Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje sanje 2


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 6 x ocenjeno
2619 komentarjev na to temo

#1351 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 4. marec 2009, 14:29

Wow kake sanje sem mela... :zoro: sicer so ble spet kr dolge, po moje sem celo noč sanjala, kot vedno, ampak en del mi je bil totalno interesanten...

Kao da sem gledala nek posnetek, kjer je bil en tip (belec), ki je imel talca (kot nek indijanec oz. pripadnik nekega plemena), stal je za njim in mu grozil z mačeto ali nečem podobnim, ga ustrahoval, ta talec pa je imel medtem zaprte oči in se spiritualno povezoval s svojim bogom. In na vrhuncu je sklenil roke, prepletel prste, kot bi molil, pa prosil boga, da naj ga vzame k sebi. Zdej ne vem, a ga je tip ubil, mislim da ne, ampak se mi zdi kakor da mu je bila v tistem trenutku, ko je to prosil, želja uslišana (in je temu talcu v bistvu tko pobegnil?).

V tistem trenutku sem čutila kot bi bila jaz ta "talec", tak "WHOOSH" me je dvignil z ogromno hitrostjo proti nebu, stran od zemlje nekam gor proti vesolju (k "mojemu bogu"), imela sem občutek kot da imam telo meter nad posteljo :wOOt: čist me je dvignilo (zdej ne vem kaj se mi je dejansko dogajalo), vedela sem, da sem doma in da spim, ampak čim sem odprla oči me je spustilo dol, ko sem jih pa spet zaprla sem se pa spet dvignila, sam mal nižje, res totalen občutek lebdenja... :wOOt: x?x :inocent: xnckrivx Nor filing. x^x

What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#1352 ABCfree

ABCfree
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 765

Objavljeno: 4. marec 2009, 17:08

Ko smo glih pri mačetah....

Sanje so ble čist neumne.V bistvu sem bil nek gost neke tolpe v svoji hiši.So bli kr neki črnci pa droga,kokain.Fora je v tem,da so me na silo zadrževal tam,da sem gledal kako oni to delajo.
No... x:Dx ....pol se mi je ratal izmuznit mimo v stranišče spodaj.Sem se nahitro zaklenil in trepetal.Takoj za tem pa nekdo pokljuka.....brrr....me je zmrazilo.No,zatem sem pa sam še slišal zvok mačete in
sem se zbudil. x:Dx ....Nočna mora bolj...ampak,res to so bile moje sanje. x:Dx

P.s.Upam da bodo danes bolj kake romantične narave. x:Dx
Darling,stand by me

#1353 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 4. marec 2009, 17:20

zatem sem pa sam še slišal zvok mačete in ...

... klip klap x:Dx

#1354 ABCfree

ABCfree
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 765

Objavljeno: 4. marec 2009, 17:24

MA deej.Je bil šok.Me je kr streslo.Vse štir sm dal od sebe.Trznil ko kakšna riba. x:Dx
Darling,stand by me

#1355 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. marec 2009, 17:26

... nisem nic brala...
... ... sam vidla osvezeno temo, pa dobila par asociacij... ...

... kak teden nazaj sem sanjala, da sem se nekam selila al kaj, v glavnem, morala sem pospravt eno bajto, zapret vrata, vse luci ugasnit, plin zapret, elektirke uglasnit (in vse to, s cimer imamo pogosto opravt 'mi tazakomplicirani' <na teh podrocjih, zato ker je pac treba vec razmisljat in si dajat opravt, medtem ko na enih podrocjih, kjer pa drugi so taki: dve levi nogi pa to xDDx, pa sam ne razmisljas kaj dost>, ko se kam odpravljamo al kaj tacga)... no in uleti skorpijon (to je veckrat v RL, pa ce nas je 10, ga bom jaz uocila, bo v moji majci rdeci se znasel... itd.), ki je sicer *moj zaveznik* (kot kuscarcki, pticki itd.), no tu sem se pa zlo sekirala, da ne bo koga za mano kej picil al pa kej. xDDx
in potem sem ga hotla ujet v kozarc (kot sem se naucila z vesho in podobnimi), sam me je skrbel, da ne bo imel zraka... pa sem ga prestavila v skatlico vzigalicno, kjer je blo lohk za milimeter odprto....
Potem ne vem kaj tocno je bilo, a skorpijona sploh nisem rabla lovit okol da ne bo 'shtale delal' x:o)x, pac pa je sam se premaknil tko, da je blo za vse ok. in sem pol lohk zaprla tisto bajto.
(simbolika ni nakljucna in je jasna x:)x)

Par dni nazaj se mi je sanjalo, da sem mela dojencka. x:o)x x:)x
in sem hodila po enih bajtah, svetlih hodnikih (pac kot v bolnicah oz. porodnisnicah) in se pogovarjala z nekom in 'sproti ugotovila', da mam pa dojencka oz. da sem 'ravnokar (ocitno) rodila'. x:o)x In sem pomislila: o-ouch, sploh ga nisem sla se pogledat (kao, kaksna mat x;)x)... No potem padem v sobo, kjer je pac ta moj dojencek, je bil pa cist micken. :2src: na veliki puhasti varni postli - kraljicna na zrnu graha - le da je bil dojencek grahek in puncka, pravzaprav taka mini punckica, kot 'Palcica' (andersen)... mini mini. xDDx
In sem rekla, a dej, to je moj dojencek, kok je micen... Puncka pa je imela licka, usteca in se je ful smejckala in roke vila proti meni! :2src:
Miniaturna osebica, z irazom, neverjetno. kot bi jo narisala (na one moje tamale pildke xDDx)...
(tud tle mam razlago svojo)

Vcer al predvcer. sem pa sanjala, da ruzhim s kolesom al motorckom nekaksnim (skratka, ni bil avto pa tudi noge ne), cez nekaksne gozdove oz. bolje, cez drn in strn. ne sam cez blazne korenine, strmo navzdol in vijugasto, pa navzgor in vijugasto, ampak res cist ovinkasto, vsaj 90 pa to.... po eni strani pa so bla drevesa, ki ni blo sans, da speljem med njimi, a sem nekako sibala vmes (podobno kot pri vojni zvezd, ko medvedki sibajo med drevesi xDDx)... skratka, desettisocpetsto na uro, navzgor, navzdol, po koreninah in strasljivih pogojih... a sem kar sibala z onim nekim motorckom al cim...
(in seveda so mi tud te sanje precej jasne x;)x - pisem to sem zato, ker pac ubesedujem)..... x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1356 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 4. marec 2009, 20:15

Ko smo glih pri mačetah....

Sanje so ble čist neumne.V bistvu sem bil nek gost neke tolpe v svoji hiši.So bli kr neki črnci pa droga,kokain.Fora je v tem,da so me na silo zadrževal tam,da sem gledal kako oni to delajo.
No... x:Dx ....pol se mi je ratal izmuznit mimo v stranišče spodaj.Sem se nahitro zaklenil in trepetal.Takoj za tem pa nekdo pokljuka.....brrr....me je zmrazilo.No,zatem sem pa sam še slišal zvok mačete in
sem se zbudil. x:Dx ....Nočna mora bolj...ampak,res to so bile moje sanje. x:Dx

P.s.Upam da bodo danes bolj kake romantične narave. x:Dx


Tko na hitro. Videl in slišal boš stvari za katere veš, da so slabe, negativne, v bistvu jih ne boš hotel poslušati, ampak jih boš moral. Hotel jih boš dati iz sebe, se jih znebiti, a se zna zgoditi, da se enga ne boš mogel otresti, ta te potem zna še mal "moriti".

#1357 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 4. marec 2009, 20:25

Wow kake sanje sem mela... :zoro: sicer so ble spet kr dolge, po moje sem celo noč sanjala, kot vedno, ampak en del mi je bil totalno interesanten...

Kao da sem gledala nek posnetek, kjer je bil en tip (belec), ki je imel talca (kot nek indijanec oz. pripadnik nekega plemena), stal je za njim in mu grozil z mačeto ali nečem podobnim, ga ustrahoval, ta talec pa je imel medtem zaprte oči in se spiritualno povezoval s svojim bogom. In na vrhuncu je sklenil roke, prepletel prste, kot bi molil, pa prosil boga, da naj ga vzame k sebi. Zdej ne vem, a ga je tip ubil, mislim da ne, ampak se mi zdi kakor da mu je bila v tistem trenutku, ko je to prosil, želja uslišana (in je temu talcu v bistvu tko pobegnil?).

V tistem trenutku sem čutila kot bi bila jaz ta "talec", tak "WHOOSH" me je dvignil z ogromno hitrostjo proti nebu, stran od zemlje nekam gor proti vesolju (k "mojemu bogu"), imela sem občutek kot da imam telo meter nad posteljo :wOOt: čist me je dvignilo (zdej ne vem kaj se mi je dejansko dogajalo), vedela sem, da sem doma in da spim, ampak čim sem odprla oči me je spustilo dol, ko sem jih pa spet zaprla sem se pa spet dvignila, sam mal nižje, res totalen občutek lebdenja... :wOOt: x?x :inocent: xnckrivx Nor filing. x^x


Zanimive sanje. Nakazujeta na dve prvini. Ena je izredno visoka stopnja duhovnega razvoja, drugi se pa nanaša na primitivizem. To bi lahko pomenilo, da "primitivni del mogoče tudi nezavedni del" hoče nadvladati spiritualnega-visoko razvitega, a je le ta premočen in visoko razvit, razsvetljen.
In to potem dejansko tudi doživiš, no ne vem, tako bi si jaz to razlagala. Osvoboditev. Kul. x:)x

#1358 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 4. marec 2009, 20:36

... nisem nic brala...
... ... sam vidla osvezeno temo, pa dobila par asociacij... ...

... kak teden nazaj sem sanjala, da sem se nekam selila al kaj, v glavnem, morala sem pospravt eno bajto, zapret vrata, vse luci ugasnit, plin zapret, elektirke uglasnit (in vse to, s cimer imamo pogosto opravt 'mi tazakomplicirani' <na teh podrocjih, zato ker je pac treba vec razmisljat in si dajat opravt, medtem ko na enih podrocjih, kjer pa drugi so taki: dve levi nogi pa to xDDx , pa sam ne razmisljas kaj dost>, ko se kam odpravljamo al kaj tacga)... no in uleti skorpijon (to je veckrat v RL, pa ce nas je 10, ga bom jaz uocila, bo v moji majci rdeci se znasel... itd.), ki je sicer *moj zaveznik* (kot kuscarcki, pticki itd.), no tu sem se pa zlo sekirala, da ne bo koga za mano kej picil al pa kej. xDDx
in potem sem ga hotla ujet v kozarc (kot sem se naucila z vesho in podobnimi), sam me je skrbel, da ne bo imel zraka... pa sem ga prestavila v skatlico vzigalicno, kjer je blo lohk za milimeter odprto....
Potem ne vem kaj tocno je bilo, a skorpijona sploh nisem rabla lovit okol da ne bo 'shtale delal' x:o)x , pac pa je sam se premaknil tko, da je blo za vse ok. in sem pol lohk zaprla tisto bajto.
(simbolika ni nakljucna in je jasna x:)x )

Par dni nazaj se mi je sanjalo, da sem mela dojencka. x:o)x x:)x
in sem hodila po enih bajtah, svetlih hodnikih (pac kot v bolnicah oz. porodnisnicah) in se pogovarjala z nekom in 'sproti ugotovila', da mam pa dojencka oz. da sem 'ravnokar (ocitno) rodila'. x:o)x In sem pomislila: o-ouch, sploh ga nisem sla se pogledat (kao, kaksna mat x;)x )... No potem padem v sobo, kjer je pac ta moj dojencek, je bil pa cist micken. :2src: na veliki puhasti varni postli - kraljicna na zrnu graha - le da je bil dojencek grahek in puncka, pravzaprav taka mini punckica, kot 'Palcica' (andersen)... mini mini. xDDx
In sem rekla, a dej, to je moj dojencek, kok je micen... Puncka pa je imela licka, usteca in se je ful smejckala in roke vila proti meni! :2src:
Miniaturna osebica, z irazom, neverjetno. kot bi jo narisala (na one moje tamale pildke xDDx )...
(tud tle mam razlago svojo)

Vcer al predvcer. sem pa sanjala, da ruzhim s kolesom al motorckom nekaksnim (skratka, ni bil avto pa tudi noge ne), cez nekaksne gozdove oz. bolje, cez drn in strn. ne sam cez blazne korenine, strmo navzdol in vijugasto, pa navzgor in vijugasto, ampak res cist ovinkasto, vsaj 90 pa to.... po eni strani pa so bla drevesa, ki ni blo sans, da speljem med njimi, a sem nekako sibala vmes (podobno kot pri vojni zvezd, ko medvedki sibajo med drevesi xDDx )... skratka, desettisocpetsto na uro, navzgor, navzdol, po koreninah in strasljivih pogojih... a sem kar sibala z onim nekim motorckom al cim...
(in seveda so mi tud te sanje precej jasne x;)x - pisem to sem zato, ker pac ubesedujem)..... x:)x


A moraš slučajno zaključit eno poglavje v svojem življenju, a te skrbi, da to ne bo slučajno koga prizadelo (oziroma kar je tvoja simbolika škorpijona)?

Imaš ideje v življenju, katere ti prijatelji dopolnujejo, ozrioma se ti skristalizirajo skozi pogovor? Očitno te je nekaj zelo razveselilo oziroma se nakaj novega izredno veseliš.

Razgibano življenje. Enkrat gor, drugič dol, ampak gre, kar se lotiš, spelješ.

#1359 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 4. marec 2009, 20:56

Zanimive sanje. Nakazujeta na dve prvini. Ena je izredno visoka stopnja duhovnega razvoja, drugi se pa nanaša na primitivizem. To bi lahko pomenilo, da "primitivni del mogoče tudi nezavedni del" hoče nadvladati spiritualnega-visoko razvitega, a je le ta premočen in visoko razvit, razsvetljen.
In to potem dejansko tudi doživiš, no ne vem, tako bi si jaz to razlagala. Osvoboditev. Kul. x:)x


Hvala light za komentar xDDx :palec: Marsa je dobro napisala kako je ona švigala med drevesi - desettisočpetsto na uro, s tako hitrostjo sem jaz u luft letela.... pol pa še ta filing, ko sem se zavedla da spim, ampak da "sem meter nad posteljo" ... noro v glavnem! xDDx
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#1360 Gost_Mineja_*

Gost_Mineja_*
  • Gost

Objavljeno: 4. marec 2009, 21:42

Drgac je tut ful knig o tem za razlago o sanjah. Pejte mal v knjiznico pa vpraste mal smile.gifsmile.gif



Tele knjige niso niti približek verodostojne razlage, večinoma, pa razlaga drugega človeka je včasih boljša od tvoje, tk da..

#1361 Gost_Mineja_*

Gost_Mineja_*
  • Gost

Objavljeno: 4. marec 2009, 22:01

Moje prve sanje, ki se jih še spomnim so bile zelo nenavadne. Ne vem, če jih sploh lahko interpretiram ali pa če to sploh ima smisel, samo mogoče so pa nek prikaz za to, kako sanje nastajajo, kaj vem...
Skratka, vedno so bile enake, vedno sem potovala po črno belem prostoru. Pod seboj sem videla ravnino kot mrežo (podobno mrežo kot na kaki skici o ukrivljenosti vesolja al pa kaj podobnega) in po tej mreži so potovali različni liki. Vse je bilo urejeno in je urejeno, enakomerno potovalo proti neskončnosti. Ob tem sem imela dober občutek in celo nek občutek zvoka, zvenenja.
Potem pa se mi je nekajkrat zapored sanjalo o tem prostoru, kjer se začne vse gibati neurejeno in tako hitro, da spoh ne morem zaznavati več likov. Mreža se nekje lijakasto usloči in liki izginjajo vanjo. Ob tem sem imela grozljiv občutek. Nemoč in gluhost. In ta občutek mi ne da miru.

Drugače pa včeraj čudovito pravljične sanje... Med drugim me je neznanka učila hodit po zraku. Kar postavila me je pred odprto okno in rekla da se vse da če se hoče! In potem sem šla en krog po zraku.. :palec: Na poti nezaj s tega kraja pa sem razmišljala da me ziher nahecala in da je tam spodaj neka plastika.. xrolleyesx
Očitno moram nehat bit tak skeptik...

Pa lahnih noči!

#1362 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 11. marec 2009, 19:46

js sm meu pa ful matematične sanje. ful sm neki računu pa ne vem točn al sm biu js prfoks al sm sam vaje delu, u glavnem čist sm biu not, akcija x:Dx in prou veseu, kr sm meu občutek da neki nouga odkrivam... pol sm se pa zbudu pa vse enačbe puzabu. bemo boga... pa ode nobelova x:Dx

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#1363 unis

unis
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 728

Objavljeno: 12. marec 2009, 08:44

jzt sm pa sanju nabildanega mel gibsona, kko je osvaju punce in pole se je spremenu u enga debelga metalca, k je biu varjanta satan, samo tga ni reku, tu sm pač usanjah preprosto vedu.
In ga je ena punca vprašala, d wd ki izhaja in pole seje neki razjezu in je povedu, kku so mu pač kristjani zagrenili življenje in wd tga, d njihova vera pač govori od strahotno lepih ljudi in pole reče sz tržaškim naglasom u slovenski italjanščini, ma pero, čaki malo a, mene se me vsi bojijo, ke čentra tu sz tm kku zgledm?
in punce so se smejale in je osvaju enu mamu wd 40let in jzt sm ga spodbujow d nej ju osvoji in pole mi je pomežiknu in je mogu it...
in kr naenkrat se zbudim u eni bajti k je bla u resnici letalo in so mi prestrelili postlo, malo je mankalo d me niso ubili in kr naenkrat grem u strojnico sprašavat vojake, d nej mi dajo neko orožje, d grem streljat skozi okno in tu orožje sm mogu sestavit in med sestavljanjem se zavem, da sanjam, in da sm sivse tu samo zmislu, k mi je fajn živet u takm scenariji.
protestno masturbira na marsino sliko.

#1364 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 15. marec 2009, 12:17

Hm, zadnje čase imam zelo nenavadne sanje. Par dni nazaj se mi je sanjalo, da vozim za avtobusom, ful gas na avtocesti, nato se pa kar naenkrat avtobus ustavi in potem samo še vidim avtob poln krvi na steklih.

Danes pa spet, na tleh vidim ležati sovo, mislim, da je mrtva, zato jo malo dregnem, da se prepričam, nato pa odre oči in me gleda, direktno v oči, nato sem se znašla na pokopališču, nekaj metrov pod zemljo, he he. Hudo. Samo ni blo nič groznega, vsaj meni ne, ker sem bila prisotna samo psihično.

Teh sanj si sploh ne razlagam, ker sem v zelo stresnem obdobju v življenju.

#1365 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 15. marec 2009, 14:31

Jaz sem mel predvčerajšnjim tud take čuden sanje. Preden sem šel spat sem pa gledal 1 min Saw na TV - so glih žagat začel, pa sem preklopil.

No sanju sem, da se bos šetam naokoli in da mam na obeh nogah malo nad prsti vse neki porezan. Ma sem tekal tam naokoli in razmišljal kva da fuck naj naredim in so mi potem te prsti itak odpadli in nato kr novi zrasli. Sem mislu, da bo mal štala bos hodit ker so novi , pa ni blo neč narobe, so že utrjeni zrasli – prsti ane. No problem je bil, ker potem nisem vedel kaj na s temi starimi krvavimi prsti naredim, ni blo ravno prijetno tak okoli hodit, s tem v roki.

No in na srečo sem tam pr sosedu zagledu en kurnik, pa sem to svoje stare prste, kr kuram vrgu in hitro švignil stran, da sosed neb vidu. No kuram sem vidu, da je teknilo :inocent: x:Dx
Brez podpisa

#1366 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 16. marec 2009, 10:56

FixMinze, če se sanje ne bi nanašale na grozljivko, bi pomenile, da boš zamenjal ljudi okoli sebe, morda sostanovalce ali družbo, ker ti povzročajo "duševne rane".

#1367 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 17. marec 2009, 11:16

Ja sam morš upoštevat, da so mi zrasli prsti nazaj in to že taki ufurani , a veš x;)x
hmm, lahko bi tud reku, da sem kake tuje prste stran fuknu, kot del sebe in konec koncev je vedno en del nas, ki ga odluščimo in odvržemo. Pa včasih mam sanje, ki preverjajo za nazaj ( v smislu - kako pa sedaj to izgleda ) ali pa tudi utrjujejo za nazaj. To se mi zdi bolj verjetno, ker okolja ne bom menjal, ljudje bodo pa tudi bolj ali manj isti ostali, sem kr ziher v to, vsaj za bliznjo prihodnost ( 1-2 leti ... )
Brez podpisa

#1368 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 17. marec 2009, 11:41

Ja no, meni se je vse skupaj sanjalo bistveno bolj dramatično in se je zgodilo potem zelo dramatično in se še dogaja, res pa je, da ne takoj, to pa definitivno ;)

Jaz se spomnim, da mi je enkrat en prst na nogi stran padel,... pa se je takoj en odselil ;) (brez bolečin, krvi,.... itak, k mi ni nič pomenil). Samo to so bile take sanje, mimogrede.

Sicer pa imaš prav, glede na to, da so ti takoj novi nazaj zrasli in utrjeni,.... najbrž je res sam vpliv grozljivke.

#1369 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 17. marec 2009, 12:05

Ma ne, sej grozljivka je lahko bila triger, sprožilec in to ne zgolj v asociativnem smislu. Pravim samo, da so sanje lahko bile neke vrste pregled stanja.
Načeloma se strinjam s teboj ( s sanjskim pomenom ) ampak ne v zaključku x:)x

Drgač pa te tvoje sanje. Lahko jih povezuješ s seboj ali pa z drugimi. V grozi drugega človeka bo večina reagirala z lastno grozo, ki se lahko toliko bolj poveča, če jo začne dojemati kot lastno. Jaz v sanjah večkrat opažam, da gre za mešanico kolektivnega, vedno, ko preiščem lastne sanje se začnejo pojavljati slike in misli, drugih ljudi, ki so sanjali vzporedno ali podobne sanje ali pa čisto drugačne vendar v neki soodvisnosti od mojih - na tak način se misli kažejo. Za primer; med tem, ko jaz padam z letalom in doživljam grozo nekdo drug leti visoko nad oblaki in doživlja svobodo - zgolj ker jaz takrat doživljam grozo ali obratno. Zlo bedno se sliš - ampak , nekdo trpi, da drugi lahko zaživi.

Ali pa drugačen primer; jaz sanjam strmoglavljenje letala - sem ga začel prvi sanjat. ti se pojaviš v teh istih sanjah in misliš, da gre za tvoje sanje - da so posledica tvojega uma in tako tudi regairaš. Kaj, če bi takrat spoznala, da si se samo znašla v mojih sanjah ? bi jih še s takšno grozo doživljala in ali bi še mislila, da imajo sporočilnost ? xDDx x:)x

Itd... sej primerov lahko nanizamo v nešteto variantah.

Edino kako vedeti kaj je kaj ? hja, življenje samo ponuja ta odgovor. Človek vedno lahko najde izgovor pa mu to bolj malo pomaga, če gre res le za izgovor. Čas in izkušnje naredijo svoje. x:)x
Brez podpisa

#1370 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 17. marec 2009, 12:28

Za primer; med tem, ko jaz padam z letalom in doživljam grozo nekdo drug leti visoko nad oblaki in doživlja svobodo - zgolj ker jaz takrat doživljam grozo ali obratno. Zlo bedno se sliš


Ne, to ni bedno. To je klasičen primer verovanja. Da bo deževalo, če grem lulat na polža, npr..

Ali pa drugačen primer; jaz sanjam strmoglavljenje letala - sem ga začel prvi sanjat. ti se pojaviš v teh istih sanjah in misliš, da gre za tvoje sanje


Matrix ? x:Dx Si gledal vseh šest delov ?

hja, življenje samo ponuja ta odgovor. Človek vedno lahko najde


Tako je: bolje golob v žepu, kot vrabec na strehi.

Čas in izkušnje naredijo svoje. x:)x


Tudi res. Čas, še posebej pa izkušnje, poglobijo verovanja in s tem ojačajo iluzijo.

#1371 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 17. marec 2009, 13:03

Ne, to ni bedno. To je klasičen primer verovanja. Da bo deževalo, če grem lulat na polža, npr..



Matrix ? x:Dx Si gledal vseh šest delov ?



Tako je: bolje golob v žepu, kot vrabec na strehi.



Tudi res. Čas, še posebej pa izkušnje, poglobijo verovanja in s tem ojačajo iluzijo.


Ej, XYZ preveč se matraš.
Brez podpisa

#1372 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 17. marec 2009, 13:06

Ej, XYZ preveč se matraš.


Neee... samo izpostavljam strategije samoprevare.... za dobro nas vseh x;)x .... in to počnem z veseljem.

#1373 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 17. marec 2009, 13:10

Neee... samo izpostavljam strategije samoprevare.... za dobro nas vseh x;)x .... in to počnem z veseljem.


No sej ni slaba ideja. Ampak tako pomagaš le sebi, ker vse kar si naredil je, da si napis na zidu PREPISAL z novim napisom. Kar mi, da dvomiti o tvojih dobrih namenih x:)x
Torej se moram popravit; preveč se matraš in to ravno v škodljivo smer.



Torej ti meniš, da imaš ti prav in jaz nimam prav ? x:Dx
Brez podpisa

#1374 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 17. marec 2009, 13:31

Torej ti meniš, da imaš ti prav in jaz nimam prav ? x:Dx


Mene to prvotno sploh ne zanima. Ne gre mi za osebno.
Če bi se rad igral, pa ti ponujam tole lutko. Poglej: a ni lepa ?
Ima modre lase, skafander in reče "mama", ko pritisneš na pravem mestu.

#1375 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 17. marec 2009, 13:50

Mene to prvotno sploh ne zanima. Ne gre mi za osebno.
Če bi se rad igral, pa ti ponujam tole lutko. Poglej: a ni lepa ?
Ima modre lase, skafander in reče "mama", ko pritisneš na pravem mestu.



Pa naj se popravim.
Ne gre ti za osebno. Ni potrebno, da ti gre. Sam verjameš, da imaš bolj prav od mene, kar si orisal v svoji izjavi

"Neee... samo izpostavljam strategije samoprevare.... za dobro nas vseh .... in to počnem z veseljem. "
Brez podpisa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0