Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Progresirana Luna


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 1 x ocenjeno
339 komentarjev na to temo

#51 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 29. november 2007, 23:19

meni pa lazi prog. Luna trenutno čez natalni Severni vozel v 7. hiši. :D

#52 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 3. december 2007, 13:38

meni pa lazi prog. Luna trenutno čez natalni Severni vozel v 7. hiši. :D


To bo sigurno precej dogajanja, čustveno usmerjena na partnerstvo (karma).

#53 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 3. december 2007, 13:48

skrajni čas, da se kaj premakne v moji glavi in da odrastem. xrolleyesx

#54 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 3. december 2007, 15:24

a še progresije...... :huh: ...a ni že s tranziti zadost dela.... xscratchx ......ne vem kaj je z mojo progresirano luno.....po solarcu pa je v devici letos.....

bom očitno precej resno gledala na stvari...pa razumsko....kera škorpija.... x:Dx ...ker se pa po devici šetka tud ata saturn, bosta z luno poskrbela za celoletne zimske razmere.....?....jao meni k ne maram zime........ker je ves šmoren v 1h, srčno upam, da ne bom začela sebe resno jemat....k resnost škodi....vsaj pretirana......... xyesx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#55 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 3. december 2007, 17:30

meni pa lazi prog. Luna trenutno čez natalni Severni vozel v 7. hiši. :D


karmični partner,Mačona :2src: x:)x :inocent:
Ljudje katere srečuješ, z njimi na novo vzpostavljaš odnose, karmični. Malo previdnosti ne bo škodilo. Vsaj kar se odnosov tiče.
Bodi diplomatska.

Srečno!
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#56 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 3. december 2007, 21:38

karmični partner,Mačona :2src: x:)x :inocent:
Ljudje katere srečuješ, z njimi na novo vzpostavljaš odnose, karmični. Malo previdnosti ne bo škodilo. Vsaj kar se odnosov tiče.
Bodi diplomatska.

Srečno!

z Merkurjem v Tehtnici to ne bi smel biti tak problem. x:Dx
sicer se bom pa strogo izogibala družbe in vsem izhodom. x:px x:Dx x:o)x
ker so zame kakršnakoli spoznavanja in gibanja v družbi nevarna. :inocent: razen tega nočem več karmičnih odnosov. so preveč težki, tako da ... x:)x mislim, da jih je bilo dovolj, da so zbudili v meni tisto, kar je bilo treba. zdaj je pa vse na meni.

#57 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 3. december 2007, 23:41

Mačona,
karmičnemu partnerstvu( partnerju) se ne boš mogla izogniti. Zato tudi je karmičen. Boš pač vrnila stare dolgove, ali pa jih bo moral vračati partner. :inocent: Hudo, vendar z malo dobre volje in odkrušenimi zobmi, se odsluži tudi ta del karme :vragec: (saj vem)

LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#58 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 4. december 2007, 07:44

skrajni čas, da se kaj premakne v moji glavi in da odrastem. xrolleyesx


:palec: Vse ob svojem času. Verjetno se mora vse poklapat, tranziti in še kakšna ta prava progresivna luna.

#59 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 4. december 2007, 10:05

Mačona,
karmičnemu partnerstvu( partnerju) se ne boš mogla izogniti. Zato tudi je karmičen. Boš pač vrnila stare dolgove, ali pa jih bo moral vračati partner. :inocent: Hudo, vendar z malo dobre volje in odkrušenimi zobmi, se odsluži tudi ta del karme :vragec: (saj vem)

LP

mislim, da sem jih precej že ob konjunkciji retrogradne Venere čez natalno letos avgusta. :vragec: več pa ne prenesem. :vragec:

lahko je ta progresija vezana čisto splošno na odnos jaz-drugi, in ne na neko določeno osebo. sicer se pa progresije dogajajo na notranji ravni in ne prinašajo dogodkov, če se ne motim? tako da gre čisto za notranje uravnovešanje med sabo in drugimi (vsemi). taka je moja razlaga.

:palec: Vse ob svojem času. Verjetno se mora vse poklapat, tranziti in še kakšna ta prava progresivna luna.

pred sabo imam tranzitnega Saturna čez natalno Sonce ... tranzitni Jupiter trigon Venera je pa minil kar tako, nisem ga čustila sploh. pride pa kmalu še tranzitni Jupiter trigon Sonce .. pa prog. Luna sekstil natalna Venera ...

#60 Mojca Aleksandra

Mojca Aleksandra
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 56

Objavljeno: 4. december 2007, 10:41

Meni je trenutno progresirana Luna v znamenju Rib, hkrati pa je to znamenje pri meni "skrito" v drugi hiši.

Ima kdo izkušnje s prog.Luno v Ribah?

Ne vem... postaneš bolj zasanjan, bolj sočuten... itd?...

Še nekaj: kako pa vpliva prog.Luna v opoziciji z nat. Luno?


Hvala!

LP, Mojca


PS: neki moji sorodnici je pravkar šel tranzitni Saturn čez natalno Sonce - trenutno je v bolnišnici, ker se ji je poslabšala kronična bolezen.
Kaj v takem primeru Saturn lahko ohladi človekovo vitalnost?
Omnia mea mecum porto.

#61 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 4. december 2007, 11:09

Meni je trenutno progresirana Luna v znamenju Rib, hkrati pa je to znamenje pri meni "skrito" v drugi hiši.

Ima kdo izkušnje s prog.Luno v Ribah?

Ne vem... postaneš bolj zasanjan, bolj sočuten... itd?...


PS: neki moji sorodnici je pravkar šel tranzitni Saturn čez natalno Sonce - trenutno je v bolnišnici, ker se ji je poslabšala kronična bolezen.
Kaj v takem primeru Saturn lahko ohladi človekovo vitalnost?


Progresivna luna v ribah jo je res čutiti kot precej bolj mehko, jokavo, zasanjano, sočutno, umetniško in še pa še bi lahko naštevali. Najbolj jo občutijo tisti, ki imajo luno v natalu v kakšnem hladnem kozlu in jih zato taka luna kar nekaj časa bega. Vsi se sprašujejo, joj kako se je ta in ta spremenila in podobno. Našo čutnost opazijo tudi drugi in tudi vlečemo k sebi podobne ljudi s tako energijo in zato je možno veliko stikov, prijateljstva, mogoče celo ljubezni, prav s predstavniki tega znaka ali tistih, ki imajo tam ASC. Luna skrita v drugi hiši je vezana bolj na spremenljivo razpoloženje glede lastne in finančne vrednosti. Pri nekaterih vpliva na tak način, da se celo zasmilijo sami sebi.

No prehod tranzita saturna čez natalno sonce, pri sorodnici, praviš, da je v bolnišnici. Vse to je verjetno razvidno že v natalu, sicer bi vsi pri saturnovem prehodu čez sonce, pristali v bolnici. Odvisno je precej od hiš, od vladarjev, od samega aspekta med soncem in saturnom. Praviš, da je izbruhnila kronična bolezen (satur botruje kroničnim boleznim, vse vleče od nazaj) in zato je verjetno že v natalu to razvidno. Na vsak način pa vpliva tranzit na človekovo vitalnost. V precej primerih imajo ljudje probleme s prehladi, zobmi, kožo.


mislim, da sem jih precej že ob konjunkciji retrogradne Venere čez natalno letos avgusta. :vragec: več pa ne prenesem. :vragec:

lahko je ta progresija vezana čisto splošno na odnos jaz-drugi, in ne na neko določeno osebo. sicer se pa progresije dogajajo na notranji ravni in ne prinašajo dogodkov, če se ne motim? tako da gre čisto za notranje uravnovešanje med sabo in drugimi (vsemi). taka je moja razlaga.
pred sabo imam tranzitnega Saturna čez natalno Sonce ... tranzitni Jupiter trigon Venera je pa minil kar tako, nisem ga čustila sploh. pride pa kmalu še tranzitni Jupiter trigon Sonce .. pa prog. Luna sekstil natalna Venera ...


Tranzit saturna čez sonce, bo precej ublažil verjetno tranzit saturna v trigonu na sonce, zato se nč ne boj.
Progresije se res dogajajo bolj na notranji ravni, vendar, če verjameš v energije in te so precej zaznavne, potem se to od znotraj odraža navzven, na vsak način. Od tega je odvisno tudi, kaj privlačimo k sebi in kaj odbijamo.

#62 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 4. december 2007, 16:14

Mačona saj ravno to ti želim povedati: sprijazniti se boš morala s partnerjem, ki ti ne bo ravno najbolj
všeč oz.pogodi, saj boš vedela, da ga že poznaš in si ga že nekoč imela dovolj in preko glave.
Ja nič, boš poročala, ko pride čas. xDDx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#63 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 4. december 2007, 16:46

ajooooj. why me again? :mellow:

#64 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 4. december 2007, 18:19

ajooooj. why me again? :mellow:


x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#65 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 5. december 2007, 19:19

ajooooj. why me again? :mellow:

zakaj pa ne ti??? :vragec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#66 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 5. december 2007, 23:29

ja zakaj bi vedno jaz morala met neke karmične partnerje. :vragec: a a a? mah ni druge ne, mam pač retro Venero ... pa Severni vozel v 7. hiši. če bi mela pa kero drugo področje karmično pogojeno ... bi tudi jamrala ... v vsakem primeru. tako da je itak vseeno. x:Dx

#67 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 6. december 2007, 07:01

ja zakaj bi vedno jaz morala met neke karmične partnerje. :vragec: a a a? mah ni druge ne, mam pač retro Venero ... pa Severni vozel v 7. hiši. če bi mela pa kero drugo področje karmično pogojeno ... bi tudi jamrala ... v vsakem primeru. tako da je itak vseeno. x:Dx


:palec: Saj že severna zanka v 7 hiši kaže, da je tvoja naloga v tem življenju, da napreduješ in delaš prav na tem področju, tisto v vezi s tabo, si enkrat že obvladala in še kar delaš več na sebi, morala bi pa prav na 7 hiši.

#68 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 6. december 2007, 10:04

potem pa najbolje, da se zbrišem, pa prepustim komu drugemu plac .. za življenje in delovanje. x:Dx saj ne. x:o)x bolj moram razviti občutek za druge ljudi in za sodelovanje z ljudmi. se pa vidi, da je to področje še kako pomembno, ker je vladar Merkur v 10. hiši blizu MC ... pa v Tehtnici ... skratka, odnosi so pomembni.

#69 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 6. december 2007, 10:35

ja zakaj bi vedno jaz morala met neke karmične partnerje. :vragec: a a a? mah ni druge ne, mam pač retro Venero ... pa Severni vozel v 7. hiši. če bi mela pa kero drugo področje karmično pogojeno ... bi tudi jamrala ... v vsakem primeru. tako da je itak vseeno. x:Dx

mačona zamenjama vozle.....js ti dam mojga v prvi bajti ti pa men unga v 7 :P x:Dx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#70 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 6. december 2007, 10:36

jp, v bistvu se midve res obnašava ravno obratno kot naj bi se. x:Dx

#71 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 6. december 2007, 10:40

zraven ti še podarim vse 4. al kolk že p. planetov, ki jih mam v 1 bajti, plus p. luno v sco, ki se šeta v 12. bajti x:Dx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#72 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 6. december 2007, 11:12

o ne, hvala ... ne bi imela Neptuna bližje Ascendentu kot ga že imam ... x:Dx ne bi mogla bit bolj zmedena kot sem. x:Dx
aham, ti to misliš progresirane planete, jaz sem mislila pa na tvoj natalc ... nič ne bi menjala ...

#73 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 6. december 2007, 11:54

pol pa sma že dve zmedenke x:Dx

sma neptunove ljubljenke :) :D
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#74 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 6. december 2007, 13:10

ja, nekako tako ... mene mede Merkur kvadrat Neptun ... :P bolj se trudim prizemljiti ... bolj se mi zdi, da letim nekam navzgor ... x:Dx

#75 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 6. december 2007, 13:19

ja, nekako tako ... mene mede Merkur kvadrat Neptun ... :P bolj se trudim prizemljiti ... bolj se mi zdi, da letim nekam navzgor ... x:Dx

ga vzamem in ponudim neptun kvadrat jupiter in neptun kvadrat luna x:o)x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0