Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino

Fotka

Moje sanje 2

• Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 6 x ocenjeno
2634 komentarjev na to temo

#2626 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 3. november 2017, 10:32

miselno ga očistiš ... vizualiziraš čiščenje ...

Aha, thanks. 

#2627 *glas*

*glas*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 589

Objavljeno: 3. november 2017, 12:22

tvoja težava je vedno tvoj pogled na celoto ... in seveda se najprej postavi vprašanje ali sploh vidiš celoto ....

ko razumeš princip ENO , si težava vedno ti ...

Ja seveda..  Če je težava,

potem ko sporočam "drugim", to počnem tako, kot če bi to sporočal svojim preteklim sebi..  wink.png

Ni nujno pa da je kaka težava, saj ta ni potrebna, da se kdaj oglasiš in kaj poveš..  Poveš tudi, če vidiš možnost nadgradnje, napredka, da pomagaš itd..

Jaz delujem iz navdihov, izzivov, namena..    

in ne iz "problemov"..   kaj sploh je problem?

"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."

#2628 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 839

Objavljeno: 3. november 2017, 13:22

Ja seveda..  Če je težava,

potem ko sporočam "drugim", to počnem tako, kot če bi to sporočal svojim preteklim sebi..  wink.png

Ni nujno pa da je kaka težava, saj ta ni potrebna, da se kdaj oglasiš in kaj poveš..  Poveš tudi, če vidiš možnost nadgradnje, napredka, da pomagaš itd..

Jaz delujem iz navdihov, izzivov, namena..    

in ne iz "problemov"..   kaj sploh je problem?

počasi bom štekal tvoje pridige laugh.png

miselno ga očistiš ... vizualiziraš čiščenje ...

ma če ti to ne rata, ga potunkaš v kis, skupaj s svojo glavo laugh.png

#2629 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 3. november 2017, 14:30

ma če ti to ne rata, ga potunkaš v kis, skupaj s svojo glavo laugh.png

Kot očitno že veš, je kis naravni mehčalec. Nekaj časa sem ga kar redno uporabljala. Samo dišala sem bolj "kislo". 

Bo že dovolj, da ga malo lepo gledam in rečem sanjam, da lahko lepo odidejo k svojemu izvoru. Na potovanju seveda nisem imela dream catcherja, pa itak se zbujala vsako uro, ker nisem bila navajena postle...Jaoj, kere sanje dogajale... tongue.png

#2630 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 4. november 2017, 18:38

to kaj ti dogaja ni peta dimenzija ... ti imaš težave z astralom in astralnimi blodnjami ... z neobdelanimi preteklimi lajfi, ko si ga na veliko sral proti ljudem, zdaj pa te preganjajo vsi ti duhci ...

Take ven mečeš,da ti res ne morem pomagati !

#2631 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 039

Objavljeno: 4. november 2017, 20:16

Da ti še enkrat razložim,da sem na skici jaz osebno;narisal sem se takoj ,k sem prebujal telo da skočim vanj !Tudi avatar sem narisal kako skačem v telo. (videno iz paraliziranega mojega telesa - delujejo samo oći oziroma vid in  delna zavest.

Kako pa veš da si bil ti...oziroma še boljše vprašanje, če si že bil ti, kako veš, da si bil samo ti...kaj če si bil ti plus prijateljček, ki te je nekako "zasenčeval" ali "presvetljeval"...

-preveri energijsko telo tistega zgoraj

-preveri energijsko telo tistega spodaj

A se ti zdi, da je ista vibracija...tongue.png

Otkačeni človeček- ezoterik, okultist, mistik, polupismeni crnogorac...

myst1c.gif

#2632 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 5. november 2017, 18:11

Kako pa veš da si bil ti...oziroma še boljše vprašanje, če si že bil ti, kako veš, da si bil samo ti...kaj če si bil ti plus prijateljček, ki te je nekako "zasenčeval" ali "presvetljeval"...

-preveri energijsko telo tistega zgoraj

-preveri energijsko telo tistega spodaj

A se ti zdi, da je ista vibracija...tongue.png

Ne boj se 100% preverjeno ! ne bi rad opisoval,kaj vse sem zmožen !

Včasih če kaj ni - pa naredim !

#2633 U-poštevanka

U-poštevanka
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 558

Objavljeno: 8. marec 2018, 20:16

Sanjala sem par dni nazaj, da sem se s čolnom (nadzorna hiška je bila na krmi, v njej pa nikogar) vozila po kopnem. Zelo tekoče in brez trenja. Nakar sem se v tej ladjici pripeljala na Špico. In je zapeljala po kamnitih stopnicah v Ljubljanico ampak v reki je bilo kup preprek. Isto kot na cesti ti količki in robniki in tako naprej. Nič strašnega se ni zgodilo in je odrohnela (brnenje motorja in tako) v smeri barja. In se nenadoma pojavijo okoli mene še ostali ljudje s svojimi ladjicami. Brez hiške na krmi in popolnoma neodzivni. In ko to opazim, se začne moj čoln skorajda potepljat. Se spusti pod gladino in voda zalije. In jaz začnem opozarjat na nastalo situacijo. Čudilo me je ves čas to, da se nisem počutila zmočeno. Nakar se scena zamenja in se znajdem v neki ogromni hali na tekočem traku, in se oprijemam nekih paketov ki se rolajo po tem traku kot po enem toboganu. In jaz z njimi. In ko to ugotovim hočem skočit dol a ne morem brez problema, ker se strop, stene in tla začnejo premikat. In potem mi nekako rata. In iščem izhod.

Primerjavo z resničnostjo toplo odsvetujem. smile.png

#2634 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 325

Objavljeno: 8. marec 2018, 20:52

ahahah shit ... pa sem se čist uživela v to kar si napisala  laugh.png  ... bere se kot dobra scena v kateri nastopa sama Angelina Jolie ... zato bo konec srečen  ...biggrin.png

Skratka iščeš rešitev  in ja ... definitivno že veš in vidiš kaj je narobe wink.png  ... oprijela se boš naproti rotirajočega Jackie Chana   ...  zato se vse dindola  in premika s teboj vred  ... ampak trdnost doskoka zagotovljena ... pač, uživaj v nujnih premikih ... smile.png 

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

Ivan Pernar; Živi zid ... poslanec hrvškega državnega zbora o vsem kar politične elite v zakulisju počnejo, komu pripadajo in o vsem kar ljudje ne vemo, ker nam je prikrito ... o Washingtonu, ki dirigira politiko Evrope

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

#2635 U-poštevanka

U-poštevanka
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 558

Objavljeno: 8. marec 2018, 20:57

Iz tvojih ust v božja ušesa.

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0