ki pa je v devici in v drugi hiši.

V peti hiši pa sta luna ( 18°13`41) v strelcu in neptun ( 19°58`28) v strelcu.

Aspekti ki povezujejo vladarja 5. hiše in planete v njej so :
Jupiter kvadrat Neptun
Jupiter sekstil Uran
Luna kvadrat Jupiter
Luna konjunkcija Neptun


Vrh 8 hiše pa je v Ribi na 05°56`57, tako da je vladar 8 hiše NEPTUN, ki pa je v 5. hiši.

V 8. hiši ni nobenega planeta.

neptun tvori naslednje aspekte:
Neptun sekstil Pluton
Neptun trikotnik Ascendent

Jaz kot "laik" na tem področju si to razlagam : luna je lepo, da je v 5. hiši, a ta neptun, to pa ni ravno najboljše pa še to da je vladar 8 hiše, ki predstavlja hišo smrti sprememb in pride v hišo ljubenhi .. jou jou... :)).. smrt ljubljene osebe, ali mogoče otrok ker je 5 hiša tudi hiša otrok ?:(

Prosim za kak komentar.

Lp.

#68 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 29. januar 2006, 12:08

In zakaj takoj kar smrt?

:eek:

Če se malo igramo, recimo, potem dajmo takole:

Neptun nima slabih aspektov, se pravi, da ne bo najhuje, ampak če že mora biti smrt, potem naj bo to smrt zaradi prehudega orgazma. Pride ti pa odide. Pa imaš vladarja osme. Smrt zaradi seksa.

V resnici pa to sploh ni to, a ne? Osma hiša je še vse kaj drugega.

x;)x

#69 tejka100

tejka100
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 29. januar 2006, 14:29

Bern, hvala za komentar ;)

ja, saj pravim da sem "aik" na tem področju, zato pa sem ravno želela, da bi to komentiral kak "strokovnjak" ali pa nekdo ki vseeno ve kaj več kot jaz...

Mogoče pozabila oment, da mam venero v levu..:) ;) in v 12 hiši :)

Bern prosim, da ti kaj napišeš o tem, kaj bi se lahko dalo izluščit iz napisanega :)) ti bom zelo hvaležna :);)

#70 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 31. januar 2006, 13:24

[quote name='tejka100' date='29. Jan 2006 ob 14:30' post='627517']




Mogoče pozabila oment, da mam venero v levu..:) ;) in v 12 hiši :)


xrolleyesx xrolleyesx Venera v dvanajsti hiši pomeni lahko kakšne prikrite ljubezni, ej merkej, da te kdo ne poč, glih zarad tega. x;)x

#71 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 31. januar 2006, 14:33

VE v 12. hiši je res lahko prikrita ljubezen, ampak če je v Levu, potem je to nekaj orenk - na primer "zaljubljena v predsednika ali kralja" ...

x:Dx

#72 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 31. januar 2006, 14:43

VE v 12. hiši je res lahko prikrita ljubezen, ampak če je v Levu, potem je to nekaj orenk - na primer "zaljubljena v predsednika ali kralja" ...

x:Dx


še dobro, da je moja tam kjer je...še kakšen :vragec: bi se mi manjkal.... x:o)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#73 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 31. januar 2006, 15:09

še dobro, da je moja tam kjer je...še kakšen :vragec: bi se mi manjkal.... x:o)x

:vragec: :vragec: :vragec: x:Dx x:o)x x:px :palec:
Dum spiro, spero.

#74 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 1. februar 2006, 16:27

Moj brat ma Venero v 12. v Kozorogu (in poleg tega še Mars, Saturn in še neky (verjetno Neptun, vse je v konj. z ASC in vsi tile planeti v medsebojni konj.), star je 16 let, pa ni nič od nič, kar se tiče punc.tok je skrivnosten, da ga niti nič ne sprašujem, nočem, da bi mu bilo nerodno pred mano. Sicer pa je en čuden tič, težko ga je spoznat. Verjetno je bolj zadržane sorte, kar se tiče ljubezni, morda bovse skupy bolj pozno,morda je gay, nenavsezadnje pa mogoče ima kaj, pa nam skriva. x:Dx

#75 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 2. februar 2006, 10:33

še dobro, da je moja tam kjer je...še kakšen :vragec: bi se mi manjkal.... x:o)x


x:Dx x:Dx :palec:

...ja sej,.."moja" v prvi je zavzela isto stališče x^x
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0