Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino

Fotka

Moje sanje 2

• Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 6 x ocenjeno
2653 komentarjev na to temo

#2651 čebelica01

čebelica01
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 984

Objavljeno: 7. december 2016, 13:57

Danes sem sanjala, da se je moja mama pogovarjala s sosedovo snaho in poleg je bla živameja. Mama je bila obrnjena s hrbtom proti meni. Obe sta imeli v rokah enega fantka. Otrok v snahinem naročju, moram reč da je bil zlo lep otrok, imel je skodrane in temno rjave laske.

Zdi se mi, da sanje govorijo o materinstvu. Kažejo, da sem razdvojena al kaj? Hm ...

#2652 čebelica01

čebelica01
  • Legenda Foruma

Objavljeno: 10. december 2016, 20:12

Spet sem neki sanjala in sicer, da mi je prijateljica, ki jo nisem vidla že celo večnost, podarila eno čudovito srebrno zapestnico. In svetila se je fuuul lepo.

#2653 čebelica01

čebelica01
  • Legenda Foruma

Objavljeno: 11. december 2016, 14:55

Danes sem sanjala, da se je moja mama pogovarjala s sosedovo snaho in poleg je bla živameja. Mama je bila obrnjena s hrbtom proti meni. Obe sta imeli v rokah enega fantka. Otrok v snahinem naročju, moram reč da je bil zlo lep otrok, imel je skodrane in temno rjave laske.

Zdi se mi, da sanje govorijo o materinstvu. Kažejo, da sem razdvojena al kaj? Hm ...

Sem si začela pisat sanje v zvezek. Sanje so podzavest in včeri sem mal razmišljala, kaj mi poskušajo povedat.

Snaha z lepim otrokom v naročju, mama obrnjena s hrbtom proti meni in živameja. 

V mislih se mi je prikradel tale simbol.

i1091555_yininyang.jpg

Spet sem neki sanjala in sicer, da mi je prijateljica, ki jo nisem vidla že celo večnost, podarila eno čudovito srebrno zapestnico. In svetila se je fuuul lepo.

Srebro je pa ženski princip-Luna.

#2654 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 832

Objavljeno: 6. januar 2017, 08:21

V zadnjem mesecu sem imela dvakrat podobne sanje (to se mi do sedaj ni dogajalo), zato mi je tok bolj zanimivo. Obakrat sem sanjala, da smo šli do ene neznane hiše, ki nam je bila zanimiva (ok enkrat smo šli na obisk vendar je bila hiša nenavadna, drugačna). Ko smo bili notri pa sem jaz opazila, da hiša stoji na pečini, ker ko sem pogledala čez okno sem videla globok prepad. V obeh primerih je bila drugače zelo lepa pokrajina, ki smo jo občudovali vendar nad pečino sem se pa kar zgrozila, ampak me je pokrajina pomirila. Prvič sem pod pečino sanjala tudi reko in to tako čisto smaragdno reko. wink.png

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0