Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje sanje 2


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 6 x ocenjeno
2619 komentarjev na to temo

#2526 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 7. julij 2016, 15:36

Ob tem kar si (Silvija) napisala, sem pomislila na to, da ta izkušenost, rabi desetletja. In potem to.... ampak jaz nimam tolk desetletij še pred sabo. Niti za sabo. Se pravi bom neumna umrla. huh.png  sing.gif

To, kaj imaš pa pred sabo še...samo Bog ve. Ali pa Brezo wink.png



#2527 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. julij 2016, 21:04

Ambicioznost ... ccc kam gre ta svet. ylflower.gif

 

Ma kakva ambicioznost neki...to je samo en korak naprej na evolucijski poti...kot da bi rekla, da je bebica ambiciozna, ko se začne premikati namesto po štirih po dveh...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2528 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 571

Objavljeno: 12. julij 2016, 14:17

Zdej... al dela štalo zahtevni šef v službi al pa zahtevni šef doma....tongue.png

 

Vsekakor se ne bojim zate - kot ugotavljaš si unikatna...biggrin.png


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#2529 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 12. julij 2016, 21:39

Večinoma pozabljam sanje - če že kaj sanjam. Nazadnje se spomnim, da sem se potrudila udomačiti, ukrotiti medvedko v divjini, in izgleda, da so bile to ene mojih bolj pozitivnih sanj. ohmy.png



#2530 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 28. julij 2016, 12:38

ponoči sem sanjala enega člana od lnf. koga točno, bom rajš zadržala zase. je pa moškega spola.



#2531 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 28. julij 2016, 14:42

Ja in... kaj več za povedat? smile.png

Anede...glih tolk, da za en "rajc" vrže, po pa nič wink.png



#2532 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 2. avgust 2016, 07:28

Mal smo se mečkali. 



#2533 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 2. avgust 2016, 11:21

Mal smo se mečkali. 

S kom, s kom ...ane...to je zdaj vprašanje inno.gif laugh.png



#2534 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 2. avgust 2016, 13:19

Ne bo povedala. Saj jaz tud ne bi, če bi kaj takega sanjala biggrin.png

Saj vem...sam jo moram malo "kibicat" biggrin.png



#2535 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 2. avgust 2016, 19:19

ugibajte



#2536 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 5. avgust 2016, 09:25

Zadnjič sem sanjala, da smo bili na eni žurki in sem tam spoznala tipa od kolegice. Ko se mi je nasmejal je imal tak lep velik nasmeh z bleščečimi belimi zobmi. Vse kul ampak kaj k je bilo men kr malo freaky, ker vsakič k sem ga pogledala je on gledal mene z istim nasmeškom :O :D 


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2537 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 17. avgust 2016, 18:17

Imela sem več sanj. V enih sem videla posamezne perunike med travo, ki je bila zelo zelena, a ni bila visoka, zato so perunike izstopale.
V drugem delu pa sem bila tudi na travniku. Videla sem mišjo luknjo in miši v njej. Maček je sprva ujel eno, nato pa še vsaj 3 (eno po eno). Ene so se zdele zelo majhne.

Morda kakšen nasvet?



#2538 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 21. avgust 2016, 05:59

Danes sem sanjala Ceres. Imela je tam enih 25 let, vitka, skakala okoli v mini kiklci... sem si mislila, no, tale se na forumu predstavlja kakor zaobljena gospa srednjih let, v resnici pa tkole... laugh.png


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#2539 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 21. avgust 2016, 14:55

Imela sem več sanj. V enih sem videla posamezne perunike med travo, ki je bila zelo zelena, a ni bila visoka, zato so perunike izstopale.
V drugem delu pa sem bila tudi na travniku. Videla sem mišjo luknjo in miši v njej. Maček je sprva ujel eno, nato pa še vsaj 3 (eno po eno). Ene so se zdele zelo majhne.

Morda kakšen nasvet?

Mah, jaz bi čisto plastično: nekaj, kar izstopa - perunike. A se upaš podat v to, kar se ti kaže? Ali bi se raje skrila v "mišji luknji", se pritajila in bila čisto majčkena? Ker se bojiš, da če se podaš v to - novo, izpostavljeno, da kdo ne bo odobraval ali ti celo metal polena pod noge? Dve lastnosti: miška majčkena, plašna, mačka pa močna, samozavestna, intuitivna, sposobna. Kaj bo zdaj bilo pri tebi? 



#2540 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 26. avgust 2016, 10:15

bucktooth1.gif butaste sanje do konca.....že cel mesec se vsa potna zbujam, sam tole...tole je pa višekem45.gif

 

sanjala Zorana Jankoviča,da se preganjava po enih zaraščenih zemljiščihicon1_blush.gif pa prerekavaeekblue.jpg 

 

 

*

 

sem vam fauš za one orgazme v sanjahlinktongue.gif  men se sanjajajo same trotlarijeukid.gif


Obečanje ludom radovanje...


 


#2541 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 26. avgust 2016, 20:48

Jaz same neumnosti še sanjam.

zadnjič sem v sanjah povozila psa - enega malega pekinezara. niti ustavila se nisem, ko sem cucka na cesti (v sanjah) videla, ampak čisto počasi peljala naprej. in potem je zrukalo..no,, tak pa je povožen. kot da bi ga namensko hotela jebela no..

danes pa sem sanjala, najprej goloba, ki se cartljal kot maček, potem pa mačko našo, ki hotla goloba ulovit..in kako smo ga skrivali pred njo. živalsko carstvo v glavnem


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#2542 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 7. december 2016, 13:57

Danes sem sanjala, da se je moja mama pogovarjala s sosedovo snaho in poleg je bla živameja. Mama je bila obrnjena s hrbtom proti meni. Obe sta imeli v rokah enega fantka. Otrok v snahinem naročju, moram reč da je bil zlo lep otrok, imel je skodrane in temno rjave laske.

 

Zdi se mi, da sanje govorijo o materinstvu. Kažejo, da sem razdvojena al kaj? Hm ...



#2543 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 10. december 2016, 20:12

Spet sem neki sanjala in sicer, da mi je prijateljica, ki jo nisem vidla že celo večnost, podarila eno čudovito srebrno zapestnico. In svetila se je fuuul lepo.

 

 



#2544 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 11. december 2016, 14:55

Danes sem sanjala, da se je moja mama pogovarjala s sosedovo snaho in poleg je bla živameja. Mama je bila obrnjena s hrbtom proti meni. Obe sta imeli v rokah enega fantka. Otrok v snahinem naročju, moram reč da je bil zlo lep otrok, imel je skodrane in temno rjave laske.

 

Zdi se mi, da sanje govorijo o materinstvu. Kažejo, da sem razdvojena al kaj? Hm ...

 

Sem si začela pisat sanje v zvezek. Sanje so podzavest in včeri sem mal razmišljala, kaj mi poskušajo povedat.

Snaha z lepim otrokom v naročju, mama obrnjena s hrbtom proti meni in živameja. 

 

V mislih se mi je prikradel tale simbol.

 

i1091555_yininyang.jpg

 

 

Spet sem neki sanjala in sicer, da mi je prijateljica, ki jo nisem vidla že celo večnost, podarila eno čudovito srebrno zapestnico. In svetila se je fuuul lepo.

 

Srebro je pa ženski princip-Luna.



#2545 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 6. januar 2017, 08:21

V zadnjem mesecu sem imela dvakrat podobne sanje (to se mi do sedaj ni dogajalo), zato mi je tok bolj zanimivo. Obakrat sem sanjala, da smo šli do ene neznane hiše, ki nam je bila zanimiva (ok enkrat smo šli na obisk vendar je bila hiša nenavadna, drugačna). Ko smo bili notri pa sem jaz opazila, da hiša stoji na pečini, ker ko sem pogledala čez okno sem videla globok prepad. V obeh primerih je bila drugače zelo lepa pokrajina, ki smo jo občudovali vendar nad pečino sem se pa kar zgrozila, ampak me je pokrajina pomirila. Prvič sem pod pečino sanjala tudi reko in to tako čisto smaragdno reko. wink.png


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2546 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 25. februar 2017, 19:34

Meni se je pa sanjalo o stolpnici. Bila sem v njej. Zdela se mi je vsa razmejana, vendar je stala. Potem pa je nekdo vzel eno samo opeko ven (kot iz stene - Takrat sem že prišla ven.).  In to je povzročilo domino efekt in potem se je stolpnica začela rušiti. Ni se porušila cel, a en del stolpnica se je. Tiste ruševine so potem stale kot pred vhodom in ga zapirale.



#2547 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 28. februar 2017, 07:51

Danes sem imela res fine sanje. Take, v dejanjih nepovezane. Najprej sem eno veverico hranila (oziroma sem jo na finto vrgla, ker v roki nisem imela oreščkov in tako naprej ... in je ugriznila v prst in to večkrat.) Potem sem se zbudila in spet v hipu zaspala in tale klasika, se zbudit v primežu orgazma. Ampak tega sem že vajena in mi gre na živce. Nakar sem sanjala najčistejše morje. In sva šla s tem prijateljem in mu rečem, nekaj v smislu .... kolk si počasne. In zdirja noro hitro. Zuf in ga nisi več videl. Nakar jaz poletim čez morje mimo desetih zalivov. Veter mi mrši lase in si mislim ... prehtela te bom. Oziroma sem ga hotela dohitet. Nakar ga nisem našla. In žalostna ampak spet je treba nekaj uredit in se iz morja prikaže ozelenjen ruševinast stolpič in cvetje je tudi iz njega raslo. Visok In slok. In mi rečejo ti moji novi prijatelji ... da je to treba gledat pod lupo ali daljnogledom. In pogledam in res cela čarovnija. Ampak jaz sem morala tega človeka poiskat.In so bili podvodni bazeni povezani s tuneli. Na takih točkah se vedno zbudim.  Danes pa na izi.

treba se je večkrat dol dat !



#2548 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 28. februar 2017, 19:23

V zadnjem mesecu sem imela dvakrat podobne sanje (to se mi do sedaj ni dogajalo), zato mi je tok bolj zanimivo. Obakrat sem sanjala, da smo šli do ene neznane hiše, ki nam je bila zanimiva (ok enkrat smo šli na obisk vendar je bila hiša nenavadna, drugačna). Ko smo bili notri pa sem jaz opazila, da hiša stoji na pečini, ker ko sem pogledala čez okno sem videla globok prepad. V obeh primerih je bila drugače zelo lepa pokrajina, ki smo jo občudovali vendar nad pečino sem se pa kar zgrozila, ampak me je pokrajina pomirila. Prvič sem pod pečino sanjala tudi reko in to tako čisto smaragdno reko. wink.png

 

A se ti zdi, da je v tvojem življenju eno področje, ki ti ni "dostopno"? Bi rada na enem področju izboljšala stvari, pa zadeve nekako ne stečejo in se mogoče zaradi tega počutiš nesigurno (v bistvu zunanji dejavniki to onemogočajo)?



#2549 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 1. marec 2017, 10:54

Rešitve se ne da doseči z umskim in intelektualnim razmišljanjem oz. naporom. Le s predajo duhovnemu razodetju, tj. Bogu, Krišni. 



#2550 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 1. marec 2017, 11:45

Vem.






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0