Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako shujšati?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
183 komentarjev na to temo

#51 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 27. avgust 2006, 19:44

Tisto -o g.marsi sem napisal še včeraj , ko sem zadevo pisal v svoj dokument, dorekla sva pa danes. Pol sem pa prekopiral cel text pa je g.Marsa ostala, kot spomenik -recimo kulture x;)x
O temi te pa res nisem dobro štekal- očitno, sicer sem pa tolk napisal glih zato, ker je bilo staro vse zbrisano, pa tam je bilo ene 10 postov, zdaj je pa en , ki vsebuje več ali manj vse v enem kosu...recimo...čeprav še veliko fali, samo bo za enkrat dovolj...mislim ,da je tako bolje- prebereš 1 x pa ne rabiš tupit glavo, kaj naj bi bilo to pa to. Jaz pa ne rabim tolk dodajat po drobtinicah... lenoba pač ..xegox :palec:
Joj, pa upam, da nisi užaljena g. marsa, hec je navsezadne šala in le..hec..pa pol zdravja obenem...fajn se imej.xegox
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#52 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. avgust 2006, 19:47

aja potem pa sory, da sem to izpostavila. x:)x
nisem vedla, ampak pustva zdaj.
ja, je ze ok, mene veseli celo, ce ma kdo velik za povedat, smiselnega.

Sploh je v takih temah to dobrodoslo. :palec: xyesx
pa tud ljudje mamo radi (razlicne) sisteme, saj ni vazno, v koncni fazi, kaj oz. katerega zapopademo, glavno da dela.
In ce ne bi napisal, bi ene opeharil za tocno ta tvoj nacin. x;)x xDDx

skratka, super. x8Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#53 nattalija

nattalija
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 3. september 2006, 20:05

Za vse zgoraj naštete probleme je rešitev Herbalife- to je naravna hrana,s katero si pokrijemo dnevne potrebe in ker je hrana se ne izgublja mišične mase, koža se lepo krči. Govorim iz lastnih izkušenj ter poznam mnogo zadovoljnih uporabnikov, ki še dandanes vzdržujejo svojo težo.

Če bi radi kaj več izvedeli, se lahko dobimo in vam bom vse razložila.
Vso srečo, samo pravilno se odločite pa bo:)

040 41 61 51- Natalija

#54 Sprehajalec

Sprehajalec
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 320

Objavljeno: 3. september 2006, 20:21

Tibetanske vaje, malenkost pazit na prehrano in pozitivna samopodoba.
"Če ni vetra, VESLAJ!" latinski
"Navada je navada. Ni je moč kar vreči čez okno. Valiti jo moramo po stopnicah, korak za korakom." M.Twain
"Kako pojesti slona? GRIŽLJAJ ZA GRIŽLJAJEM!!!" Colin Rose
Kaj je izvir stresa in strahu? Se zavedamo sposobnosti svojih lastnih možganov?
- Bodi to kar si; manj se boš oziral na mnenja drugih, bolje bo zate osebno.
Vse kar napišem je zgolj moje subjektivno mnenje in kot takega ga tudi vzemite. Prav tako ne ogrožam vašega obstoja, pač pa vam le podam pogled iz mojega zornega kota. Hvala za razumevanje..

#55 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 4. september 2006, 15:10

Tibetanske vaje, malenkost pazit na prehrano in pozitivna samopodoba.


Tibetanske vaje so odlične, zihr pa ne za vzdrževanje ali izgubljanje teže. Tole kar si napisal je že v redu, samo nikakor za vse. nekateri rabimo nekaj več, nečesa manj itd, smo pač različni. Ljudem z optimalnim bazaltnim metabolizmom in pogruntani prehrani v nulo, pa ljudem , ki se radi gibajo je vse logično in enostavno, samo mislim , da obstaja vsaj kakšnih 60 % revežev, ki moramo pač paziti glede nekaterih stvari in tole ni glih z levo roko. Najbolj me razkuri , ko se kakšen na takšni temi obregne kao- pa manj jej, ali pa- jaz par dni nič ne jem, pa je v redu... pol čez kakšen mesec pa ti isti prijokajo na forum z problemom depresije, žalosti- hočem reči vsak ima problem, katerega resnost in velikost je povsem osebnega značaja in pojmovanja, zato ni potrebno , da vse to drugi jemljemo tko- mal za hec. Kar nekaj ljudi je že šlo prostovoljno na drugi svet zaradi debelosti, kompleksov in norčevanj iz njih. Bodimo pošteni in problem , ki je nekomu velikega pomena, tudi mi jemljimo tako oz. naš odnos do tega bi moral biti bolj prijazen, razumevajoč,. ker pač nikoli ne vemo , kdaj bomo mi potrebovali pomoč.Ko nam tudi ne bo vseeno , če bo kdo dejal- pa nehaj pit alkohol, če si odvisnik. Tole ni v redu. Vsak človek je na momente in obdobja šibak. Tuki smo tudi zato, da koga razumemo in mu skušamo pomagati, ne pa samo govorimo o nekakšni / naši - veliki / duhovnosti, ljubezni, dajemo pa niti najmanj tega s čemer se hvalimo. Toliko.... xegox
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#56 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 4. september 2006, 15:19

Zepo,

dobro si tole napisal :palec:
Iz lastnih izkušenj lahko povem, da je uravnotežena prehrana približno tko kot si napisal a žal na minimum omejeno OH in veliko gibanja pomagalo tudi meni xDDx

Predvsem gibanje takoj zjutraj in popoldan kolo ali peš v hrib x:)x

Bežim x;)x

#57 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 8. september 2006, 15:35

Mukotrpno a je šlo x^x ponosna - 5 dni, 2kg ... zdrava hrana x:Dx zdej mam motivacijo nadaljevat ko se je malo premaknilo... wooohoo, lalala x:o)x
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#58 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 8. september 2006, 15:36

jaz pa 10 dni, 5 kg. čist zadovoljna s postavco. zdaj je treba to vzdrževat.

#59 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 8. september 2006, 21:12

U pridne ste full!!! xsrcx

Ja 3 mesece, 9 kg je super :palec: čeprav jst zmeri grem po ekspres varianto ampak če bo šlo takole naprej bom tut jst cel mesec spravljala dol toliko. Vbistvu sem se samo hotela spucat potem bom pa vidla kako bo šlo dol, bom itak delala na tem ker sem se kr poredila v zadnjih mesecih :C: ne morm verjet res da sem tokle mejo prekoračila, včasih sem imela 59kg :V: okoliščine ja, nč borila se bom da jih nazaj od-bijem :vtz:

Drugače bom pa jst tut pomoje vriskala ko bom lahko spet normalno kavbojke oblekla x:Ix


PS: Kako pa sploh hujšate???
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#60 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 8. september 2006, 22:46

"Začel sem z dieto, nehal sem kaditi in piti, omejil sem sex, začel sem se
ukvarjati tudi s športom.
V 14 dneh sem izgubil dva tedna !
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#61 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 9. september 2006, 09:44

Jaz pa bolj počasi; v treh mesecih 9 kg, prišla na 58 kg pri 168 cm. Nisem še čist zadovoljna, bo treba malo mišične mase pridobit, pol bo pa kul.
Vesela pa sem, da lahko oblečem kavbojke izpred 8 let. x:Dx

kaaaaaj? pa ti si suhica totalna. :O: :palec: jaz mam trenutno 60 kil pri 165 cm višine. prej sem mela pa 58 in nisem mela tako dobre postavce in tudi več špeha na bleku in hrbtu ter notranji strani stegen. verjetno sem pridobila na mišični masi. x:px

#62 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 9. september 2006, 10:13

Jaz pa bolj počasi; v treh mesecih 9 kg, prišla na 58 kg pri 168 cm. Nisem še čist zadovoljna, bo treba malo mišične mase pridobit, pol bo pa kul.
Vesela pa sem, da lahko oblečem kavbojke izpred 8 let. x:Dx

x:px uspela si :palec:
jst sem pa dve kg gor dobila... klinc gleda vse skup...vesela pa zate xsrcx

#63 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 9. september 2006, 10:28

mah ne vem... sej ko bo tole psihično utrujajoče obdobje mimo, bo boljš... jst zaradi skrbi in tega sranja ne shujšam...

#64 Binch

Binch
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 191

Objavljeno: 9. september 2006, 13:56

Joj, ženske, kako vam rata? :wOOt: Js sm od 20/8 na dieti, pa nisem še nč shujšala. Nisem debela....pri 166 cm mam 60 kg. Rada bi jih imela vsaj 56...pa ne gre nč dol. Moja postava je cool, sm čist zadovolna. Mot me sam tist na bokih, k gleda čez hlače...Nč ne visi čez, sam neki malce gleda.... x:Ix Če bi šlo tist stran, bi bla full vesela.

Nimam nobene posebne diete - izogibam se sladkarijam in slanim prigrizkom, pojem več sadja, zelenjave pa ne jem....Je pa res, da mam zdj že 1 mesec težave s prebavo. A to kj vpliva na "nehujšanje" oz. da mam skos isto težo? Telovadim tut, mogoče mam celo preveč mišične mase - noge so kr...mišičaste!

Upam, da ma ktira kak nasvet....full bi mi prišel prav.... w:Iw
I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it!

#65 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 9. september 2006, 14:20

Jst pa glihkar nutelo po žlici jem. xredx :inocent: xnckrivx
Men je muka hujšat tko, da bi se mogla ful hrani odpovedvat, raj pol fitnesiram. xrolleyesx

#66 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 9. september 2006, 16:34

Binch, nikar na silo...če si zadovoljna sama s seboj, je tako čist kul xyesx noben kg manj ni vreden izgube dobrega počutja x;)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#67 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 9. september 2006, 16:37

Ja jst če bi bla zadovoljna s svojo postavo sigurno nebi hujšala, niti za dkg več! Sem se kar ustalila na 59 za ene 5 let in se nism nič sikirala, tut pri 60 se nisem. Sam ko gre pa čez je pa... xrolleyesx :xx!:

In Binch poznam osebno (!) definitivno ne rabi niti dekagrama manj kot ga ima, ker postava štima v nulko xsrcx :palec:
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#68 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 9. september 2006, 16:47

Ja jst če bi bla zadovoljna s svojo postavo sigurno nebi hujšala, niti za dkg več! Sem se kar ustalila na 59 za ene 5 let in se nism nič sikirala, tut pri 60 se nisem. Sam ko gre pa čez je pa... xrolleyesx :xx!:

In Binch poznam osebno (!) definitivno ne rabi niti dekagrama manj kot ga ima, ker postava štima v nulko xsrcx :palec:

blagor tebi x:Ix x:px :2src:
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#69 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 9. september 2006, 16:55

f... it :) meni se to hujšanje zgodi kr samo, neham "fitnesirat" bolj sedim pred knjigami kot pred krožnikom in v enem mesecu pristanem na 65...

tko da ta kilaža... :) dobite si nekaj tako zanimivega da boste pozabli jest... mrbit bi to delovalo... :) pa zvečer raje kot na večerjo zgodi spat...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#70 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 9. september 2006, 17:00

Kok si pameten (!) vsaj seksat bi jih lahko poslal vsak večer, ne pa da kle knjige promoviraš xrolleyesx sram te bilo x:o)x
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#71 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 9. september 2006, 17:23

joj, 5rca, malo bolj nežno, no xsrcx če Juretova metoda res deluje, jo menda lahko priporoči, mar ne x;)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#72 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 9. september 2006, 17:49

al pa dožviš kšn tak šok da te mine jest... no mene je in že 2 tedna ne jem.
ajd kšno minimalno malenkost, da lih skup ne padem...
in kile letijo stran. mi nč ne škod.
sej zih nav ne vem kok dolg držal. če bo pa še mal pa tut prov.
spet se mi je na bolš poslabšal

#73 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 9. september 2006, 17:53

o, Aiwa, čestitam, da ti uspeva hujšati x:)x upam samo, da ne boš ogrozila svojega zdravja x;)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#74 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 9. september 2006, 17:54

nene sej se z duhovno hrano tok bl futram.
anoreksična pa aiwa ne more ratat... ni pogojev... hehehe x:Dx
spet se mi je na bolš poslabšal

#75 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 9. september 2006, 17:55

"Začel sem z dieto, nehal sem kaditi in piti, omejil sem sex, začel sem se
ukvarjati tudi s športom.
V 14 dneh sem izgubil dva tedna !

Jaz bi še več :o|o: x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0