Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Filmi, ki jih radi gledamo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
7553 komentarjev na to temo

#7326 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 21. maj 2015, 22:03

Wayward Pines

 

Reklame z jumbotov in opis znanke, da sem se spravila pogledat prvi del. Trenutno ostajam priklenjena pred tv ob drugem. Zanimiv in obetaven začetek, čeprav gre za zaplete, že videne v različnih filmih/serijah. Upam, da se bo razvilo v nekaj dobrega, ne pa kaj ponavljajočega in nerazumljivega. 

ja, dober je tale wink.png



#7327 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 22. maj 2015, 18:20

Včeraj sem gledala na SLO2 Sredi vihre. Zanimiv film, o času Stalinovih čistk. 

 

http://www.napovedni...odukcijski_film

 

Pred kratkim pa sem odkrila in potamanila vse tri serije Vikingov icon_smile_blush.gif . 



#7328 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 22. maj 2015, 21:00

Wayward Pines

 

Reklame z jumbotov in opis znanke, da sem se spravila pogledat prvi del. Trenutno ostajam priklenjena pred tv ob drugem. Zanimiv in obetaven začetek, čeprav gre za zaplete, že videne v različnih filmih/serijah. Upam, da se bo razvilo v nekaj dobrega, ne pa kaj ponavljajočega in nerazumljivega. 

Ma ja, sem naredila nekaj neumnega in šla pogledat spoilerjeph34r.png. OK, vsaj vem, kaj zamujam. Oziroma česa ne bom.smile.png

 

*****

Mi smo Millerjevi - zanimiva komedija, na izi pred spanjem. 


Life begins at the end of your comfort zone. 


#7329 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 23. maj 2015, 12:24

Wayward Pines

 

Reklame z jumbotov in opis znanke, da sem se spravila pogledat prvi del. Trenutno ostajam priklenjena pred tv ob drugem. Zanimiv in obetaven začetek, čeprav gre za zaplete, že videne v različnih filmih/serijah. Upam, da se bo razvilo v nekaj dobrega, ne pa kaj ponavljajočega in nerazumljivega. 

2 del

 

http://www.filmovizi..._3cae049d9.html



#7330 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 25. maj 2015, 08:49

Sploh ne vem, kaj gledat po TV! Imam preko 300 programov; 250 nekaj prodajajo, 10 vedno ista porocila, 10 nezabavna ameriska jajca, torej ostane priblizno 30 programov z vedno istimi filmi, ki se ponavljajo. Fajn pa je, da ce ob enem filmu zaspim, cez par dni gledam drugi del na drugem kanalu.

 

V kinu sem bila v skoraj 30-ih letih tukaj v TS samo 3x:

film od Kusturice,

potem en italij. film, ki je dobil toliko pohval, kjer sem statirala, pa je blo tako nesmesno srajne, da se se dons sekiram za  7 €! 

in zadnji spektakl .... pomesana sedanjost in pa faraonska doba pa vesoljske ladje. V kinu imajo v stirih kotih gromozanske zvocnike, in ko je vesoljska ladja pristajala je bil tak ropot, da sem mislila, da mi bo srce pocilo!!!!

 

V trazaskih kinih se lahko vstopi kadarkoli, ostevilcenih sedezev ni, ljudje na ves glas vmes govore, hodijo ven in notr ..... No tko, VABLJENI! 


ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#7331 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 25. maj 2015, 09:28

Wayward Pines

 

Reklame z jumbotov in opis znanke, da sem se spravila pogledat prvi del. Trenutno ostajam priklenjena pred tv ob drugem. Zanimiv in obetaven začetek, čeprav gre za zaplete, že videne v različnih filmih/serijah. Upam, da se bo razvilo v nekaj dobrega, ne pa kaj ponavljajočega in nerazumljivega. 

Praviloma ne gledam serij če ni vsaj dve-tri sezone posnetih.

En razlog je ta da tam od koder jih dobim se mi ne da... biggrin.png ... "nabavljat epizodo za epizodo, vmes čakat po en teden na novo in lovit podnapise.

Počakam da je sezona ali dve "pod streho" in se dobi lepo zapakirana v enem komadu.

Drugi razlog je ta da je vse več primerov ko je sicer zanimiva serija po sezoni ali dveh odpovedana.

Gledaš sezono, potem pa obvisiš ob nekem čudnem koncu zadnje epizode in potem nekje prebereš Canceled ... w00t.gif  devil.gif

 

Zgleda pa zanimivo tole...icon_smile_tongue.gif

Počakam do konca sezone.


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#7332 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 25. maj 2015, 09:41

Ascension - http://www.imdb.com/..._=nm_flmg_act_4

 

Mini serija, trije deli.

Za nepozorne gledalce presenetljiv konec, za pozorne ne.

Podobna tema kot Interstellar.

 

Vprašanje ki ga serija zastavlja(moje videnje) - ali človek lahko preseže egoizem, delovanje izključno v svojo korist in ga zamenja z delovanjem v korist skupnosti?

Ali družba kot je sedaj, kjer je korist in uspeh posameznika postavjena pred korist skupnosti sploh ima kakšno bodočnost?

 

Odgovore iščite sami.


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#7333 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 25. maj 2015, 09:44

nadnujno priporočam, ogled Mad Max  fury road , čeprav nisem ljubitelj akcijskih filmov.. sem prvega Maxa z užitkom pogledal.. No ta je boljši 100% akcije brez odvečnih ljubezenskih sluzavosti brez ameriških olepšav in pretiravanj, hud apokaliptični film..

 

 ocena 10 ka najčistejša...

 

https://www.youtube....h?v=vjBb4SZ0F6Q


prenos.jpg


#7334 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 25. maj 2015, 09:56

tudi gejevski lobij bi mu dal 12 ko


prenos.jpg


#7335 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 25. maj 2015, 15:06

brez sexa je vsak film zanič ... biggrin.png

Lohk da igralci niso jedli špargljev ku Pico, pa pol niso ratali kočljivi prizori. tongue.png



#7336 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 25. maj 2015, 16:58

Kaj pa je pol tko dobrega? Zgodba, karakterji? Tipček tud zgleda, bi rekla Nataly, za pocrkljat. 

Une bejbe v belem k jih rešuje. icon_smile_tongue.gif



#7337 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 25. maj 2015, 18:40

Kaj pa je pol tko dobrega? Zgodba, karakterji? Tipček tud zgleda, bi rekla Nataly, za pocrkljat. 

težko rečem, je pa naredil definitivni totalni impakt name.. ki imam raje bl te vojne zvezd pa LOTRe.., te akcije me pa mal motijo ker so agresivne in ponavadi moreče..

Verjetno me je impresioniralo tole neolepševanje sveta po apokalipsi.. običajno taki block busterji poskušajo biti korektni za čimvečji del občinstva.. tako da ja nadnujno je vmes ljubezen seks.. neki brezvezni zapleti, ki podaljšujejo film brezveze.. Ta film je pa čista gola akcija lahk rečem da 95% filma je totalna akcija.. Mad Max je celo v bistvu stranski igralec, glavno vlogo igra Theronova briljantno.. dialogov je malo, niso pocukrani.. ni niti trenutka pavze da greš lahk na WC al da si mal oddahneš.. skoz dogajanje.. scenski efekti fenomenalni, brez nekih blaznih pretiravanj...

 

Poleg tega ni cenenih žrtev.. umirajo fajterji in privilegiranci... ni neke krivice v svetu polnem krivic.. mislim totalno psihotičen film

 

če ga pa gledaš v Cineplexu v 3d tehniki je pa sploh da ti čeljust pade dol..

 Ocena na IMDBju je 8,7.. kar za 4 rimejk nekega originala pomeni absolutni presežek.. Režiser je pa itak isti kot je bil v prvi trilogiji....

Glavni igralec je pravi dec in tudi obnašal se je kot pravi dec... do konca...

 

 glavno vlogo pa imajo v bistvu babe.. fajterke...

 

 in to ne na pocukran feministični način

 

 VRHUNSKO

 

 Oglejte si ga pod nadnujno

 

 must watch tega leta..

 

 pa ne ga skidat dol z neta.. tistih 7 evričev reskirajte.. 


prenos.jpg


#7338 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 31. maj 2015, 20:02

Survivor

dobra akcija wink.png

 

http://filmotopia.co...vodom/survivor/



#7339 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 1. junij 2015, 16:10

še tega poglej, k si že odrasel tongue.png

+18

 

http://onlinebioskop...013/60-1-0-4866



#7340 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 15. junij 2015, 09:22

Interstellar. Razočaranje. Saj je čisto ok filmček, tam nekje do vstopa v črno luknjo, kjer se začne solzavost sleepy.gif celo če bi ga ČL prežvečila in izpljunila direkt na nov, ljudem prijazen planet bi bilo bolje kot tole. Meh.

 

No ja. Still better than Gravity laugh.png


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#7341 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 15. junij 2015, 11:52

Danes ponoci sem gledala super film Alla deriva-adrift (Film) Thriller 

Regia: Hans Horn - Cast: Susan May Pratt, Richard Speight Jr., Niklaus Lange, Ali Hillis. THRILLER 95' - Germania, 2006

 

Baje je resnicna zgodba:

3-je pari, sosolci iz mladih let, ena kopija z dojenckom gredo jahtat. Sredi odprtega morja se hocejo malo namocit. 4 skocijo v vodo, mamica z otrokom in lastnik kaksne 40-metrske jadrnice ostanejo. Zenska se boji morja, ker ko je bila mala sta se z ocijem kopala v morju, on je utonil, ona ga je resevala! 

 

Potem gresta na palubo, tip jo vzdigne, ona krici in .... skoci z njo v morje. Ona skoraj umre od straha, edina ki ima resilni brezrokavnik. Vse v redu, toda ..... NIHCE NI SPUSTIL STOPNIC! Tako plavajo okoli ladje, ki je visoka in ne morejo gor. Niso se niti zasidrali.

 

Ena od straha utoni, tip jo resuje, toda globina je velika in .... ena manj. Ko se v krogu vrtijo pridrvi en ogromen gliser s  katerega jim zenske veselo mahajo, oni v vodi kricijo na pomoc, toda motor je preglasen! 

 

Otrokov oce gre z masko pod ladjo, in ker mu zmanjka kisika z glavo udari v (ne vem kako se ze rece) eliko, zacne krvaveti, pride na povrsje (na sreco v filmu ni morskih psov) in potem kmalu umre. 

 

Drugi tip ponori, vzame noz in ga zacne zabadati v ladnjin trup, tako da bi potem nekdo stopil nanj in naprej na ladjo. Ker pa je ladja iz spolzke plastike mu noz spodrsne in se zabode v trebuh. Kmalu umre. 

 

Ostanejo trije: lastnik, ki pa sploh ni, si je jadrnico samo sposodil, da bi se hvalil, kako je bogat. Punca zabodenega v trebuh se odloci, da gre plavat po pomoc .... Zacne dezevati, neurje, noc .... Lasnik tauha in iztauha neko zelezo, ga  zabada v trup in mu uspe, tako da ona spleza na njegove rame in naprej na barko. Hitro spusti stopnice in gre k dojencku, ki se cel dan dere na ves glas.

 

Cez nekaj casa vidi, da tipa ni! Gre pogledat ... in v luninem siju ga vidi, kako se plavajoc oddaljuje. Ze je hotel na ladjo, toda zavedajoc se posledic, 100-letnega zapora, odloci za samomor. Ona mu vrze resilni pas, ga klice in potem skoci v morje, ga resuje in ..... 

 

tukaj se konca do jutra, ko pride ena ribiska barka! Ribic vidi ladjo, resilni pas, resilni oranzni jopic, spuscene sopnice in otroski jok. - prva varianta

 

druga varianta: mamica na ladji gleda v daljavo, tip na palubi lezi na trebuhu .... in tako se konca. 

 

Mladi igralci so dosti boljsi od vseh oskarjevcev, res, pretresljivo in dokaj resnicno! 


ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#7342 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 15. junij 2015, 12:02

https://www.youtube.com/watch?v=7kGc5-ZDm4I

 

Danes ponoci sem gledala super film Alla deriva-adrift (Film) Thriller 

Regia: Hans Horn - Cast: Susan May Pratt, Richard Speight Jr., Niklaus Lange, Ali Hillis. THRILLER 95' - Germania, 2006

 

Baje je resnicna zgodba:

3-je pari, sosolci iz mladih let, ena kopija z dojenckom gredo jahtat. Sredi odprtega morja se hocejo malo namocit. 4 skocijo v vodo, mamica z otrokom in lastnik kaksne 40-metrske jadrnice ostanejo. Zenska se boji morja, ker ko je bila mala sta se z ocijem kopala v morju, on je utonil, ona ga je resevala! 

 

Potem gresta na palubo, tip jo vzdigne, ona krici in .... skoci z njo v morje. Ona skoraj umre od straha, edina ki ima resilni brezrokavnik. Vse v redu, toda ..... NIHCE NI SPUSTIL STOPNIC! Tako plavajo okoli ladje, ki je visoka in ne morejo gor. Niso se niti zasidrali.

 

Ena od straha utoni, tip jo resuje, toda globina je velika in .... ena manj. Ko se v krogu vrtijo pridrvi en ogromen gliser s  katerega jim zenske veselo mahajo, oni v vodi kricijo na pomoc, toda motor je preglasen! 

 

Otrokov oce gre z masko pod ladjo, in ker mu zmanjka kisika z glavo udari v (ne vem kako se ze rece) eliko, zacne krvaveti, pride na povrsje (na sreco v filmu ni morskih psov) in potem kmalu umre. 

 

Drugi tip ponori, vzame noz in ga zacne zabadati v ladnjin trup, tako da bi potem nekdo stopil nanj in naprej na ladjo. Ker pa je ladja iz spolzke plastike mu noz spodrsne in se zabode v trebuh. Kmalu umre. 

 

Ostanejo trije: lastnik, ki pa sploh ni, si je jadrnico samo sposodil, da bi se hvalil, kako je bogat. Punca zabodenega v trebuh se odloci, da gre plavat po pomoc .... Zacne dezevati, neurje, noc .... Lasnik tauha in iztauha neko zelezo, ga  zabada v trup in mu uspe, tako da ona spleza na njegove rame in naprej na barko. Hitro spusti stopnice in gre k dojencku, ki se cel dan dere na ves glas.

 

Cez nekaj casa vidi, da tipa ni! Gre pogledat ... in v luninem siju ga vidi, kako se plavajoc oddaljuje. Ze je hotel na ladjo, toda zavedajoc se posledic, 100-letnega zapora, odloci za samomor. Ona mu vrze resilni pas, ga klice in potem skoci v morje, ga resuje in ..... 

 

tukaj se konca do jutra, ko pride ena ribiska barka! Ribic vidi ladjo, resilni pas, resilni oranzni jopic, spuscene sopnice in otroski jok. - prva varianta

 

druga varianta: mamica na ladji gleda v daljavo, tip na palubi lezi na trebuhu .... in tako se konca. 

 

Mladi igralci so dosti boljsi od vseh oskarjevcev, res, pretresljivo in dokaj resnicno! 


ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#7343 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 17. junij 2015, 16:24

https://www.youtube....h?v=7kGc5-ZDm4I


ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#7344 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 17. junij 2015, 16:51

ena kopija se zaleti v eliko? Kaj pa original je šou na derivo?


prenos.jpg


#7345 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 17. junij 2015, 18:03

biggrin.png

 

meni je blo pa najbolj kulsko tole......

 

Otrokov oce gre z masko pod ladjo, in ker mu zmanjka kisika z glavo udari v (ne vem kako se ze rece) eliko, zacne krvaveti, pride na povrsje (na sreco v filmu ni morskih psov) in potem kmalu umre. 

 

Sploh si ne morem predstavljat kako srečo je mel tip, da ni blo v morju morskih psov, k je tko sam umrl, k kdo ve kaj vse bi se mu lahko zgodilo če bi morski psi dejansko bli v morju......biggrin.png



#7346 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 17. junij 2015, 18:12

ja pa od cele barke 40 metrov se gre glih v eliko z glavo butnit.. mika je to škerco..

 

imel pa je srečo v nesreči v nesreči da ni blo škvalov v morj, moram pa povedat da brez pešekanov ni dobrega trilerja  na morju

 

 

zgleda je bil nizek proračun..


prenos.jpg


#7347 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 18. junij 2015, 08:30

biggrin.png

 

meni je blo pa najbolj kulsko tole......

 

Otrokov oce gre z masko pod ladjo, in ker mu zmanjka kisika z glavo udari v (ne vem kako se ze rece) eliko, zacne krvaveti, pride na povrsje (na sreco v filmu ni morskih psov) in potem kmalu umre. 

 

Sploh si ne morem predstavljat kako srečo je mel tip, da ni blo v morju morskih psov, k je tko sam umrl, k kdo ve kaj vse bi se mu lahko zgodilo če bi morski psi dejansko bli v morju......biggrin.png

Jasno, da se ob gledanju pricakuje, da slej ko prej pride kak morski pes, kajti krvi je biloo kar dosti! Pa nic, cisto drugacen zakljucek! 

 

Glede tega, kako se je udaril v eliko: bil je pod ladjo in noz se mu je izmuznil iz rok. Plaval ga je iskat in ker je bil brez kisika se je moral hitro vrniti na povrsje, toda bil je vedno pod ladjo in tako je razbil glavo ob eliko!!!!! 


ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#7348 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 18. junij 2015, 09:30

....biggrin.png ....vedva tud najdeta fore...

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

Sicer mi je pa ta žanr- triler  filma res čist mim...

Zaboga miloga, sem se že enkrat pred davnimi leti pritoževala nad programskim načrtom odgovornih...

Odpreš tv....in sami krvavi prizori ....ma če maš 500 programov....ne vem, če jih je od tega 10 takih, ki v prednost predvajanja posredujejo kaj poučnega in optimističnega ....

Od reklamiranja in propagiranja tržnih izdelkov, me najbolj razpiči, da si s koncem dneva potegnem svojo rezervno mizo za večerjo, se vsedem pred tv ekran....pa pritisnem na obvezno neko negravžno truplo, nasilje, in sadistično ubijanje z raznimi rekviziti....

ja dober tek no...sorry.gif

Če mi rata nekak premaknit....mi še Janševa faca v primerjavi s tem, zgleda tak lep baby mix....icon1_blush.gif

 

Ne resno....

...Kdo si želi in gleda trilerje.

A kdo predvideva, da tega žanra ne občutimo že v našiih reality lajfih ?

Ne vem....adrenalina v vsem kar itak dnevno balansiramo ne manjka...

Od stresov obolevamo že itak....baje smo Slovenci po nekih objavah meritev v EU celo v prednosti pred mnogimi...

Bolani od napetega življenja....v zaključku dneva nato avtomatično gledamo še trilerje, kriminalke, spletke...

 

Mah..... smo vodljivi in razglašeni brez smisla za uravnovešanje, res !....scratchchin.gif

 

Če bi zdaj psihološko preanalizirali post efekt takega gledanja...bi nam kmalu postalo jasno....da so trilerji zelo negativni za našo psiho...

Še tisti inicirani prizori, ki na minutko izgledajo realni in bi seveda možna reakcija v neki situaciji bila lahko izobraževalna,  deluje čist kontra vzpodbudno...

 

Nič kolikokrat se zalotim, da se mi kakšen takšen prizor vrine v spomin...ko napr. hodim pozno zvečer po pusti ulici...

Enkrat se mi je v takšni priliki iza ovinka pridružil nek dedec...in najbržda mi ni treba posebej razlagat, da sem imela tstih 400 m, oke samo zanj....icon16.gif

Ne vem, če se od tega silnega pogledovanja po njemu ...ni na koncu bolj on bal mene ...kot jst njega...bucktooth1.gif

 

Problem producentov tega žanra je v tem...da ne razmišljajo koliko zares mladih se vživlja v te scene.

To ostane v zapisu možganov.

....Skupaj z nasiljem, kriminalom in vsem sadizmom, ki mnogim postanejo lahko ideje v raznih okoliščinah....

 

Evo ni mi jasno, da nimamo v odgovornih vrstah nikakršne resne debate glede takšnega non-stop rolanja.

In da se tudi vzgojno kot starši ne zavedamo, da imamo pravico tako kot dolžnost opozarjati na nizko kvaliteto tv programa...

Pa moramo res vse za Ameriko ponavljat ?

 

Evo, en mal nostalgije za nekdanjim obdobjem pa drži;

Čeprav sem pregledala vse Sutjeske, Kozare in Valterje ....sem  kljub vojnim tematikam- lahko vsaj nekaj karakternega odnesla in zgradila....

Da ne rečem, da kronično primanjkuje humorja, ki smo ga bili takrat deležni z mnogimi vrhunskimi igralci v večernih serijah...

 

In ja itak...je blu neki treba nardit v zvezi s tem.medal.gif

Pa sem si pri operaterju zakupla funkcijo ponavljanja oddaj...tako, da zdaj lepo v miru za nazaj pogledam in si prebiram - le tisto kar me zanima...

ha...In nič reklam vmes...partyy.gif

Lepo v kosu brez vseh teh ultra Always, Pampers, Wilkinsona in raznih trilerskih Mesnin dežele kranjske....icon1_rolleyes1.gif

.

Nič več poneumljanja in nenadnega vsiljenega vgrajevanja panike, strahu in depre v našo podzavest ...

Lepo poslušam kaj ma Jasmina na Klepetu ob kavi za povedat, pol mal srbskega humorja iz vsakdanjega življenja....ajde kak dokumentarec, pa aktualna debata...pa kakšen lep življenjskih filmček....brez te psihopatologije, ki sicer prevladuje kronično- brez tega knofka na "skip"...

 

P.S.

...(ja itak pa tvslo3, a ne ...biggrin.png ...sam ne...to pa ni triler...to je pa lepo prosim resničnostni show...laugh.png )


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#7349 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 18. junij 2015, 09:42

....biggrin.png ....vedva tud najdeta fore...

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

Sicer mi je pa ta žanr- triler  filma res čist mim...

Zaboga miloga, sem se že enkrat pred davnimi leti pritoževala nad programskim načrtom odgovornih...

Odpreš tv....in sami krvavi prizori ....ma če maš 500 programov....ne vem, če jih je od tega 10 takih, ki v prednst predvajanja posredujejo kaj poučnega in optimističnega ....

Od reklamiranja in propagiranja tržnih izdelkov, me najbolj razpiči, da si s koncem dneva potegnem svojo rezervno mizo za večerjo, se vsedem pred tv ekran....pa pritisnem na obvezno neko negravžno truplo, nasilje, in sadistično ubijanje z raznimi rekviziti....

ja dober tek no...sorry.gif

Če mi rata nekak premaknit....mi še Janševa faca v primerjavi s tem, zgleda tak lep baby mix....icon1_blush.gif

 

Ne resno....

...Kdo si želi in gleda trilerje.

A kdo predvideva, da tega žanra ne občutimo že v našiih reality lajfih ?

Ne vem....adrenalina v vsem kar itak dnevno balansiramo ne manjka...

Od stresov obolevamo že itak....baje smo Slovenci po nekih objavah meritev v EU celo v prednosti pred mnogimi...

Bolani od napetega življenja....v zaključku dneva nato avtomatično gledamo še trilerje, kriminalke, spletke...

 

Mah..... smo vodljivi in razglašeni brez smisla za uravnovešanje, res !....scratchchin.gif

 

Če bi zdaj psihološko preanalizirali post efekt takega gledanja...bi nam kmalu postalo jasno....da so trilerji zelo negativni za našo psiho...

Še tisti inicirani prizori, ki na minutko izgledajo realni in bi seveda možna reakcija v neki situaciji bila lahko izobraževalna,  deluje čist kontra vzpodbudno...

 

Nič kolikokrat se zalotim, da se mi kakšen takšen prizor vrine v spomin...ko napr. hodim pozno zvečer po pusti ulici...

Enkrat se mi je v takšni priliki iza ovinka pridružil nek dedec...in najbržda mi ni treba posebej razlagat, da sem imela tstih 400 m, oke samo zanj....icon16.gif

Ne vem, če se od tega silnega pogledovanja po njemu ...ni na koncu bolj on bal mene ...kot jst njega...bucktooth1.gif

 

Problem producentov tega žanra je v tem...da ne razmišljajo koliko zares mladih se vživlja v te scene.

To ostane v zapisu možganov.

....Skupaj z nasiljem, kriminalom in vsem sadizmom, ki mnogim postanejo lahko ideje v raznih okoliščinah....

 

Evo ni mi jasno, da nimamo v odgovornih vrstah nikakršne resne debate glede takšnega non-stop rolanja.

In da se tudi vzgojno kot starši ne zavedamo, da imamo pravico tako kot dolžnost opozarjati na nizko kvaliteto tv programa...

Pa moramo res vse za Ameriko ponavljat ?

 

Evo, en mal nostalgije za nekdanjim obdobjem pa drži;

Čeprav sem pregledala vse Sutjeske, Kozare in Valterje ....sem  kljub vojnim tematikam- lahko vsaj nekaj karakternega odnesla in zgradila....

Da ne rečem, da kronično primanjkuje humorja, ki smo ga bili takrat deležni z mnogimi vrhunskimi igralci v večernih serijah...

 

In ja itak...je blu neki treba nardit v zvezi s tem.medal.gif

Pa sem si pri operaterju zakupla funkcijo ponavljanja oddaj...tako, da zdaj lepo v miru za nazaj pogledam in si prebiram - le tisto kar me zanima...

ha...In nič reklam vmes...partyy.gif

Lepo v kosu brez vseh teh ultra Always, Pampers, Wilkinsona in raznih trilerskih Mesnin dežele kranjske....icon1_rolleyes1.gif

.

Nič več poneumljanja in nenadnega vsiljenega vgrajevanja panike, strahu in depre v našo podzavest ...

Lepo poslušam kaj ma Jasmina na Klepetu ob kavi za povedat, pol mal srbskega humorja iz vsakdanjega življenja....ajde kak dokumentarec, pa aktualna debata...pa kakšen lep življenjskih filmček....brez te psihopatologije, ki sicer prevladuje kronično- brez tega knofka na "skip"...

Se strinjam v celoti....

Namest da gledamo humor in znanstveno fantastiko mi neke trilerje in drame..

 

Poboldano pa,, niti za sekundo nisem podvomil v napisano...flirt.gif


prenos.jpg


#7350 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 18. junij 2015, 09:45

...zatu pa sem na lajk počakala...pol pa dodala tekst še za tvslo3....em119.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0