Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino

Fotka

Moje sanje 2

• Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 6 x ocenjeno
2742 komentarjev na to temo

#2726 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 462

Objavljeno: 2. november 2017, 10:23

A si že slišal babje čenče o demončkih...nekateri neandertalci nimajo problemov s tako "laganim" demončkom kot ti (slikca)...če bi ocenil tega demončka na slikci od 1-10, bi rekel da je tam okoli 4..Mogoče ima pa še kakšnega starejšega bratca, ki ga še nisi srečal...Včasih je tudi branje klinopisov lahko koristno. Zlasti če so gor napisani napotki kako se znebiti takih demončkov....tongue.png

Ko mačku stopiš na rep - zamijavka !

Ko pa stopiš demonu na nogo -se ti pa prikaže !

#2727 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik
  • Št. objav: 32 916

Objavljeno: 2. november 2017, 10:28

Kaj ste se razpisali ,če bi bilo zvočno bi bili kot babe na tržnici !

Vaše razmišljanje je na nivoju neandertalca ,ki se ni mogel odločiti ali bo lovec ali glasbenik ali oboje!

Daje mi tudi misliti ,da ste vsi trije iz 2.D kamor spadajo pravljice in klinopisi.

Glas: Ti pa nekaj skrivaš ali pa preveč gledaš filme ? daj ohrabri se in napiši kaj več.

Nekaj namiguješ kot da ti je 5.D nekje blizu.Pusti tiste tri kljukce ,se bodo že umirili !

Velikokrat je dovolj ,da človek samo tipa z mislimi in se mu na njegovo presenečanje odpre novo okno -novo poglavje -nova vizija.

Verjemi okna se odpirajo samodejno z pravilnim logičnim razmišljanjem.

Saj drugi trije pač razmišljajo ,se trudijo,vsak svojo smer, ampak to ni to -to ni peta dimenzija !

Bilo bi dobro da se enkrat dobimo nekje na piru !

to kaj ti dogaja ni peta dimenzija ... ti imaš težave z astralom in astralnimi blodnjami ... z neobdelanimi preteklimi lajfi, ko si ga na veliko sral proti ljudem, zdaj pa te preganjajo vsi ti duhci ...

#2728 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 010

Objavljeno: 2. november 2017, 20:17

Ko mačku stopiš na rep - zamijavka !

Ko pa stopiš demonu na nogo -se ti pa prikaže !

A ni zanimivo, da si omenil glih mačke...mogoče ti pa podzavest tupi- sjeti se budalo...

Če oseba sanja mačke, zlasti kakšne črne, ki ga praskajo ali skačejo po njemu, je to ponavadi znak, da so v igri demončki...In taki mački ponavadi glih ne zamijavkajo tudi če jim stopiš na rep...tongue.png

Če bi ti stopil na nogo demonu, ki je na slikci, bi ga po moje samo še bolj razjezil in bi dobil vsaj še parkratno porcijo nazaj...Mogoče to pali pri demončkih, ki so nižje od tebe, če so pa višje (močnejši) pa lahko rečem samo sanja svinja kukuruz...tongue.png

Otkačeni človeček- ezoterik, okultist, mistik, polupismeni crnogorac...

myst1c.gif

#2729 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik

Objavljeno: 2. november 2017, 20:27

23031267_398590503893016_535597167949599

#2730 *glas*

*glas*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 504

Objavljeno: 3. november 2017, 00:52

V vaših postih je toliko sarkazma, poniževanja, provokacij, žaljenja itd.. 

A se vam res zdi, da bi kaj izgubili, če bi v komunikaciji med sabo bili prijazni in vnašali v njo celo ljubezen?

Kako lahko prihaja iz vas le toliko suhoparne pameti, boja in zaničevanja drugih mnenj?  (a druga res ne premorete?)

Potem pa hkrati še prepričanja o nekih visokih duhovnih stopnjah in o superiornosti..  

hmmm

"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."

#2731 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik

Objavljeno: 3. november 2017, 07:08

V vaših postih je toliko sarkazma, poniževanja, provokacij, žaljenja itd.. 

A se vam res zdi, da bi kaj izgubili, če bi v komunikaciji med sabo bili prijazni in vnašali v njo celo ljubezen?

Kako lahko prihaja iz vas le toliko suhoparne pameti, boja in zaničevanja drugih mnenj?  (a druga res ne premorete?)

Potem pa hkrati še prepričanja o nekih visokih duhovnih stopnjah in o superiornosti..  

hmmm

tvoja težava je vedno tvoj pogled na celoto ... in seveda se najprej postavi vprašanje ali sploh vidiš celoto ....

ko razumeš princip ENO , si težava vedno ti ...

#2732 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 801

Objavljeno: 3. november 2017, 10:16

23031267_398590503893016_535597167949599

Sem dobila za darilo Dream catcher. Zdaj se pa sprašujem, če zbira sanje, kaj naredi z njimi, ko je zafilan? inno.gif

#2733 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik

Objavljeno: 3. november 2017, 10:20

Sem dobila za darilo Dream catcher. Zdaj se pa sprašujem, če zbira sanje, kaj naredi z njimi, ko je zafilan? inno.gif

miselno ga očistiš ... vizualiziraš čiščenje ...

#2734 Silvija

Silvija
  • Lunatik

Objavljeno: 3. november 2017, 10:32

Aha, thanks. 

#2735 *glas*

*glas*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 504

Objavljeno: 3. november 2017, 12:22

tvoja težava je vedno tvoj pogled na celoto ... in seveda se najprej postavi vprašanje ali sploh vidiš celoto ....

ko razumeš princip ENO , si težava vedno ti ...

Ja seveda..  Če je težava,

potem ko sporočam "drugim", to počnem tako, kot če bi to sporočal svojim preteklim sebi..  wink.png

Ni nujno pa da je kaka težava, saj ta ni potrebna, da se kdaj oglasiš in kaj poveš..  Poveš tudi, če vidiš možnost nadgradnje, napredka, da pomagaš itd..

Jaz delujem iz navdihov, izzivov, namena..    

in ne iz "problemov"..   kaj sploh je problem?

"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."

#2736 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 838

Objavljeno: 3. november 2017, 13:22

Ja seveda..  Če je težava,

potem ko sporočam "drugim", to počnem tako, kot če bi to sporočal svojim preteklim sebi..  wink.png

Ni nujno pa da je kaka težava, saj ta ni potrebna, da se kdaj oglasiš in kaj poveš..  Poveš tudi, če vidiš možnost nadgradnje, napredka, da pomagaš itd..

Jaz delujem iz navdihov, izzivov, namena..    

in ne iz "problemov"..   kaj sploh je problem?

počasi bom štekal tvoje pridige laugh.png

ma če ti to ne rata, ga potunkaš v kis, skupaj s svojo glavo laugh.png

#2737 Silvija

Silvija
  • Lunatik

Objavljeno: 3. november 2017, 14:30

ma če ti to ne rata, ga potunkaš v kis, skupaj s svojo glavo laugh.png

Kot očitno že veš, je kis naravni mehčalec. Nekaj časa sem ga kar redno uporabljala. Samo dišala sem bolj "kislo". 

Bo že dovolj, da ga malo lepo gledam in rečem sanjam, da lahko lepo odidejo k svojemu izvoru. Na potovanju seveda nisem imela dream catcherja, pa itak se zbujala vsako uro, ker nisem bila navajena postle...Jaoj, kere sanje dogajale... tongue.png

#2738 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • ŽeČistoDomači

Objavljeno: 4. november 2017, 18:38

to kaj ti dogaja ni peta dimenzija ... ti imaš težave z astralom in astralnimi blodnjami ... z neobdelanimi preteklimi lajfi, ko si ga na veliko sral proti ljudem, zdaj pa te preganjajo vsi ti duhci ...

Take ven mečeš,da ti res ne morem pomagati !

#2739 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • ŽeČistoDomači

Objavljeno: 4. november 2017, 18:45

A ni zanimivo, da si omenil glih mačke...mogoče ti pa podzavest tupi- sjeti se budalo...

Če oseba sanja mačke, zlasti kakšne črne, ki ga praskajo ali skačejo po njemu, je to ponavadi znak, da so v igri demončki...In taki mački ponavadi glih ne zamijavkajo tudi če jim stopiš na rep...tongue.png

Če bi ti stopil na nogo demonu, ki je na slikci, bi ga po moje samo še bolj razjezil in bi dobil vsaj še parkratno porcijo nazaj...Mogoče to pali pri demončkih, ki so nižje od tebe, če so pa višje (močnejši) pa lahko rečem samo sanja svinja kukuruz...tongue.png

Da ti še enkrat razložim,da sem na skici jaz osebno;narisal sem se takoj ,k sem prebujal telo da skočim vanj !Tudi avatar sem narisal kako skačem v telo. (videno iz paraliziranega mojega telesa - delujejo samo oći oziroma vid in  delna zavest.

#2740 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik

Objavljeno: 4. november 2017, 19:18

Take ven mečeš,da ti res ne morem pomagati !

ti še sebi ne moreš pomagat ubošček ... biggrin.png

#2741 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 010

Objavljeno: 4. november 2017, 20:16

Da ti še enkrat razložim,da sem na skici jaz osebno;narisal sem se takoj ,k sem prebujal telo da skočim vanj !Tudi avatar sem narisal kako skačem v telo. (videno iz paraliziranega mojega telesa - delujejo samo oći oziroma vid in  delna zavest.

Kako pa veš da si bil ti...oziroma še boljše vprašanje, če si že bil ti, kako veš, da si bil samo ti...kaj če si bil ti plus prijateljček, ki te je nekako "zasenčeval" ali "presvetljeval"...

-preveri energijsko telo tistega zgoraj

-preveri energijsko telo tistega spodaj

A se ti zdi, da je ista vibracija...tongue.png

Otkačeni človeček- ezoterik, okultist, mistik, polupismeni crnogorac...

myst1c.gif

#2742 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • ŽeČistoDomači

Objavljeno: 5. november 2017, 18:11

Kako pa veš da si bil ti...oziroma še boljše vprašanje, če si že bil ti, kako veš, da si bil samo ti...kaj če si bil ti plus prijateljček, ki te je nekako "zasenčeval" ali "presvetljeval"...

-preveri energijsko telo tistega zgoraj

-preveri energijsko telo tistega spodaj

A se ti zdi, da je ista vibracija...tongue.png

Ne boj se 100% preverjeno ! ne bi rad opisoval,kaj vse sem zmožen !

Včasih če kaj ni - pa naredim !

#2743 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik

Objavljeno: 6. november 2017, 22:54

pomembno je spat na levi strani ...

https://www.youtube....h?v=UbElZBptFZg

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0