Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Filmi, ki jih radi gledamo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
7553 komentarjev na to temo

#4651 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 6. december 2008, 15:56

včeraj sem gledala Prom night. za danes sem si pa Žago 5 dol stegnila. pa Ironmana si dol vlečem. kar nekaj. x:Dx pa en huuuuud dokumentarec sem gledala "Last hippie standing". o sodobnem hipijevskem življenju v Goi. x:)x

#4652 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 7. december 2008, 12:07

Alef, pogledal sem Snow walkerja. Ponovno lahko rečem HVALA za priporočilo!

Film mi je bil všeč, na en tak miren način se odvija,.zgodba pa sicer malo stereotipna,.skozi oči arogantnega in egoističnega američana pokaže drugo kulturo, kako ta dojema naravo, boga, življenje nasploh. Še več, ta kultura drugače dojema ego, ki sem ga prej imenoval za arogantnega in egoističnega.
Kanaalaq je bla tak lušna in simpatična, da sem bil fiksiran za ekran. x:Dx. Kak se je fajn smejala, kot otrok x:Dx. Ne bom preveč razglabljal, da ne bom pokvaril užitka ob gledanju filma še komu drugemu, ga pa tudi jaz priporočam v ogled.

Aja, btw, zadnjič sem pogledal tanovga Batmana, ki ima take dobre ocene na imdb. Bolj kot ne dolgčas,..sem ga že skoraj pozabil do zdaj, čeprav so efekti dobro narejeni in lik Jokerja najboljši do zdaj. So dali zgodbi novo dimenzijo, ampak film se me glih ni dotaknil no. x:Dx

Alef, bom vesel še tvojih predlogov, če se boš kaj spomnil. x:)x

#4653 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 7. december 2008, 14:17

Alef, pogledal sem Snow walkerja. Ponovno lahko rečem HVALA za priporočilo!

Aja, btw, zadnjič sem pogledal tanovga Batmana, ki ima take dobre ocene na imdb. Bolj kot ne dolgčas,..sem ga že skoraj pozabil do zdaj, čeprav so efekti dobro narejeni in lik Jokerja najboljši do zdaj. So dali zgodbi novo dimenzijo, ampak film se me glih ni dotaknil no. x:Dx

Alef, bom vesel še tvojih predlogov, če se boš kaj spomnil. x:)x


x:Dx x^x

Ko že omenjaš Batmana - videl sem do zdaj vse, všeč sta mi bila samo dva.

Batman Begins(Christian Bale)

in pa prvi Batman(1989 - Michael Keaton)

Ostali so mi delovali preveč kičasto.

Pa še predlog - ko smo ravno pri filmskih priredbah Marvell comics, priporočam

Iron Man

in

Daredevil


Tale je tudi vreden ogleda.
Malo starejši sicer, ampak :palec:

Children of a Lesser God - 1986

William Hurt, Marlee Matlin... :palec: xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#4654 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 7. december 2008, 17:39

Jes sem pa v šusu, sem pogledal še MAtch makerja.

Moram rečt, da se že sprašujem, al mi je padel kriterij, al pa so tile filmi tazadnji res tak fajn, da so mi kr po vrsti vsi všeč. x:Dx x:Dx

V glavnem,.The match maker je čudovit film, izredno duhovit, pa zelo mi je všeč kako pristno prikaže irce, z njihovimi pesmimi in večeri v pubu, petjem in plesom, pa njihova sproščenost pri navezovanju stikov s tujci in nesproščenost pri nasprotnem spolu. Posamezne scene so fantastične,..recimo na glas sem se smejal, ko sta šla obiskat onega starca na Aranske otoke. Tudi sam sem že bil na Irskem in sem skozi film začutil podobno, kot takrat na Irskem. Ok, naj bo filmu odpuščeno veliko romantike, nasploh mi je bil ZELO všeč. :palec: :palec:

#4655 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. december 2008, 20:05

:palec:

... se tle vklopim. x:)x

jaz sem tud taka, vcas, da ob vsej beri nebuloz in vsega oz. v obicnem programu, k nc ne pricakujes, ravno zato vidis kak dober film... ker ga gledas neobremenjeno in si vesel, k je sploh kej pribliznega (recimo pr men, k nc ne morem gledat, razen tega, kar mi ponudjo na programih).

In tale matchmaker je men tud bil tok simpaticen, da ko sem ga drugic -prav tko slucajno kot prvic- gledaala, mi je bil cist isto lustn.

Ja, duhovit, sploh je fajn ta bejba, veckrat v kaksnih *takih* vlogah igra...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4656 ABCfree

ABCfree
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 765

Objavljeno: 7. december 2008, 22:21

Match maker....hmm....never heard of.

Sem pa gledal It's all gone Pete Tong.Bomba film!
Gre se pa od enga DJ-a,ki ogluši in se mu vtrga....a se znajde.Res me je presenetil film. :palec:
Darling,stand by me

#4657 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. december 2008, 01:58

Doms sm spet gledala Kaj zre Gilberta Grape.a. Super kul film! :palec:

(kdor je car, je car, se vid da je ze tamal di Caprio bil dober)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4658 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 8. december 2008, 23:27

Into the wild x:)x :palec: :palec:

#4659 SmartyMaya

SmartyMaya
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 14. december 2008, 02:37

Revolver.
Film, ki ga gledam znova i znova.
A Man versus Ego.

Revolver

Objavljena slika



"The greatest enemy will hide in the last place you would ever look."
... Julius Caesar
8 BC.

#4660 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 14. december 2008, 08:07

Mogoče bo všečno
http://www.imdb.com/title/tt0110413/
Leon: The Professional / The Cleaner - Trailer
Action film, by Luc Besson, France 1994 Music by Eric Serra & additional music by
Natalie Portman [Mathilda], bila še otrok
Leona je igral Jean Reno ...
Natalie Portman: Leon - Audition, ...
http://www.youtube.c...r..._type=&aq=f

"This film, better known in the U.S. as "The Professional", is a wonderful and intense film. Jean Reno plays his role as a "cleaner" with incredible subtlety. Leon tries to keep his emotions completely suppressed, yet Matilda (in an extraordinary performance by a young Natalie Portman, who is destined to become a very powerful actress into her adult life) bring out in him a new-found joy for life that accompanies his growing paternal instincts. But, the most dynamic element of this film is undeniably Gary Oldman's performance as a wildly sadistic and crooked DEA agent with his own narcotic-induced demons. His obsessions eventually lead him to the brink of absolute madness in his hunt for the cleaner. Truly, this is Oldman's finest performance to date, worthy of Oscar glory, though sadly forgotten. And so, Luc Besson did indeed top his triumph of "La Femme Nikita" by far with this masterpiece. Though, I cannot exactly praise his most recent effort with the sci-fi misfire, "The Fifth Element."

#4661 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 14. december 2008, 08:53

The Professional [Leon]
Playlist [Part1 - 14]: Video Channel
http://www.youtube.com/user/suav3sito
or
http://www.youtube.c...FA66B6ABF15F780
http://www.youtube.c...F...F780&page=2

Leon The Professional - source/sources
http://www.youtube.c...r..._type=&aq=f

#4662 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 14. december 2008, 22:29

The Professional [Leon]
Playlist [Part1 - 14]: Video Channel
http://www.youtube.com/user/suav3sito
or
http://www.youtube.c...FA66B6ABF15F780
http://www.youtube.c...F...F780&page=2

Leon The Professional - source/sources
http://www.youtube.c...r..._type=&aq=f


Gledal Leona že uh let nazaj x:Dx. Se ga spomnim kot fajn film, dober igralec je Jean Reno,.že od Big Blueja dalje ma kolkr vem same dobre filme. Ne vem, če ne bom Leona še enkrat kdaj pogledal.

Jaz sem pa danes pogledal slovenskega: Hit poletja. Najbolj v filmu mi je bila všeč glasba. Nasploh je film za pogledat, všečen, nisem pa zdaj ravno fan ratal, hehe. No, Ula Furlan v glavni vlogi je simpatična. x:)x
Eh, ne da se mi preveč razglabljat, če ga je kdo pogledal še, pa lahk kako rečemo. aja,.pri par scenah sem se pa res narežal,.pravi ljudje so delali ta film.

#4663 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. december 2008, 22:50

Jean reno! x^x :palec:
(super igralc, kjerkoli sm ga vidla, je bil dober xokx)

~

Hit poletja: Ula Furlan blazno lustna, prijetna, ljubka, simpaticna, dost pristna...
(za moj okus je bla sam mal premal izrazita... kljub vlogi, ki je itak hotla bit taka...)...
sicer sem pa zlo opazla vlogo Bojana Emersica, ampak je bil kjub majhnosti vloge super!.
skratka, gledljivo, Ua Furlan res cedna, simpaticna, prijetna, ljubka punca...

~~

*zadnjic 1x (ze kr neky nazaj) sm gledala sopranote in je Junior (corrado) S. ful nekaj pel.... xsingx
In ga v trenutku *postekam* (in recem): ce tale ni riba, pa sm jaz ne vem kaj.
Grem rocno na gugl in chekiram: tip je riba. xDDx
v eni stotinki, v eni gesti, enem gibu, necem, pa ti se poklopi na videnja in vedenja in znanja razna karkoli tkole. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4664 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 15. december 2008, 07:35

Za vse ki vam je všeč Jean Reno - v četrtek na TV 3

Wasabi

Pa še IMDB link

Wasabi

Ni ravno eden boljših njegovih, je pa vreden ogleda... :palec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#4665 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 15. december 2008, 08:56

Na Kanal A od ponedeljka do petka ob 20:00

Bones - 3. sezona

Sicer se je začela že v torek prejšnji teden, ampak je bila na sporedu po 22. uri

Lahko bi rekli - še ena izmed množice serij o detektivih, policajih, forenzikih, tajnih ali kakršnihkoli že službah( v ZDA imajo materiala za to kolikor hočeš... :o|o: :vio: )
Ampak je ena boljših kar sem jih videl... :palec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#4666 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 15. december 2008, 11:16

Leon je fajn, ja :palec: gledala ene pol leta nazaj...
drugač pa nič pretresljivega vidla zadnje čase... Mamma Mia zadnjič, čist slučajno.. pa je simpatičen.

pa čist besna bla na Pod njenim oknom :o|o: kul igralci, čist ok zgodba, dialogi luštkani, smo se še ful smejal vmes, sam.. film kot celota.. obup.. ma ne vem, očitno je fora v režiserjih al kaj... kar prazno je.. ni filinga.. prepočasni kadri, tisti, ki ne bi smeli bit počasni.. totalno nedodelane scene.. čudni koti snemanja.. se ful ne da točno določit kaj je narobe, sam.. ma ni ok :o|o: in bla čist žalostna, ker ful dolgo čakala tale film in po igralcih sodeč pričakovala, da bo kul.. in da smo pač že kaj napredovali :sori:

in pol naslednji dan gledala Flash Gordon.. in je 100% bolj stalo vse skup.. xrolleyesx pa noro simpatično, kaki kostumi, kak nagravžno 'lep' tip, x:o)x x:Dx
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#4667 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 17. december 2008, 12:04

Doms sm spet gledala Kaj zre Gilberta Grape.a. Super kul film! :palec:

(kdor je car, je car, se vid da je ze tamal di Caprio bil dober)...


Ta film je fantastičen. xrolleyesx
Meni se je L di Caprio zasral s Titanikom (vse preveč cheesy, osladno, fuj, fej), ampak v večino ostalih filmih je pa super odigral :palec:

Jaz sem gledala stand up comedy show od Lee Evansa.Moram reči, da sem se cel čas smejala. Prav tako pri bolj politično obarvanem stand upu Chrisa Rocka :palec:

Primorana sem bila gledati Grudge 2 :xx!: xrolleyesx

Pa Shrooms :xx!:

To sta 2 zanič horrorja.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#4668 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 17. december 2008, 12:14

Ko že omenjate di Capria - kako vam je všeč v

Blood Diamond

Meni se sicer ni "zasral" v nobenem filmu, prav resno ga pa tudi nisem jemal.
V tem pa... :palec: :palec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#4669 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. december 2008, 18:56

nisem gledala (blood diamond), sm pa vidla odlomke. bom gledala, ko kje zasledim.

Dons je na htv2 okol 21:30 Hisa letecih bodal (k mi jo je 1x priporocila Aliana in je res fajn, zelo lepo posneto in fajn koreografija itd.)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4670 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 19. december 2008, 09:05

Včeraj na Kanalu A

The Parole Officer - prevod naslova je bil... :o|o: ...Kriminalci na pomoč... :vio:

Domišljije pri poslovenjanju naslovov našim prevajalcem očitno ne manjka, samo jaz sem zgleda prebutast da bi ugotovil kakšno povezavo ima poslovenjeni naslov z originalnim... x:o)x

Je bila pa to ena zabavna kriminalka-komedija britanske produkcije... :palec:
O uradniku za pogojni izpust, obtoženem umora, ki prosi svoje "varovance" za pomoč da zanj iz bančnega trezorja ukradejo razbremenilni dokaz... x:px x:Dx

Pa Wasabi je bil na TV 3, ob istem času,na srečo ga imam na CD-ju... :palec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#4671 loonanai

loonanai
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 399

Objavljeno: 19. december 2008, 12:14

Mirrors :palec:

http://www.imdb.com/title/tt0790686/

**

Fawnov labirint :palec: :palec:
(dobitnik 3 Oskarjev)

http://www.imdb.com/title/tt0457430/

**

Včeraj je bila premiera 2. dela:

Sirotišnica
http://www.imdb.com/title/tt0464141/
sleepwalking past hope

#4672 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 19. december 2008, 12:30

V ponedeljek na TV 3

Karaula

:palec: :palec: :palec:
Ej, braća so znali delat filme... x:px

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#4673 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. december 2008, 13:12

xokx glih sm hotla v Politikih podat (da nej gleda folk, k je *cela ex juga* not, karakterno, vsi s(m)o prisotni (narodi) in ma vse in vsak nek svoj tud simbolicen pomen).
Res mega film. :palec:

(no men je vseen se bl vsec Lepa sela lepo gore, ta film mi je med parimi najboljsimi yugo filmi, morda celo med sploh vsemi :palec:
(razen konc mi ni vsec - kot tud ne pr karavli, ker se vedno vse zj*, se gre *do konca* - dokler vec nc ne ostane)).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4674 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. december 2008, 13:24

Ko smo glih pr ex jugi, fenomenalen je tud Kusturicin film Dom za vesanje (pa se ker jasno, sej ma mega bero), pa recimo Sjecas li se Dolly bell (ne vem kerga reziserja) itd.

a se kdo spomni nanizanke oz. nadaljevake Grlom u jagode (mislim da so morda pri nas prevedli Na vrat na nos - al nekaj takega). bane Bumar (bane bajs) pa to?
men je to tok super narjeno..... se zdaj se lohk spomnim (=iz spomina privlecem) une muzkice in tega... sami dbest srbski igralci (miki manojlovic in ostali)...

k je glih Boby omenil jugonostalgijo oz. da sem jaz (v politicni temi). x:)x
politicno in tko - niti malo.
kar se pa tice odnosov, folka, kulture in umetno0sti, zura (in dobrin x;)x) in tega - pa priznam - sem. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4675 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 19. december 2008, 14:55

xokx glih sm hotla v Politikih podat (da nej gleda folk, k je *cela ex juga* not, karakterno, vsi s(m)o prisotni (narodi) in ma vse in vsak nek svoj tud simbolicen pomen).
Res mega film. :palec:

(no men je vseen se bl vsec Lepa sela lepo gore, ta film mi je med parimi najboljsimi yugo filmi, morda celo med sploh vsemi :palec:
(razen konc mi ni vsec - kot tud ne pr karavli, ker se vedno vse zj*, se gre *do konca* - dokler vec nc ne ostane)).


x:Dx
Pa ni to Made in USA... x8Dx
Srečni konec pa podobne fore.
Realno do konca, čeprav kruto... :palec:

Ko smo glih pr ex jugi, fenomenalen je tud Kusturicin film Dom za vesanje (pa se ker jasno, sej ma mega bero), pa recimo Sjecas li se Dolly bell (ne vem kerga reziserja) itd.

a se kdo spomni nanizanke oz. nadaljevake Grlom u jagode (mislim da so morda pri nas prevedli Na vrat na nos - al nekaj takega). bane Bumar (bane bajs) pa to?
men je to tok super narjeno..... se zdaj se lohk spomnim (=iz spomina privlecem) une muzkice in tega... sami dbest srbski igralci (miki manojlovic in ostali)...

k je glih Boby omenil jugonostalgijo oz. da sem jaz (v politicni temi). x:)x
politicno in tko - niti malo.
kar se pa tice odnosov, folka, kulture in umetno0sti, zura (in dobrin x;)x) in tega - pa priznam - sem. xDDx


Kusturica je režiral in napisal scenarij... :palec:

IMDB - Sjećaš li se Dolly Bell

Ja, Grlom u jagode... x:Dx :palec:
Pa tista... x?x ...ne spomnim se naslova, Ljubiša Samarđić je igral frizerja... x:Dx
Da ne omenjam legendarnih Maratoncev in Ko to tamo pjeva... :palec: x:px

Zanimivo da ima na IMDB večina jugo-filmov zelo visoke ocene, tako uradne kot od obiskovalcev.

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0