Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Manjvrednost


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
63 komentarjev na to temo

#26 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 21. maj 2004, 13:51

tisto devica o tem, da se druži s teboj, kao da njena lepota pride do izraza, poznam, sem bila v isti situaciji, samo sem se po nekak hm 15 letih pogovarjala z enim dečkom, pa je rekel, nene ti si veljala za nedostopno, pa smo te pustili pri miru, jaz pa a ni bila ona bolj fejst, odgovor. nikakor, med drugim si izžarevala toplino, ona pa hlad, samo bila si kot ledena princeska... tko da je razlika veš, kaj je ona mislila in kaj so drugi videli...
pa itak da si lepa, še posebej če se tko počutiš :palec:

#27 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 21. maj 2004, 14:07

To še zdaj doživljam take izpade ljudi, ampak zdaj mi je vseen, ker sm se začela sprejemat taka kot sem ( za svoje pojme sem lepa, pamet pa: itak noben ne ve vsega), postala sem manj občutljiva, pa tud, če sem kdaj kej zafuram, se ne zmerjam v mislih, ker podzavest si to ful zapomni.

Tako je s tem pr men x;)x

:palec: :palec: :palec:

Čestitam, mislim, da več tudi ne moremo narediti. Popolnost je tako abstrakten in neoprijemljiv pojem, le konkretno je lahko dovolj lepo in dovolj resnično.

Manjvrednost pa lahko postane še eden od izgovorov zakaj ne živiš vsega, kar bi lahko živel.



Vse dobro,

Mihela

Joj, Mihela, sej ne vem, če si zaslužim palce, ker se včasih še vedno pojav ta filing, čeprav vem, da ni prou. Je pa res, da je dosti boljše kot včasih x:)x . Ja in to je res, da zarad manjvrednosti ne izkoristmo priložnosti in potencialov :palec: (poznam najmanj 100 situacij, ki sem jih zafurala na tak način)


Hvala tud teb Selena za vzpodbudne besede :palec:. Po moje moram jz res neki takiga izžarevat, ker ko sm začela hodit na fax, sm spoznavala nove sošolce in sem se menla z eno ( zdej sva debest frendici), pa je rekla, da se me sploh ni "upala" ogovorit, da sem delovala vzvišeno in strogo ( V bistvu mi je ta punca ful simpatična). Pa dostkrat me folk sprašuje, zakaj sem resna pa to :xx!: ( Ko pa ne vejo, da se v sebi na samo smejim, ampak krohotam x:Dx ) x:)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#28 skwo

skwo
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 430

Objavljeno: 21. maj 2004, 14:44

moja manjvrednost je pa zgledala tako:ko sem se s kom pogovarjala se mi je zdelo kot,da se mi obraz razteguje kot čigumi,grozen občutek.tako sem se vedno izogibala takim situacijam.zdaj mi pomaga ,da se postavim pred ogledalom in tako nekaj časa porabim za potrjevanje svoje simpatičnosti x:Dx ,pa mi kar pomaga.pred šefico pa sem imela dolgo velik rešpekt.tako ,ko se je pogovarjala z mano,sem kar čutila kako sem majhna,vedno manjša.pol sem pa spoznala kako je khm,khm,pa sem si jo predstavljala kako se napenja na wc-ju vsa zaripla v obraz,pa mi je šlo na smeh,tudi če je stresala svoj žolč name ostanem v isti višini,ker vem,da sem preprosto čudovita in mi niti do gležnjev ne seže. x:Dx (pa tudi drugi so mi dali potrditev,ko so mi povedali,da tako zbija moralo vsaki na katero je ljubosumna) xDDx

#29 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 21. maj 2004, 15:44

:palec: :palec: Ej, ljubosumje dela pa celo štalo v odnosih med ljudmi. To je neki neverjetnega. :xx!:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#30 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 21. maj 2004, 15:51

zaninivo je tudi tisto ljubosumje,nezavedno, ko človeka na tebi nekaj moti, pa ne ve ali si ne prizna kaj je tisto, pa vidiš kako se trudi, včasih se mi kr zasmili, samo to mora sam premagati, njegova naloga ne moja...

#31 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 21. maj 2004, 15:57

x:)x Hm, ponavad se trudjo iskat to kar ga moti. ( saj si to mislila). Men se zdi, da je to ful povezan s foušijo. Ti je fouš za eno stvar na enem področju, pol pa vrta, kje bi najdu kako tvojo pomanjkljivost, da bi pol nekak skompenziral :o|o: To je čist grozn. Pa iz tega pol ljudje začnejo lagat, pa te sovražit brez utemeljenga vzroka :xx!:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#32 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 21. maj 2004, 16:03

ne nisem ravno tega mislila, čeprav se strinjam tudi s tem, glej npr. nekdo intuicijsko čuti neko ljubosumje, pa ne ve, kaj ga moti, ker noče ali pa ne ve kako poslušati svoj glas... potem je pa ful prijazen do te, ker tega pač noče občutiti... se skriva za farso prijaznosti

#33 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 21. maj 2004, 16:07

:palec:  :palec: Ej, ljubosumje dela pa celo štalo v odnosih med ljudmi. To je neki neverjetnega.  :xx!:

....seveda, kaj ni bilo vzrok tragedije na Kureščku tudi ljubosumje :xx!:

#34 skwo

skwo
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 430

Objavljeno: 21. maj 2004, 16:18

ja ,prav zanimivo.ljubosumnost naj bi bila tudi občutek manjvrednosti.le kako moč imajo ti ljudje,da potem tebe naredijo-vzbudijo v tebi-isti občutek.
pri meni je manjvrednost zasedla velik prostor v telesu,pa nisem bila nikoli ljubosumna :o|o:

#35 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 21. maj 2004, 16:23

ne nisem ravno tega mislila, čeprav se strinjam tudi s tem, glej npr. nekdo intuicijsko čuti neko ljubosumje, pa ne ve, kaj ga moti, ker noče ali pa ne ve kako poslušati svoj glas... potem je pa ful prijazen do te, ker tega pač noče občutiti... se skriva za farso prijaznosti

Aha. :8): Sam tak človek se pol tega nikol ne odvad, ker se očitno sploh ne poglablja v sebe, pa razmišlja o drugih ljudeh, oziroma ni fer do sebe.Al pa je to obrambni mehanizem zavračanje- sm pred kratkim to srečala. Takole je bilo: smo bli zunaj in ena znanka se je družla cel cajt z eno drugo žensko, pa jo klicala s pomanjševalnicami, jo objemala, nam razlagala, da sta najboljši prijateljci ( jz sm jo sicer 1. vidla ). Pa ji pol nasledn dan uide, da je ta ženska prevarala svojga tipa s tipom, na katerga je bla ona (moja znanka) dobesedno nora. Men se zdi, da je bla obupno žalostna in razočarana nad svojo "frendico", ki ji je speljala tipa, pa je to nekak potlačla pa zamenjala s pozitivnimi čustvi.

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#36 skwo

skwo
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 430

Objavljeno: 21. maj 2004, 16:26

včasih tudi prijaznost boli :palec:

#37 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 21. maj 2004, 16:27

:palec: Če ni pristna, pol vsekakor :sori:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#38 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 21. maj 2004, 16:28

Kaj hočeš sedaj, da bi bili nesramni, menda ja ne :sori: x:Ix

#39 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 21. maj 2004, 16:34

Ne, sploh ne. Lej, Borism, treba je bit fer do sebe in poslušat svoja čustva. Jaz ne morm bit prijazna do enga, ko mi je kdaj kej naredu, pa da to nisva razčistla, tako kot tud ne morm bit neprijazna do nekoga, ki se mi zdi kul. To znanko dobro poznam in vem, da ko je objemala to "frendico", ki ji je speljala tipa, da bi ji najraje kosti popokala od jeze. Sej to je samo primer tega, kako ljudje ne znamo bit iskreni. Naj ma ta znanka odnos do "frendice" kakor se je odločla. Zdelo se mi je čudno. Ker jaz na njenem mestu, te "frendice" ne bi tako imenovala. Pa pol se vprašam: a ko je ta ženska do MENE prijazna, to tudi resnično misli?

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#40 skwo

skwo
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 430

Objavljeno: 21. maj 2004, 16:35

:palec: Če ni pristna, pol vsekakor :sori:

v tem primeru ji dam čisto prav,saj ji kubicira občutek krivde x:px kakšna skwo pa je ,da se poslužuje tuje ljubezni.na sramotni steber z njo :xx!:

#41 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 21. maj 2004, 16:37

ja a je resnično prijazna, al se nevede ali vede dela prijazno, ker včasih je tudi nevede x;)x

#42 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 21. maj 2004, 16:37

:palec: Men tud ni kul to ( varanje pa to- pa sploh jemanje tipov od frendic) :xx!:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#43 skwo

skwo
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 430

Objavljeno: 21. maj 2004, 16:38

saj ni važno.pomembno je ,da jih "prijateljica ljubljena"dobi po prstih,ker jih je vtikala tam kamor ne bi smela x?x x^x

#44 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 21. maj 2004, 16:39

Saj tudi jaz ne morem biti prijazen do nekoga, ki te prizadel na takšen ali drugačen način, jaz ga potem raje ignoriram, kaj češ potem izgubljati čas in energijo s takšnim, naj gre svojo pot...ciao x:)x

#45 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 21. maj 2004, 16:41

ma sej tuki ne gre samo za varanje, pa jemanje tipov, pa prizadetost, mogoče čuti kakšno ljubosumje še od prej, al pa ne vem, kao kak avto voziš, al pa kake cunjice nosiš...

#46 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 21. maj 2004, 16:41

ja a je resnično prijazna, al se nevede ali vede dela prijazno, ker včasih je tudi nevede x;)x

Hm, xscratchx, to je pa uganka...

Da se vede DELA prijazno, je enako hinavščina (po moje)
Da pa se navede DELA prijazno, je pa x?x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#47 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 21. maj 2004, 16:44

Boris :palec:


Ja, Selene, to se dogaja pr tud čist vsakdanjih stvareh ( sam to sm se edino spomnla, kr se je pred kratkim nardil) x;)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#48 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 21. maj 2004, 16:49

glej izmišljen primer: kupiš avto, prijateljica ti ga privošči iz srca, se pelje s teboj na poizkusno vožnjo, je vesela, sej čuti veselje, nato pa slišiš kako razlaga prijatelju ali prijateljici, da je tko srečna, da ima družino kakršno ima ter da niti najmanj ne misli na to, da bi menjala avto, ker ji je vse sreča njene družine. štekaš? po eni strani je vesela zate, po drugi strani pa... Selene že spet bluzi, torej nekaj podobnega se je zgodilo meni, pa ne bom točno opisovala, ker je kr delikatno, osebno,a mpak približno ista zgodba, samo da jaz nimam novega avta :V:
a veš da nikateri ne poslušajo svojega notranjega glasu, da ga ignorirajo, npr. ena dečva je recimo ful ljubosumna na svojo prijateljico, pa ne ve vzroka, zato se dela prijazno mogoče pa ji notranji glas govori, da mora bit ljubosumna... drug izmišljen primer, ki pa z mnoj nima veze, hvala bogu x:Dx in jaz še vedno kompliciran...
manjvrednega občutka pa sem se znebila odkar delam kao s pomembnimi strankami, po navadi direktorji in visoki dečki - s.p. - pa o hoteli od začetka, pa kva boš ti frajla, malce tud leta skrivam, boš kavo, ma ne zanima me posel, se je Selene kmalu naučila, da ni manjvredna, ter danes so stranke podjetja kjer dela. bravo jst :vragec:

#49 skwo

skwo
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 430

Objavljeno: 21. maj 2004, 16:52

GO, SELENA, GO x!x x!x x!x
:palec: BRAVO,velik korak v sebi

#50 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 4. julij 2004, 13:14

Opažam, da srečni ljudje nenehno vrednotijo sebe in
da nesrečni ljudje nenehno vrednotijo druge.

(Dr. William Glasser)





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0